MY.UAНовини
Привабливі депозити та нижча інфляція: інтерв'ю з заступником голови НБУ про майбутнє економіки
Привабливі депозити та нижча інфляція: інтерв'ю з заступником голови НБУ про майбутнє економіки

Привабливі депозити та нижча інфляція: інтерв'ю з заступником голови НБУ про майбутнє економіки

Також в ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу заступник голови Національного банку України Юрій Гелетій розповів про ряд заходів які вживає регулятор для привабливості гривневих депозитів та чи планує Нацбанк знижувати облікову ставку з огляду на позитивні тенденції І кварталу.

Ситуація з інфляціяєю

Однією з причин фіксації курсу було стримування інфляції. На початку цього року НБУ покращив прогноз щодо інфляції з 21% до 18,7%, які фактори можуть сприяти ще більшому її зниженню у річному вимірі і яка загалом наразі ситуація щодо інфляції?

У січні ми дійсно покращили свій прогноз щодо інфляції, у тому числі завдяки позитивному впливу деокупації територій, зокрема частини Херсонщини, яка дозволила розблокувати постачання товарів до регіону з інших областей України. У результаті в Херсонській області протягом грудня – лютого фіксувалася дефляція в місячному вимірі.

На мою думку, покращення інфляційних прогнозів у січні було не останнім у цьому році. Якщо говорити про цифри, то споживча інфляція у січні знизилася до 26%, в лютому – 24,9% і в березні – 21,3%. Вона почала сповільнюватися раніше та швидше, ніж прогнозувалося.

Чим зумовлена така тенденція? Перш за все, це достатня пропозиція продовольства та пального. Краща ситуація в енергетичній сфері. Покращення ситуації на готівковому валютному ринку та інфляційних очікувань. Безумовно, важливою передумовою є припинення емісійного фінансування дефіциту бюджету з початку цього року. Вплинули також слабкий споживчий попит і дія мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Ми очікуємо, що інфляція продовжить знижуватись до кінця року. Цьому сприятиме стабілізація ситуації в енергосистемі, сприятлива ситуація на валютному ринку і зниження світового інфляційного тиску.

У квітні ми, ймовірно, покращимо свій прогноз щодо інфляційного розвитку. Детально з ним можна буде познайомитися під час пресбрифінгу з монетарної політики. Ситуація обнадійлива.

У квітні НБУ можу покращити свій прогноз щодо інфляції / Фото – НБУ для 24 Каналу

Економіка України

Прогнози ВВП на 2023 рік МВФ, НБУ і закладений бюджет, вони всі різняться, причому досить суттєво. У МВФ це максимум 1%, в бюджеті це 3,2% і НБУ оцінив зростання лише на 0,3%. Чому така суттєва різниця в оцінках?

Значення прогнозних показників дуже сильно залежать від припущень, на яких цей прогноз побудовано. Розбіжності в прогнозах, особливо в умовах поточної високої невизначеності, об'єктивно не є чимось загрозливим. Мені здається, що найважливіше, щоб прогнози були достатньо консервативними, аби ми були готові до реалізації менш оптимістичних сценаріїв.

Наприклад, як у базовому сценарії НБУ, так і в базовому сценарії прогнозу МВФ не враховуються масштабні плани відбудови України. Вони не враховуються не тому, що ми не віримо в їх реалізацію. Ні, ми віримо і докладаємо зусиль, щоб це стало можливим. Але ми маємо бути достатньо консервативними у своїх прогнозах та не можемо враховувати програми, терміни та кількісні параметри яких ще визначаються.

Водночас активна робота в цьому напрямку ведеться, а реалізація цих планів, яка суттєво покращить перспективи нашої країни, враховується в наших альтернативних сценаріях. Ви бачили, напевно, оцінки Світового банку, де потреби України на відновлення були верифіковані сумою 411 мільярдів доларів. Ці оцінки можуть стати основою для консолідації міжнародної допомоги в майбутньому.

Як оцінюєте поточну ситуацію в економіці? Чи варто очікувати, що НБУ презентує кращі прогнози не лише по інфляції, а і по ВВП?

Економічні результати І кварталу і загалом 2023 року з високою ймовірністю будуть кращими, ніж передбачали більшість аналітиків ще на початку року.

По-перше, як я вже зазначав в контексті обговорення інфляції, ситуація в секторі енергетики є суттєво кращою, ніж очікувалося, завдяки якісній та героїчній роботі наших енергетиків.

Сподіваємося, що й в майбутньому нам вдасться уникнути суттєвих перебоїв з електропостачанням, і лише цей чинник може забезпечити додатковий 1 відсотковий пункт до цьогорічного зростання ВВП.

По-друге, очікування домогосподарств та бізнесу покращуються, і це сприятиме пожвавленню споживчого та інвестиційного попиту, що також важливо в контексті відновлення економіки. Ми спостерігаємо зараз зростання кількості зареєстрованих бізнесів, збільшення торгових оборотів ресторанного бізнесу. Навіть у металургійному виробництві, яке дуже постраждало через енергодефіцит наприкінці минулого року, є позитивні зрушення.

Відсутність проблем з електропостачанням може забезпечити додатковий 1 відсотковий пункт ВВП у 2023 році / Фото – НБУ для 24 Каналу

По-третє – це допомога наших міжнародних партнерів. Ми бачимо, що міжнародна фінансова підтримка надходить ритмічно. До того ж відбулися доволі успішні перемовини в межах Щорічних весняних зборів МВФ та Світового банку, де бере активну участь делегація України: представники Нацбанку та Міністерства фінансів.

Вчора (13 квітня – 24 Канал) також прибув прем'єр-міністр України та відбулася доволі обнадійлива спільна зустріч зі Світовим банком. За результатами зборів ми отримали підтвердження підтримки від наших партнерів. Міжнародна фінансова допомога, безумовно, посилить стимулюючий фіскальний імпульс для економіки.

Все це ми будемо враховувати в оновленому макропрогнозі, який буде деталізовано під час монетарного пресбрифінгу 27 квітня.

Відновлення економіки на довоєнний рівень

Скільки потрібно буде часу Україні, щоб повернутися на довоєнний рівень в плані ВВП, адже минулого року він скоротилось на 30%?

Почну з дослідження економік країн, які пережили війну, проведене Оксфордським університетом та Центром вивчення економіки Африки. Воно свідчить, що для повернення до довоєнного рівня ВВП країнам в середньому знадобилося понад 20 років.

Я сподіваюся, що ми будемо рухатись швидше та пройдемо цей шлях за коротші терміни. І на те є причини.

  • Перша – це перспективи глибшої співпраці з ЄС в межах набуття членства. Крім того, ми відчуваємо значну міжнародну підтримку, впевнений, що вона буде продовжуватись.
  • Друге – ми сподіваємося, що після Перемоги в Україні вдасться імплементувати план Маршалла. Україна фокусується на цьому.
  • Ще один блок роботи – це вилучення російських активів. Ми переконані, що цей ресурс повинен бути спрямований до України, зокрема в межах плану Маршалла, для відновлення нашої держави.

Щоб відновитись на довоєнний рівень, економіці України може знадобитись близько 20 років / Фото – НБУ для 24 Каналу

Облікова ставка та депозити

Під час останнього перегляду облікової ставки її зберегли на поточному рівні 25% і прогноз НБУ передбачає, що вона буде на такому рівні до І кварталу 2024 року. Що може завадити цьому?

З початку повномасштабної війни логіка побудови прогнозу ключової ставки дещо змінилася, оскільки зазнала змін роль і мета застосування цього інструменту.

Насправді зараз ключовим засобом забезпечення стійкого зниження інфляційного тиску є підтримка фіксованого обмінного курсу, про що ми з вами говорили раніше. Тобто основний монетарний інструмент наразі – це валютні інтервенції. Ключова ставка в цьому процесі відіграє допоміжну, але важливу роль. Вона використовується для підтримки стійкості обмінного курсу, обмежуючи попит на валюту завдяки збільшенню привабливості гривневих активів.

Особливої актуальності це завдання набуде на етапах послаблення валютних обмежень та переходу до гнучкого режиму обмінного курсу. Щоб це відбулося без макроекономічних чи макрофінансових потрясінь, нам треба буде підтримувати привабливість гривневих активів.

Тому, попри певні обнадійливі тенденції щодо індексу споживчих цін, інфляційних очікувань, які б раніше для нас слугували чітким сигналом для пом'якшення процентної політики, ми ще протягом певного періоду часу залишатимемо ключову ставку незмінною. Одночасно ми вживаємо додаткових заходів, щоб посилити ринкові стимули для банків збільшувати обсяг строкових депозитів фізичних осіб та, відповідно, зменшувати ризики для валютного курсу.

Але чи варто очікувати, що обнадійливі тенденції І кварталу все ж стануть причиною для швидшого зниження облікової ставки?

Згадаймо опубліковані підсумки дискусії Комітету з монетарної політики за результатами березневого засідання. У березні 8 з 11 учасників дискусії зазначили, що бачать можливості швидшого зниження ставки, порівняно з січневим прогнозом.

Після березневого засідання ситуація на валютному ринку продовжує покращуватися. Інфляція знижується швидше за наш прогноз. Відповідно, реальна дохідність гривневих активів зростає і, як результат, ризики для валютного ринку знижуються. Тож дійсно є ймовірність, що оновлений прогноз передбачатиме, що перехід до циклу зниження облікової ставки розпочнеться раніше. Але дочекаймось обговорення на Комітеті з монетарної політики та засідання правління, на якому цей прогноз буде затверджений і оприлюднений під час пресбрифінгу.

У будь-якому випадку, і це найважливіше, рішення з монетарної політики мають узгоджуватися з нашими ключовими цілями. Це – зниження інфляції та збереження курсової стійкості. А для цього необхідним є збереження привабливості гривневих заощаджень громадян та поліпшення строкової структури депозитів.

Під час останнього перегляду облікової ставки НБУ вирішив з 7 квітня запровадити тримісячний депозит під ставку 25%, а також знизити ставки за депозитними сертифікатами овернайт до 20%. На думку регулятора, чи достатньо цього, щоб гривневі депозити стали більш привабливими, і що, окрім цього, НБУ ще робить, аби стимулювати банки підіймати ставки?

Ми бачимо, що ставки за гривневими депозитами надалі зростають. За попередніми даними, в березні середньозважена ставка за строковими депозитами домогосподарств зросла на 0,5 відсоткових пунктів – до близько 13%, а корпоративного сектору на 1,3 відсоткових пункти – до 13,6%. Відповідно, ми також очікуємо на подальше зростання частки строкових депозитів, у тому числі завдяки активнішій процентній та маркетинговій політиці банків. Це одне з наших пріоритетних завдань і наразі об'єктивно зарано говорити, що ми його виконали.

Ми розуміємо, що ліквідність в банківській системі зростає і надалі зростатиме у міру фінансування урядом бюджетних видатків. Тому наше завдання — створити передумови, щоб при зростанні ліквідності частка строкових коштів в банківській системі також зростала і кошти не осідали на поточних рахунках. Якщо ми це завдання реалізуємо, це допоможе мінімізувати ризики для валютного ринку та створить необхідні передумови для безболісного зняття валютних обмежень.

Якщо зупинитися на нових тримісячних депозитних сертифікатах, минулого тижня відбувся перший тендер, було залучено 51 мільярд гривень. Це був пробний тендер, і звичайно, про ефективність такого інструменту для нас буде свідчити не так обсяг депозитних сертифікатів, як динаміка ставок та обсягу гривневих депозитів населення.

"Наше завдання — створити передумови, щоб при зростанні ліквідності частка строкових коштів в банківській системі також зростала і кошти не осідали на поточних рахунках" / Фото – НБУ для 24 Каналу

На думку регулятора, якою мала б бути середня депозитна ставка?

Важко визначити якийсь кількісний таргет. Безумовно, це залежить від ситуації. В кожного банку у будь-якому випадку буде свій підхід. Водночас однозначно останнє оновлення операційного дизайну розширило простір для банків підвищувати ставки за гривневими депозитами.

Наше завдання, щоб банки збільшували строкові портфелі гривневих депозитів, а для цього їм потрібно забезпечити такий рівень депозитної ставки, який був би привабливим для людей та допоміг би людям захистити свої гривневі заощадження від інфляції. Тож очікуємо, що вжиті нами заходи, посилені зниженням інфляції, сприятимуть зростанню реальної дохідності та строковості гривневих депозитів.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Смачна пшениця та Ляняшка. Фермери вирощують стародавні культури та патентують новинки
AgroPortal
2025-07-09T03:30:40Z
Екскерівників авіакомпанії підозрюють в ухилені від податків на ₴344 мільйони
УкраинФорм
2025-07-09T03:12:18Z
Виплати у липні по-новому: ПФУ повідомив, до чого готуватися
Хвиля
2025-07-09T03:00:33Z
Українцям спростили доступ до оплати комунальних послуг
Знай
2025-07-09T02:21:16Z
Затишшя перед бурею: водіїв попередили про приховану загрозу на ринку пального
Хвиля
2025-07-09T02:15:48Z
Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: ціни збільшаться, про що ще попереджають українців
Политека
2025-07-09T02:00:55Z
Нафтопровід з Одеси може стати для Угорщини альтернативою постачанням з Росії - ЗМІ
УкраинФорм
2025-07-09T01:24:27Z
ЄС хоче створити фонд на €100 млрд для підтримки України - Bloomberg
Gazeta UA
2025-07-08T23:33:46Z
100 мільярдів євро на кону: ЄС готує масштабний фонд, але є нюанси
GlavRed
2025-07-08T22:27:41Z
МОЗ забороняє госпіталізацію дітей до психіатричних лікарень з 1 липня
24tv
2025-06-29T12:09:08Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
Не тільки через групу крові: чому комарі кусають одних людей частіше, ніж інших
GlavRed
2025-07-09T03:27:42Z
На сніданок – просто ідеально: трендова намазка з авокадо за лічені хвилини
24tv
2025-07-09T03:09:40Z
У Рівному дитина проковтнула ртуть із термометра: як врятували та чи є загроза її здоров'ю
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T02:00:45Z
Від яких продуктів варто відмовитись у спеку: думка британського дієтолога
ГЛАВКОМ NET
2025-07-08T23:30:47Z
З наступного року в Україні стане доступною безкоштовна вакцинація від ВПЛ, — МОЗ
Фокус
2025-07-08T22:30:15Z
Які продукти провокують появу неприємного запаху тіла: сім найгірших
Gazeta UA
2025-07-08T21:42:33Z
Радіологи стали набагато точніше передбачати рак грудей: що стоїть за їхнім успіхом
Фокус
2025-07-08T19:42:48Z
Партія Маска чи політична революція в США?
GlavRed
2025-07-09T03:27:21Z
"Пообіцяв зміцнити Київ": Трамп розглядає можливість надання Україні ще одного Patriot, — WSJ
Фокус
2025-07-09T03:24:51Z
Ізраїль планує створити в Газі «гуманітарне місто» для палестинців
УкраинФорм
2025-07-09T03:15:28Z
Російський шпигун у Держкосмосі отримав 15 років в'язниці
InternetUA
2025-07-09T03:13:11Z
Кремль знову підняв тему переговорів, щоб «підлащитися» до Трампа — дипломат
TSN
2025-07-09T03:06:09Z
Росія оголосила в розшук правозахисника й адвоката Полозова
УкраинФорм
2025-07-09T03:00:11Z
Вже давно не "Шахеди": як Росія модернізувала іранські дрони і до чого тут Китай
24tv
2025-07-09T02:45:31Z
Росія завдала комбінованого удару по Україні: головне за ніч
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T02:36:17Z
Народний депутат розповів, що найбільше тормозить вступ України у ЄС
Политека
2025-07-09T02:34:09Z
Мер Луцька розповів про наслідки наймасштабнішої атаки РФ на місто
УкраинФорм
2025-07-09T03:34:46Z
Гороскоп на завтра 10 липня: Дівам - дивовижна річ, Стрільцям - запрошення
GlavRed
2025-07-09T03:27:29Z
Розкрито секрет назви Харків: що вона означає та хто насправді заснував місто
GlavRed
2025-07-09T03:27:08Z
Частину України накриють дощі, в інших областях пригріє до +39°: погода на 9 липня
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T03:03:45Z
В Івано-Франківську чути вибухи: працює ППО
24tv
2025-07-09T02:36:26Z
Водолії отримають довгоочікувану звістку: гороскоп на 9 липня
24tv
2025-07-09T02:03:07Z
Колишнього депутата ВР Криму засудили на 14 років за держзраду
УкраинФорм
2025-07-09T00:36:06Z
У центрі Львова під час грози молодь не дала вітру повалити стенди з іменами загиблих воїнів
24tv
2025-07-09T00:12:31Z
Україну накрила повітряна тривога через ударні БпЛА: вибухи лунають у різних містах
ГЛАВКОМ NET
2025-07-08T23:39:13Z
Безкоштовні продукти для ВПО у Харківській області: що потрібно зробити для отримання їжі
Политека
2025-07-09T03:30:39Z
Переселенцям виплатять додаткову допомогу: де можна отримати гроші
Знай
2025-07-09T03:30:19Z
Українських водіїв спантеличив новий сигнал: що означає червоний хрест на світлофорі
Хвиля
2025-07-09T03:27:33Z
Слово "красний" насправді є в українській мові: значення здивує багатьох
GlavRed
2025-07-09T03:27:15Z
Наймиліші вітання Олені з днем народження: від душі та для душі
Telegraf
2025-07-09T01:36:49Z
Міноборони пояснило, як повернутись з СЗЧ за прощеною процедурою до 30 серпня
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T01:36:27Z
Україну атакують російські ракети та безпілотники, у низці міст пролунали вибухи
УкраинФорм
2025-07-09T01:09:40Z
У Житомирі пролунала серія вибухів
УкраинФорм
2025-07-09T00:54:03Z
Дистанційне обстеження: супутники та дрони допоможуть отримати компенсацію за зруйноване житло
Хвиля
2025-07-09T00:21:10Z
Море маминої чарівності: Максим Галкін показав, як сильно змінилася 11-річна Ліза
GlavRed
2025-07-08T23:27:46Z
Любовний гіпноз для Рейчел Грін: у Дженніфер Еністон новий роман
GlavRed
2025-07-08T23:27:34Z
Виграла бій у тата: Slavia вперше розкрила ім'я новонародженого сина
GlavRed
2025-07-08T22:27:42Z
Де зараз акторка Анастасія Шульга, яка знімалась у кліпі "Океану Ельзи"
24tv
2025-07-08T20:33:52Z
"Шок і втрата": мама чотирьох Інна Мірошиченко розповіла про викидень
GlavRed
2025-07-08T20:27:50Z
Під неї плакали мільйони: якою була найпопулярніша пісня світу в 1998 році
24tv
2025-07-08T19:21:43Z
Дружина Остапчука розбила його телефон під час сварки і майстерно вийшла з ситуації: "Не всі вдома"
TSN
2025-07-08T18:48:21Z
На одному подиху: 3 короткі турецькі серіали, які можна подивитися за вечір
24tv
2025-07-08T18:39:36Z
У Стокгольмі відбудеться четвертий Український культурний фестиваль
УкраинФорм
2025-07-08T18:21:37Z
Єдине в Україні місто на воді: що про нього правда, а що – міф
24tv
2025-07-09T03:30:30Z
Готує дуже просто, а розлетиться за лічені секунди: рецепт шашлику з лаваша
GlavRed
2025-07-09T03:27:35Z
Супертест на IQ: знайдіть 3 відмінності на картинках із молодятами за 29 секунд
GlavRed
2025-07-09T03:27:30Z
Картопля і поруч не стояла: як приготувати кабачки фрі з пармезаном
Telegraf
2025-07-09T03:15:37Z
З України випустять, але в іншу країну не впустять: що треба перевірити в закордонному паспорті вже зараз
Знай
2025-07-09T02:21:21Z
Забута зірка 90-х: салат з сардиною, який завжди буде у пригоді
24tv
2025-07-08T21:27:25Z
Зупинити жовтіння листя троянд дуже просто: ось основні рекомендації
24tv
2025-07-08T20:27:52Z
Золотисті пляжі і комфортна вода: маловідомий острів у Європі пропонує сховатися від спеки
24tv
2025-07-08T20:06:18Z
Швидко, ситно і оригінально: рецепт хумусу з буряка – намазка на всі випадки життя
24tv
2025-07-08T19:42:58Z
Комбінована атака на Україну 9 липня: де були вибухи, усе, що відомо
24tv
2025-07-09T03:30:46Z
На Київщині зайнялась масштабна пожежа внаслідок нічної атаки РФ
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T02:24:15Z
Хрещений батько загиблого воїна привласнив виплату: що вирішив суд
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T01:21:27Z
В Індії літак не зміг злетіти через рій бджіл
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T01:15:45Z
У Луцьку прогримів вибух - ЗМІ
УкраинФорм
2025-07-09T00:54:22Z
Унаслідок атаки дронів на Київщині поранена жінка
УкраинФорм
2025-07-08T23:09:59Z
У Норвегії тимчасово закрили аеропорт через дрон туриста
iPress
2025-07-08T21:51:48Z
Жінка продавала дитячу коляску і втратила понад 47 тис. грн
InternetUA
2025-07-08T21:33:09Z
Дрони атакували Курщину
ГЛАВКОМ NET
2025-07-08T21:24:55Z
Власники Tesla повелися на фейковий лист, але їхня реакція була справжньою
Топ Жир
2025-07-09T01:18:37Z
“Астон Мартін Вантедж” вже не можна назвати молодою моделлю
Топ Жир
2025-07-09T01:03:52Z
Ягуар заблукав у дизайні, але Mitsuoka врятувала його, створивши новий автомобіль
Топ Жир
2025-07-09T00:48:23Z
Нова ралійна машина Toyota GR реве як грім, але майже не викидає шкідливих речовин
Топ Жир
2025-07-09T00:03:54Z
Нова модель R1 Quad від Rivian розвиває 1025 кінських сил і підтримує зарядку від Tesla
Топ Жир
2025-07-08T23:18:07Z
Він проїхав 1600 миль на своєму Корветті та втратив понад 20 тисяч доларів
Топ Жир
2025-07-08T22:48:51Z
Таємниці, приховані в деталях: незвичайні рулети, які розкривають свої секрети лише при уважному розгляді
Топ Жир
2025-07-08T22:03:37Z
Завод Nissan, який переживає складні часи, може почати виробництво невідомих електромобілів
Топ Жир
2025-07-08T20:48:58Z
Новий торговий знак Dodge підтверджує назву Outlaw для потужної версії Charger з ДВЗ
Топ Жир
2025-07-08T20:03:04Z
Android отримає захист від шкідливих вебдодатків — Google готує нову функцію
InternetUA
2025-07-09T03:01:30Z
ТОП способи пришвидшити роботу iPhone
Gazeta UA
2025-07-09T02:21:40Z
Навіть для найсухіших пустель: нова технологія дозволяє збирати питну воду з повітря
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T02:12:21Z
Вчені виявили момент, коли штучний інтелект починає справді розуміти мову
InternetUA
2025-07-09T02:03:27Z
В США суд зобов’язав OpenAI зберігати всі чати ChatGPT — навіть видалені
InternetUA
2025-07-09T01:03:44Z
Epic Games досягла згоди із Samsung у справі про обмеження сторонніх застосунків
InternetUA
2025-07-09T00:01:39Z
Resident Evil отримає новий спін-оф, але гра вийде лише для смартфонів
InternetUA
2025-07-08T23:01:47Z
Шахраї обіцяють «грошову нагороду» за проходження опитування
Украина Криминальная
2025-07-08T22:45:59Z
Неандертальці будували жирові фабрики: що це
Gazeta UA
2025-07-08T22:42:33Z
Лунін вибісив українських фанів російською мовою під час челенджу Реала: провальне відео Андрія
24tv
2025-07-09T02:03:59Z
Онлайн-трансляція матчу ПСЖ – Реал у півфіналу Клубного чемпіонату світу
24tv
2025-07-08T22:33:49Z
Циганков готовий цього літа залишити Жирону — Джейкобс
Football.ua
2025-07-08T21:24:49Z
Челсі вийшов у фінал Клубного чемпіонату світу завдяки шаленим голам новачка: відеоогляд матчу
24tv
2025-07-08T21:09:54Z
Лідс зробив третю пропозицію щодо одного з головних символів Ньюкасла
Football.ua
2025-07-08T20:52:55Z
Жуан Педро забив дебютний гол за Челсі у ворота рідного клубу
Football.ua
2025-07-08T20:24:37Z
Усик відверто зізнався, чи був насправді нокдаун у першому бою з Дюбуа
24tv
2025-07-08T20:18:48Z
Брага підписала гравця збірної Швеції
Football.ua
2025-07-08T19:55:14Z
К'єлліні став співвласником Лос-Анджелеса
Football.ua
2025-07-08T19:34:14Z