/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fa9139c77107146e731b5fcc64452a555.png)
Білоруси облаштували на кордоні з Польщею понтон для переправи нелегалів
Білоруські служби нададають мігрантам інструменти, щоб перерізати огорожу і проникнути нелегально до Польщі.
Білоруські служби допомагають іноземним мігрантам нелегально проникнути до Польщі, зокрема за допомогою понтонів через річку.
Про це повідомили у польський прикордонній службі.
Там уточнили, що служби Білорусі постійно підвозять іноземців до кордону з Польщею, позначають там місце перетину, дають мігрантам інструменти, щоб перерізати огорожу і проникнути нелегально до країни.
"В районі населеного пункту Кринки 15 осіб (12 з Афганістану та 3 – із Сирії) перетнули прикордонну річку Свіслоч, використовуючи для переправи понтони", – зауважили польські прикордонники.
Нагадаємо, напередодні міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив про початок будівництва укріплення на кордоні з Білоруссю. Міністр сказав, що це частина стратегії оборони та стримування.
Зауважимо, за даними української розвідки, невдовзі військово-політичне командування Росії планує влаштувати масштабну провокацію на кордоні України і Білорусі задля втягування Мінська у війну.
Читайте також:
- Білорусь заявила про перехоплення дрона біля польського кордону: перші деталі
- Пропагандисти Лукашенка знайшли "українського диверсанта" і притягнули його на ефір телеканалу: що той розказав
- Після вибухів у Мачулищах Лукашенко може взяти участь у підготовці провокації з боку Білорусі – опозиціонер РБ