MY.UAНовини
Війна в Україні як переломний момент: ключові теми та очікування від Мюнхенської конференції з безпеки
Війна в Україні як переломний момент: ключові теми та очікування від Мюнхенської конференції з безпеки

Війна в Україні як переломний момент: ключові теми та очікування від Мюнхенської конференції з безпеки

У п’ятницю, 17 лютого, стартує 59-та Мюнхенська конференція з безпеки (Munich Security Conference, MSC).

Конференція вважається ключовим західним форумом із питань зовнішньої політики та політики безпеки. У 2022 році вона проходила за кілька днів до широкомасштабного вторгнення РФ. Тоді захід , який закликав союзників надати новітню зброю для ЗСУ, гарантії безпеки та запровадити превентивні санкції проти Росії.

Минув майже рік, і Мюнхенська конференція з безпеки знову збирає світових лідерів для дискусії, центральною темою якої стане війна в Україні та її глобальні наслідки.

Зараз дивляться

Що відомо про конференцію та чого очікувати Україні від цього заходу – далі в матеріалі.

Війна як переломний момент: місце проведення, терміни та ключові теми MSC 2023

Мюнхенська конференція з безпеки є щорічним заходом, який проводиться з 1962 року в Мюнхені.

59-та конференція відбудеться з 17 до 19 лютого 2023 року в офлайн-форматі, тобто за особистої присутності світових лідерів. Традиційним місцем проведення є готель Bayerischer Hof у Мюнхені.

Конференція пройде під девізом Re:vision, який також є назвою цьогорічної Мюнхенської доповіді з безпеки. У назві Re:vision спостерігається гра слів: це і “ревізія, ревізіонізм”, у якому автори доповіді звинувачують РФ та Китай, а також “перегляд, бачення”, тобто новий погляд країн Заходу на світові процеси.

Конференція вперше пройде під головуванням Крістофа Гойсґена – німецького дипломата, колишнього представника Німеччини в ООН та колишнього радника ексканцлера ФРН Ангели Меркель.

Гойсґен чудово обізнаний про ситуацію в Україні. Він брав участь у підготовці Мінських угод, а зараз виступає з досить жорсткою критикою на адресу Росії, наголошує, що , та підтримує заклик Києва .

В анонсі MSC 2023 зазначається, що конференція відбудеться через рік після Zeitenwende (у перекладі з німецької – поворотного моменту), яким стала повномасштабна війна в Україні.

Ключовими темами конференції стануть війна в Україні та її глобальний вплив, аналіз ситуації через рік після початку повномасштабної агресії РФ, допомога Києву, а також роль Заходу у реагуванні на нові виклики. Окрім цього, на полях конференції уряд Німеччини представить нову стратегію національної безпеки ФРН.

Конференція в Мюнхені має дати відповіді на низку ключових запитань:

  • Як виглядає світ через рік після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
  • Чи є війна індикатором того, що світ став більш жорстоким, що в ньому панує безкарність, сильні роблять те, що хочуть, а слабкі мусять страждати.
  • Чи може світ повернутися до життя, що грунтується на правилах міжнародного порядку.

Очікується, що майже через рік після повномасштабного вторгнення РФ в Україну MSC 2023 надасть можливість оцінити згуртованість союзників по НАТО та політичну відданість міжнародному порядку, що грунтується на правилах. Учасники також обговорять глобальну безпеку в таких аспектах, як зміни клімату, голод та бідність у світі.

Читайте
Не може бути “червоних ліній” у питанні винищувачів для України – глава Мюнхенської конференції

Крім війни в Україні, серед тем будуть ядерна криза (зокрема, в контексті Ірану), складна ситуація в Індо-Тихоокеанському регіоні, напружені відносини між Заходом і Китаєм, близькосхідний конфлікт.

Обговорюватиметься потреба в інноваціях у сфері цифрових та інформаційних технологій, а також зв’язок між політикою безпеки та культурою.

Заходи Мюнхенської конференції з безпеки транслюватимуться на сайті та в соцмережах MSC.

Крім основної програми конференції (виступів, дебатів, круглих столів) на полях MSC відбудуться офіційні заходи, організовані аналітичними центрами, держустановами, громадськими організаціями тощо. Зокрема, в Мюнхені відбудеться 6-й Український ланч.

А в неділю, 19 лютого, в останній день конференції відбудеться Свобода у вогні: Боротьба України за свободу. Стрічка знята американським режисером Євгеном Афінеєвським за сприяння платформи Netflix. Фільм демонструє жахливі реалії, які щодня переживають українці під час спровокованої РФ війни, та мужність українського народу, готового боронити свою землю до останньої краплі крові.

Стрічка є продовженням фільму Зима у вогні, присвяченого подіям Революції Гідності 2013-2014 років (режисером також був Афінеєвський).

Участь України та виступ Зеленського

За даними німецької телерадіокомпанії , конференцію 17 лютого відкриє президент України Володимир Зеленський. Очікується, що він виступить із промовою за допомогою відеозв’язку, а також відповість на запитання.

Після цього планується промова канцлера Німеччини Олафа Шольца, а далі – президента Франції Еммануеля Макрона.

У суботу, 18 лютого, очікуються виступи віцепрезидента США Камали Гарріс та прем’єра Великої Британії Ріші Сунака.

Макрон на конференції обговорить, як “забезпечити поразку РФ” в Україні, а також майбутні механізми для підтримки миру в Європі, “щоб такий конфлікт не повторився”.

А віцепрезидент США Камала Гарріс обговорить подальшу підтримку України з боку Вашингтона, відзначить мужність українського народу, а також підтвердить зобов’язання щодо взаємної оборони в рамках НАТО.

У другий день конференції глава МЗС України Дмитро Кулеба візьме участь у панельній дискусії зі своїми колегами з Німеччини (Анналеною Бербок) та США (Ентоні Блінкеном).

Загалом очікується участь у MSC майже 150 високопосадовців з усього світу. Серед них понад 45 глав держав та урядів, міністри закордонних справ та оборони, керівники НАТО, Євросоюзу, ООН.

Представників влади РФ не покликали

Російських урядовців не запросили на цьогорічну Мюнхенську конференцію з безпеки. Як пояснив голова MSC Крістоф Гойсґен, організатори не хочуть надавати трибуну для кремлівської пропаганди.

Раніше делегацію РФ традиційно очолював глава МЗС Сергій Лавров.

– Ми не хочемо давати Лаврову трибуну для його пропаганди. Його навмисно не запросили, – повідомив Гойсґен під час пресконференції в Берліні.

Замість представників Кремля організатори вирішили запросити на конференцію представників так званої російської опозиції: Гаррі Каспарова, Михайла Ходорковського, Дмитра Гудкова, Володимира Мілова, Юлію Навальну, Жанну Нємцову.

На вечір суботи, 18 лютого, запланована дискусія про майбутнє Росії.

Читайте
Не хочемо давати Лаврову трибуну для пропаганди: Росію не запросили на Мюнхенську конференцію

Україна та глобальна безпека у фокусі уваги

Голова Мюнхенської конференції з безпеки Крістоф Гойсґен підтвердив, що у фокусі уваги світових лідерів буде війна в Україні.

На початку цього тижня він журналістам, що головною темою MSC 2023 стануть загрози світовій безпеці, особливо в світлі російської агресії проти України.

– Зрозуміло, що під час конференції ми будемо обговорювати тему України, але принципово ми будемо ставити питання: як ми можемо гарантувати в подальшому повагу до мирного порядку, основаного на правилах, до Хартії ООН, Конвенції прав людини тощо. Чи буде в подальшому панувати закон сильного чи сила закону, – наголошував Гойсґен.

У зв’язку з цим до порядку денного конференції внесли питання про переслідування за воєнні злочини РФ проти України. MSC 2023 має привернути увагу до безкарності політичних лідерів за воєнні злочини, злочин агресії та злочини проти людяності. Учасники заходу обговорять, як із цим боротися.

В інтерв’ю Німецькій редакційній мережі () він повідомляв, що в конференції візьме участь головний прокурор Міжнародного кримінального суду (МКС) Карім Хан.

до Мюнхенської доповіді з безпеки 2023 Гойсґен уточнив, що не всі країни-члени ООН засудили вторгнення РФ і спробу анексії українських територій. Йдеться про країни Азії, Африки та Південної Америки, які невдоволені чинним міжнародним порядком.

– Тому на цьогорічній Мюнхенській конференції з безпеки ми зосередимося не лише на протидії ревізіонізму, а й на створенні позитивного бачення більш мирного і процвітаючого світу, – пояснив Гойсґен.

Читайте
Серед країн G7 значно зросло сприйняття України як союзника – Мюнхенський індекс безпеки

Пріоритети України на MSC 2023

Три ключові пріоритети України на Мюнхенській конференції з безпеки 2023 нещодавно голова МЗС Дмитро Кулеба. Йдеться про такі теми, які просуватиме на полях заходу українська делегація:

  • постачання Україні далекобійних ракет і бойових літаків;
  • членство нашої країни в НАТО;
  • майбутнє Росії.

– Ми будемо просувати… пріоритетні для України теми. Ключова – це постачання далекобійних ракет і відкриття постачання бойових літаків, оскільки саме літаки є останнім типом зброї, який потрібно розблокувати, всі інші позиції ми за минулий рік відкрили командними зусиллями. Будемо також говорити про членство України в НАТО і взагалі про майбутнє Росії, – наголосив міністр.

Кулеба уточнив, що на MSC 2023 зберуться ключові фігури в сфері євроатлантичної безпеки. Саме тому в центрі уваги будуть теми, пов’язані з безпекою України, Європи та світу.

Український ланч у Мюнхені

У суботу, 18 лютого, на полях Мюнхенської конференції з безпеки відбудеться 6-й Український ланч на тему: Рік потому: боротьба України за свободу. Що далі?

Захід традиційно організовують Ялтинська європейська стратегія (YES) та Фонд Віктора Пінчука. Початок – о 14:30.

Під час Українського ланчу :

  • Шляхи припинення війни в Україні, її наслідки для Європи й міжнародного порядку.
  • У чому проявлялася підтримка України з боку західних партнерів від початку повномасштабного вторгнення РФ.
  • Як розвивається війна на військовому, економічному, політичному та інформаційному фронтах.
  • Амбіції українських та західних лідерів щодо нинішнього стану війни і що можна зробити ще.

Однією з ключових тем дискусії буде , яку запропонував президент України Володимир Зеленський.

Очікування від конференції: оцінки експертів

Військовий експерт, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в коментарі Фактам ICTV виділив три ключові теми Мюнхенської конференції з безпеки:

1. Перше питання, яке буде одним із пріоритетних, це російська агресія проти України, агресивна політика та гібридні впливи РФ у Європі та в світі.

– У цьому сенсі ми, звичайно, будемо обговорювати і виносити проблематику подальшої підтримки України, необхідності надання зброї та фінансової підтримки. Так само запровадження додаткових санкцій проти РФ, – зазначив Мусієнко.

2. Друге питання – фактор Китаю, його відносини зі США та країнами Європи. За словам експерта, це теж буде одна з ключових тем.

3. Третє питання – що робити з Росією після завершення повномасштабної війни. В цьому контексті Олександр Мусієнко нагадав про , в якому той заявив про необхідність “депутінізації” Росії в майбутньому, оскільки зараз все в РФ орієнтовано на кремлівського диктатора Володимира Путіна.

– Виходячи з того, що сказав керівник Мюнхенської конференції в одному з інтерв’ю, що потрібна буде “депутінізація Росії”, вочевидь, визріває до обговорення тема, що робити з РФ після війни.

Тобто як трансформувати та змінити Росію, примусити її змінитися так, щоб вона трансформувалася в якесь державне утворення або кілька державних утворень, які не будуть вести агресивні війни та не будуть подразником міжнародної безпеки, – наголосив Мусієнко.

Читайте
Польща закликає ухвалити рішення щодо винищувачів для України на Мюнхенській конференції

Водночас політолог Володимир Фесенко пояснив Фактам ICTV, що на Мюнхенській конференції не ухвалюють рішень, це дискусійний форум, на полях якого обговорюють найважливіші питання для безпекової ситуації в світі.

Політолог наголосив, що війна в Україні та підтримка нашої держави буде однією з головних тем конференції.

– Яким чином не просто завершити цю війну, а так її завершити, щоб забезпечити безпеку і для України, і для Європи, якою має бути майбутня архітектура безпеки в Європі та світі. Ну, і виклики для міжнародної безпеки з боку РФ та Китаю. В доповіді, яка оприлюднена, організатори конференції звертають на це основну увагу, – розповів Фесенко.

Політолог назвав Мюнхенську конференцію “безпековим Давосом”, який охоплює практично всі напрями міжнародної безпеки.

– Для України нинішня конференція, дискусія буде важлива насамперед з точки зору саме пробивання більш дієвих підходів для нашої підтримки. Глава МЗС Дмитро Кулеба зазначив, що для нас зараз дуже важливо переконати наших партнерів, що нам потрібні далекобійні ракети, авіація і більш оперативна, своєчасна допомога, – уточнив Фесенко.

Політолог нагадав, що зараз кожен крок з виділення нових видів озброєння відбувається після тривалих дискусій, унаслідок чого втрачається час.

Володимир Фесенко також вважає, що однією з тем дискусій буде майбутнє РФ: “що далі робити з Росією”.

Політолог додав, що політиків та експертів зараз хвилює не лише питання, коли завершиться війна в Україні, але й те, як саме це станеться.

– Тому що просто припинення війни не означає, що відновиться безпека. На превеликий жаль, можуть залишитися ризики нової війни. І для України навіть в ідеальному варіанті, коли ми вийдемо на кордони 1991 року, важливо, щоб були ефективні гарантії безпеки, – зазначив Фесенко.

Він уточнив, що, на думку більшості експертів, такою дієвою гарантією може бути членство України в НАТО після завершення війни. Це може стати запорукою того, що РФ не розпочне нову агресію.

Джерело: , , , , 

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Победительница "Битвы экстрасенсов" назвала дату масштабной атаки РФ на Украину
TSN
2025-05-11T13:34:57Z
Когда россияне смогут захватить всю Украину — эксперты назвали дату
TSN
2025-05-02T17:28:37Z
МИД РФ сделал заявление о "возвращении" Украины в границы 1991 года
Comments UA
2025-05-01T15:30:25Z
Портников объяснил, почему Путин отказался от прекращения огня и предложил переговоры
TSN
2025-05-11T13:34:59Z
Встреча в Стамбуле. Трамп тоже хочет приехать
Корреспондент
2025-05-12T21:21:11Z
Россияне с ошибками запускают послание о перемирии на БПЛА
TSN
2025-05-12T21:18:26Z
Путин в бешенстве: как Зеленский совершил "дипломатический гамбит"
Comments UA
2025-05-12T10:46:37Z
72 часа до вероятной опасности: эксперты предсказывают атаки 8–9 мая
Новости Украины
2025-05-05T19:21:39Z
Кадыров попросил, чтобы его уволили с должности главы Чечни
Comments UA
2025-05-06T15:15:29Z
Старшая дочь Пугачева попала в большие проблемы: что произошло
Comments UA
2025-05-02T19:57:23Z
От КВН до Банковой: что известно о дружбе Елены Кравец и Елены Зеленской
Telegraf
2025-04-29T14:03:43Z
"Мисс Украина 2023" оконфузилась заявлением о селе
Comments UA
2025-05-05T15:48:59Z
Степан Казанин резко высказался об исчезновении Елены Кравец из "Квартал 95": "Мы ее научили..."
Знай
2025-05-10T09:51:08Z
День Украины пройдет на Каннском кинофестивале
Корреспондент
2025-05-12T15:54:01Z
В России умерла звезда фильмов режиссера Гайдая
Корреспондент
2025-05-12T15:48:33Z
"Это слезы...": жена Виктора Павлика внезапно заговорила о втором ребенке
Знай
2025-05-04T16:51:38Z
София Ротару продала элитную недвижимость в Москве: насколько продешевила певица
Знай
2025-05-04T04:51:29Z
Необратимые изменения: врач рассказал о диагнозе известной российской певицы, заставившей ее уйти со сцены
Comments UA
2025-05-11T20:57:50Z
Украинки не планируют возвращаться домой после войны: результаты опроса
Comments UA
2025-05-07T22:27:31Z
В ЕС уменьшилось количество украинцев с временной защитой
Европейская правда
2025-05-12T18:18:59Z
Пенсионерам выплатят специальные надбавки: какие суммы обещают
Знай
2025-05-03T15:30:37Z
На каком расстоянии от забора можно сажать дерево в Украине
UAToday
2025-04-29T17:27:25Z
Ракетная программа и дроны: президент провел совещание
Корреспондент
2025-05-12T18:57:26Z
Названо количество пользователей искусственного интеллекта среди украинцев
Корреспондент
2025-05-12T18:51:37Z
Делал селфи: Зеленский вышел в центр Киева и фотографировался с людьми, — соцсети
Фокус
2025-05-07T18:18:33Z
Под заснеженной горой может скрываться вход в "мир пришельцев": документы ЦРУ
Фокус
2025-05-11T16:51:58Z
Жители российского города дрались за кашу возле «поезда победы»
Корреспондент
2025-05-03T17:18:22Z
7 важных открытий о том, как алкоголь влияет на наше тело
UAToday
2025-05-06T17:28:03Z
Завтрак для женщин: что должно быть в рационе каждой
Gazeta UA
2025-05-09T21:39:52Z
Ученые открыли редкую мутацию, которая позволяет высыпаться всего за 4 часа
Факти ICTV
2025-05-11T09:30:52Z
Что лучше для здоровья — горчица или кетчуп: врач дала окончательный ответ
UAToday
2025-05-04T12:03:37Z
Операция через глаз: американцы удалили опасную опухоль позвоночника
Новости Украины
2025-05-12T12:45:55Z
Сезонные рецепты: как приготовить спаржу с соусом голландайз
Фокус
2025-05-12T12:36:49Z
В Львове, чтобы спасти пациента, хирурги остановили работу всех органов на 1 час 20 минут
Факти ICTV
2025-05-12T09:43:21Z
Чем опасен Wi-Fi роутер и почему его стоит отключать перед сном?
UAToday
2025-05-12T09:00:21Z
Праздники 12 мая 2025 года: что нельзя делать в этот день
Корреспондент
2025-05-12T08:00:47Z
Пенсии заморожены, но не навсегда: власти назвали условия для повышения
Знай
2025-05-03T14:30:07Z
Венгрия замораживает часть бюджетных расходов из-за рекордного дефицита
Европейская правда
2025-05-12T18:16:20Z
Китай увеличил импорт нефти "про запас" - СМИ
Корреспондент
2025-05-12T17:48:48Z
Всемирный банк выделил Молдове 90 миллионов долларов
Корреспондент
2025-05-12T12:51:59Z
Торговая сделка между США и Китаем стимулировала рост рынка
Корреспондент
2025-05-12T12:40:43Z
Автопроизводитель Nissan уволит 19 тысяч сотрудников - СМИ
Корреспондент
2025-05-12T12:36:00Z
Украинцы получили рекордную сумму "Нацкешбека" за месяц: детали
Comments UA
2025-05-12T12:12:29Z
Когда и на сколько в Украине собрались поднять минималку
Comments UA
2025-05-12T11:57:53Z
Nvidia модифицирует чип H20 для Китая, чтобы обойти экспортные ограничения США
Хвиля
2025-05-12T11:51:03Z
Учительница физики из Прикарпатья получила десять лет заключения за распространение наркотиков
Апостроф
2025-05-07T15:33:41Z
Над Москвой гремят взрывы
Корреспондент
2025-05-07T09:07:24Z
В Запорожье возросло число травмированных. В ГСЧС показали последствия атаки 6 мая
ZN UA
2025-05-07T04:45:58Z
Массированная атака РФ на Запорожье: количество раненых резко возросло
Comments UA
2025-05-02T04:27:11Z
Трое бельгийских военных получили ранения на учениях в Шотландии
Европейская правда
2025-05-12T18:55:02Z
Лондонская полиция расследует пожар в доме премьера Великобритании
Европейская правда
2025-05-12T18:06:39Z
В Харьковской области раскрыли схему присвоения недвижимости умерших
Корреспондент
2025-05-12T17:22:23Z
Выезд за 9 тыс. долларов: ГБР разоблачило правоохранителя в помощи уклонистам в бегстве
Апостроф
2025-05-12T16:06:45Z
Служителей МП отправили под стражу за схему для уклонистов
Корреспондент
2025-05-12T14:30:25Z
Остаемся без еды: Украину накроет опасная жара и засуха уже летом, что обещает прогноз погоды
Знай
2025-05-11T04:30:41Z
Медсестра одним выстрелом из гранатомета уничтожила группу оккупантов
Comments UA
2025-05-12T13:52:51Z
В России жалуются на массированную атаку БПЛА
Корреспондент
2025-05-06T06:39:54Z
В Киеве прохладно и сыро: синоптики обновили прогноз на субботу
Gazeta UA
2025-05-10T03:24:36Z
Россия усиливает ПВО в Крыму, "жертвуя" своими регионами - ВМС
Корреспондент
2025-05-12T21:06:04Z
Зеленский заслушал доклад Сырского
Корреспондент
2025-05-12T19:21:34Z
Новое наступление ВСУ? Бои в Курской области
Корреспондент
2025-05-05T19:10:27Z
Историки рассказали о подлинном происхождении названия "Киев"
TSN
2025-05-12T18:49:59Z
РФ атаковала гражданский поезд в Донецкой области: есть пострадавший
TSN
2025-05-12T17:23:10Z
Водителям объяснили, чем грозит авто добавление спирта в бензин
Хвиля
2025-05-04T09:15:41Z
На складе Tesla накоплено более 10 тысяч непроданных пикапов Cybertruck
Корреспондент
2025-05-07T17:39:20Z
Шлем пилота Формулы 1 продан за рекордную сумму
Корреспондент
2025-04-29T20:45:46Z
Audi отзывает около 90 тысяч автомобилей из-за утечки моторного масла
Корреспондент
2025-05-12T16:45:30Z
Руководство Формулы-1 может неожиданно смениться
Корреспондент
2025-05-12T16:30:33Z
Универсальный транспорт: представлен оригинальный автодом-амфибия
Фокус
2025-05-12T09:27:56Z
Уклонистам не оставят ничего: заберут деньги, авто и жилье
Знай
2025-05-12T08:30:18Z
Большой вэн и еще большие возможности: Toyota Proace и Proace Verso тест
Корреспондент
2025-05-12T07:28:37Z
Как правильно действовать, если ваше авто заблокировали на парковке
Comments UA
2025-05-12T05:54:28Z
Муравьи исчезнут с участка раз и навсегда: просто смешайте сахар с этим средством
Telegraf
2025-04-29T18:51:11Z
Туристы случайно нашли 7-килограммовый клад золота и серебра в горах Чехии
Апостроф
2025-05-01T14:21:11Z
Покупка ранних овощей: что нужно знать, чтобы не принести домой "нитратную бомбу"
Знай
2025-05-01T19:51:29Z
Китайский гороскоп на май 2025 года: время перемен и внутреннего роста, кому из знаков нужно готовиться
Знай
2025-05-01T19:30:32Z
5 самых популярных заправок, которые сделают любой салат вкуснее
TSN
2025-05-12T18:03:48Z
"Згідний" или "згодний": языковед разъяснил употребление схожих слов
TSN
2025-05-12T17:19:12Z
Руины и тишина: туристов привлекает село-музей под открытым небом, в котором остановилось время
Gazeta UA
2025-05-12T12:51:20Z
Кальциевая бомба: как обычная яичная вода превращается в суперподкормку для растений
Знай
2025-05-12T10:51:49Z
Ничего не стоит: как навсегда вывести из дома муравьев без дихлофоса
Фокус
2025-05-12T09:36:40Z
ПСЖ подал в суд на Мбаппе, требуя от игрока Реала денежную компенсацию
Корреспондент
2025-05-12T20:48:39Z
Ямаль рассказал, что помогло Барселоне одержать победу над Реалом
Корреспондент
2025-05-12T19:30:51Z
Усик выразил согласие на проведение третьего поединка с Фьюри
Корреспондент
2025-05-12T18:54:25Z
Мбаппе обратился к болельщикам Реала после поражения от Барселоны
Корреспондент
2025-05-12T18:33:31Z
Техника против физики: тренер оценил поединки Усика с Фьюри и Джошуа
Корреспондент
2025-05-12T18:12:13Z
Осимхен выбрал для себя приоритетный клуб для дальнейшей карьеры
Корреспондент
2025-05-12T17:18:15Z
Катмен Усика Расс Анбер подверг критике организацию боя Кроуфорда и Канело
Корреспондент
2025-05-12T16:15:34Z
Тренер Адам Бут поделился своим видением реванша Усика - Дюбуа
Корреспондент
2025-05-12T16:00:06Z
Звездное трио Шахтера восстановилось к финальному противостоянию с Динамо
Корреспондент
2025-05-12T15:33:15Z
Microsoft объяснила подорожание новых игр для Xbox Series X|S
GameMag
2025-05-04T17:16:09Z
Google обновляет свой логотип "G" впервые за 10 лет
Корреспондент
2025-05-12T16:36:14Z
Украинский турнирный оператор объявил о проведении Budapest Major 2025
Корреспондент
2025-05-12T16:24:23Z
Можно не заряжать 2 месяца: вышел "неубиваемый" смартфон Doogee V Max S
Фокус
2025-05-12T13:58:19Z
Сегодня над Украиной взойдет Цветочное полнолуние - чем особенна эта ночь?
Новости Украины
2025-05-12T13:57:48Z
Вебінар: Гранти для фермерів. Хто отримає, хто — ні
AgroNews
2025-05-12T13:45:16Z
Надежно и безопасно: как сохранить фотографии, но обойтись без Google Photos
Фокус
2025-05-12T13:31:44Z
The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered установила рекорд по модам: 123 в день
Знай
2025-05-12T12:51:00Z
iPhone подорожает. Эксперты называют скрытые причины
ZN UA
2025-05-12T12:48:12Z