MY.UAНовости
Кінець «Росії назавжди». Моніторинг інформаційних каналів 7—13 листопада
Кінець «Росії назавжди». Моніторинг інформаційних каналів 7—13 листопада

Кінець «Росії назавжди». Моніторинг інформаційних каналів 7—13 листопада

Звільнення Херсона, Папа Кремлівський та крещендо піару Порошенка.

Початок листопада був не надто насиченим масштабними подіями. Журналісти критикували чергові гріхи Папи Римського, спекулювали про можливість перемовин із Росією, невпевнено раділи смерті Кирила Стремоусова та, звісно, обговорювали потенційне звільнення Херсона. Усе це тривало до 11 листопада, поки медійники у прямому ефірі не побачили фото і відео з обласного центру. Далі події розвивалися настільки швидко, що інформаційні канали не встигали навіть редагувати записані раніше сюжети про Херсон, який ще тільки «чекає». Дочекався.

Наші в Херсоні

Шлях до звільнення Херсона був сповнений спекуляціями. Коли 9 листопада російське командування оголосило про виведення військ із міста, Валерій Чалий на Прямому каналі був настороженим. Він обережно натякав на «домовленості», якщо Росія зможе вивести все своє угруповання з міста без втрат. Сергій Фурса сумнівався, що Росія влаштовує в обласному центрі пастку — це занадто складно і росіяни довго готувалися до відступу. Народний депутат Володимир Ар’єв навпаки хвилювався, що, оскільки росіяни депортували мирних херсонців, то готують місто не до здачі, а до боїв. 

Аналогічні крайнощі озвучували практично на всіх каналах. Навіть «FreeДом», який начебто займається комунікацією української позиції назовні. Спочатку тут процитували в сюжеті коментатора Івана Ступака, мовляв, російські військові переодягнуться в цивільне і будуть стріляти по українських військових. А вже через п’ятнадцять хвилин ведучі і оглядач Олександр Коваленко говорили, що росіяни справді відступлять і це не блеф. 

Удень 11 листопада всі телеканали, які ми аналізуємо, не чекаючи підтверджень від української влади та військового командування, почали показувати глядачам фото та відео зі звільненого міста. 

Звісно ж, у першу чергу ці матеріали передавали емоції, а не інформацію. Ведучий Арсен Цимбалюк на 24 каналі обіцяв постаратися не плакати. Сергій Висоцький на Прямому хотів стрибати по студії. З іншого боку, перевіреної інформації цього дня просто не було. Усі посилалися на неперевірені відео та фото з соцмереж. А спроби дотримуватися журналістських стандартів при цьому виглядали радше кумедно. Ведучі «Еспресо», наприклад, анонсували глядачам відео з «чомусь дуже радісними» українцям в «місцевості», яка нагадує центр Херсона. І «FreeДом», офіційний державний телеканал, не чекав на підтвердження з боку держави: «В телеграм-каналах появляется информация, что жители Херсона уже встретились с несколькими украинскими военными в областном центре [...] Официального подтверждения от Генерального штаба данным событиям пока нет». 

Насправді це типова ситуація на «FreeДомі». У попередній новині ведуча повідомила про «видео в сети», де українські військові позують на фоні села Клапая. Та знову наголосила: «Официально об освобождении этого населенного пункта в Генштабе пока еще не заявляли». Це виглядає дивно, адже українське командування дуже, дуже, дуже, дуже, дуже багато разів просило так не робити. Мовляв, коли журналісти повідомляють про «звільнення» населеного пункту до того, як це зробив Генштаб, вони привертають увагу росіян, а отже, наражають цивільних і військових на небезпеку. Власне, якісні медіа й не поширюють подібні новини, особливо з посиланням на «видео в сети». А от державний телеканал, який буквально орієнтований на російську аудиторію, — будь ласка. 

Державному каналу «FreeДом» можна те, що іншим заборонено

Також із «FreeДомом» пов’язані найкращі ілюстрації стрімкості подій. Канал не встиг змінити заплановані сюжети й о 18:05, за майже чотири години після власного оголошення про звільнення Херсона, досі розповідав: «Говорить об отступлении из самого Херсона пока рано [...] Оккупанты могут остаться в Херсоне и превратить его в подобие крепости». В іншому сюжеті титр «ВСУ на подступах к Херсону» на очах змінився на «ВСУ в Херсоне». 

Власне, суміш зрозумілих емоцій, відсутності офіційної інформації та неочікуваності подій призвели до того, що глибокої аналітики про Херсон цього тижня не було. Телеканали показували розповіді цивільних про умови окупації. Сходилися на тому, що втрата обласного центру — це поки що найбільша поразка Росії. Спеціальний росіянин Геннадій Гудков в ефірі «FreeДома» порівнював ситуацію зі Сталінградом, тобто переломом у війні. 

Тим часом ведуча Прямого Наталка Фіцич виступала проти недооцінки ворога, мовляв, цього разу Росія навчилася на помилках та влаштувала більш організований відхід. На «Еспресо» Микола Вересень і Віталій Портников взагалі висловили впевненість, що пересічні росіяни можуть не сприймати втрату Херсона як поразку. Мовляв, ми переоцінюємо здатність сусідів встановити причинно-наслідкові зв’язки. А ще вони керуються логікою «зате в нас не стріляють». 

Найяскравіші оцінки після звільнення міста належать українському іномовленню. Політичний коментатор Валентин Гладких в ефірі «FreeДома» сказав, що росіяни «по частям поплыли в Черное море» та наголосив: «Поплыли, не утонули. Вы знаете, почему». Ведучий Олексій Ліхман (який раніше працював на “Інтері”, що належить друзямВіктора Медведчука, заявив, що росіяни лишили на правому березі Дніпра щонайменше десять тисяч військових, а отже: «Главной задачей Вооруженных сил Украины является масштабное истребление». Буквально в наступній новині Ліхман повідомив, що Україна дотримується Женевських конвенцій :) 

«Інтер» виступає за “масштабне знищення” російських військових. Хто б повірив у це рік тому?

Список небезпек

Це багато що говорить про сучасну Україну, коли початок тижня видається пустим, хоча під час нього обговорюють ймовірність ядерного удару, ймовірність блекауту, ймовірність втрати підтримки з боку США після проміжних виборів, ймовірність схиляння України до перемовин із Росією та чергову зраду у Ватикані. На щастя, поки що єдиною реальною загрозою виявилося недотримання правил дорожнього руху. 

Ще до початку повномасштабної війни Кирило Стремоусов був проросійським сепаратистом. До окупації Херсона потрапив на «Дошку ганьби» «Детектора медіа», адже підтримував «денацифікацію». У квітні цього року став «заступником» самозваного глави так званої адміністрації Херсонщини. Насправді Кирило роками підтримував «Росія назавжди» і в листопаді його мрія нарешті збулася — він помер і назавжди потрапив у Росію. 

Інформаційні канали не надто оцінили його добривний вчинок. Спочатку просто не вірили: Євген Рищук, міський голова Олешок, сказав на «Еспресо», що почекає тіла у труні. Ця презентація відбулася 11 листопада — таким чином відбулося подвійне звільнення Херсона. Також практично всі гості та ведучі інформаційних каналів вирішили, що Стремоусова насправді вбили. Василь Зима на «Еспресо» навіть порівняв його ДТП, зокрема, зі смертю російського музиканта Віктора Цоя. Чекаємо написів «Кирило згнив»? До речі, найкращий жарт на тему Стремоусова належить ведучій 24 каналу Катерині Соляр. Вона сказала, що смерть колаборанта — це, мабуть, і було те «важке рішення», яке раніше анонсував російський командувач Сергій Суровікін. 

Загалом же інформаційні канали завдали Кирилу, мабуть, найбільшої можливої образи: практично проігнорували. Він так намагався привертати увагу, бути яскравим епатажним фріком. Проте середньозважена реакція на його смерть звучала якось так, як у ведучого Прямого Сергія Висоцького: «Загинув, і бог із ним». Що ж, земля йому асфальтом. 

Кирило Стремоусов був активаксером і помер. Робіть висновки

Тим часом Папа Римський цього тижня вирішив розповісти про пошану до російського гуманізму. А інформаційні телеканали вкотре розкритикували подібну єресь. Українське іномовлення випустило сюжет, де вустами коментатора Тараса Загороднього звинуватив  Ватикан у «подыгрывании России» через «финансовые интересы». Коментатор Олександр Антонюк на Прямому заявив, що Папа допомагає Путіну формувати ореол та електоральну підтримку у світі. Дмитро Чекалкін жартував, що Ватикан — від слова «вата». Віталій Портников на «Еспресо» пояснював, що Франциск  представляє іншу — латиноамериканську — цивілізацію. І не розуміється та не ставиться до російсько-української війни як європеєць. 

Справжній цвях у тіло церкви забила ведучого 24 каналу Катерина Соляр. Вона процитувала Франциска, який «не вірить у жорстокість громадян Росії щодо українців», і заявила: «Папа Римський вірить у того, кого ніколи не бачив [...] Але не вірить у те, чому існує вже сотні, а то й тисячі різних доказів». 

Твій вираз обличчя, коли дід надивився телевізора й починає за столом розказувати про політику

Ще одна річ, яка цього тижня хвилювала українців, — це перемовини з Росією, до яких нас нібито схиляє Захід. Наприклад, Микола Княжицький «дуже переживав» на «Еспресо», адже ми залежні від західної допомоги, бо начебто «не готувалися до цієї війни». Тим часом Сергій Фурса на Прямому пояснював, що йдеться не про здачу інтересів, а саму можливість перемовин, щоб війна не тривала доти, доки живе Путін. Сергій Рахманін висловив думку, що навіть у випадку перемовин президент Зеленський не відступить від українських вимог. «FreeДом» випустив сюжет про те, що Росія маніпулює перемовинами, а Україна готова розмовляти, але на наших умовах. 

Також інформаційні телеканали доволі водянисто обговорювали проміжні вибори у США. Загальний висновок: усе буде добре, бо не всі республіканці — це трампісти. Та згадували про відчуження підприємств олігархів на потреби оборони. Ця історія не надто вразила медійників, адже вони хвилювалися про ефективність державного управління і розмір потенційних компенсацій олігархам. 

Гуманітарний штаб Петра Порошенка 

Як і Прямому, нам довелося виділити для піару Петра Порошенка окрему рубрику. Здається, українське телебачення просто не може функціонувати, якщо якийсь олігарх кожного дня не розповідає на ньому про свою благодійність. Коли цим більше не займається Рінат Ахметов на каналі «Україна», цим займається Петро Порошенко на Прямому. 

Причому варто віддати Прямому належне: їхній підхід якісніший, ніж був в ахметовських колег. По-перше, піар різноманітний. Інколи це перший сюжет у програмі «Лінія вогню», де політик передає допомогу військовим. Інколи Петро Олексійович із селфі-палкою ходить поміж ящиків. Інколи телеканал розповідає начебто про безпілотники, але на екрані майорить титр «Придбано фондом Порошенка». 

Трапляється й банальніший формат «інтерв’ю з господарем у машині», коли спочатку журналістка нахвалює благодійність хазяїна (формально — ні, але…) , а потім Порошенко видає монолог: «Ми фактично витрачаємо максимум можливого», «Марина підтримала мене з позицією: да, ми віддаємо все», «Суспільство та журналісти не знають навіть 20% того, що ми робимо без зайвого розголосу». І так, без зайвого розголосу, три хвилини. 

Наступний крок — наносити на благодійність не лише прізвище, але й профіль

Теоретично розповідати про благодійність нормально, якщо ти таким чином мотивуєш до допомоги інших. Проте майже щоденна реклама Порошенка орієнтована явно не на це. У ній немає акценту на потребах військових чи закликах робити пожертви. А протягом сюжетів на екрані — не реквізити рахунків для допомоги, а напис: «П’ятий президент України Петро Порошенко знову передав допомогу нашим захисникам». Це персоналізований піар.

Благодійністю телевізійна присутність «п’ятого президента» не обмежується. Матвій Ганапольський каже, що на заяву про відхід росіян із Херсона відгукнулися «всі політичні сили», та вмикає відео Порошенка. Дуже важливий запис, де політик каже, що «Рускій воєнний корабль іде нахуй» (останнє слово запікано). Та повідомляє зі своїх джерел про звільнення Снігурівки. 

У вільний від розголошення воєнної інформації час Порошенко розказує, що він у першій п’ятірці об’єктів, на які полюють росіяни. Завляє, цитуємо дослівно: «Найбільш успішна наша операція була — це перерізання російської логістики навколо Києва. Це була перша, і ефективна. І я це знаю, бо брав безпосередню участь у ній». А також після звільнення Херсона телефонує на камеру місцевій активістці Оксані. 

Європейські політичні традиції та незалежна журналістика

Тим часом для представників влади у Прямого є багато цікавої критики. Валерій Димов вигадав, що у березні Захід боявся, мовляв, українська влада веде сепаратні перемовини з Росією, і саме тому не хотів надавати нам зброю. Володимир Омелян вирішив, що до війни треба було готуватися хоча б із 2019 року. Ідеально було б із 22 квітня — одразу після другого туру. А ще заявив: «Вся німецька еліта вибачилася за свої помилки, які вони допускали протягом останніх десятиліть [...] Я сподіваюся, що українська еліта теж знайде в себе мужність вийти і визнати, що вони давали концерти перед вбивцями». Як ви думаєте, що повпливало на сьогодення більше: концерти «Кварталу» чи політичні рішення когось, хто у владі з нульових? 

До виправданої критики можна віднести створення нового провладного телеканалу «Ми — Україна», який політичним рішенням ще й долучили до марафону «Єдині новини». Поки Прямому, 5-му та «Еспресо» навіть не відновили цифрове мовлення. Проте й тут «Європейська солідарність» змогла перегнути палицю. Вікторія Сюмар спочатку розкритикувала владу, яка вішає на платників податків ще один телеканал. А вже за п’ять хвилин запропонувала націоналізувати «1+1», бо інакше відчуження підприємств Коломойського — це просто гра. Ви ж розумієте, що сам лише відділ екстрасенсів на «плюсах» обійдеться дорожче, ніж усі колишні ахметовці?

Інші цікаві цитати та події тижня 

Поки Україна намагається переконати увесь світ, що росіяни несуть відповідальність за власну країну, канал «FreeДом» займається зняттям із них цієї відповідальності. Ведуча сама пояснює, що в Росії довго насаджувалися диктатура та страх перед протестами. В ефір вмикають представницю Комітету матерів, яка не особливо засуджує війну, виступає за ненасильницькі методи боротьби і хвилюється за російських хлопчиків, яким тепер потрібен психолог. У якості бонусу вона зарахувала Ічкерію, яку Україна визнає окупованою, до території Росії. Ведучі це помітили. Інший гість назвав окуповані території України «республіками». Ведучі це проігнорували. 

Чекаємо, коли FreeДом почне збирати гроші на психологічну допомогу «хорошим росіянам». 

Промінчиком світла лишається програма «Портников-Вересень». Єдине шоу на українському телебаченні, яке починається з того, що ведучі, перебиваючи один одного, уточнюють, хто з них хто. А закінчується порівняннями ніг Віталія Портникова зі зброєю НАТО, яка має більшу далекобійність і може безкарно штурхати колегу під столом. Серйозно, назвіть ще одну програму, де один ведучий може сказати іншому: «Не треба зі мною розмовляти як з тінейджером. Включений комп’ютер, весь час граєшся. Ні, ні». 

Канал «FreeДом» випустив сюжет про те, що Північна Корея ймовірно постачає боєприпаси Росії. «Воєнний експерт» Іван Ступак коментує: «Наши военные показывали уже отдельные боеприпасы, какие-то дополнительные материалы. Они были с иероглифами. Мне трудно верифицировать и сказать, что это китайские или это северокорейские иероглифы. Но направление появления уже было». Я звісно не експерт, але хіба робота журналістів не в тому, аби знайти когось, хто міг би верифікувати написи та їхню достовірність? Або бодай когось, хто знає, якою мовою говорять у Північній Кореї і яка в цієї мови писемність (підказка: не ієрогліфи). 

І на завершення ще одна мила історія з «FreeДома». Раніше цей телеканал займався іномовленням виключно партії «Слуга народу». Проте цього тижня, здається, вперше покликав в ефір представника «Європейської солідарності» — Олексія Гончаренка. Ведучий назвав гостя: «Один из самых важных коммуникаторов украинской политики». Як думаєте, чий начальник відреагує на це більш болісно?

Поделиться
Поделиться сюжетом
Источник материала
Упоминаемые персоны
Зовсім не Рейчел Грін: 58-річного Швіммера спіймали на побаченні зі студенткою
GlavRed
2025-01-22T22:54:34Z
Сєдокова потрапила в поліцію через смерть Яніса Тімми: "Буде порушено справу"
GlavRed
2025-01-22T22:27:41Z
Перша світова війна: кращі фільми
CutInsight
2025-01-22T22:06:10Z
Не пропустіть: пісня "Поклич мене на танці" від Пана Парасолі вже підірвала мережу
24tv
2025-01-22T22:03:09Z
Одеський МКФ пройде з 24 вересня по 4 жовтня у Києві
Детектор М
2025-01-22T21:31:32Z
"Це просто піар-хід": Камалія вперше розповіла правду про розлучення з чоловіком
GlavRed
2025-01-22T21:27:41Z
Олена Мозгова показала, який вигляд мала в "буремних 90-их"
GlavRed
2025-01-22T21:27:33Z
Талашко-2? Керівника Молодого театру Андрія Білоуса звинувачують в харасменті
Детектор М
2025-01-22T21:00:41Z
Донька Олени Кравець шокувала кардинальною зміною іміджу: "Стала дуже схожа на зіркову маму"
24tv
2025-01-22T20:57:35Z
Мали по 9 життів і заговорювали кулі? Правда і міфи про козаків-характерників в українській історії
Telegraf
2025-01-22T22:54:12Z
США вдосконалять Abrams на основі досвіду боїв в Україні
Хвиля
2025-01-22T22:45:11Z
Ексчиновника Міноборони Лієва відправили під варту
1News
2025-01-22T22:24:23Z
Росіяни знищили або пошкодили понад 2 250 культурних інституцій та вкрали більше 1 700 000 артефактів, - Точицький
Детектор М
2025-01-22T22:18:36Z
23 січня: яке сьогодні свято, традиції та заборони
ГЛАВКОМ NET
2025-01-22T22:12:15Z
Православні привітання з днем народження: теплі побажання своїми словами та вірші
Telegraf
2025-01-22T22:00:33Z
У Парижі відзначили День Соборності літургією та живим ланцюгом
УкраинФорм
2025-01-22T21:54:39Z
“Ми бачимо вас”: британський підводний човен несподівано випірнув біля російського корабля
TSN
2025-01-22T21:51:40Z
У Defence Express сказали, як Росія може використати базу підводних човнів у Балаклаві
24tv
2025-01-22T21:48:20Z
Генерал Каволі пояснив, на що здатний Путін
Хвиля
2025-01-22T23:06:31Z
Війна, день 1064. Трамп пригрозив рф новими санкціями, 35 млрд євро від ЄС на 2025 рік
Football.ua
2025-01-22T23:00:53Z
російський шпигунський корабель зафіксували у водах Британії
iPress
2025-01-22T22:54:12Z
Канадців закликають відмовитися від подорожей до США на тлі митних погроз Трампа
УкраинФорм
2025-01-22T22:54:03Z
Популярні американські співачки заявили, що Instagram блокує «відписку» від сторінки Трампа
ГЛАВКОМ NET
2025-01-22T22:48:07Z
Лекс Фрідман, який брав інтерв’ю у Зеленського, заявив, що поїде до Путіна у Росію
24tv
2025-01-22T22:39:31Z
Микола Точицький: «Стратегічні комунікації — це донесення інформації про те, хто ми»
Детектор М
2025-01-22T22:24:51Z
Бербок не виключає, що німецькі миротворці долучаться до місії в Україні
УкраинФорм
2025-01-22T22:24:20Z
Зеленський назвав умову, за якої Україна може почати діалог з Росією
24tv
2025-01-22T22:24:05Z
Росіяни окупували Нововасилівку та просунулися біля 9 населених пунктів, – Deep State
24tv
2025-01-22T23:03:53Z
ЗСУ майже в повному оточенні: ворог може окупувати ще один населений пункт - DeepState
GlavRed
2025-01-22T23:00:13Z
Синоптики попередили про перший рівень небезпеки у Києві
ГЛАВКОМ NET
2025-01-22T22:30:30Z
Карта бойових дій в Україні станом на 23 січня 2025 року
ГЛАВКОМ NET
2025-01-22T22:09:51Z
Війна — день 1065: росіяни обстрілюють Україну, а КНДР готує до відправки нову партію солдатів
Telegraf
2025-01-22T22:03:07Z
Зовсім скоро Україну атакує нова магнітна буря - названо дату
GlavRed
2025-01-22T21:27:30Z
Переведення бійців ПСУ у піхоту: кіборг "Вектор" пояснив, чому це відбувається
TSN
2025-01-22T21:09:47Z
На фронті - 103 зіткнення, ЗСУ знешкодили понад 200 окупантів на Покровському напрямку
УкраинФорм
2025-01-22T20:48:03Z
Армія рф змінила тактику: військовий експерт розповів, що відбувається в районі Покровська
Политека
2025-01-22T20:42:20Z
Його обожнюють у всьому світі: готуємо ароматне американське печиво з шоколадною крихтою
24tv
2025-01-22T21:57:29Z
Ви мрійник чи реаліст: тест із чорними котами розповість про вас усе
TSN
2025-01-22T21:39:28Z
Найбільші помилки у ремонті, про які потім усі шкодують
24tv
2025-01-22T20:48:24Z
Смак буде на зовсім іншому рівні: який інгредієнт для смаження риби тримають у секреті
24tv
2025-01-22T20:36:40Z
6 звичок, які підтримують безлад у вашому домі: час їх вже позбутися
24tv
2025-01-22T20:27:09Z
Щоб газон був гарним й доглянутим: коли найкраще використовувати засоби для боротьби з бур'янами
24tv
2025-01-22T19:54:27Z
Як знайти свій стиль: поради для жінок
24tv
2025-01-22T19:03:54Z
10 найврожайніших сортів помідорів, які вже потрібно шукати
TSN
2025-01-22T18:39:39Z
Ви одразу її полюбите: крабова намазка на хліб, яка стане найкращим перекусом
24tv
2025-01-22T18:09:53Z
Рекетири із СІЗО на Одещині вимагали гроші у прикордонників
УкраинФорм
2025-01-22T23:12:43Z
Внаслідок аварії на підстанції шахти більше 100 шахтарів опинилися заблокованими під землею
ГЛАВКОМ NET
2025-01-22T23:09:40Z
Мешканець Львівського району намагався вбити свого товариша за попередньо виниклу суперечку
Украина Криминальная
2025-01-22T22:57:12Z
На Запоріжжі повідомили про підозру в бандитизмі трьом раніше заарештованим вимагачам
Украина Криминальная
2025-01-22T22:09:09Z
На Лісовому масиві затримано наркодилера, який збував психотропи
ГЛАВКОМ NET
2025-01-22T22:03:41Z
Чоловік, який напав на групу дитсадка у Баварії й зарізав дитину, є психічно хворим, – ЗМІ
24tv
2025-01-22T21:54:44Z
Більше сотні шахтарів застрягли під землею на Дніпропетровщині
Telegraf
2025-01-22T21:36:31Z
Понад 13 годин на глибині 1300 метрів: у Кривому Розі з-під землі врятували 135 шахтарів
24tv
2025-01-22T21:27:49Z
Ворог атакує Запоріжжя, в одному з районів спалахнула пожежа
УкраинФорм
2025-01-22T21:27:28Z
TikTok згоден укласти угоду, щоб продовжити роботу в США
ZN UA
2025-01-22T23:12:32Z
Долар почав падати через "митні плани" Трампа щодо Мексики, Китаю та Канади
24tv
2025-01-22T22:33:28Z
Ціни знову "поповзли" вгору: в Україні стрімко дорожчає популярний овоч
GlavRed
2025-01-22T22:27:50Z
Золото дорожчає: новий максимум на тлі політичних заяв та курсу долара
Хвиля
2025-01-22T21:36:28Z
lifecell підніме тарифи в лютому: як зміняться ціни для абонентів
Хвиля
2025-01-22T21:21:36Z
250 тисяч на розвиток бізнесу: як отримати шикарний грант
Знай
2025-01-22T21:12:58Z
Акції азійських автовиробників обвалились через заяви Трампа про мита
Хвиля
2025-01-22T21:06:42Z
Банки не примуть 50 і 100 доларів: українці можуть зіткнутися з проблемою
Хвиля
2025-01-22T20:24:32Z
Українські риболовецькі судна упоставили рекорд з вилову цінних антарктичних водних біоресурсів
ZN UA
2025-01-22T20:18:38Z
Спимо і молодіємо: як нічний відпочинок допоможе позбутися зморшок і коли потрібно прокидатися
Знай
2025-01-22T21:30:14Z
Що відбувається з мозком жінки після народження дитини
Знай
2025-01-22T20:51:02Z
Революція в розумінні старіння: ключ – в накопиченні мутацій ДНК
24tv
2025-01-22T20:21:49Z
Ніякого Wi-Fi вночі: 5 причин вимкнути роутер на час сну
InternetUA
2025-01-22T20:13:10Z
Яка мета ходьби задом наперед і чому це хороша вправа
24tv
2025-01-22T20:09:16Z
Стартап Google почне цьогоріч випробування ліків, розроблених за допомогою штучного інтелекту
InternetUA
2025-01-22T18:21:22Z
Як зробити універсальний засіб проти вапняного нальоту: результат вражаючий
GlavRed
2025-01-22T17:27:26Z
Вчені довели, що алкоголь може бути корисним для здоров’я серця й мозку
AgroNews
2025-01-22T17:24:01Z
Народилася з "бомбою" в голові: у Львові прооперували дівчинку з рідкісною патологією
24tv
2025-01-22T17:12:38Z
У США продають вживані iPhone за високою ціною через додаток TikTok
InternetUA
2025-01-22T22:03:46Z
Як самостійно почистити динамік на телефоні
InternetUA
2025-01-22T20:52:36Z
Samsung представила Galaxy S25 Ultra — Snapdragon 8 Elite, 5000 мАг, більше ШІ та менше функцій стилуса за ціною від 68 тис. грн
ITC
2025-01-22T20:31:50Z
Samsung представила нові смартфони Galaxy S25 з новими ШІ-функціями та потужним чипом
AIN
2025-01-22T19:54:56Z
Samsung Galaxy S25 та S25+: Snapdragon 8 Elite, 12 ГБ пам’яті, ШІ на пристрої та ціна від 42 тис. грн
ITC
2025-01-22T19:31:38Z
Google Gemini замінить Bixby у Samsung Galaxy S25 і зможе виконувати кілька задач одночасно
ITC
2025-01-22T19:31:36Z
Microsoft вбудувала браузер Edge у всі ігри Windows 11
24tv
2025-01-22T19:30:32Z
Три причини, чому телефон краще зарядити вдень, а не вночі
Telegraf
2025-01-22T19:21:52Z
Один із творців "Відьмак 3" назвав найскладніший квест у грі
InternetUA
2025-01-22T19:01:26Z
"Жирона" з Циганковим зазнала поразки від "Мілана" в Лізі чемпіонів
TSN
2025-01-22T23:06:33Z
ПСЖ здійснив камбек та переміг МанСіті у боротьбі за виживання в Лізі чемпіонів
24tv
2025-01-22T22:39:37Z
АЗ — Рома: прогноз букмекерів на матч Ліги Європи
Football.ua
2025-01-22T22:33:31Z
Хто братиме Брестську фортецю: склад Шахтаря на матч Ліги чемпіонів
24tv
2025-01-22T22:18:09Z
Сенсаційна поразка Баварії та друга перемога Шахтаря: результати Ліги чемпіонів за 22 січня
24tv
2025-01-22T22:15:01Z
"Реал" без Луніна знищив "Зальцбург" у матчі Ліги чемпіонів
TSN
2025-01-22T22:09:00Z
Сікан: Я прагну виграти багато трофеїв за підтримки чудових вболівальників Трабзонспора
Football.ua
2025-01-22T21:42:38Z
Тен Гаг не очолить Боруссію Дортмунд — Плеттенберг
Football.ua
2025-01-22T21:25:08Z
Реал готує грандіозний обмін гравцями із англійським грандом
24tv
2025-01-22T20:57:07Z
Що можна купити у машину недорого: аксесуари, які полегшать водіння
GlavRed
2025-01-22T20:27:40Z
Як з’явилися найпотужніші вантажівки Volvo FL
AutoCentre
2025-01-22T18:09:36Z
Спортивний фургон: Opel Vivaro отримав незвичну версію
Фокус
2025-01-22T17:57:45Z
Рятувальники Слов’янська отримали сучасний пожежний автомобіль
AutoCentre
2025-01-22T17:10:02Z
Чи можна їздити машиною, якщо блимає чек: важливе попередження для водіїв
GlavRed
2025-01-22T15:27:46Z
Національна поліція отримала нові Opel Combo та Сitroen Jumper
AutoCentre
2025-01-22T14:36:06Z
Три ряди крісел і багате оснащення: Hyundai показала недорогий сімейний кросовер
Фокус
2025-01-22T14:30:14Z
Через електронні асистенти: автовиробники оголосили судову війну Мінтрансу США
AutoGeek
2025-01-22T14:27:59Z
Різниця вас вразить. Скільки на місяць потрібно на заправку Lanos та бюджетного електрокара
Telegraf
2025-01-22T14:18:23Z