/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F936778e9469e5ac797be2924135aa645.jpg)
Росіяни спробують утримати Мелітополь – Федоров
Російські загарбники будують у Мелітополі фортифікаційні споруди, а значить будуть намагатися втримати місто.
«Сьогодні весь день колаборанти та окупанти один поперед одного розповідають, що евакуації ніякої не буде, Мелітополь ніхто здавати не буде і рашистам потрібен сухопутний шлях до Криму.
Але всі такі балачки ми пам’ятаємо і про Херсон, і пам’ятаємо, як вони в Харкові намагалися зробити столицю начебто нової України.
Тож ніхто в рашистську пропаганду не вірить», – зазначив Федоров.
Він зазначив, що для будівництва фортифікаційних споруд росіяни використовують захоплені моторний завод та завод залізобетонних конструкцій, а також розбирають всі меліоративні канали і плити з них теж забирають для такого будівництва.
Федоров підкреслив, що загарбники готуються обороняти Мелітополь, але «так само вони готувалися обороняти Херсон і Херсонську область».
Міський голова також розповів, що в місті перебуває багато російських військових, через що чиниться терор щодо місцевого населення.
Так, зокрема, прокурора так званої рейкової «Запорізької області» призначили людину з Хабаровська.
Він відомий тим, що вдало розганяє мирні протести.
Також Федоров додав, що наразі дуже складно доносити правдиву інформацію мешканцям тимчасово окупованих територій, адже росіяни блокують телебачення, радіомовлення, Інтернет і навіть соцмережі.
Мер закликав усіх, тих хто живе на підконтрольній Україні території, телефонувати своїм родичам у захоплених населених пунктах і розповідати правду.
«На жаль, ми мусимо констатувати, що Мелітополь став військовою базою в цілому.
Буквально сьогодні ми отримуємо звістки від наших мешканців, що деякі військові частини, які виїхали з Херсонщини, зараз розміщуються в передмісті Мелітополя на узбережжі Лиману або навпаки зі східної сторони Мелітополя.
рашисти намагатимуться утримати Мелітополь.
На жаль, вони будують фортифікаційні споруди, як із південної частини, а це з Херсонщини, з Криму, так і безпосередньо зі сторони Запоріжжя», – додав міський голова.
У звільнених населених пунктах Херсонської області підрозділи Сил оборони проводять стабілізаційні заходи.
Також, до Херсона повернулись та розпочали там роботу представники обласної військової адміністрації.