/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F1a23a76eab674b819a5fe4b9992b3687.jpg)
Гарні новини: цього року українці зможуть поласувати херсонськими кавунами
Про це повідомив речник Херсонської ОВА Олександр Толоконніков в ефірі національного телемарафону, інформує 24 Канал. За його словами, раніше було 50 гектарів, які можна було засіяти на Херсонщині.
Українці зможуть поласувати херсонськими кавунами
Як розповів Толоконніков, сапери розмінували ще 20 гектарів, тому цього року люди планують засіватись. Близько 40 агропідприємств займатимуться посівною.
З гарних новин – небагато, але будуть херсонські кавуни. На 2 тисячах гектарів буде посіяний баштан, це дуже символічно для нас,
– зазначив речник Херсонської ОВА.
Звільнення Херсона
- Українські захисники 11 листопада 2022 року звільнили Херсон від окупантів. Мешканці міста вийшли на центральну площу, аби зустрічати героїв з нашими прапорами.
- З цієї нагоди українці влаштовували флешмоб – додавали кавун до своїх емблем та фото у соцмережах.
- УГУР Міноборони згодом офіційно підтвердили, що Херсон повертається під контроль України.
- Згодом у Херсоні проводили зачистку від залишків окупаційних військ. Тоді місцевих жителів просили залишатись вдома.
Теги за темою
Новости УкраиныПоділитися сюжетом
Джерело матеріала