/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F63ca2b373905be6571ae49d71d049f6d.jpg)
Георгій Біркадзе розповів, як УМП МП поставила на собі хрест ще 24 лютого
Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».
Як розповідає експерт, коли у 2008 році було вторгнення росіян до Грузії і загинули гідні сини Грузії, патріарх Ілля ІІ особисто поїхав, перетнув кордон і забрав тіла 12 героїв. Незважаючи на те, що він також вважає його проросійським, він чітко заявив про позицію і сказав: «На нас напала росія».
«Хто у нас 24 числа мав вийти і виступити по телевізору після президента? Це мав бути московський патріархат. Засудити насамперед вторгнення. Я щось не бачив, щоб до Ірпені чи Бучі московський патріархат поїхав», - констатує Георгій Біркадзе.
До того ж, додає він, самі росіяни вважають нашу ПЦУ взагалі сектою, тож хто тоді насправді їх УПЦ МП, за що їх так вихваляти. На думку експерта, в обов'язковому порядку вони мали поїхати, висловити свій протест і зателефонувати кирилу, який закликає вбивати наших солдатів і наших людей, але цього не було.