MY.UAНовини
Хто стоїть за корупційними схемами столиці: ЗМІ показали розквіт будівельної мафії
Хто стоїть за корупційними схемами столиці: ЗМІ показали розквіт будівельної мафії

Хто стоїть за корупційними схемами столиці: ЗМІ показали розквіт будівельної мафії

Про це пише портал Народна Правда. Публікуємо матеріал без коментарів та ремарок. Редакція не несе відповідальності та не перевіряє дані, надані та опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

В Україні – весна та новий директор Національного антикорупційного бюро. Причому Семен Кривонос прийшов до НАБУ прямо з крісла голови Державної інспекції архітектури та містобудування. Структури, що дає "зелене світло" для будь-якого будівництва в Україні.

Маючи такий досвід, накопичивши знання, Кривонос безперечно розуміє, як працює система. Отже, ставши головою НАБУ, він просто зобов’язаний нарешті навести порядок на будівельному ринку. Було б навіть логічно, якби він розпочав свою діяльність на новій посаді саме зі знищення будівельної мафії. Ми, у свою чергу, готові допомогти розібратися в каламутних будівельних схемах, починаючи зі столиці.

Глава 1. Схематозники у кабінетах

Як не дивно, але корупційні зв’язки в кабінетах київської влади найпростіше та найнаочніше зобразити саме у вигляді графічної схеми. Що ми зробили.

Центральне місце у схемі будівельної мафії Києва посідає Денис Комарницький . Саме він через своїх підручних та ставлеників курирує усі профільні департаменти КМДА, комісії Київради та комунальні підприємства.

Також важливою фігурою у схемі є права рука Кличка, який забезпечує Комарницькому комунікацію із мером столиці Віталієм Кличком та силовим блоком. Що дозволяє корупційній системі функціонувати без перешкод.

Для обліку забудовників та акумулювання чорного налу на будівництві в місті працює розгалужена система бек-офісів. У частини їх головною функцією є безпосередньо прийом грошей за проходження всіх кіл дозвільного пекла. Інші орієнтовані на спілкування із замовниками та первинну обробку документів. У самих цих бек-офісах є низка цікавих особистостей, а займається їхньою роботою Олена Марченко. Вона – депутат Київради від “Батьківщини”, член Земельної комісії, а головне – права рука самого Комарницького.

Усі зацікавлені люди у Києві знають, що такі бек-офіси існують. А отже, і для НАБУ дізнатися їхні адреси та імена їхніх співробітників – не проблема. До того ж, якщо у правоохоронців виникне бажання розібратися в темі, то завжди можна поспілкуватися з Марченко – вона просто джерело корисної інформації, і за схемою видно, чому. Адже саме через Олену Марченко Денис Комарницький здійснює негласне керівництво департаментами та комісіями, залученими до будівельної схеми.

І першою ланкою у цій схемі є Департамент містобудування та архітектури КМДА. Тому що саме він видає містобудівні умови та обмеження (ГУО), без яких не може розпочатися жодне будівництво у столиці. Вся комунікація з Архітектурою ведеться безпосередньо Марченко. Саме вона заходить сюди нарізати завдання директору департаменту, головному архітектору Києва Олександру Свистунову та начальниці управління регулювання забудови міста Валентині Святині, яка безпосередньо видає ГУО. Департамент та його робота повністю на контролі у Марченка.

Також вона курирує і Департамент земельних ресурсів КМДА – у щільній співпраці із заступником мера Петром Оленічем . Який координує роботу цього департаменту як профільний заступник Кличка.

До речі, буквально днями Оленич дав велике інтерв’ю, де цинічно розповів, що він – борець за землю киян та головний благодійник із земельних питань. Хоча насправді жодне рішення щодо землі не проходить повз нього і весь земельний дерибан столиці – на його совісті. Ще один “перл” з інтерв’ю – з Комарницьким він нібито познайомився рік тому. А як численні корпоративи, де вони тусувалися разом, про що знає весь столичний ринок? Як же його відвідування бек-офісів Комарницького, зокрема в IQ Business Center?

Але повернемось до Земельного департаменту. Його функція – готувати всі документи для розгляду профільною Комісією Київради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин . Яка серед іншого займається землевідведеннями, що є важливим етапом для будь-якого будівництва.

Очолює Земельну комісію Михайло Терентьєв. Він же організовує усі “шкурняки” дерибаном землі киян. Загалом курирує цей процес також Комарницький через Марченка, проте тут є інтереси ще двох груп впливу. Перша представляє інтереси забудовника Андрія Вавриша через народного депутата від “Слуги народу” Вадима Струневича, який неформально займається міською організацією СН. Друга представляє інтереси “Європейської солідарності” в особі Ігоря Кононенка, Олексія Засенка та Сергія Березенка через депутата Київради від ЄС Володимира Прокопіва.

Рішення про початок будівництва приймає Департамент державного архітектурно-будівельного контролю КМДА , він також контролює його перебіг та дотримання законодавства у процесі.

Раніше ця годівниця була одноосібною вотчиною відомих братів Горових, проте ті часи давно минули, і наскільки вони тепер залучені до схеми – питання відкрите. Але що достеменно відомо, що зараз Департамент курирує той самий Комарницький через ту саму Марченка і заступника мера В’ячеслава Непопа , також загалом підконтрольного Денису Сергійовичу. Згадайте хоча б той знаменитий аудіозапис їхнього “теплого спілкування”, де Комарницький на чому світ стоїть із матями та погрозами звітує цього чиновника. Комуніціюють Непоп та Марченко з департаментом через його директора Оксану Попович.

Окремо варто згадати Департамент будівництва та житлового забезпечення КМДА. Саме він відповідає за будівництво всіх великих комунальних об’єктів, де крадуться найбільші суми. Функцію куратора від Комарницького тут виконує Непоп, і не дарма. Нехай цей корупціонер із стажем уже не молодий, але хватки не втратив. Він чудово знає всі схеми та працює на свого господаря максимально ефективно. Забезпечуючи повний контроль над такими “жирними” КП, як “Спецжитлофонд”, “Житлоінвестбуд-УКБ”, а також Дирекцією капітального будівництва та реконструкції “Київбудреконструкція”.

Глава 2. Мафіозі будівельного ринку

Ми не даремно згадали “мафію”, тому що всі учасники будівельного ринку столиці є по суті великою, хай і різношерстою, сім’єю. І будівництво у місті – сімейний бізнес, де кожен іншому друг-брат-сват.

Пройдемося для початку найгучнішими іменами, які на слуху у всіх киян і працювати за якими НАБУ та іншим правоохоронним органам буде найпростіше через велику кількість інформації щодо них.

Дмитро Ісаєнко – головний будівельний ньюзмейкер країни останніх днів. Завдяки резонансу у ЗМІ віддаємо йому почесне перше місце. А все тому, що він уже здобув підозри від НАБУ! Щоправда, поки що лише по одному епізоду… Але для народного депутата від ОПЗЖ це явно ще не вечір. Як і для його компанії Perfect Group, будівництва якої поки що працюють, але чи надовго?

Партнери Ісаєнко – Влада Молчанов, Ігор Кушнір та Вадим Столар. Але про всіх по порядку.

Не менш почесне друге місце по-джентльменськи віддаємо Владі Молчановій – залізній леді, яка свого часу виграла війну з Юрою Єнакіївським за ринок “Столичний”. Співвласниця Stolitsa Group, Novus будує багато і тому є активною учасницею схем. У багатьох об’єктах є партнером того ж Ісаєнка, Кушніра, Столара та Комарницького.

Також до конфлікту з Юлією Тимошенко курирувала київську “Батьківщину” – поки дві левиці не посварилися за розподіл потоків.

Ігор Кушнір – незбивний голова “Київміськбуду”. На даний момент – один із найбільших гравців ринку, відповідно – найбільший поповнювач чорної каси для будівельної мафії. “Улюбленець” інвесторів “Укрбуду”, яким він добудовує житлоплощі після краху останнього.

Давній партнер та друг Столара. Також є інформація, що його зараз “стрижуть” Комарницький і кум мера. Не чужий і політик – є “співвласником” міської “Батьківщини” через Володимира Слончака та Юрія Зубка.

Вадим Столар – колишній смотрящий за Київом, як і Ісаєнко – нардеп від ОПЗЖ, щоправда, поки що без підозри, але обшуки в нього вже були. Його асоціюють із компаніями ENSO та bUd development, у зв’язку з чим у них виникають проблеми з правоохоронцями.

До 2019 року справи у місті у нього йшли дуже добре, чого не скажеш про сьогоднішню ситуацію. Все тому, що Столар має особисту ворожнечу з Кличком і Комарницьким. Як міняються часи – адже за кілька років до того мер Києва публічно вітав його з днем народження…

За нашою інформацією, партнерами Столара є Кушнір, Молчанова, Ісаєнко, а кумом та другом – Степан Черновецький.

Денис Комарницький та найближчий соратник мера – Бонні та Клайд сучасної будівельної мафії столиці. Комарницький – її безпосередній куратор. Людина, без якої у Києві не видаються дозвільні документи. В обмін на це він залазить у всі забудови, паралельно поповнюючи чорну касу. І з 2019 року має частку у всіх будівлях міста. Кум мера у свою чергу забезпечує комунікацію з мером та силовиками.

Пов’язані з усіма, а всі пов’язані з ними. Також на рахунку Комарницького символ київської корупції – Подільський міст, генпідрядником на будівництві якого виступає його компанія “Еко Буд Трейд”.

Володимир Зубик – один із найзапекліших беззаконників і друг Комарницького. Завдяки цій дружбі йому вдалося протягнути через усі інстанції безліч вкрай сумнівних об’єктів із порушенням усіх законодавчих норм. Будівництво “Інтергал-Буда” Зубика викликають чи не найбільші протести серед активістів, саме тому, що кладуть на законодавство особливо зухвало.

Сприяє цьому, звичайно, саме близьке знайомство та партнерство Зубика із Комарницьким.

Андрій Вавриш – сам собі режисер у будівельній сфері. Оскільки, будучи заступником начальника Департаменту містобудування та архітектури КМДА, видавав містобудівні умови та обмеження своєї компанії Riverside Development, пізніше перейменованої в SAGA Development.

Вавриш є партнером Ісаєнка. А також, як подейкують, має певний “дах” під куполом Верховної Ради в особі низки депутатів і є куратором міського осередку “Слуга народу”.

Ігор Ніконов – ікона кумівства київського будівельного ринку. Він одночасно і колишній заступник Кличка та його друг, та його кум. Його KAN Development – великий гравець на ринку. Не любить скандалів, але любить забудовувати заповідні зони.

Партнер Черновецького, разом із яким вони забудовують ландшафтний заказник у Голосіївському районі. І також кум Столара.

Брати Андрій та Олександр Насіковські – Лелек і Болек будмафії Києва. Законність об’єктів їхньої девелоперської групи компаній DIM також під питанням. Але головні проблеми у братів не через це, а тому, що вони потрапили в немилість до Кличка та Комарницького.

А все через те, що один із братів, за нашою інформацією, теж кум Столара, який побив з мером горщики.

Василь Хмельницький, Валерій Кодецький та Андрій Іванов – спеціалізуються на “деіндустріалізації”, скуповують держпідприємства з великими ділянками землі, банкрутують та розвалюють, а на їхньому місці зводять ТРЦ та ЖК. Так з’явилися “Новопечерські липки”, великі будови у Святошинському районі. А вишнею на торті стало відведення у держави заводу “Більшовик” у 2021 році. Його також планують активно забудувати. Партнером у цьому проекті є Степан Черновецький.

Ігор Кононенко, Олексій Засенко та Сергій Березенко – стара корупційна гвардія Петра Порошенка. Свого часу Кононенко був його “сірим кардиналом”, а Березенко керував Держуправлінням.

Наразі вони, як і завжди, виїжджають за рахунок адмінресурсу своєї улюбленої партії “Європейська солідарність”. Проштовхують потрібні їм рішення та влазять у частки різних будівництв через вірного васала Володимира Прокопива, ту саму Земельну комісію та депутатів Київради від ЄС. За цю комунікацію відповідає Засенко.

Ростислав Мельник (компанія “Ріел”) – львівський забудовник, який активно розширює свою імперію на Київ. Вже з успіхом будує у столиці, а все тому, що він – дуже добрий друг Комарницького. І хоча всі його будови йдуть порушуючи закон і за повним свавіллям, своїх цілей завдяки цій дружбі він досягає.

Десант нардепів. Виділяємо їх в окремий блок, оскільки обидва поєднують роботу у Верховній Раді з будівельним бізнесом, що, м’яко кажучи, саме по собі вже не цілком законно.

Андрій Стріхарський був відомим пройдисвітом ще до депутатства. Наразі ж народний депутат від “Слуги народу” намагається поєднати мандат та будівельний бізнес. Ніяк не може визначитися, чи він депутат чи великий будівельник, через що страждає і він, і його об’єкти. З цієї причини зараз активним учасником ринку не є, але є низка підконтрольних йому об’єктів, на які НАБУ варто звернути увагу.

Андрій Пузійчук – теж народний депутат, але вже від “Батьківщини”. У його портфелі є низка проблемних будівництв, зараз він має труднощі з фінансуванням. Подейкують, що у зв’язку з цим кидає інвесторів, які вже вклалися в будівництво.

Є й ще низка дрібніших забудовників, якими теж потрібно буде зайнятися та перевірити наявність корупційного сліду при отриманні дозвільних документів. Це – Степан Черновецький, Дмитро Андрієвський (ZIM Capital Group), Петро Шилюк, Сергій Кучер, Микола Негрич, Артур Мхітарян, Сергій Пилипенко (група Ковальська).

І насамкінець правоохоронним органам підказуємо: для того, щоб розкрутити цей зміїний клубок столичної мафії, спершу варто запросити до себе у відомство – не на чай, а на допит! – деяких депутатів Київради, а також співробітників жирних департаментів. Причому не лише нинішніх, а й колишніх, наприклад, Юрія Тація, Вадима Шейка та Костянтина Федотова. Вони багато цікавого розкажуть…

Замість епілогу. Так чому ж, хоча всі знають, що відбувається на будівельному ринку Києва, але чоому досі немає жодного успішного кейсу у правоохоронців? Дуже сподіваємося, що їм вдасться нарешті перемогти будівельну мафію і покарати винних за законом!

Теги за темою
Виталий Кличко
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Трамп анонсував 100% мита на іноземні фільми
УкраинФорм
2025-05-05T07:37:43Z
Російські хакери атакували урядові сайти Румунії у день президентських виборів
УкраинФорм
2025-05-05T07:36:59Z
Не заспокоїться, поки не знищить Україну: в ISW проаналізували нове інтерв'ю Путіна
24tv
2025-05-05T07:36:58Z
Відома українська акторка приголомшила, як "здала" СБУ зрадницю Байрак: "Мені не соромно за це"
24tv
2025-05-05T07:36:50Z
Трамп розповів, як європейські лідери вмовляли його подзвонити Путіну
ГЛАВКОМ NET
2025-05-05T07:30:27Z
Які країни бойкотують Євробачення 2025 та з яких причин
24tv
2025-05-05T07:30:07Z
"Можливо - це неможливо": Трамп зробив відверту заяву про вихід США з переговорів
GlavRed
2025-05-05T07:27:23Z
Росія масовано завдала ударів по Сумській області: загинув чоловік, є поранені
ZN UA
2025-05-05T07:25:18Z
Чи стане президентом Румунії друг Трампа, який є персоною нон грата в Україні?
ГЛАВКОМ NET
2025-05-05T07:18:33Z
Джамала заговорила про мамину хворобу та тиск на рідних з боку окупантів
Факти ICTV
2025-05-05T07:36:52Z
Всередині нерухомості Дженніфер Еністон – від квартири в Нью-Йорку до маєтку в Бель-Ейр
24tv
2025-05-05T07:30:07Z
Ви будете шоковані: саме так виглядає найтрендовіший колір цієї весни
24tv
2025-05-05T07:06:04Z
ШІ розкрив 500-річний секрет Рафаеля: що знайшли на знаменитій картині художника
Фокус
2025-05-05T06:45:40Z
Уже вища за маму: Лілія Подкопаєва вразила виглядом своєї доньки на рідкісному фото
GlavRed
2025-05-05T06:28:54Z
Відома акторка розкрила правду про позицію Максима Галкіна - деталі
GlavRed
2025-05-05T05:28:15Z
Усе серйозно: Том Круз закрутив роман із колишньою Бена Аффлека
GlavRed
2025-05-04T23:27:24Z
Юрій Ткач на рідкісному фото показав батьків і кокетку-доньку
GlavRed
2025-05-04T21:27:48Z
"Била мене мати": українська народна пісня підкорила TikTok, зібравши мільйони переглядів
24tv
2025-05-04T21:03:23Z
Субсидійний шок: кому доведеться знову просити державу про допомогу, нові правила від 1 травня 2025
Знай
2025-05-05T07:31:54Z
Найбільш високооплачувані вакансії в Харкові: хто може заробляти 60 тисяч на місяць, не виходячи з дому
Политека
2025-05-05T07:31:24Z
Вся справа в рибі та овочах: 103-річна британка розкрила секрет довголіття
Gazeta UA
2025-05-05T07:31:22Z
Йому 65, а їй 16: історія забороненого кохання Івана Мазепи з його похресницею Мотрею Кочубей
24tv
2025-05-05T07:30:40Z
Співробітницю ЦНАПу за виключення чоловіків із військового обліку покарали умовно
Украина Криминальная
2025-05-05T07:27:52Z
У Вільнюсі відбувся забіг до 11-ї річниці створення «Азову»
УкраинФорм
2025-05-05T07:22:34Z
Мобілізація у 2025: що змінилося для призовників у травні
24tv
2025-05-05T07:18:41Z
У Польщі зростає попит на бомбосховища і уроки бойових мистецтв
ГЛАВКОМ NET
2025-05-05T07:18:24Z
Іспанська EM&M розглядає можливість локалізації в Україні виробництва бойових модулів Guardian 30
УкраинФорм
2025-05-05T07:16:35Z
Земельний банк: держава отримала лише третину від запланованого
AgroPortal
2025-05-05T07:30:34Z
"Готуємося до шалених цін": які фрукти та овочі вбили заморозки в Україні
GlavRed
2025-05-05T07:27:45Z
Валюта стабілізується: курс в банках та на чорному ринку
24tv
2025-05-05T07:24:06Z
Лідери аграрного ринку торік збільшили сукупний дохід у 1,7 раза - Опендатабот
УкраинФорм
2025-05-05T07:12:51Z
Хто та чому втратить субсидію на комунальні послуги у травні
Знай
2025-05-05T07:12:39Z
Мільярдер Воррен Баффет назвав свої найбільш успішні та найгірші інвестиції
InternetUA
2025-05-05T07:07:48Z
Зміни є: що сталося з курсом злотого після перших травневих вихідних
24tv
2025-05-05T07:06:36Z
В Україні знову дешевшають томати: що цьому сприяло
24tv
2025-05-05T07:06:29Z
На Буковині створять індустріальний парк із переробки ягід і фруктів
AgroPortal
2025-05-05T07:00:56Z
Сильна злива на Тернопільщині: вулиці перетворилися на річки, загинули птахи
Фокус
2025-05-05T07:27:55Z
У Львові браконьєр погрожував застрелити дітей
Telegraf
2025-05-05T07:24:15Z
У Житомирі 11-річна дівчина отримала ножове поранення після суперечки зі знайомим
ГЛАВКОМ NET
2025-05-05T07:06:19Z
В Оболонському районі Києва стався вибух у квартирі, є постраждалий
УкраинФорм
2025-05-05T06:55:02Z
Синєгубов розповів про ситуацію на Харківщині станом на 5 травня
Мій Харків
2025-05-05T06:28:26Z
На Москву летіли безпілотники, аеропорт Домодєдово тимчасово не працював
Комсомольская правда
2025-05-05T05:46:46Z
На АЕС у Фінляндії зафіксували витік водню: чи є небезпека для людей і довкілля
24tv
2025-05-05T05:18:33Z
Загарбники упродовж доби атакували 12 громад Сумщини, є загиблий і поранені
УкраинФорм
2025-05-05T05:16:44Z
У російському Подольську пролунали вибухи: дрони летять на Москву
ГЛАВКОМ NET
2025-05-05T00:51:14Z
З крові чоловіка, який пережив 200 укусів змій, створили потужну протиотруту
24tv
2025-05-05T07:24:16Z
Лікування безпліддя в Україні: народилася дитина, зачата за допомогою нових технологій
Факти ICTV
2025-05-05T07:19:29Z
Плюси і мінуси пізнього материнства: гінеколог назвала найкращий вік для вагітності
Факти ICTV
2025-05-05T06:19:06Z
Інновації заради ефективності: біопрепарати — новий рубіж в агровиробництві
AgroPortal
2025-05-05T04:00:56Z
Лікарі вперше у світі успішно пересадили серце, яке не зупинялося ні на секунду
ГЛАВКОМ NET
2025-05-05T03:21:08Z
Якщо мед зацукрувався: чи все з продуктом гаразд і як його правильно розтопити
24tv
2025-05-05T03:12:47Z
Безалкогольне пиво та закон: водіям розповіли про несподівані наслідки
Хвиля
2025-05-05T01:27:54Z
Україна та Чехія домовилися про співпрацю у сфері ментального здоров'я
УкраинФорм
2025-05-04T23:27:20Z
Сметана чи підробка: перевіряємо за секунду – фальсифікатори бояться цього методу
24tv
2025-05-04T20:51:09Z
Мельхіор знову блищатиме: ось ідеальний спосіб очистити його
24tv
2025-05-05T07:36:29Z
Піщаний пляж та унікальний клімат. Затоплене село в Україні стало раєм для відпочинку
Telegraf
2025-05-05T07:30:51Z
Ностальгія зміцнює психіку і допомагає боротися зі стресом
360ua.news
2025-05-05T07:12:53Z
Навіщо замочувати насіння гарбуза перед посадкою і як правильно це зробити
Telegraf
2025-05-05T06:46:46Z
Кабачкові оладки стануть ще смачнішими: що додати для оригінального смаку
Telegraf
2025-05-05T06:15:56Z
Уже відомо, яким 2 знакам зодіаку у травні доведеться почати все з нуля
24tv
2025-05-05T06:12:38Z
Безлюдні пляжі та "мертва" інфраструктура. Як виглядає окупований Генічеськ зараз
Telegraf
2025-05-05T05:46:36Z
Це смачніше за звичний шашлик: молодка картопля на вогні – ви негайно захочете на природу
24tv
2025-05-05T05:36:58Z
У чотири рази кривіша за Пізанську вежу: у Великій Британії є унікальна церква
24tv
2025-05-05T05:30:36Z
День народження «Азова». 11 років тому Андрій Білецький заснував легендарний добровольчий підрозділ
ГЛАВКОМ NET
2025-05-05T07:39:42Z
Блискавична операція на Покровському напрямку: воїни НГУ відбили позицію в росіян
24tv
2025-05-05T07:36:30Z
В Маріуполі істерично переселяють окупантів: Андрющенко сказав, до чого готуються
24tv
2025-05-05T07:33:11Z
Нічна атака на Київ 4 травня. Куди звертатися жителям пошкоджених на Оболоні будинків
ГЛАВКОМ NET
2025-05-05T07:27:53Z
Гороскоп на завтра 6 травня: Терезам - грандіозні зміни, Ракам - приємна подорож
GlavRed
2025-05-05T07:27:37Z
На Тернопільщині через сильні зливи підтоплені домогосподарства, у деяких селах немає світла
УкраинФорм
2025-05-05T07:19:50Z
Росіяни пішли у штурм із радянськими прапорами: "Азов" показав знищення мотоколони
24tv
2025-05-05T07:18:19Z
Внаслідок ворожих ударів по Харківщині постраждали шестеро мирних мешканців, серед яких двоє дітей
Мій Харків
2025-05-05T07:16:00Z
Окупанти заявили про атаку дронів: під прицілом була і Москва
24tv
2025-05-05T07:09:32Z
Гол Довбика приніс «Ромі» перемогу в матчі Серії А
ГЛАВКОМ NET
2025-05-05T07:33:41Z
Ковтун, який відмовився від громадянства України, виграв клубний чемпіонат Італії
ГЛАВКОМ NET
2025-05-05T07:21:12Z
Іноуе у вогняному бою здолав Карденаса у Лас-Вегасі: відеоогляд протистояння
24tv
2025-05-05T07:18:31Z
Раньєрі відреагував на переможний гол Довбика в матчі Серії А
24tv
2025-05-05T07:06:45Z
Довбик: Раньєрі хоче від мене більшого? Я розумію його — усі хочуть від мене більшого
Football.ua
2025-05-05T07:04:43Z
Ямаль став на захист Торреса — просить Барселону не продавати форварда
Football.ua
2025-05-05T06:58:06Z
Реднапп – про Забарного: Мене вразила його зрілість і спокій на полі
Football.ua
2025-05-05T06:46:39Z
Нокдаун не зламав: непереможний "Монстр" нокаутував суперника, захистивши звання "абсолюта"
24tv
2025-05-05T06:40:59Z
Аліна Ягупова з «Валенсією» вийшла у фінал чемпіонату Іспанії з баскетболу
УкраинФорм
2025-05-05T06:37:19Z
Дружина забороняла їздити: пенсіонер 30 років тримав у гаражі раритетний спорткар
Фокус
2025-05-05T07:36:53Z
Lotus випустив спецверсію Emira, присвячену легендарному гонщику Джиму Кларку
AutoCentre
2025-05-05T07:13:22Z
Тест-драйв Peugeot e-2008: балансування на межі
ITC
2025-05-05T07:04:10Z
Нова Honda CR-V отримала версію для суворого бездоріжжя: всі подробиці
ЗаРулем
2025-05-05T07:04:00Z
Сів і поїхав. Дешеві робочі авто до 2000 доларів, які можна купити вже зараз
Telegraf
2025-05-05T06:46:05Z
FIAT презентував недорогий седан за $20 000 із великим багажником
Фокус
2025-05-05T06:28:35Z
Ram 1500 обзавівся стильною версією за $45 000
AutoCentre
2025-05-05T06:19:35Z
Ram 1500 Express — це зовсім не та класична вантажівка, яку пам’ятають ваші дідусі
Топ Жир
2025-05-05T05:00:24Z
Новий Opel Movano вже прямує в Україну: версії та ціни
ЗаРулем
2025-05-05T04:09:24Z
Текучі термопрокладки NVIDIA RTX 50 від Gigabyte оголюють пам’ять — ймовірне перегрівання з часом
ITC
2025-05-05T07:37:30Z
Трамп згортає плани NASA щодо Місяця, хоча майбутній директор агентства обіцяв, що цього не буде
24tv
2025-05-05T07:36:36Z
Китай все одно випускає чипи, незважаючи на санкції США: на черзі процесори від Xiaomi
Фокус
2025-05-05T07:30:39Z
Найкращі безкоштовні антивіруси 2025 року: як захиститися від хакерів та аферистів
InternetUA
2025-05-05T07:28:06Z
Epic Games Store роздає LEGO Star Wars: The Skywalker Saga — гру можна забрати лише сьогодні
ITC
2025-05-05T07:16:23Z
Microsoft остаточно закрила Skype: сервіс замінено на іншу програму
24tv
2025-05-05T07:13:15Z
Плескаються в крижаній товщі води до 80 років: учені нарешті розкрили секрет "жінок моря"
Фокус
2025-05-05T07:12:15Z
Робот Гітаміні, який перевозить вантажі, отримує вигляд дроїда із «Зоряних війн»
InternetUA
2025-05-05T07:01:52Z
Розкриті технічні характеристики нового американського автономного дрона Skydio X10D
InternetUA
2025-05-05T06:55:27Z