MY.UAНовини
Чому МКС взявся за Путіна з «дитячою справою»: дайджест пропаганди за 17-19 березня
Чому МКС взявся за Путіна з «дитячою справою»: дайджест пропаганди за 17-19 березня

Чому МКС взявся за Путіна з «дитячою справою»: дайджест пропаганди за 17-19 березня

Путін потайки, у темряві подивився на свою «нову територію», в той час, як на інших його вже обклали «червоними прапорцями».

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки зібрав головні фейки та наративи пропаганди РФ за 17-19 березня.

  1. Перший крок Путіна до Гааги
  2. Полювання на «кремлівського вовка»
  3. «Нічний бомбила» в окупованому Маріуполі
  4. Про «героїзм» російських підводників

Перший крок Путіна до Гааги

17 березня трапилося те, що й мало трапитися набагато раніше – Міжнародний кримінальний суд (МКС) видав ордери на арешт Путіна та російської уповноваженої з прав дитини Марії Львової-Бєлової. Їх оголосили у міжнародний розшук.

І все через депортованих до РФ і «усиновлених» там дітей. 

Чому МКС почав переслідування Путіна саме з «дитячої справи»? 

НАСПРАВДІ, тому що за міжнародним правом діти мали бути евакуйовані або на безпечну територію України, або до третьої країни, але тільки не на територію країни-агресора». Саме тому, це – депортація, тобто міжнародний злочин.

До того ж його процесуально швидше довести, ніж, наприклад, обстріли мирного населення. Адже, в останньому випадку потрібно буде провести балістичні експертизи, з’ясувати, хто віддавав наказ щодо кожного з об’єктів, хто його виконував тощо. Тому це все попереду.

А тут просто: фактично підставою для видачі ордерів стала розмова, широко оприлюднена федеральним ЗМІ, де Путін доручив Львовій-Бєловій організувати на території РФ усиновлення дітей, вивезених з України.

До того ж вона сама просить Путіна дозволити усиновлення дітей, і каже, що усиновила дитину з Маріуполя (уточнюючи: «завдяки вам, Володимире Володимировичу!»).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд у Гаазі чи новий Нюрнберзький трибунал: де судитимуть Путіна за його злочини?

Далі до справи долучаються чисельні задокументовані факти. 

При цьому МКС через саме «дитячу справу» може оминути ту перепону, що ні РФ, ні Україна не ратифікували Римський статут, на якому засноване правосуддя МКС.

Під юрисдикцію МКС підпадають кілька категорій злочинів: геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини. За тяжкістю вони не відрізняються і різниця між ними пов’язана з певними юридичними нюансами кожної країни та взагалі міжнародного права. (Саме тому зараз активно ведуться розмови про створення додаткового Спеціального міжнародного трибуналу).

Але ця перша «дитяча справа» вже не лише фактично, а й юридично підвісила Путіна на гачок і зрештою призведе до подальших, зовсім не дитячих, вердиктів стосовно нього.

У цьому контексті окремої уваги заслуговує Львова-Бєлова, яка першою серед путінських поплічників склала йому кримінальну гаазьку компанію. Саме вона:

  • є тією людиною, яка фактично відповідає за вивезення українських дітей до Росії; 
  • організовує маршрути їхньої депортації (які Москва називає «евакуаційними») з тимчасово окупованих територій;
  • влаштовує українських дітей у російські сім’ї. (У РФ існує таємниця усиновлення, тому згодом знайти дітей буде досить важко);
  • займається «інтеграцією» маленьких українців в російське суспільство, направляє їх до спецтаборів на перевиховання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Кремль планує перетворити українських дітей на рашистів – плани до 2030 року

Для розуміння масштабів злочину: Київ наразі підтвердив депортацію понад 16 тисяч (!) українських дітей, що були вивезені з окупованих територій.

Отже,  ця «депортаційно-дитяча справа» вже стала офіційним приводом для депортації самого Путіна – до Гааги. А буде це МКС чи Спецтрибунал, Гаага чи, наприклад, Маріуполь – покаже час. 

Полювання на «кремлівського вовка»

Досить показова була й реакція пропаганди на рішення МКС. Російські телеканали лише побіжно згадали про нього, а вже до ранку 18 березня взагалі забули.

На «Першому каналі» згадка про ордер на арешт Путіна з’явилася лише на 20-й хвилині вечірніх новин. Лейтмотив: «саме так у Гаазі намагаються представити світовій спільноті допомогу дітям, яких російська влада рятує від обстрілів з боку українських націоналістів». Загалом на тему ордера на арешт президента РФ «Перший канал» витратив 70 секунд. У ранковому випуску про це вже не згадували.

Ще менше уваги приділили рішенню МКС у програмі «Вісті» на «Росії 1»  – 50 секунд. 18 березня у ранковому випуску тема з ордером теж вже не згадувалася. І взагалі проігнорували цю тему на третій телевізійній кнопці Росії – НТВ.

На головній сторінці сайту ТАСС 18 березня інформацію про ордер можна було знайти лише в розділі «Популярне». У «Російській газеті» в стрічці новин трохи повисів матеріал «Львова-Бєлова: В ордері МКС на мій арешт бачу підтвердження відсутності інших способів залякати Росію».

Нічого про ордер на арешт російського президента не було і в улюбленій газеті Путіна «Комсомольська правда». Мовчали «Комерсант», «Ведомости» і «РБК».

Натомість істерично біснувалася Telegram- Zпільнота. Головну її думку сформулювала Маргарита Симоньян, яка заявила, що столиця будь-якої країни, яка спробує затримати Путіна, не проіснує і 8 хвилин. «Чи скільки там становитиме підлітний час до неї».

НАСПРАВДІ, і режим мовчання федеральних телеканалів, і біснування Симоньян та інших пропагандистів пояснюється одним словом: «розпач». Ордер МКС (а згодом і Спецтрибуналу по Росії) – це та сама «червона лінія», яку натхненно увесь цей час пунктирами малювала Москва, але окреслила саме Гаага.  

Її рішення це:

  • абсолютно новий показник докорінної зміни ситуації. Домовлятися з Путіним уже ніхто не буде не тільки в Україні, а й на Заході.
  • надіслано чіткий сигнал російській еліті: поки Путін керуватиме, санкції з вас не знімуть.
  • тепер не спрацює й теза «я просто виконував наказ». Після рішення МКС еліті не можна не усвідомлювати, що це накази людини, яку вже підозрюють у скоєнні кримінальних злочинів.
  • у понад сотні країн світу Путін підлягатиме арешту. Прессекретар президента ПАР (привітної до Росії) Вінсент Магвенья вже заявив, що «у світлі виданого МКС ордера, уряд країни усвідомлює свої юридичні зобов’язання щодо ймовірного візиту Путіна на саміт БРІКС у серпні цього року».

Отже, світове полювання на «кремлівського вовка» перейшло у практичну юридичну площину. Червоними прапорцями його вже обкладено. І вони значно надійніші за його горезвісні червоні лінії.

«Нічний бомбила» в окупованому Маріуполі

19 березня стало відомо, що Путін вперше офіційно відмітився на окупованій частині українського Донбасу. Зробив він це, як і належить «вовку», потайки, вночі. Офіційний представник Кремля Пєсков не став цього приховувати: «Поїздка Путіна до Маріуполя проходила у суботу ввечері та в ніч на неділю».

З «бункерного», навіть, намагалися зробити «відчайдуха». Зі слів Пєскова, усе відбувалося спонтанно: візит до окупованого Севастополя, в штаб «СВО» в Ростові-на-Дону, і нарешті до Маріуполя.

НАСПРАВДІ, вся ця нічна «спонтанність» вчергове підкреслила саме боягузтво Путіна. Адже не так він планував з’явитися на своїх «нових територіях». Тріумфатору не личить в’їжджати в підкорене місто під виглядом «таксиста». Так вчиняють хіба що «нічні бомбили» (хоча, з огляду на розбомблений ним Маріуполь, певний символізм у цьому є).

Це ж відзначили й в Офісі президента України. За словами Михайла Подоляка, «злочинця завжди тягне на місце злочину. Поки країни цивілізованого світу заявляють про арешт «режисера війни» у разі перетину кордону, організатор вбивств тисяч маріупольських сімей приїхав милуватися руїнами міста та братськими могилами».

І навіть тут московському «бомбилі» залишки міста представили у вигляді «потьомкінського села».  

Співрозмовниками Путіна виявилися мешканці мікрорайону «Невський». «Це маленький шматочок раю у нас тут», – сказала одна з жінок на прізвище Волосатова (давня місцева «русскомирка»).

Це обурило інших мешканців Маріуполя. «Невський» — свого роду візитна картка понівеченого міста, фактично, єдиний відбудований мікрорайон (декілька домів) у повністю зруйнованому місті.

Цікава й інша історія, пов’язана з Путіним у Маріуполі. Віцепрем’єр Марат Хуснуллін показав філармонію, яку «відновили за три місяці»«Зручно, красиво», – прокоментував Путін, після чого всі російські інформагентства дали новину про те, що президентові сподобалася відновлена філармонія.

Це називається «заміщення». Адже одним з найбільш емоційних і трагічних епізодів штурму Маріуполя стало знищення путінцями Драмтеатру, в якому ховалися мирні жителі. Точна кількість загиблих внаслідок авіаудару по ньому досі не встановлена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маріупольський драмтеатр: рік потому. Реальний злочин та фейки російського фашизму

Філармонія ж, яку показали Путіну, майже не постраждала. Влітку 2022 року окупаційна адміністрація «ДНР» планувала саме в ній провести так званий трибунал над азовцями і навіть почала монтувати клітки для бранців.

«Будівлю філармонії на проспекті Металургів для  проведення трибуналу обрали тому, що вона найменше постраждала під час бойових дій. Житлові будинки навколо – зруйновані, а ця будівля вціліла», – пояснював ще у серпні 2022 року телеканал МО РФ «Звезда». А вже у вересні  ТАСС радісно інформував, що косметичний ремонт філармонії взагалі завершено. З того часу минуло 5 місяців. 

Навіть в такій маленькій брехні не змогли домовитися. 

А запланований «трибунал над азовцями» так і не відбувся. Їх, нагадаємо, Путін обміняв на свого кума Медведчука

Тепер ця «відновлена філармонія» – справжній пам’ятник путінської так званої денацифікації України. Але про це пропаганда, звісно, вже й не згадує.

Про «героїзм» російських підводників

І наостанок про День підводника, який відзначався в Росії 19 березня. Цього разу – виключно на містечковому рівні. Навіть Путін, перебуваючи в окупованому Севастополі, обмежився лише історико-архітектурними екскурсіями і жодного слова не сказав про підводний флот Росії, який давно став його улюбленою «анімаційною» картинкою в стилі «аналоговнет».

НАСПРАВДІ, найголовніший підводний човен-символ епохи Путіна «Курськ» вже затонув. 12 серпня 2000 року у Баренцевому морі.

Через 19 років на підводному апараті човна «Лошарик» загинули 14 моряків. Серед них — сім капітанів І рангу, три капітани ІІ рангу та два Герої Росії. В обох випадках усе, як було оповито державною таємницею – так і залишається.

Зараз російські «герої-підводники» регулярно з’являються у новинах «Росія тримає в Чорному морі 8 кораблів, серед яких 3 надводні ракетоносії та 2 підводних човни. На їх борту є ракети типу «Калібр». Тобто вбивство (або «калібровка» за цинічним визначенням пропагандистів) мирних українців відбувається за їх безпосередньої участі.

А примарну «велич» російського підводного флоту нещодавно можна було спостерігати під час спроби підйому з морського дна БПЛА США MQ-9 «Reaper», що впав внаслідок інциденту з Су-27.

Підйомом дрона (з якого американці дистанційно стерли всі дані), наполегливо займається «сучасний російський підводний робот», що занурився з борту «Рятувальника підводних човнів» – корабля 1913 року випуску «Волхов» (згодом перейменованого більшовиками в «Комуну»).

Ось такий він насправді «великий російський підводний флот». 

Зараз він мав би, наприклад, нишпорити у Балтійському морі в пошуках слідів диверсантів, що зруйнували газогін «Північний потік». Натомість він «калібрами» стріляє (і негайно тікає) в мирних українців із Чорного моря. Ось і весь «героїзм» російських підводників.

Теги за темою
російська агресія
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
У Нідерландах відзначили річницю українського фонду «Слава і Воля»
УкраинФорм
2025-01-14T12:22:49Z
Зеленська ознайомилася з роботою Одеського обласного центру української культури
УкраинФорм
2025-01-14T12:22:36Z
Експосадовець Міноборони підозрюється у постачанні ЗСУ неякісних кулеметів
ГЛАВКОМ NET
2025-01-14T12:21:57Z
Ледь не потрапив до левів: парашутист випадково приземлився до вольєра з тваринами
24tv
2025-01-14T12:21:47Z
Персонал ПСУ масово переводять у піхоту: авіатехніки просять розголосу, Безугла розкритикувала рішення
TSN
2025-01-14T12:21:39Z
Зниження мобілізаційного віку спонукатиме сім'ї з дітьми виїжджати за кордон – експерт
TSN
2025-01-14T12:21:19Z
Чи може родич отримати пільги особи, що перебуває в полоні
24tv
2025-01-14T12:18:56Z
ТЦК не мають права забирати мобільні телефони, але можуть заборонити ними користуватися
Комсомольская правда
2025-01-14T12:18:11Z
"Термін придатності" тротилу — 60 років: Міноборони закупає для ЗСУ 80-річні міни по €590
Фокус
2025-01-14T12:15:12Z
Благав маму покинути його: через пожежі в Лос-Анджелесі загинув відомий актор
24tv
2025-01-14T12:18:37Z
Андрес Мускетті каже, що «Флеш» провалився, «бо глядачам байдуже на персонажа» — але забув про інший очевидний факт
ITC
2025-01-14T11:56:06Z
Максим Галкін показав відео з відпочинку в горах разом із сином
Фокус
2025-01-14T11:45:54Z
Ребрик відповіла на хейт про народження третьої дитини заради броні для чоловіка
GlavRed
2025-01-14T11:39:26Z
Права на міжнародний прокат нової стрічки Чернова «2000 метрів до Андріївки» придбала британська компанія
Детектор М
2025-01-14T11:36:06Z
Блогерка Даша Квіткова серйозно травмувалася під час відпочинку: "Знесла мене з ніг у воду"
24tv
2025-01-14T11:33:56Z
Слава Дьомін розповів про свої залицяння до учасниці "Холостяка-13"
GlavRed
2025-01-14T11:27:47Z
Максим Галкін приголомшив, як його 11-річний син від Пугачової майстерно катається на сноуборді
TSN
2025-01-14T11:24:56Z
Модель зайнялася сексом із 1057 чоловіками всього за 12 годин: як їй це вдалося
TSN
2025-01-14T11:24:06Z
НАТО створює нову місію для нагляду за безпекою у Балтиці
Европейская правда
2025-01-14T12:22:47Z
Зеленський вніс до Ради законопроєкт про посилення відповідальності за порушення санкцій
УкраинФорм
2025-01-14T12:22:43Z
Тіньовий флот Росії становить особливу загрозу для Балтійського моря - лідери країн НАТО
УкраинФорм
2025-01-14T12:22:34Z
У Байдена запропонували ЄС і команді Трампа рішення, як посадити Путіна за стіл переговорів – CNN
TSN
2025-01-14T12:21:17Z
ЗМІ: Прем'єр Франції не планує скасовувати пенсійну реформу, чого прагнуть ліві
Европейская правда
2025-01-14T12:19:05Z
У Гельсінкі почався саміт "балтійських" членів НАТО щодо безпеки інфраструктури
Европейская правда
2025-01-14T12:17:39Z
У рф засудили семеро полонених на Курщині українців до 15-16 років тюрми
iPress
2025-01-14T12:17:30Z
Єврокомісія оцінює потенційну угоду України з Польщею щодо прикордонного контролю - Шмигаль
УкраинФорм
2025-01-14T12:17:19Z
Шольц оголосив про участь Німеччини в місії НАТО у Балтійському морі
УкраинФорм
2025-01-14T12:13:29Z
Жорстоке вбивство пенсіонерки у Львові: правоохоронці затримали 17-річного студента
24tv
2025-01-14T12:21:07Z
Жителя Черкас зудитимуть за підпал автомобіля військовослужбовця ЗСУ
Украина Криминальная
2025-01-14T12:09:13Z
На Сумщині директор агрофірми обікрав чуже сільгосппідприємство на 2,5 мільйона гривень
24tv
2025-01-14T12:06:45Z
У Харкові затримали чоловіка, причетного до нападу на працівників ТЦК
Мій Харків
2025-01-14T12:00:44Z
Росіяни знову атакували Антонівку з дрона, поранений чоловік
УкраинФорм
2025-01-14T11:59:00Z
У Дніпровському районі виявлено небезпечний предмет
ГЛАВКОМ NET
2025-01-14T11:39:30Z
У Польщі повідомили, коли почнеться ексгумація жертв Волинської трагедії
Петр и Мазепа
2025-01-14T11:16:40Z
У Вінниці чоловік влаштував дебош сусідам: як поліцейські покарали хулігана
ГЛАВКОМ NET
2025-01-14T11:06:43Z
На Київщині пара посеред вулиці зайнялася сексом: все закінчилося несподівано
TSN
2025-01-14T11:06:07Z
"Зимова казка" накриє частину областей: де в Україні будуть сніг і сильний мороз
GlavRed
2025-01-14T12:21:51Z
Зима продовжує дивувати: яка погода буде 15 січня в Україні
TSN
2025-01-14T12:21:32Z
На Сумщині започаткували виробництво шкільних автобусів
AutoCentre
2025-01-14T12:16:47Z
Екскерівниця столичного комунального підприємства постане перед судом за розтрату
ГЛАВКОМ NET
2025-01-14T12:12:56Z
Морози закінчаться: синоптикиня розповіла, коли буде потепління
ZN UA
2025-01-14T12:04:47Z
На Донеччині після російських атак повернули світло у десять населених пунктів
УкраинФорм
2025-01-14T11:55:22Z
Столичне товариство зобов’язали звільнити комунальну земельну ділянку на березі Дніпра на Оболоні вартістю понад ₴632 млн
Украина Криминальная
2025-01-14T11:54:25Z
Артилерія, авіація та дрони: армія РФ нарощує удари по прикордонних областях України
УкраинФорм
2025-01-14T11:52:58Z
У Харкові з 15 січня діятиме оновлений графік руху поїздів метро
Мій Харків
2025-01-14T11:42:44Z
«Зимовий кубок Ліги Дужих» УАФ - нова сторінка у розвитку ампфутболу
УкраинФорм
2025-01-14T12:22:35Z
Молодим український футболістом «Байєра» цікавиться «Кайзерслаутерн»
УкраинФорм
2025-01-14T12:06:56Z
Біатлоніст Борковський виграв «золото» Всесвітньої Універсіади-2025
УкраинФорм
2025-01-14T12:04:01Z
П'ятий етап Кубка світу: розклад біатлонних гонок в Рупольдингу
24tv
2025-01-14T12:03:22Z
Клуб Серії А виявив зацікавленість до Келсі, який повернувся до Шахтаря
Football.ua
2025-01-14T11:57:21Z
Де ла Фуенте тренуватиме збірну Іспанії до закінчення Євро-2028
Football.ua
2025-01-14T11:52:03Z
Додатковий час у Кубку Англії хочуть скасувати
Football.ua
2025-01-14T11:39:20Z
Український боксер Постол зустрінеться з аргентинцем Сауседо
УкраинФорм
2025-01-14T11:39:01Z
Потенційного суперника Усика застерегли від бою проти українського чемпіона
24tv
2025-01-14T11:33:50Z
Смартфони подорожчають: Arm підвищує ціни на свої розробки
InternetUA
2025-01-14T12:17:33Z
Хакер зламав компанію, що зберігає дані про місцезнаходження мільйонів українців
24tv
2025-01-14T12:06:13Z
Чому культиватор підвищує ефективність роботи на городі та змінює підхід до садівництва
AgroNews
2025-01-14T12:04:43Z
Навіщо в телефоні режим "польоту": усі плюси, про які ви не здогадувалися
24tv
2025-01-14T12:03:32Z
В Україні тестують німецький перехоплювач "шахедів". На що він здатен
InternetUA
2025-01-14T12:01:22Z
Samsung показала оновлений Bixby для Galaxy S25
InternetUA
2025-01-14T11:46:46Z
Замість традиційного борщу: найситніша перша страва - божественно смачно
GlavRed
2025-01-14T11:45:51Z
Побачення, дружба, любов. «Планета Кіно» запустила власний онлайн-кінотеатр
AIN
2025-01-14T11:39:19Z
Контроверсійний стример запропонував Ілону Маску унікальне ігрове парі
24tv
2025-01-14T11:21:14Z
Україна торік імпортувала пальне з 15 країн - Куюн
УкраинФорм
2025-01-14T12:13:35Z
Озвучено досвід використання глибокорозпушувача TERRALAND PROFI протягом 2 років
AgroNews
2025-01-14T12:09:28Z
Напівпровідники, штучний інтелект і не тільки. Україна затвердила Стратегію цифрового розвитку інновацій до 2030 року
AIN
2025-01-14T12:06:29Z
Експорт IT-послуг падає: Україна може втратити до 75 тисяч IT-фахівців після війни
24tv
2025-01-14T12:06:08Z
Мінімальний рівень локалізації в публічних закупівлях підвищився до 25%, – Кисилевський
24tv
2025-01-14T11:58:30Z
Нафтопереробники Китаю поспішають закупити нафту для уникнення збоїв постачання через санкції
24tv
2025-01-14T11:51:50Z
Бізнес оскаржує штрафи ДПСС щодо обігу тютюнових виробів
24tv
2025-01-14T11:51:30Z
Понад 60 танкерів із російською нафтою зупинилися через санкції США
ГЛАВКОМ NET
2025-01-14T11:42:51Z
Долар буде рости чи падати: що прогнозують у Goldman Sachs на 2025 рік
24tv
2025-01-14T11:36:17Z
Ці 5 речей відштовхують вашу пару і можуть зруйнувати стосунки
24tv
2025-01-14T12:21:09Z
Домашня гранола: рецепт для тих, хто не хоче вранці довго готувати
24tv
2025-01-14T12:21:03Z
Спеція завжди буде під рукою: як вирощувати куркуму в домашніх умовах
GlavRed
2025-01-14T11:54:02Z
У Європі розташований єдиний у світі McDonald's, який перетворюється в нічний клуб
24tv
2025-01-14T11:33:06Z
Підлога "ялинкою" більше не модно: чим її замінити у 2025 році
24tv
2025-01-14T11:27:51Z
Покладіть аспірин у пральну машинку – і ви одним махом позбудетеся двох популярних проблем
TSN
2025-01-14T11:24:18Z
5 несподіваних місць у домі, які можна почистити звичайним лимоном
24tv
2025-01-14T10:36:37Z
Так робили наші бабусі: як приготувати ідеальні налисники — сектери з кулінарної книги 1950 року
TSN
2025-01-14T10:36:23Z
Які дрова дають найбільше тепла: повний перелік найкращої деревини для опалення
24tv
2025-01-14T10:36:00Z
Знайшли ефективний та простий спосіб передбачити інсульт задовго до його виникнення
24tv
2025-01-14T12:06:56Z
Повертати до руху життя: як в Україні розвиваються власні проєкти з протезування військових
TSN
2025-01-14T10:51:17Z
Негайно припиніть це робити: яку популярну страву категорично не можна розігрівати двічі
24tv
2025-01-14T10:42:29Z
Чи корисно їсти суп: лікарі дали остаточну відповідь
TSN
2025-01-14T09:51:18Z
Тимчасова непрацездатність: як та коли можливе продовження після реформи МСЕК
24tv
2025-01-14T09:51:09Z
Що відомо про метапневмовірус: доктор Комаровський назвав симптоми та як лікувати
Политека
2025-01-14T06:42:04Z
Прибиральник вирвав зуби пацієнтові і взяв із нього 1200 гривень: вдавав стоматолога і мало не занапастив людину
Знай
2025-01-14T04:51:56Z
Залишатиметься свіжою довше: цибулю варто зберігати подалі від одного овоча
GlavRed
2025-01-14T04:27:59Z
Терези мають побороти внутрішні страхи: гороскоп на 14 січня
24tv
2025-01-14T03:03:18Z
Більше потужності та ваги: суперкар Nissan Skyline GT-R перевели на електротягу
AutoGeek
2025-01-14T11:52:51Z
RE Amemiya показав своє бачення суперкара Mazda
AutoCentre
2025-01-14T11:12:25Z
Дебютує цього року: Rolls-Royce готує новий електромобіль
AutoGeek
2025-01-14T11:01:23Z
Кредит чи лізинг: що вигідніше для покупки автомобіля у 2025 році?
AutoCentre
2025-01-14T10:37:22Z
Раритети у саду: виявлено занедбану колекцію ретроавто неіснуючої марки
Фокус
2025-01-14T10:36:55Z
Дешевше $36 000: ​​оновлений електромобіль ​​Tesla Model Y розкрив усі подробиці
AutoGeek
2025-01-14T10:12:47Z
Позашляховий ексклюзив: у Києві засвітився особливий Toyota Land Cruiser Prado 2024
Фокус
2025-01-14T10:06:41Z
Найбільший у Європі завод батарей до електромобілів рятують від банкрутства
InternetUA
2025-01-14T09:58:48Z
Драйверський Genesis GV60 Magma помітили на дорожніх тестах
AutoCentre
2025-01-14T09:07:54Z