![Ізраїль обстріляв позиції «Хезболли» на півдні Сирії – ЗМІ](https://thumbor.my.ua/9IUUP-F0wPZpY7mxwN_vlbGTTBI=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F1fcb894e615b5f7311071011c2063c2c.jpg)
Ізраїль обстріляв позиції «Хезболли» на півдні Сирії – ЗМІ
Ізраїльські військові рано вранці в понеділок обстріляли об'єкт на півдні Сирії.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє The times of Israel.
Невдовзі після удару Армія оборони Ізраїлю скинула в цьому районі листівки з попередженням сирійським солдатам припинити співпрацю з «Хезболлою».
Про ранковий артилерійський удар по спостережному посту сирійської армії поблизу друзського міста Хадер на півночі провінції Кунейтра повідомила сирійська радіостанція Sham FM, пов'язана з режимом президента Сирії Башара Асада.
Як повідомляв Укрінформ, ізраїльська система раннього оповіщення про повітряну загрозу суттєво допоможе Україні на різних ділянках.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала