Євросоюз відправить Україні ще 900 генераторів
Європейський Союз передасть на потреби України ще 900 генераторів. Зокрема їх використають для живлення лікарень. Про це повідомила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.
Вона додала, що ЄС також відправить Україні мільйони енергоощадних лампочок. Крім того, Євросоюз працює над збільшенням потоків електроенергії між Україною, Молдовою та рештою Європи.
«Світло буде», — написала Урсула фон дер Ляєн українською.
Нагадаємо, Єврокомісія профінансує близько 30 мільйонів світлодіодних ламп для України. Раніше про необхідність такої підтримки заявив президент Зеленський.
США та Німеччина оголосили, що виділять Україні по $50 млн на електрогенератори та відбудову енергосистеми. За виділені кошти США нададуть Україні розподільчі трансформатори, автоматичні вимикачі, обмежувачі перенапруги, роз’єднувачі, транспортні засоби й інше важливе обладнання.
Раніше Латвія закупила для України 84 електрогенератори та 100 теплових гармат. Нещодавно Україна отримала від Франції сотню генераторів.