/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F5d59b7adbbc22c8a92cd8b92ab405784.png)
Далекобійні снаряди Україна зможе отримати від США за дев’ять місяців – Bloomberg
Якщо далекобійні снаряди увійдуть до нового пакету допомоги Україні, про який США оголосять 3 лютого, їхнє постачання може розтягнутися на дев’ять місяців, пише Bloomberg з посиланням на свої джерела.
За їхніми даними, малогабаритні високоточні боєприпаси GLSDB з дальністю ураження до 150 км замовлять у компанії Boeing. Це приблизно вдвічі перевищує дальність нинішніх ракет, які використовують ЗСУ для HIMARS.
– Як і деяке інше обладнання, надане США та союзниками, воно не буде розгорнуто в Україні найближчим часом. За словами представника галузі, перші поставки займуть близько дев’яти місяців після того, як ВПС США укладуть контракт із виробником, – пише видання.
На першому етапі на постачання цих боєприпасів нібито планується виділити $200 млн.
Фото: SAAB