/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F30%2F6ec65eb2b42da20db1516c7d49f42833.jpg)
Ізраїль збирається продати Німеччині передову систему ППО
Ізраїль збирається продати Німеччині передову систему ППО
Ізраїль перебуває на фінальній стадії розгляду можливості продажу Німеччині системи протиракетної оборони Arrow 3. Про це Міністерства оборони Ізраїлю в офіційному Telegram.
"Цього тижня переговори розпочали високопосадовці міністерств оборони та безпеки на ізраїльсько-німецькій меморіальній церемонії в концентраційному таборі Дахау", - йдеться у повідомленні.
Як відомо, представник Міноборони Ізраїлю Моше Фатал заявив, що можливий продаж системи ПРО є "важливою віхою, яка є ще одним кроком у посиленні відносини між Ізраїлем і Німеччиною".
"Попереду у нас ще тижні роботи до завершення переговорів і підготовки контракту до підписання", - додав чиновник.
Arrow 3 - це система протиракетної оборони, що розроблена відповідно до планів ізраїльського уряду, яка за своїми характеристиками мала перевершити американський зенітно-ракетний комплекс Patriot. Фінансування та виробництво системи здійснюється спільними зусиллями США та Ізраїлю.
Комплекс призначений для перехоплення ракет на висоті до 100 км, а також заатмосферного перехоплення балістичних цілей. Він також результативний і проти типових цілей - літаків та БПЛА.
Раніше повідомлялося, що Ізраїль проведе в Україні випробування системи попередження про ракетну атаку.