![Австрія заморозила російські активи на майже два млрд євро](https://thumbor.my.ua/hKgU-feQFK5qOLTXye2Y35Uy2NE=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F1388e23a6bd73d80849c301245cf175b.jpg)
Австрія заморозила російські активи на майже два млрд євро
Австрія заморозила активи, пов’язані з підсанкційними особами з РФ, на суму майже два мільярди євро. Про це 20 квітня заявив міністр фінансів Австрії Магнус Бруннер у Twitter, коментуючи візит заступника міністра фінансів США Браяна Нельсона.
«Ефективне застосування санкцій проти Росії в інтересах Австрії, Європи та США. Ми підтримуємо санкції Заходу проти агресора і з початку війни заморозили фінансові активи на суму майже два мільярди євро», – написав Бруннер.
Австрійський посадовець підкреслив, що на тлі повномасштабної війни в Україні співпраця між Європейським Союзом і США має велике значення.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала