«Ми віримо у свободу». Прем’єр-міністр Великої Британії опублікував відео на підтримку України
На сторінці прем’єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака опубліковано відеоролик, в якому українці розповідають про допомогу офіційного Лондона під час війни.
До відео увійшли зруйновані будинки у Києві, кадри з Майдану Незалежності і стіна з портретами Небесної сотні на Європейській площі. Символи незламності українців у центрі столиці Ріші Сунак оглядає разом із президентом Володимиром Зеленським. У тексті українці дякують Великій Британії за підтримку під час великої війни:
«Я вірю у свободу. Я вважаю, що ми маємо відстоювати наші права. Наш суверенітет, наше самовизначення, основи стабільного світового порядку, за відновлення якого ми ведемо боротьбу. Вдень український народ зазнає бомбардування, уночі тривають вимкнення світла. Але ми впевнені:наші друзі завжди будуть поруч і допоможуть здолатиці випробування. Британія – одна із найбільших союзниць України. Вони допомагають зі зброєю для нашої перемоги, техніку для того, щоб зігріти людей. Ми можемо покладатися на цю дружбу, яка робить нас сильнішими. Коли ми разом, то не відступимо, в нашій єдності сила».