/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F2d31f75803d70f716ca1f7cb39a85e96.jpg)
Україна отримала від Сполученого Королівства ракети Brimstone 2
КИЇВ. 22 листопада. УНН. В рамках військової допомоги від Сполученого Королівства, Україна отримала нові ракети Brimstone 2 для протистояння російській агресії.
Про це повідомляє УНН з посиланням на аналітичний проєкт Ukraine Weapons Tracker
Цитата
"Тепер стало відомо, що Сполучене Королівство постачає ЗСУ не тільки старі ракети Brimstone 1, але й сучасні дворежимні ракети Brimstone 2", — йдеться у повідомленні.
Ця модель має значно більшу максимальну дальність (на 200% краща попередника)», а також покращену конструкцію самонаведення, програмного забезпечення та планера.
Довідка
Brimstone – це сімейство керованих ракет класу «повітря-земля» розробки міжнародного консорціуму MBDA.
З початку повномасштабної війни Велика Британія вже поставила в Україну сотні цих ракет. У Збройних силах Brimstone модифікували для запуску з наземних пускових установок для використання по наземних цілях.
Нагадаємо
Міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас оголосив, що Литва найближчим часом надішле українцям партію снарядів калібру 155 мм, а також - протягом місяця - партію зимової форми.