/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F84998835513440e049ba79df5ba5776d.jpg)
Посол Китаю заявив, що країни колишнього СРСР не мають статусу у міжнародному праві, а Крим історично належав росії
КИЇВ. 22 квітня. УНН. В інтерв'ю посол Китаю у Франції Лу Шайє заявив, що колишні радянські країни "не мають ефективного статусу в міжнародному праві", передає УНН.
Цитата
"У міжнародному праві навіть ці країни колишнього Радянського Союзу не мають ефективного статусу, тому що немає міжнародної угоди, яка підтверджує їх статус суверенної країни", - сказав він.
Відповідаючи на питання про те, чи належить Крим Україні, посол сказав: "Це залежить від того, як ви сприймаєте проблему", додавши, що історично Крим належав росії.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала