/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F226%2F6bf3786247d0cf3643327f3fc622326e.jpg)
Укренерго: ліміти споживання діють з 8 до 23 години
Укренерго: ліміти споживання діють з 8 до 23 години
Станом на 11:00 5 січня споживання в Україні продовжує зростати через поступове зниження температури та активізацію роботи промисловості та бізнесу. Але у НЕК «Укренерго» запевняють, що поки ліміти споживання для забезпечення балансу в енергосистемі діють лише у період з 8:00 до 23:00. Та закликають використовувати енергоємні прилади почергово та у нічний період.
«Наразі у нічний період електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття споживання», - запевняє НЕК.
Серед проблем називають несприятливі метеоумови, які призвели до низки пошкоджень у розподільчих мережах центрального регіону, та обстріли на сході (вчора росіяни пошкодили ще один з об’єктів енергетичної інфраструктури).
«Будь ласка, розумно споживайте електроенергію, користуйтеся енергоємними приладами почергово. Це дозволяє знизити навантаження на енергосистему та зменшити необхідність обмеження споживання» - нагадує НЕК.
Читайте також
- 4 січня в МЗС розповіли, що Україна домовилась про тисячі трансформаторів та генераторів. З тих генераторів, що прибудуть, 600 мають потужність понад 100 кіловат
- 30 грудня Укренерго повідомило, що «дефіцит потужності знаходиться на тому ж рівні», що і до вчорашньої атаки. Складною залишається ситуація у південному та східному регіонах
поддержать проект