MY.UAНовини
Нестор Шуфрич: Коли була загроза нападу на Київ, я теж приєднався до невеликого загону і був готовий з автоматом захищати Верховну Раду
Нестор Шуфрич: Коли була загроза нападу на Київ, я теж приєднався до невеликого загону і був готовий з автоматом захищати Верховну Раду

Нестор Шуфрич: Коли була загроза нападу на Київ, я теж приєднався до невеликого загону і був готовий з автоматом захищати Верховну Раду

Голова парламентського комітету з питань свободи слова про свою відставку; об’єднання з комітетом гуманітарної та інформаційної політики; долю працівників Ukrlive і Першого незалежного.

Голова парламентського комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич, коментуючи вимогу «Руху Чесно» щодо його зняття з посади голови парламентського комітету з питань свободи слова, сказав, що поважає будь-яку позицію і думку громадян. Водночас добровільно йти у відставку з посади і складати мандат народного депутата не збирається, бо його «обрав народ».

Нагадаємо, представники громадського сектору та ЗМІ вимагали у Верховної Ради невідкладно зняти з посади Шуфрича, обраного від проросійської партії «Опозиційна платформа — За життя».

«ОПЗЖ» в Україні заборонили 20 червня 2022 року. Але Нестор Шуфрич ще сподівається на перегляд цієї судової справи і зрадником себе не вважає. За його словами, він, навпаки, всіляко сприяє перемозі, навіть сам з автоматом у руках був готовий захищати Верховну Раду. А от його колишні колеги по фракції, які втекли у Росію, для нього зрадники.

Колишня членкиня комітету Тетяна Циба висловила думку, що Нестор Шуфрич не має морального права очолювати комітет свободи слова. Водночас її колега по фракції Сергій Швець, оцінюючи Нестора Шуфрича виключно як голову комітету, заявив, що він на цій посаді досить ефективний, а обґрунтованих претензій до нього нема.

Нестор Шуфрич вважає себе принциповим борцем за свободу слова, але під час воєнного стану, на його думку, на першому плані мають бути рішення військових, у тому числі й в інформаційній політиці. «Під час війни інформаційна політика є складовою військової політики. І ми ніколи не можемо знати, навіщо Арестович несе якусь нісенітницю і що за цим стоїть», — каже він.

Нестор Шуфрич був формальним власником ТОВ «Медіахолдинг Новини», якому належали Ukrlive і Перший незалежний, відомі в Україні під кодовою назвою «канали Медведчука». Після повномасштабного вторгнення Росії стало відомо, що техніку каналів конфіскували. За словами Шуфрича, фактично товариство перестало існувати: Київська військова адміністрація вилучила майно й техніку телеканалів для забезпечення нібито власного медіапроєкту. Вилучили без пояснень, і Нестор Шуфрич вважає, що під час воєнного стану мали на це право. Хоча формально «Медіахолдинг Новини» перебуває у стані припинення.

— Несторе, як ви ставитеся до звернення і петиції щодо зняття вас як представника «Опозиційної платформи — За життя» з посади голови комітету свободи слова?

 Я поважаю будь-яку позицію і думку наших громадян. Але є реальність. Ми зараз ще не знаємо, яке буде рішення Європейського суду з прав людини з приводу ліквідації «ОПЗЖ». І сьогодні кожен має нести індивідуальну відповідальність. Я як голова комітету роблю все, щоби в умовах обмеження громадянських прав наших співвітчизників і представників медіа максимально сприяти їхній роботі в умовах воєнного стану. Моя жорстка позиція із захисту журналістів до 24 лютого загальновідома. Ви знаєте, що ми захищали всіх представників медіа. Навіть були здивовані позицією комітету, коли він захищав журналістів медіа, які пов’язують із найбільшим політичним опонентом Петром Порошенком. Ми робили відповідні запити і звернення щодо позбавлення ліцензій Прямого і 5 каналу, радіо «Прямий». Наша позиція була максимально об’єктивною і без прив’язки до будь-яких політичних уподобань. І це мій принцип.

Мені наші громадяни довірили бути у Верховній Раді України. Згідно з квотами розподілу між опозицією і коаліцією, комітет свободи слова відійшов до нас. Ми залишаємося в опозиції з формальної точки зору. Ми не є членами коаліції, але сьогодні говорити про опозицію в парламенті під час воєнного стану, я вважаю, безвідповідально. Сьогодні опозиції не може бути в принципі. Сьогодні всі мають об’єднатися заради успіху і перемоги в цій страшній війні.

— Ви добровільно вийшли з Національного олімпійського комітету України. Не думали добровільно піти і з посади голови комітету?

 Ні, не думав. Вихід з НОКУ — питання не політичне. Просто заради заспокоєння ситуації в НОКУ і щоб цей процес не був політизований, ми прийняли таке рішення. Хочу, щоб Олімпійський комітет, якому я віддав 20 років своїх зусиль, продовжував стало працювати в нормальному режимі. З мене корона не впаде, я відійшов, щоб не провокувати дії, які б ускладнювали роботу НОКУ.

Що ж до Верховної Ради, то це виключно міжпартійний і політичний орган. Тут політика від А до Я. Тому уникати неполітизації будь-яких процесів у парламенті є просто безглуздо.

— Ви давно в парламенті, фактично шосте скликання. На вашу думку, чи може ефективно працювати парламентський комітет Верховної Ради, в якому залишилося всього троє народних депутатів?

 Якщо не помиляюся, сьоме, але одного разу я відразу пішов працювати міністром. Абсолютно може. Все залежить від того, яка в них енергія і які вони перед собою ставлять завдання. Тому не бачу тут жодних проблем.

— Які найважливіші рішення ухвалив комітет 2022 року?

 Є період до 24 лютого і після. Те, що стосується періоду після повномасштабного вторгнення Росії: була низка заяв комітету щодо можливості роботи журналістів під час війни. Ми висловили слова співчуття рідним кожного загиблого представника українських і закордонних медіа. Якщо я не помиляюсь, на сьогодні загинули 43 людини. Були звернення комітету до РНБО, МЗС, МВС, омбудсмана щодо зниклих журналістів. Загалом цього року ми провели 33 засідання.

Найважливіше питання, — це була, до речі, моя ініціатива, — рішення про захист журналістів, які працюють на фронті, та фінансової компенсації в разі поранення чи смерті. Ми ініціювали цей законопроєкт, але наші пропозиції були потім враховані у проєкті, який зареєстрував комітет соціальної політики. Були великі суперечки під час обговорення. Бо мої пропозиції стосувалися не тільки страхування, а й прямих компенсацій від держави в разі поранення або смерті. Але вийшли в результаті на компромісний варіант: уже ухвалений закон.

— На сайті комітету з 24 лютого немає інформації про ваші засідання. А на інших сайтах парламентських комітетів така інформація є.

 Я прочитав про цю проблему в інтерв’ю із секретарем комітету Сергієм Швецем і вже попросив надати мені інформацію, чому так сталося. Ми не анонсуємо засідань із міркувань безпеки, бо часто збираємося очно. А всі наші заяви були прямо на сайті Верховної Ради.

Але ви праві, ми зараз оновимо сайт і виставимо всі протоколи засідань.

— Кілька місяців тому планувалося проведення комітетських слухань на тему роботи медіа під час війни. Чому вони не відбулися?

 Це не з вини нашого комітету.

— У вас є якесь військове звання?

 У мене була можливість погодитися на вище генеральське звання за посадою міністра з надзвичайних ситуацій (генерал цивільного захисту), але я відмовився. Я сказав: як я буду дивитися в очі тим генералам, які з лейтенанта дійшли до генерала, кожну зірку собі протоптували, якщо я відразу натягну собі погони найвищого ступеня? Я відмовився. А от Валерій Хорошковський, коли очолив СБУ, спокійно прийняв звання генерала армії.

— Чи не вважаєте ви, що варто об’єднати комітети гуманітарної та інформаційної політики і свободи слова?

 Я чув розмови про об’єднання комітетів. Але, наскільки мені відомо, був зроблений висновок, що в умовах, коли ми претендуємо на членство в Євросоюзі, варто, щоб комітетом свободи слова опікувалася опозиція.

Раніше я озвучував з трибуни Верховної Ради свою позицію щодо вступу України в ЄС. Я ніколи не вірив у реальність входження в ЄС. Незважаючи на те, що народився в Ужгороді і в мене великі зв’язки в Європі. Я, мабуть, найбільш європейський народний депутат у Верховній Раді. Маю право на громадянство Словаччини і Чехії, Угорщини і, до речі, Росії — як народжений в СРСР. Але зараз це абсолютно не актуально. Про це й мови не може бути.

Спілкуючись із керівництвом кількох європейських держав, я весь час чув, що ми ніколи не будемо членами ЄС. Тому й наголошував, що не треба обманювати українців. А ось після 24 лютого це стало реальністю. І ті самі керманичі декількох європейських держав тепер кажуть мені, що членство України в Євросоюзі стає реальністю. І я зараз закликаю, щоб ми відповідали вимогам Євросоюзу, щоб увійти до нього. Не за 20–30 років, а протягом 12–18 місяців ми можемо вступити в ЄС, і я достеменно знаю, як це зробити!

Тому, якщо об’єднувати комітети, то в результаті цей комітет має очолювати представник опозиції. Не кажу, що саме я, але точно представник опозиції. Я був на різних посадах, за них не тримаюся. Мені цікаві принципи і результат. Бо захист прав журналістів має бути під головуванням опозиції стовідсотково.

— Як ставитеся до телемарафону «Єдині новини»? Дивитеся?

 Дивився, скажу відверто. Я до нього ставлюся як до складової військової стратегії інформаційної безпеки. Там говорять те, що вирішує сказати в першу чергу військове керівництво. Вони, очевидно, мають говорити все для забезпечення перемоги. Які там стратегічні міркування, я не знаю. Я бачу там інформацію не тільки для наших громадян. Тому говорити зараз, наскільки це добре чи погано, недоречно. Закінчиться війна — ми оцінимо, наскільки виправдані були всі ці рішення щодо наближення перемоги. Наголошу, перемоги, яка має бути забезпечена. Я робив усе, щоб уникнути цієї війни. Тепер ми маємо робити все, щоби звільнити наші території і перемогти в цій війні.

— Чи запрошують вас як голову комітету зі свободи слова на якісь міжнародні заходи?

 Запрошують на заходи, де розглядаються питання з євроінтеграції. Але давайте відверто. Говорити про свободу слова в умовах воєнного стану, коли вся інформаційна складова може бути і, скоріше за все, є частиною тактико-стратегічного воєнного планування, важко. У цих умовах дорікати, що є якісь обмеження або інформація чи дезінформація, на жаль, неправильно. Під час війни інформаційна політика є складовою військової політики. І ми ніколи не можемо знати, навіщо Арестович несе якусь нісенітницю і що за цим стоїть. Критикувати його не варто, хоча деякі речі у двері не влазять. Але як людина, яка мала в своєму підпорядкуванні 28 генералів, розумію, що, можливо, ця інформація не стільки для мене, скільки для того, хто має її почути. І тому зараз не варто дорікати щодо обмежень тих трьох каналів, які вимкнули з цифрового мовлення. Я говорив із кількома власниками цих каналів, коли вони хотіли ініціювати обговорення цього питання на нашому комітеті. Я сказав: «Не під час воєнного стану. В той день, коли перестане діяти воєнний стан, я відразу підніму це питання». Але якщо РНБО й військове керівництво вирішило, що в цей час це мовлення потрібно для інших потреб, я не можу в це втручатися. Бо це питання загальної військової стратегії з державних міркувань. І вони не зобов’язані нам говорити, чому вони це роблять. Можливо, нам, народним депутатам, вони й могли це розповісти. Але, якщо чесно, я би зараз не хотів знати якісь державні таємниці. Нехай краще їх використають для нашої перемоги.

— Чи є серед ваших колег із колишньої «ОПЗЖ» ті, хто пішов на фронт?

 Так, багато. Десь семеро. Вони пішли в тероборону, потім в армію. Ми декількох переконали повернутися до роботи в парламенті, куди їх обрали українські громадяни. Зараз троє служать в армії. В перші дні ми всі були з автоматами в руках. Коли була загроза нападу на Київ, скажу відверто, я теж приєднався до невеликого загону і з автоматом готовий був захищати Верховну Раду.

— Ви служили у 80-х у війську ще СРСР. Зараз в Україні беруть до війська людей із досвідом. Вам не приносили повістку? Можливо, дзвонили з військкомату?

 Служив ще в радянській армії, у мене є офіцерське звання в запасі. Повістку мені не приносили і з військкомату не дзвонили. Відповідно до Конституції Україні, народні депутати і депутати кримського парламенту не підлягають мобілізації. Я вже не говорю про те, що в мене троє маленьких діточок (4, майже 6 і 10 років) і я не можу бути мобілізований. Ми маємо забезпечити сталу роботу вищого законодавчого органу. Буквально декілька законів викликали наше неприйняття, але наша позиція така: під час війни ми маємо бути єдині з коаліцією, не спекулювати на тому, що в них деколи не вистачає голосів. Ми маємо демонструвати єдність, тому що тільки єдність сьогодні може забезпечити успіх на фронті. Наші військові заслуговують на нашу єдність.

— Ваша колишня фракція постійно зменшується, весь час хтось із колег йде з парламенту. Які ваші плани на майбутнє? Ви плануєте добути каденцію до кінця?

 Безумовно, ми добудемо свою каденцію до кінця. Щодо мене особисто, то я ніколи не тікав із корабля, тим паче з корабля, який рухається вперед. Це корабель із назвою Україна. Ми платимо страшну ціну за нашу принциповість і стійкість, але Україна йде вперед. Це ціна незалежності.

— Плануєте на наступних виборах балотуватися?

 Сказати, що я втомився, то сказати мало. Сказати, що мені достатньо політики, теж сказати мало. Але сьогодні я вважаю, що залишити посаду, на яку мене обрав народ, було би певною мірою боягузтвом.

— Як ви ставитеся до своїх колег, які втекли в Росію?

 Вкрай негативно. Вони для мене зрадники.

— Яка доля працівників ТОВ «Медіахолдинг Новини»?

 Ми пробували забезпечити їх роботою в умовах воєнного стану, але потім Київська військова адміністрація прийняла рішення про вилучення майна телеканалів для забезпечення власного медіапроекту. Вони сказали, що їм потрібні дублюючі студії, і всю нашу техніку забрали. Для чого саме забрали, вони мали право не пояснювати.

Питаннями колективу опікувався Єгор Бенкердорф. Мені відомо, що один із журналістів створив щось подібне на правління. Вони сказали, що з усім впораються. Я їм пропонував своє бачення, була думка навіть підключитися до марафону, але потім було рішення Київської адміністрації, і питання само собою закрилося. Працівники просто розійшлися, частина виїхала за кордон. Ті, що залишися тут, намагалися влаштуватися на інші медіа, але зараз це дуже проблематично.

— Де В’ячеслав Піховшек?

 Кілька місяців назад я його вітав із днем народження, він був у Києві.

 Ще одне запитання. Зараз СБУ масово перевіряє монастирі і храми УПЦ московського патріархату. В Росії вважають, що це тиск на віруючих. Ви також так вважаєте?

 Я вважаю це помилкою. В умовах війни загострювати це питання й робити боляче вірянам, — а їм це болить сто відсотків, — це велика помилка. Сподіваюсь, що все це завершиться в рамках закону. Якщо там є ті, хто порушив закон, вони мають понести персональну відповідальність. А загалом Українська православна церква проявила себе як дійсно українська, дійсно незалежна і дійсно канонічна.

Я глибоко в темі. Близько спілкуюся з блаженнішим Онуфрієм, знаю його ставлення до нападу Росії, який він називає агресією Росії. У травні вони прийняли складні канонічні рішення, і одне з них — дуже показове у ставленні до РПЦ — це відновлення права на приготування мира (спеціально приготована ароматна олія, яка використовується для різних церковних ритуалів. — «ДМ»). Миро українська православна церква перестала сама робити в 1917 році. УПЦ МП брала миро від РПЦ, а ПЦУ досі отримує з Константинополя.

УПЦ ще в 1991 році оформила фактичну незалежність від РПЦ, шо відображено в Мін’юсті, а після повномасштабної агресії проти України взагалі не згадує Кіріла.

Фото: «Детектор медіа»

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
"Потрібен дощ!" У Гідрометцентрі зробили тривожний прогноз щодо врожаю
Telegraf
2025-07-07T17:00:59Z
Акції Tesla обвалилися після заяви Маска про створення власної політсили
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T17:00:35Z
РФ у Покровську і ріст біткоїна: гравець заробив $255 тисяч ставками на те, чого не відбудеться
Фокус
2025-07-07T17:00:31Z
СБУ оголосила в розшук виробника чаю Lovare у справі про пособництво Росії
Комсомольская правда
2025-07-07T16:34:00Z
Понад 4,4 млрд грн принесли організатором онлайн-аукціони на Прозорро — результати півріччя
AIN
2025-07-07T16:30:34Z
«Застрягла». Російська екстенісистка поскаржилася на проблеми з авіасполученням
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T16:30:15Z
Швейцарська компанія PFIFFNER-Group передасть Україні енергобладнання на 100 тисяч франків
УкраинФорм
2025-07-07T16:24:18Z
Україна ввела санкції проти 60 криптовалютних компаній, які допомогали рф відмивати кошти
ITC
2025-07-07T16:19:31Z
Штучний інтелект замість людей: технологічні гіганти США скоротили майже 100 тисяч працівників
InternetUA
2025-07-07T16:15:44Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
МОЗ забороняє госпіталізацію дітей до психіатричних лікарень з 1 липня
24tv
2025-06-29T12:09:08Z
Україна проведе фармацевтичний воркшоп на конференції з відновлення в Римі
УкраинФорм
2025-07-07T16:48:22Z
Один з найкращих делікатесів сезону: як приготувати смачні лисички в сметані
24tv
2025-07-07T16:45:33Z
Як перевірити ягоди й фрукти на нітрати - тривожні ознаки, про які варто знати
GlavRed
2025-07-07T16:27:27Z
Безпечної дози не існує: продукти з магазину, які варто обмежити задля здоров’я
24tv
2025-07-07T16:21:50Z
Як безпечно пережити +30° і вище: у МОЗ дали поради
УкраинФорм
2025-07-07T16:03:41Z
Коли та як приймати вітамні D: кому потрібно споживати його влітку
TSN
2025-07-07T16:03:17Z
Напруга в шиї та плечах: що допоможе зняти біль та напругу м'язів
24tv
2025-07-07T15:45:33Z
У Польщі затвердили дату присяги обраного президента перед парламентом
Европейская правда
2025-07-07T17:00:43Z
Глава МЗС Литви назвав пріоритет зовнішньої політики країни
Европейская правда
2025-07-07T17:00:12Z
Влада Великої Британії засудила двох криптошахраїв до сумарного терміну в 12 років
InternetUA
2025-07-07T16:58:31Z
У Франції депутат скоїв суїцид
Европейская правда
2025-07-07T16:58:19Z
В Іраку 12 турецьких солдатів загинули під час операції від отруєння метаном
УкраинФорм
2025-07-07T16:57:55Z
«Смачно помер» та «правильно використав нагородну зброю». Пропагандисти вгадують деталі смерті Старовойта
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T16:54:51Z
Трамп міг не знати: чому Гегсет зупинив військову допомогу Україні
24tv
2025-07-07T16:54:19Z
У Румунії ультраправі збирають підписи для вотуму недовіри новому уряду
Европейская правда
2025-07-07T16:51:44Z
Прем'єр Литви заявив про "незручності", які створює польський прикордонний контроль
Европейская правда
2025-07-07T16:42:52Z
Графік відключення води у Харкові: кому доведеться терпіти чергові незручності
Политека
2025-07-07T17:00:53Z
Повернувся, щоб попрощатись: після звільнення з полону помер Валерій Зеленський
GlavRed
2025-07-07T17:00:09Z
Росія атакує ТЦК у різних областях України: все, що відомо про удари ворога по військових
24tv
2025-07-07T17:00:04Z
На Донеччині через російські обстріли упродовж дня одна людина загинула і ще семеро поранені
УкраинФорм
2025-07-07T16:57:58Z
ССО провели наліт на позицію ворога поблизу кордону з Росією
24tv
2025-07-07T16:57:02Z
Армія РФ атакувала критичну інфраструктуру на Сумщині, частина споживачів - без світла
УкраинФорм
2025-07-07T16:54:22Z
Окупанти стверджують, що до Криму з 2014 року переїхали 11 тисяч білорусів
УкраинФорм
2025-07-07T16:51:43Z
Частина Сумського району залишилась без світла через удар Росії
Лига
2025-07-07T16:48:19Z
Був похований під радянським бетоном: на Подолі археологи знайшли стародавній глечик
Telegraf
2025-07-07T16:45:08Z
В Україні затвердили нові правила перевезення тварин в автобусах
УкраинФорм
2025-07-07T17:00:08Z
Чи треба готувати квартиру до переходу на 230 В: що буде з технікою
24tv
2025-07-07T16:51:52Z
Коли в Україні зʼявиться чотириденний робочий тиждень? Служба зайнятості зробила заяву
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T16:51:30Z
100 привітань з новою посадою
Мій Харків
2025-07-07T16:46:53Z
Далай-лама зробив неочікуване передбачення
FaceNews
2025-07-07T16:42:32Z
F-35 прикриватимуть шляхи постачання військової допомоги НАТО Україні
УкраинФорм
2025-07-07T16:33:39Z
Виплати для ВПО в Харківській області: частині переселенців скасують допомогу вже цього місяця, в чому причина
Политека
2025-07-07T16:30:43Z
Одноразова допомога 5 тисяч гривень для першокласників, що потрібно знати
360ua.news
2025-07-07T16:30:39Z
Що приховують легенди про Ольгу: письменник розказав про несподівану сторону княгині
GlavRed
2025-07-07T16:27:38Z
Як олія допомагає боротися з неприємним запахом ‒ корисні поради
Gazeta UA
2025-07-07T16:48:42Z
Лише люди з високим IQ впораються: яке число зображене на малюнку
GlavRed
2025-07-07T16:27:35Z
Містер Олімпія порадив найкраще тренування для всього тіла для чоловіків
24tv
2025-07-07T15:57:45Z
Новий курорт КНДР виявився пшиком: що ховає за собою фейкова розкіш
24tv
2025-07-07T15:27:32Z
Більше ніколи не купите коричневе всередині авокадо: зверніть на це увагу в магазині
24tv
2025-07-07T15:06:09Z
Більше ніякої ікри та оладок: перетворіть кабачки на неперевершену закуску
Telegraf
2025-07-07T14:51:22Z
Чорний часник у домашніх умовах: як приготувати делікатес, що підкорює шеф-кухарів
Gazeta UA
2025-07-07T14:39:37Z
Пишні як пух: як приготувати справжні оладки, що не падають
24tv
2025-07-07T14:33:18Z
Аномальну активність змій можна зупинити: посадіть на ділянці 5 рослин
24tv
2025-07-07T14:33:09Z
У Рівному судитимуть матір, яка залишила немовля на балконі на дві доби, а потім винесла на смітник
УкраинФорм
2025-07-07T16:57:08Z
На Житомирщині 19-річний хлопець зарізав 41-річну родичку-коханку
TSN
2025-07-07T16:48:49Z
Судитимуть 26-річного чоловіка за фейкові «замінування» шкіл
InternetUA
2025-07-07T16:34:49Z
У Рязані підірвали гранату в лаунж-барі: є постраждалі та загиблий
24tv
2025-07-07T16:33:26Z
Кількість загиблих унаслідок повені в Техасі зросла до 89
УкраинФорм
2025-07-07T16:12:03Z
Росіяни впродовж дня атакували два райони Дніпропетровщини, постраждав чоловік
УкраинФорм
2025-07-07T16:09:55Z
Не став стріляти в машині: ЗМІ розповіли, де наклав на себе руки Старовойт
24tv
2025-07-07T16:06:11Z
На Харківщині ворожий дрон атакував волонтерів
Мій Харків
2025-07-07T16:00:09Z
У Києві затримали чоловіка, який напідпитку запустив з балкона феєрверк
УкраинФорм
2025-07-07T15:48:55Z
Ревнує чи довіряє: соліст хору "Гомін" зізнався, як реагує дружина на його шалений успіх
24tv
2025-07-07T16:36:51Z
Під час відзначення 60-річчя Scorpions на сцені з'явився український прапор
Фокус
2025-07-07T16:36:28Z
Ольга Мартиновська вперше показала свого обранця – відомого ресторатора: що відомо про нього
TSN
2025-07-07T16:33:43Z
Камалія засвітилася в компанії нового чоловіка: чому шанувальники "протестують"
GlavRed
2025-07-07T16:27:06Z
Схема з артистами: Мінкульт допоміг тисячам чоловіків виїхати з України — частина не повернулась
Фокус
2025-07-07T15:57:43Z
"Народ, який хоче їсти": автор романів про комісара Мегрэ сфотографував Одесу в рік Голодомору
Telegraf
2025-07-07T15:54:19Z
Новий детективний мінісеріал на Netflix, який можна подивитись всього за вечір: що це за стрічка
24tv
2025-07-07T15:51:12Z
Потап назвав країну, де насправді застав початок повномасштабного вторгнення: "Роздавали хліб"
TSN
2025-07-07T15:48:01Z
Головне атмосфера, а не сюжет: Квентін Тарантіно назвав два найкращі «фільми для тусовок» всіх часів — і вони надзвичайно різні
ITC
2025-07-07T15:46:17Z
Нова несправність у мультимедійній системі посилила хвилю відкликань автомобілів Ford
Топ Жир
2025-07-07T16:33:02Z
Новий Chevrolet, похований на 50 років, виглядає неймовірно добре для свого віку
Топ Жир
2025-07-07T16:03:56Z
Від Lamborghini до Rolls-Royce: де в Україні найбільше їздять дорогі автівки
TSN
2025-07-07T15:21:14Z
Новий електричний позашляховик Porsche встановлює рекорди ще до появи у салонах
Топ Жир
2025-07-07T15:18:37Z
FIAT та Vilebrequin створили модний Topolino
AutoCentre
2025-07-07T15:12:10Z
Найвитриваліший Jeep Compass має хитромудрий салон, який непомітно приховує бруд
Топ Жир
2025-07-07T14:48:08Z
BMW представив оновлений футуристичний електроскутер CE 04
AutoCentre
2025-07-07T14:10:21Z
Maserati готує нову сторінку в історії суперкарів із загадковою прем’єрою
Топ Жир
2025-07-07T14:03:26Z
Новий гібридний універсал BYD Seal 06 DM-i — запас ходу від Києва до Амстердама за ціною від $15 300
ITC
2025-07-07T13:55:11Z
Будинок з лави: ісландські архітектори пропонують новий метод будівництва
24tv
2025-07-07T17:00:12Z
Sony тимчасово зупинила продажі флагманського смартфона Xperia
1News
2025-07-07T17:00:00Z
Новий iPhone 17 Pro можна буде купити за 6 000 гривень, але є нюанс
Фокус
2025-07-07T16:57:05Z
Моделі iPhone 17 матимуть перероблений динамічний острів
Portaltele
2025-07-07T16:55:07Z
На що звертати увагу при покупці відновленої турбіни: інструкція з прикладу 04L253020Q
AutoCentre
2025-07-07T16:48:36Z
50 років під землею: у найбільшій капсулі часу у світі знайшли автомобіль
Фокус
2025-07-07T16:45:01Z
Опубліковано відео розпакування непредставленого Samsung Galaxy Z Flip 7
InternetUA
2025-07-07T16:43:31Z
Фатальна помилка може привабити блискавку до вашого будинку: як захиститися
24tv
2025-07-07T16:36:52Z
Врятуйте наші смисли. Чому спам-фільтри необхідні не лише у пошті
Лига
2025-07-07T16:30:07Z
Романчук залишив Кривбас та перейшов в Університатю
Football.ua
2025-07-07T17:00:27Z
Барселона продовжила контракт з Щесни на два роки
Football.ua
2025-07-07T16:55:05Z
Жеваго: Це абсолютно неприйнятний результат для Ворскли. Наша мета — повернення в УПЛ
Football.ua
2025-07-07T16:42:27Z
УФК «Кривбас» став переможцем дитячого турніру «Кубок регіонів»-2025
УкраинФорм
2025-07-07T16:27:02Z
Трабзонспор відхилив пропозицію Лаціо щодо Батагова
Football.ua
2025-07-07T16:24:12Z
Ковач: Клубний чемпіонат світу потребує змін
Football.ua
2025-07-07T16:18:39Z
Президент Динамо показав бразильську техніку: на вогняне відео відреагував Мілевський
24tv
2025-07-07T16:06:22Z
Янаков та Сидун стали гравцями Епіцентру
Football.ua
2025-07-07T16:01:12Z
Лубянська здобула золото чемпіонату світу з вітрильного спорту
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T15:57:19Z