![У Харківській області на міні підірвався тракторист](https://thumbor.my.ua/uXq7rUnS_x3iwYkLERXDBVWCD6g=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F981a633affbfb5cc3f11a7a4ad961fc9.jpg)
У Харківській області на міні підірвався тракторист
БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
Інцидент стався у полі біля села Вовчий Яр. Чоловіка госпіталізували з пораненням правого стегна та гомілки.
В Ізюмському районі Харківщини підірвався на міні тракторист. Про це 14 березня повідомили в обласному управлінні ДСНС.
Зазначається, що інцидент стався у полі поблизу села Вовчий Яр.
Внаслідок вибуху чоловік 1969 року народження отримав осколкове поранення правого стегна та гомілки. Його госпіталізували до Харківської обласної лікарні.
У відомстві закликали мешканців області бути максимально обережними, а у разі виявлення підозрілого предмета не чіпати його та повідомити про знахідку за номерами 101, 102 або 112.
Раніше повідомлялося, що за останні дні у Миколаївській та Харківській областях зафіксовано декілька випадків отримання мінно-вибухових травм.
Близько 5 млн га земель в Україні непридатні для посівів через війну
Джерело