/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Ff47c5bdc0b1d5dd20b4caab9889c33ef.png)
Решение о передаче танков Leopard не было принято на встрече Рамштайн – Блащак
Рішення про передачу танків Leopard не було ухвалено на зустрічі Контактної групи з оборонної підтримки України (у форматі Рамштайн).
– Під час зустрічі ми поговорили з групою з 15 країн, які використовують танки Leopard. Ми хочемо створити коаліцію країн, щоб оснастити Україну цими танками. Жодних рішень не ухвалено, у нас заплановані подальші зустрічі, – повідомив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак.
Проте він висловив, що все ж таки залишається надія про майбутнє постачання бойових танків Leopard Україні.
– Мені здається, що так. Зустрілися міністри оборони з 15 країн. Пісторіус сказав, що є міністром (оборони Німеччини, – Ред.) другий день, тому він поки не може дати висновки. Але я переконаний, що побудова цієї коаліції буде успішною, – вважає Блащак.
Іноземні журналісти зазначають, що на засіданні Контактної групи з оборонної підтримки України з 50 країнами увага була прикута до Німеччини, оскільки від згоди керівництва ФРН залежало, чи отримає Україна танки Leopard.
Джерело: Onet