MY.UAНовини
Вікторія Ярмощук, Film.ua Group: «Сподіваємось, що “Мавка” матиме не менший успіх у прокаті, ніж “Аватар”»
Вікторія Ярмощук, Film.ua Group: «Сподіваємось, що “Мавка” матиме не менший успіх у прокаті, ніж “Аватар”»

Вікторія Ярмощук, Film.ua Group: «Сподіваємось, що “Мавка” матиме не менший успіх у прокаті, ніж “Аватар”»

Як український продакшн вирішив не зупинятись у час великої війни, знаходить зарубіжних партнерів, співпрацює з телеканалами, знімає кіно під час ракетних ударів і планує випускати один фільм на місяць.

«2022 рік мав стати проривним для українського кіно, якби не повномасштабне вторгнення Росії», —  казала влітку минулого року керівниця Film.ua Group Вікторія Ярмощук. Перший рік війни великої війни травмував індустрію, однак і відкрив нові можливості для українських компаній. «Якщо раніше нас не чули, не відрізняли від Росії, то зараз Україна має всі шанс потужно заявити про себе на міжнародному ринку і повністю дистанціюватись від нашого скаженого сусіда», — говорить на початку 2023 року Вікторія. Тепер міжнародне партнерство — ключовий вектор для роботи кінокомпанії. Вікторія розповіла «Детектору медіа» про перший рік великої війни, зйомки в умовах обстрілів,  міжнародний копродакшн та прокат українського кіно.

— Вікторіє, як повномасштабна війна вплинула на роботу Film.ua?

— Якби ми з вами говорили торік, відпоавідь була б іншою. Але зараз я можу сказати, що пишаюсь тим, у якому стані і складі наша група пройшла цей рік. Ми ані на хвилину не припиняли працювати, і ми не закрили жоден із напрямків своєї роботи, бо  наші задачі набагато ширші за виробництво кіно і серіалів. У перші тижні великої війни ми переймались насамперед безпекою співробітників. Ми відразу переформатували наше бомбосховище, яке раніше використовували як склад костюмів та реквізиту. 24 лютого ми звідти все винесли і у перші найстрашніші тижні великої війни там жили Ми прихистили всіх, кого змогли. Наш кейтеринг годував людей у сховищі, місцевих, територіальну оборону тощо. Із перших днів ми перетворились на пункт незламності і є ним досі. Про всі ці події можна зняти окремий фільм, бо в нашому бомбосховищі і дитина народилась, і склались історії кохання... Кіно перетворилось на життя, а життя, певно, скоро перетвориться на кіно.

— Ваші співробітники фільмували ці унікальні події?

— Наскільки я знаю, ні. Бо всі рятували свої родини. Ми віддали частину обладнання, яке могло знадобитись армії й теробороні. Наприклад, рації. Ми тоді не думали про роботу, думали, як уберегти людей. Але в кінці березня зняли невелику хроніку про ці часи. Кадр із неї потрапив у світові медіа.

— Чи вивозили ви закордон техніку?

— Після того як ми впевнились, що люди у відносній безпеці, ми подбали про перевезення наших серверів і решти «заліза», яке необхідне для роботи багатьох відділів. Щось переїхало на захід України, щось закордон. Ми це зробили, аби зберегти можливість працювати на наших міжнародних клієнтів. Ми є вендором Netflix з адаптації, ми пропонуємо сервіси з постпродакшну, візуальних послуг для клієнтів із Китаю, Індії тощо. І ми боролись за те, щоб далі це робити, робити анімацію, продовжувати малювати «Мавку». Бо ми розуміли, що з приходом війни виробництво зупиниться, а для того, щоб зберегти команду і платити людям зарплати, слід зберегти напрямки, які можуть працювати віддалено і генерувати доходи. Також ми продовжуємо допомагати армії. У перші тижні ми продавали кіно, яке розповідало світові про Україну. У нас були проєкти «Спадок», «Борщ» та інші. Виручені від продажу проєктів гроші ми перераховували на армію: це була наша соціальна місія. Ми для себе прийняли таку стратегію: наша зброя — контент, і ми не випустимо її з рук до повної перемоги. Ми, власне, розуміли це і до великої війни.

— Після початку великої війни ви припинили виробництво?

— Ми зупинили комерційні проєкти, але виробляли суспільно важливий контент для підтримки українців і для того, щоб розповісти світу про Україну. Ми зробили кілька циклів. Один із них стосувався імен визначних українців, які були привласнені Росією — Гоголя, Холодної, Малевича та інших. Ми зняли маленькі ролики. Зробили цикл мультфільмів про кумедні випадки в час війни (наприклад, збивання дрона банкою помідорів), бо ми розуміємо, що без гумору впоратись із цим усім жахом неможливо. У співпраці з «1+1» ми також зробили мультфільм для дітей, де пояснювали, чому відбулась війна —  «Добро завжди перемагає зло». Це проєкти, які не мали комерційної мети, але, на нашу думку, були потрібні Україні в той час.

— Анімацію ви виробляєте в Україні? І взагалі зараз знімаєте тут чи закордоном?

— Ми жартома дякуємо коронавірусу, який підготував нас до дистанційної роботи. Бо без цього досвіду було б нам погано. Все робилось тут, більша частина наших працівників — в Україні. Частина з них за кордоном, але ми налагодили роботу. А всі наші проєкти ми знімаємо тут.

Нашою філософією було партнерство. Коли ми лише почали виробляти соціальні проєкти, відразу з’явились спонсори. Українські актори, та ж Ірма Вітовська, Роман Ясіновський та інші, безкоштовно їх озвучували. Телеканали нам допомагали. Ми раді, що індустрія об’єдналась довкола наших ідей.

— А комерційні проєкти у перші пів року стояли на паузі?

— Український ринок був у стані шоку, реклама почала продаватись лише з весни, панель запрацювала лише зараз. Тому, звісно, комерційне виробництво стояло. Але ми пишаємось  тим, що на початку війни ми домовились із медіагрупами 1+1 media, «Україна» та Starlight Media, що ми, розуміючи важкість стану українського ринку, одним фронтом підемо на міжнародний ринок. Війна, попри весь трагізм та біль, відкрила багато можливостей. Якщо раніше нас не чули, не відрізняли від Росії, то зараз Україна має всі шанси потужно заявити про себе на міжнародному ринку і повністю дистанціюватись від нашого скаженого сусіда. Ми заснували ініціативу Ukrainian Content. Global Cooperation. За минулий рік ми проїхали по всіх найбільш значущих кіно- та телеподіях. Організатори пішли нам назустріч і ми могли розповісти, що таке український ринок, які у нас креативні, технічні, ресурсні можливості. І минулої осені на Каннському телеринку кожна з медіагруп представила проєкт, який почала втілювати з міжнародним партнером.

Розкажу про наш здобуток. Виробництво стоїть, а глядач чекає на контент. І важливо його давати з правильними наративами. Тому ми багато зусиль доклали, аби знайти гроші на виробництво. І незабаром запускаємо проєкт, який створюємо повністю за закордонні гроші. Це проєкт «Ті, що залишились», девелопмент якого нам профінансувала німецька компанія Red Arrow. Це  художній серіал —  антологія на шість епізодів,  кожен із яких розповідає історію сім’ї чи окремої людини, які вирішили залишитись у Києві в березні, у найтемніший час війни, коли російська армія намагалася взяти столицю. За статисткою, 50% виїхали тоді під загрозою окупації, але половина киян лишилась — саме вони надихнули шоуранерку Анастасію Лодкіну на ідею серіалу. Сценарій для окремих епізодів писали Артем Литвиненко, Тала Пристаєцька, Сергій Лущик і сама Анастасія. Епізоди за власними сценаріями зрежисують Литвиненко і Пристаєцька, — для Тали це, до речі, дебют, — а також Валентин Шпаков, Катя Царик, Олексій Єсаков і Павло Остріков. Вийшов класний матеріал, і зараз ми продаємо права на нього закордон. Вже маємо підтверджені угоди з трьома скандинавськими країнами: Швецією, Норвегією та Фінляндією, а також із Бельгією, Нідерландами та Естонією. Це надважливий проєкт. Він свідчить: зарубіжні партнери вірять, що зараз, у стані війни, в Україні можна робити якісний продукт, і вони не бояться вкладати в нього гроші. Цей кейс допоможе українському ринку рухатись далі.

— Цей проєкт буде виходити в ефірі країн-замовників? І ви готуєте його першочергово саме для скандинавського ринку?

— Так. Компанії з цих країн купують ліцензії для показу цього фільму на свої території. Купують їх за ринковими цінами. Це не три копійки як матеріальна допомога. Це повноцінні комерційні відносини. І вони точно показуватимуть цей проєкт.

— Це поодинокий випадок? Чи це тенденція, і українські продакшни зможуть  виробляти дорогий якісний продукт за рахунок таких замовлень?

— Будь-які відносини будуються на взаємній вигоді. Ми працювали багато років, але про потенціал українського ринку у світі знали мало. Якщо прокатним кіно трохи більше цікавились в останні роки, то про серіальний напрямок майже не знали. Ми були сконцентровані на локальному продукті. У нас є чудові автори: їх небагато, але вони можуть робити чудові речі. «Хованки» чи «Пікнік» (Mamas Production), визнані на міжнародному ринку, аде це поодинокі випадки. А зараз ми розповіли, що Україна — надійний партнер. Тому зараз у нас є шанс. І ми маємо ним скористатись.

— Окрім серіалу «Ті, хто залишились» які проєкти у вас у виробництві? Ви знімали серіал для «Плюсів» — можливо, вже маєте й інших замовників з українського ринку?

— В кінці осені ми завершили зйомки  другого сезону серіалу «Скажені сусіди» на замовлення «1+1» та «Київстар ТБ». Знімали його у Києві на нашій кіностудії з урізаним бюджетом. Але ми впорались. Пройшли через панічні атаки акторів, через вирізання звуків сирени з бекграунду. Над студією пролітали ракети, ми ховали знімальну групу в укритті. Добре, що «1+1» не побоялись вкласти свої гроші і що ми зробили цей серіал. Зараз ведемо переговори про проєкти з «1+1» та Starlight Media; сподіваємось, цього року ми запустимо ще декілька локальних проєктів. Такі проєкти стали можливі лише тому, що ми з каналами співпрацюємо на партнерських умовах. Щось, за що раніше ми брали гроші, ми надаємо безкоштовно (павільйони, роботу наших продюсерів), а канали зі свого боку роблять те саме. Ми розуміємо, що ми в одному човні, і якщо вигребемо, то всі разом.

— Які жанри для вас зараз актуальні? І  серіали якої тематики зараз у вашому препродакшні?

— Ми, канали і, думаю, глядачі також хочуть зараз дивитись комедійні історії про надію і любов, які допоможуть стверджуватись у тому, що життя не марне. Це легкі жанри, не про війну, а про сім’ю та вічні цінності.

— Як за час війни змінилась вартість серіального контенту? Могли б ви назвати ціни за епізод?

— На це питання немає однозначної відповіді. До війни в Україні знімали за дуже різні гроші. Але з урахуванням того, що в Україні зараз знімати майже неможливо, а ті, хто знімає, працюють фактично за копійки в порівнянні з тим, що було до війни, то можу сказати, що бюджети впали на 30—40%. Але ми працюємо більше, а заробляємо менше. Тому не можна сказати, що війна здешевила виробництво. Не можна спрогнозувати витрати, що виникають через повітряні тривоги, обстріли тощо. На багато факторів ти не можеш впливати. На чомусь можна зекономити і я вдячна, бо всі зараз на ринку працюють за менші гроші.

— Чи ви виробляєте зараз проєкти, у які вкладаєте лише власні гроші?

— Ми вкладали гроші в девелопмент, у людей, які цим займались. І ми сподіваємось, що якісь із цих речей вже будуть незабаром втілені. Виробництво власним коштом ми не починали. Бо наша задача — максимально зберегти групу і допомагати країні у війні так довго, як тільки зможемо. Ми на цю ситуацію дивимось стратегічно.

— Чи знімали ви ще якісь проєкти про війну?

— Один із них — документальний серіал «Громадяни на війні». До його виробництва долучилися також медіакомпанії Blue Ant Media International і GTV Docs із Великої Британії та Tilt Media з Австралії. Проєкт створюється на замовлення німецького медіагіганта ZDF і розповість, як Україна та її жителі пережили рік війни. Зйомки у межах масштабної міжнародної копродукції розпочались у грудні 2022 року, за цей час відзняли перші три епізоди проєкту, у березні планують відзняти наступні три. Кожна із серій «Громадян на війні» присвячена історіям українців — військових, лікарів, цивільних. У серіалі також використали ексклюзивні інтерв’ю з президентом Володимиром Зеленським, його дружиною Оленою Зеленською та керівником його офісу Андрієм Єрмаком.

Також ми примудрились зняти українсько-польський повний метр. Це сталось влітку. Проєкт називається «Дві сестри». Головні героїні  їдуть через усю країну на схід забрати свого пораненого батька. Їх сімейні відносини розглядаються на тлі подій в Україні. До нас приїжджала невеличка польська група. Режисер із кількома людьми доїхав до Харкова, майже на лінію фронту. Дві польські акторки були в Києві. Це ігровий художній фільм. Ближче до середини року  сподіваємось мати вже готовий проєкт. Дуже багато всього зараз на стадіях перемовин.

— Які бізнес-моделі актуальні для виробництва під час війни?

— Якщо ми говоримо про український ринок, то це єдина модель: усі сторони, зацікавлені у виробництві, вкладають максимальну кількість ресурсів, щоб кількість живих грошей, які треба зібрати з ринку, була якнайменшою. Всі знають, у якому стані рекламний ринок. Але коли вкладають ресурси, партнери мають відповідні частки прав і спільно займаються монетизацією. Схема, коли продакшн виробляє щось на гроші телеканалу та заробляє щось на маржі, зараз не працює. Нам у принципі схема партнерських відносин була близька і зараз це єдина можливість вижити.
— Зйомки в Україні стають зараз нормою?

— Зараз це радше виняток. Документальні проєкти або такі стрічки, як «Ті, що залишились» і «Дві сестри», треба фільмувати в Києві. Я не можу сказати, що поляки чи інші іноземці не бояться до нас їхати. Вони бояться. Просто був творчий задум і добре, що актори на нього погодились. Сказати, що зараз зйомки в Україні є економічно виправданими, не можна. Поки діє воєнний стан, жодна частина України не може вважатись безпечною. Хоча землетрус у Туреччині показав, що безпека — дуже відносне поняття. Але наш ринок значно дешевший. У Польщі, наприклад,  ринок перенасичений стрімерами, ціни на техніку і людей зросли до неба. Тому, коли ми після війни запропонуємо дешевші можливості для зйомки, це буде щасливим днем для українських виробників. Але поки триває війна, ми не можемо розправити крила.

— Чи вистачає акторів, чи доводиться декого повертати з-закордону на ті проєкти, що ви знімаєте?

— Ми не бачили в цьому проблеми. Всі, хто нам потрібен, або були тут, або повертались. Наприклад, якщо говорити про «Скажених сусідів», то наш головний герой — афро-француз — приїхав до нас із Франції. Спершу боявся, потім боявся менше, після того, як близько до кіностудії впала ракета, знову більше. Але знявся, повернувся до Франції і зараз пишається собою і своїм досвідом.

У липні минулого року ми відновили напрямок кінотеатрального прокату. Я була скептично налаштована щодо того, що люди будуть ходити в кіно, але результат мене вразив. Ті касові збори, які показують українські фільми, хоч і маленькі в абсолютних числах (багато кінотеатрів закриті чи зруйновані, або перебувають на окупованих територіях), але це прекрасні показники за таких умов. Це свідчить, що глядачам потрібен контент, аби відволіктися від війни, і що в них є віра в національний продукт.

— Скільки вдається заробити на прокаті зараз? Чи можна вийти хоча б в нуль?

— Заробітком це не назвеш, але і збитків ми не зазнаємо. Фільми є і їх треба показувати, щоб не втратити довіру глядача до українського кіно.  Зараз закінчується прокат фільму «Щедрик», який почав показувати зростання після другого вікенду прокату. А таке буває зрідка. Фільм «Снайпер. Білий ворон» потрапив у піратській якості в мережу за кілька тижнів до прокату, але це не завадило йому зібрати велику касу. Тому не можу сказати, що це не бізнес: буває нуль, буває заробіток, але це стратегічна робота. Зараз важливо зберегти українську індустрію виробництва та дистрибуції контенту, бо після війни ми матимемо багато роботи. Усі знають про розвиток європейського кіно після завершення Другої світової війни, і що Голівуд розквітнув на тлі Великої депресії.

— Який із ваших проєктів найбільш комерційно успішний від початку війни в прокаті?
— Поки що це «Щедрик»: ми зібрали в прокаті понад десять мільйонів (станом на 13 лютого) гривень. Це рекорд для вітчизняного прокату у час війни, і ми цим пишаємося. Фільм непростий, це не розважальне кіно, проте історія потрапила в самісінький нерв: кіно дивилися і дорослі, і підлітки, ходили цілими сім'ями. А ще «Щедрика» співали у фойє кінотеатру після сеансу, а також у кінотеатрі під час львівської прем'єри, коли раптом вимкнули світло і всі чекали, поки налаштують генератор. І це показник того, що фільм вийшов у прокат саме тоді, коли він був потрібен найбільше.

— Представники кінотеатрів нарікали, що українські компанії не хочуть випускати фільми, а притримують їх до кінця війни. Які релізи ви поставили на паузу, а які випускатимете впродовж року?

— Найсміливішим нашим кроком буде реліз «Мавки». Вона вийде в прокат другого березня. Ми довго думали, коли випускати стрічку. Але зрозуміли, що невідомих забагато, тому просто вирішили вийти в прокат на початку весни. Фільм життєствердний, про перемогу добра над злом. І в цей час він найбільше потрібний нашій аудиторії. Сподіваємось, що «Мавка» матиме не менший успіх у прокаті, ніж «Аватар». Ми ще не визначились із фільмом «Велика прогулянка». У цього фільму важка доля, бо він мав вийти в прокат 24 лютого 2022 року. 23 лютого була гучна прем’єра, всі подивилися кіно, розійшлися по домівках, а вранці почалась війна. Це смішна комедія про традиції, любов і сім’ю. Ми ще не визначились з датою прем’єри. Але наша мета — випускати в прокат один український фільм на місяць. Тож ми не зупинимось.

Фото: KYIV MEDIA WEEK/Victoria Yarmoshchuk/Facebook

Теги за темою
кіновиробництво
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Армія РФ намагається оточити важливе місто: втрати ворога зашкалюють - Коваленко
GlavRed
2024-11-30T16:18:13Z
Українські бійці знищили північнокорейський ракетний комплекс: відео
TSN
2024-11-30T16:18:01Z
У Слов'янську на Донеччині зачиняють всі школи та скасовують публічні заходи: що відомо
TSN
2024-11-30T16:06:17Z
Генштаб повідомив про бої на восьми напрямках
1News
2024-11-30T16:03:17Z
Розвідники показали, як нищать російську техніку у Запорізькій області
УкраинФорм
2024-11-30T16:00:01Z
Росіяни хочуть прорватися одразу в кілька міст: боєць ЗСУ пояснив головне завдання ворога
24tv
2024-11-30T15:39:01Z
Місяць обіцяє бути насиченим: гороскоп на грудень для всіх знаків зодіаку
24tv
2024-11-30T15:15:00Z
Загарбники атакували Малу Токмачку FPV-дроном - є поранений
УкраинФорм
2024-11-30T15:01:01Z
Ситуація все ще складна: на Рівненщині протягом вихідних будуть жорсткі відключення світла
24tv
2024-11-30T14:51:20Z
Ложа преси у Верховній Раді... Хто пам'ятає, як вона виглядає?
Детектор М
2024-11-30T16:12:17Z
Генпрокуратура Німеччини заявила, що встановила підозрюваних у вибухах на газопроводах «Північний потік»
УкраинФорм
2024-11-30T16:00:28Z
"Атлас" дві доби у вогні: експерт назвав наслідки удару по важливій нафтобазі РФ
GlavRed
2024-11-30T15:51:12Z
Єврокомісія звернулась до TikTok через підозри про вплив на вибори у Румунії
УкраинФорм
2024-11-30T15:45:00Z
Сирійська армія оголосила про вихід з Алеппо: готує контрнаступ на повстанців
ZN UA
2024-11-30T15:42:37Z
В ЄС відреагували на атаку на ключовий канал у Косові, що живить дві електростанції
Европейская правда
2024-11-30T15:40:35Z
Зеленський призначив командира 93-ї бригади Палісу заступником голови Офісу президента
360ua.news
2024-11-30T15:33:56Z
Влада Сирії заявила про виведення військ із Алеппо
1News
2024-11-30T15:30:42Z
ЄС погрожує TikTok розслідуванням через його роль у виборах у Румунії
Детектор М
2024-11-30T15:30:40Z
Стало відомо, чому варто їсти яйця на сніданок
AgroNews
2024-11-30T16:21:10Z
Хвороба Альцгеймера не може бути «хворобою мозку»
Portaltele
2024-11-30T15:22:12Z
Революційна технологія дозволяє редагувати окремі атоми в молекулах
24tv
2024-11-30T15:06:12Z
Чи потрібно пити 8 склянок води на день
24tv
2024-11-30T14:24:48Z
Як уникнути втрати м'язової маси з віком: ось 5 способів
24tv
2024-11-30T12:18:08Z
Японська компанія передасть Україні роботизовані костюми для реабілітації важкотравмованих
УкраинФорм
2024-11-30T10:06:07Z
Міцний та еластичний. Вчені створили новий матеріал, який переверне уявлення про полімери
InternetUA
2024-11-30T09:01:45Z
Магнітні бурі у грудні: буде багато сильних і ретроградний Меркурій на додачу
Комсомольская правда
2024-11-30T08:05:15Z
Міноборони: Чоловіків від 17 до 25 років будуть брати на військовий облік без медкомісії
Петр и Мазепа
2024-11-30T07:36:36Z
Українські книги представили на найбільшому франкомовному фестивалі Північної Америки
УкраинФорм
2024-11-30T16:06:39Z
Фільм «Буча» покажуть у Канаді
УкраинФорм
2024-11-30T16:03:45Z
Ексучасниця 13 сезону "Холостяка" висловилася про свою участь у шоу: "Я була наче оголений нерв"
24tv
2024-11-30T15:54:29Z
Парфуми, які старять та додають зайвого віку: їх треба уникати
24tv
2024-11-30T15:30:35Z
Оля Цибульська розповіла, як відбуватимуться її гастролі після мобілізації музикантів
Фокус
2024-11-30T15:15:46Z
Український актор Олександр Рудинський знявся в серіалі, продюсером якого став Джордж Клуні
24tv
2024-11-30T15:09:34Z
"Без бою" та інші відомі українські пісні звучать під час протестів у Грузії
24tv
2024-11-30T15:06:14Z
Схожа на гігантську какашку: у Британії встановили кумедну скульптуру, вид якої шокує
24tv
2024-11-30T14:00:02Z
Модні джинси на зиму: 5 найкращих варіантів на кожен день
24tv
2024-11-30T13:48:18Z
Суттєво зміняться зарплати: нардепка пояснила, що чекає на українців після підвищення податків
24tv
2024-11-30T16:21:32Z
Шмигаль розповів про ймовірність часткового відновлення авіасполучення в Україні
Хвиля
2024-11-30T16:15:21Z
Кубометр на 2 гривні дорожче: хто більше заплатить за газ у грудні
Знай
2024-11-30T16:06:22Z
Виживати стане ще складніше: українців попередили про "історичне" підвищення податків - вдарить по кожному
Знай
2024-11-30T15:30:44Z
Ключовий продукт почне дорожчати, українцям доведеться економити: чого чекати від цін на хліб
Политека
2024-11-30T15:27:16Z
ДТЕК отримав дві золоті нагороди Effie Awards за соціально важливу кампанію
ГЛАВКОМ NET
2024-11-30T15:27:03Z
На Тернопільщині виробляють пиво з гречки
AgroNews
2024-11-30T15:12:34Z
Розміри штрафів різняться: українців карають за несплату податків, названо суми
Политека
2024-11-30T15:04:20Z
Типові поломки газових котлів та їх вирішення: поради від "Нафтогазу"
Хвиля
2024-11-30T14:45:34Z
Бронь від мобілізації по-новому: Кабмін ухвалив зміни для курсів із такмеду і волонтерів
24tv
2024-11-30T16:21:42Z
Що означає термін "локаційна втрата дрона" – пояснення від Повітряних сил
24tv
2024-11-30T16:06:37Z
На платформі Svoboda Satellite розпочав мовлення новий телеканал eQtv
Детектор М
2024-11-30T16:04:43Z
Дві пенсії в одні руки: українці можуть отримати спеціальну виплату, кому подарували таку можливість
Политека
2024-11-30T16:04:11Z
Українка 2 роки живе на кораблі в Нідерландах: вона розповіла про найдивніші правила на судні
24tv
2024-11-30T16:00:58Z
Сюрпрайз-сюрпрайз. Актор Андрій Альохін заявив, що до українського дубляжу ставляться як до гівна
Детектор М
2024-11-30T16:00:44Z
Люксембург виділив понад €200 млн на закупівлю зброї для України
360ua.news
2024-11-30T16:00:28Z
Активіст Сергій Стерненко заручився із загадковою обраницею та вперше показав її на фото
TSN
2024-11-30T15:58:38Z
Тридцять воїнів 14 окремого полку БпАК вже нагороджені за хоробрість і героїзм - Зеленський
УкраинФорм
2024-11-30T15:57:45Z
На Вінниччині четверту добу шукають 15-річну дівчинку. ВІДЕО
Новости Украины
2024-11-30T16:09:13Z
Чоловік хотів купити трактор, натомість втратив майже 500 тисяч гривень
InternetUA
2024-11-30T15:56:22Z
Стало відомо про ще одну загиблу від російської дронової атаки у Херсоні
УкраинФорм
2024-11-30T15:51:04Z
Моторошна аварія поблизу Вінниці – легковик від зіткнення розірвало навпіл
ГЛАВКОМ NET
2024-11-30T15:00:58Z
Блукав понад місяць: у зимових горах знайшли зниклого туриста
Фокус
2024-11-30T14:57:58Z
Чоловік убив 95-річну пенсіонерку електрошокером, бо злякався її: важила 48 кг і пересувалася з ходунками
Знай
2024-11-30T14:51:13Z
Чоловік втратив 100 тисяч гривень, повіривши в обіцянку легкого заробітку в інтернеті
InternetUA
2024-11-30T14:28:45Z
У Херсоні через атаку російського безпілотника загинув цивільний
УкраинФорм
2024-11-30T14:24:16Z
У Харкові жінка замовила вбивство колишнього чоловіка: не хотіла ділити майно після розлучення
24tv
2024-11-30T14:15:32Z
Підсанкційний російський олігарх Усманов очолив Міжнародну федерацію фехтування
ГЛАВКОМ NET
2024-11-30T16:15:12Z
Комо та Монца поділили очки
Football.ua
2024-11-30T16:04:47Z
«Кривбас» обіграв «Полісся» у матчі футбольної Прем'єр-ліги
УкраинФорм
2024-11-30T16:03:10Z
Маразм чи бабло? Підсанкційний путінський олігарх Усманов очолив Міжнародну федерацію фехтування
Украина Криминальная
2024-11-30T15:24:05Z
Барселона вдома програла Лас-Пальмас
Football.ua
2024-11-30T15:09:44Z
Наставник Арсеналу назвав Ліверпуль фаворитом чемпіонської гонки
360ua.news
2024-11-30T15:06:39Z
Нова травма: Циганков не потрапив у заявку на матч з Вільярреалом
Football.ua
2024-11-30T14:48:47Z
Забарний у старті Борнмута, Ярмолюк в запасі проти Лестера
Football.ua
2024-11-30T14:39:00Z
Зубков забив у ворота Інгульця 2100-й гол Шахтаря в чемпіонаті України
Football.ua
2024-11-30T14:31:37Z
Рослини почнуть рости з подвійною силою: використайте одне копійчане добриво
24tv
2024-11-30T16:00:50Z
Гороскоп Таро на 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: згодом усе налагодиться
Политека
2024-11-30T15:42:40Z
Сусіди не сплять ночами: як історичний будинок перетворив село на "парк розваг"
24tv
2024-11-30T15:24:45Z
Просто і смачно: рецепт ароматної тушкованої капусти з грибами у рукаві
24tv
2024-11-30T14:30:11Z
Коштують від 150 до 250 євро: українці пропонують іноземцям тури "тропами війни"
Фокус
2024-11-30T14:21:48Z
До України все частіше їдуть "воєнні туристи" – наскільки етичні такі екскурсії
TSN
2024-11-30T14:06:44Z
Ніжний і простий гарбузовий пиріг з яблуками: за цим рецептом полюють
Знай
2024-11-30T12:51:41Z
Речі, які варто прибрати з кухні, щоб підготуватися до свята
24tv
2024-11-30T12:18:46Z
Вхід – безкоштовний: коли відкриється одна з найатмосферніших ковзанок Варшави
24tv
2024-11-30T11:27:10Z
Її припускаються всі: яка найтиповіша помилка під час опалення
24tv
2024-11-30T16:21:40Z
Вчені пояснили, чому ДНК чорнобильських собак значно відрізняється від звичайних
TSN
2024-11-30T16:18:02Z
S.T.A.L.K.E.R. 2 отримала другий патч через день після першого
ITC
2024-11-30T16:13:19Z
Бракує кадрів: компанія почала друкувати оголошення про роботу на туалетному папері
24tv
2024-11-30T16:09:14Z
Електропровідні цеглини забезпечують тепло до 1800°C
InternetUA
2024-11-30T16:01:07Z
Найкращі подарунки на Новий рік: найкорисніші гаджети для рідних і близьких
Фокус
2024-11-30T16:00:33Z
Готуємо попкорн: з'явилася нові деталі про фільм Cyberpunk 2077
Знай
2024-11-30T15:51:28Z
Як переглянути файли смартфона на ПК: прості кроки для користувачів
InternetUA
2024-11-30T15:34:49Z
Чоловік побоявся їсти вермішель швидкого приготування, прочитавши текст на упаковці
Фокус
2024-11-30T15:00:07Z
Як автобус “Богдан” вкоротили для закордонного ринку
AutoCentre
2024-11-30T13:04:10Z
Нереставрований раритет: виявлено 50-річний Buick з мінімальним пробігом
AutoCentre
2024-11-30T08:01:16Z
Нова схема шахрайства з QR-кодами загрожує автомобілістам
Хвиля
2024-11-30T07:15:54Z
Білий ромб на блакитному тлі: водіїв попередили про появу нового знаку на дорогах
Хвиля
2024-11-30T05:45:11Z
Топ-5 найлегших авто у світі: гараж для них можна облаштувати і на балконі
Знай
2024-11-29T21:51:54Z
Покладіть це під килимок, щоб більше ніколи не мерзнути за кермом
24tv
2024-11-29T21:24:38Z
Як перевірити якість роботи після заміни стартера на СТО?
AutoCentre
2024-11-29T19:04:55Z
Постачання шкільних автобусів ЗАЗ продовжується
AutoCentre
2024-11-29T18:03:01Z
Denza показала інтер’єр свого флагманського кросовера
AutoCentre
2024-11-29T18:01:55Z