![Wizz Air припиняє польоти до Молдови з 14 березня](https://thumbor.my.ua/o_uWv6_5YTxKFeE2jqz9TxY8dEQ=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fc97e31271e2bd2376439c783c1dd323a.jpg)
Wizz Air припиняє польоти до Молдови з 14 березня
БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
Фото: Wizz Air
Wizz Air передумала літати до Кишинева
В інтересах пасажирів з Кишинева Wizz Air запропонує додаткові рейси з румунських Ясс.
Угорська авіакомпанія-лоукостер Wizz Air з 14 березня призупинить усі рейси до Кишинева з міркувань безпеки, повідомила прес-служба перевізника.
“Безпека пасажирів та екіпажу лишається пріоритетом номер один для Wizz Air, але внаслідок останніх подій у Молдові та високого, нехай і не стовідсотково можливого ризику у повітряному просторі країни, Wizz Air ухвалила важке, але відповідальне рішення тимчасово зупинити всі рейси до Кишинева з 14 березня”, – сказано у повідомленні.
В інтересах пасажирів з Кишинева Wizz Air запропонує додаткові рейси з Ясс (аеропорт у Румунії, за 150 км від столиці Молдови).
Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Молдова кілька разів закривала свій повітряний простір. Востаннє Молдова тимчасово закривала свій повітряний простір 14 лютого поточного року. Причиною заборони на польоти нібито став російський дрон, який залетів у повітряний простір Молдови.
Джерело
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала