MY.UAНовини
Оксана Гутцайт: Вже немає бажання ховатися, їздити до чужих людей, у чужі країни
Оксана Гутцайт: Вже немає бажання ховатися, їздити до чужих людей, у чужі країни

Оксана Гутцайт: Вже немає бажання ховатися, їздити до чужих людей, у чужі країни

У нашому колишньому житті Оксана Гутцайт була ведучою програми «Факти» на ICTV. А під час повномасштабної війни вона з колегами приєдналася до телемарафону «Єдині новини». 

KP.UA поговорила з Оксаною Гутцайт про її роботу, як вона почувала себе в тимчасовій еміграції в Іспанії, чому вирішила повернутися додому та як будує своє життя тепер.

Хочу жити своїм життям, яке у мене тут

- Оксано, ви нещодавно їздили провідувати доньку в Бельгію, де вона навчається. Але, пригадую, Еліна навчалася в Києві на політолога.

- Зараз вона навчається і за кордоном, і в Україні, в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. У вуз за кордоном поступила минулого літа. Навчається на факультеті «Кібербезпека», але в неї більше юридичний напрямок.

- Важко їй було вступити до зарубіжного вишу?

- Як виявилося, у мене дитина досить самостійна, зараз їй 21. Вона сама шукала навчальний заклад, домовлялася про співбесіду, сама туди їздила, готувалася, я в цьому участі не брала. Бо, як мама дорослої дитини, вже менше розбираюся у тому, як все проходить. Все добре? Все добре. Поступила? Поступила.

- На початку війни ви із дітьми виїжджали до Іспанії. Чому саме туди?

- Туди поїхало багато наших друзів, і ми вирішили поїхати в Іспанію разом із ними. У свою чергу вони там мають своїх друзів, тому нам було в кого пожити. На той час підтримка знайомих та друзів була дуже важлива.

- Власне, вже через кілька місяців ви повернулися додому. Повертатися вже не боялися?

- Ми поверталися влітку, тоді, слава Богу, у Києві було відносно спокійно. Тому страшно не було, адже дуже хотілося додому. Я сумувала за чоловіком, роботою, своїми улюбленими місцями, будинком, за своїм життям, яке у мене тут.

Я увесь час думала: все, що я напрацьовувала роками, росіяни в мене забрали. Проте життя одне-єдине, тож я вирішила повернутися додому у своє життя. Памʼятаю, що було трішки страшно, коли в жовтні знову почали бомбити, міркувала, може, треба знову їхати. А зараз ми до цього вже звикли.

- Як діти сприймали це повернення?

- Вони теж неймовірно хотіли додому, весь час просили повернутися, тому раділи, коли вирішили їхати. Мені здається, всі хочуть додому.

- Звісно, хочуть, але не всі можуть перебороти свій страх.

- Наш страх уже перетворився на лють, на бажання жити своїм життям, як кажуть, ворогам на зло. Немає бажання ховатися, їздити до чужих людей, у чужі країни.

Так і зараз, коли є прильоти, коли працює ППО, коли лунають вибухи - мені страшно. Не стільки за себе, як за сина. Але, з іншого боку, треба жити далі, робити свою справу. Взагалі досі не можу усвідомити, що ми, українці, звикли до вибухів. Мені здається, звикнути неможливо і все одно в ці моменти страшно. Але коли все стихає, ти кажеш «Слава Богу, слава ЗСУ» - і живеш далі.

- От ми зараз з вами говоримо про те, як багато всього у нас уже відібрали росіяни, а я читаю, що в українських чартах знову почали лідирувати російські треки, тобто українці продовжують слухати російську музику. Як таке може бути?

- Я думаю, що слухають російську музику ті українці, які поїхали за кордон. І, можливо, це відслідковується з їхніх акаунтів. Вони живуть там уже понад рік, в них спокійне мирне життя, і війна забувається. Майже в усіх країнах є росіяни, які живуть, співпрацюють з ними поряд. Всі ходять в одні й ті ж магазини, дітей відправляють в одні й ті самі школи. Тому вони і російську музику можуть слухати.  

Навряд чи це українці, які живуть в Україні. Я в це слабо вірю. Можливо, є випадки, але не повально. Як слухати російську музику, коли росіяни тебе бомблять? Це не огидно, а ще гірше, не знаю навіть яким словом можна описати.

З донькою Еліною. Фото: особистий архів Оксани Гутцайт

Якщо не зупинити Росію зараз всім разом - вона піде далі

- Що ви відчували, коли виїхали з України? Є різний досвід: хтось почувався у безпеці, йому було добре, хтось, навпаки, у ще більшу депресію впадав. Вам було там легше?

- Там було легше. Ви ж пам’ятаєте, як було на початку, коли в Київ все летіло, коли люди жили у підвалах. Фізично було легше, тому що ти не під бомбардуваннями. Але тоді мені здавалося, що важко було морально. Та вже зараз я чесно собі зізнаюся, що так важко, як було людям тут, там не було.

Наш ведучий Андрій Ковальський із сім’єю, наприклад, нікуди не виїжджав. Вони жили на парковці свого будинку півтора місяці. Спочатку захворіла донька, потім - син, але вони все одно лишалися тут, тому що Андрій працював, а дружина не захотіла без нього нікуди їхати, бо вони родина і мають бути разом. От їм було важко. А мені зараз навіть соромно, що я тоді вважала, як мені важко морально. Морально важко – зібралися і повернулися назад, інше не треба придумувати. Можливо, це я зараз стала занадто сувора, але так я трансформувалася.

- Як тоді в Іспанії зустрічали українців?

- На початку війни нас скрізь зустрічали добре. Нам допомагали всім, чим тільки можна – і благодійні організації, і мешканці. Моєму сину в школі всі дітки дарували паперові серця, якісь подарунки, всі питали про Україну. Тоді був шок для всього світу - як таке можливо, коли є кордони, закони, документи.

Зараз, мені здається, весь світ трохи втомився від нас. От щойно була за кордоном, і вже відчувається, що вони хочуть жити своїм життям. Тому велике дякую нашим державним інституціям, артистам, депутатам, спортсменам, які їздять і постійно нагадують про нас. Бо інакше іноземці забуватимуть, вони хочуть свого спокійного життя.

- Це й зрозуміло. Це ми в цьому жахітті живемо, не вони. Якби така війна була в іншій країні, ми б з часом так само реагували.

- Згадую, як Росія бомбила Сирію – жахливі кадри з хімічною зброєю, мертві дітки… Ми поспівчували, поплакали, жахнулися, але потім пішли займатися своїми справами. Так само і Європа зараз.

- З іншого боку, нам ще вдається вибивати якусь допомогу. У Ізраїлю свого часу взагалі не було ніякої підтримки.

- Мені здається, що Європа зараз наступає на ті самі граблі, що й під час Другої світової війни. Я нещодавно перечитала книгу Ліона Фейхтвангера «Сім’я Оппенгеймів» - все повторюється.

Якщо не зупинити Росію зараз всім разом - вона піде далі. Тому треба стояти тільки разом. І постійно допомагати, а не висловлювати занепокоєння, вести переговори і - все. Ні! Так не спрацює. А якщо війна затягнеться надовго, про нас взагалі забудуть.

- Так, історія часто повторюється, але чомусь нас не вчить.

- На жаль. У Німеччині 30-х було дуже багато інтелігентних людей, вчених, лікарів… І що вони зробили? Всіх знищили і зробили націю фашистів. Так само зараз робиться в Росії. Але ніхто не реагує.

Оксана Гутцайт у студії телемарафону. Фото: особистий архів Оксани Гутцайт

Люди, які морально втомилися, все одно вмикають телемарафон

- З серпня минулого року ви як ведуча доєдналися до телемарафону. Мої знайомі, друзі кажуть, що нині намагаються менше дивитися новини, тобто вже не так, як на початку, коли ми всі ночували біля телевізора. Ви не втомилися?

-  Всі, хто працює на телебаченні, дуже люблять свою роботу. Тому ні, не втомилася. Єдине, мені хочеться вже й інших новин. Колись, за мирних часів, ми говорили у студії: «Ой, ми вже не хочемо цього зоопарку» (сміється). Адже завжди в кінці випуску новин йшов сюжет про те, що десь їжачок народився, десь білочка щось зробила… Пам’ятаю, коли у Єгипті акула заплила до пляжу - це була топ-тема. І от мені трішки хочеться в ті часи, коли ми говорили про котиків, собачок, щоб найстрашнішою топ-темою була акула, яка зʼявилася біля берега в Єгипті.

Коли говориш про загиблих, коли знову щось підірвали, це знесилює, тому що це наші люди, це смерть, смерть, смерть… Але навіть люди, які морально втомилися, все одно хоча б раз на добу вмикають телемарафон, щоб знати, що відбувається.

Я теж читаю різні телеграм-канали, соцмережі, але завжди дивлюся телемарафон. Він у мене увімкнений зранку і до вечора, коли я вдома.

- А це не б’є по психіці – коли в тебе увесь день новини?

- Я не сиджу весь день перед новинами. Коли мене щось зацікавило, я звернула увагу і послухала детальніше. Звісно, неможливо концентрувати увагу на новинах 24 години на добу. Ти займаєшся своїми справами, читаєш книги, виходиш по справах.

І, знову ж таки, на телебаченні працюють мої колеги, тому я спостерігаю за їхньою роботою. Неможливо кожного разу казати одне й те саме, тому «підглядаю» за ними, думаю, як можна щось змінити у своїй подачі. У всіх можна чомусь цікавому повчитися. Колись Павло Шилько та Юра Горбунов мене вчили: «Якщо у тебе зникне бажання вчитися в когось і зникне хвилювання перед ефіром, то можеш збиратися і йти з професії, тому що це вже механіка». Тому поки я хвилююся перед ефіром і хочу «підглядати» за колегами, є сенс працювати.

- Ви забирали батьків з Харкова до Києва. Вони з вами?

- Так. Але вони вже дуже хочуть повертатися додому. Батьки читають чат свого будинку і кажуть, що вже всі повернулися. Я їх ще стримую, але тато на низькому старті.

- З їхнім будинком все гаразд?

- На щастя, так, вони живуть на Салтівці. Але я спокійно ставлюся до їхнього від’їзду, тому що вони поїдуть на дачу. Звісно, не можна сказати, що там зовсім спокійне місце, і туди прилітає, але там спокійніше, ніж у самому місті, і там не багатоповерхівка. Мені 46 років, і я дуже хотіла додому, а їм близько 70… Там їхній будинок, все напрацьовано, вони дачу будували своїми руками, вони хочуть саджати город - огірочки, помідорчики.

- А у вас є город? Часи такі, що хтось уже й город почав саджати.

- Ні. Я заздрю Олі Поляковій, у якої ціле господарство. Я саджаю так, щоб побалуватися, як кажуть. То ми огірки посадили, то - редиску, руколу, петрушку. Щоправда, тюльпанчики в мене завжди є.

В мене невелика територія, там багато не посадиш. Але один огірочок, пару редисочок, руколку – це можна. І зелень я дуже люблю. Коли ти її одразу зриваєш з городу і на тарілочку - це ж інший смак.

В нас ще є малинка, смородинка. Якщо додати в чай листочок малинки, смородинки, зірвані прямо з кущика, - це неймовірна смакота.

З татом та мамою. Телеведуча каже, що батьки вже дуже хочуть повернутися додому у рідний Харків. Фото: особистий архів Оксани Гутцайт

Почала ходити на підборах, в спідничках і сукенках

- Ви змогли повернутися до свого звичного життя? Бігати, приміром? Знаю, ви це любите.

- Так, я вже повернулася до свого режиму, до пробіжок в тому числі. А ще згадала, що я - жінка, і хочу виглядати красиво, тому почала ходити на підборах, в спідничках і сукенках. Тільки так тепер і буду робити.

Це ж зовсім інша постава, зовсім інші відчуття себе, і я вже не хочу нічого лишати на потім. Пригадуєте, як було в наших батьків: весь красивий посуд - в серванті. Ні, ми п’ємо з красивих чашок, їмо з красивих тарілок, застеляємо найкращу скатертину.

Я дуже довго хотіла собі лавочку під будинком. І тепер у мене є лавочка. Сукня, підбори і лавочка (сміється). Оце і все надбання.

- А що - сідаєш на лавочці, береш чашечку кави, це ж кайф.

- О, ви мене розумієте! Я давно хотіла це зробити, але як завжди - то часу не було, то грошей. Так мріяла про ту лавочку, коли була в Іспанії, тому коли повернулася, одразу поставила.

- Про що ще мрієте? Через рік-два, скажімо?

- Такі довготривалі плани я не будую. Найближчі плани – це літо, бо хотілося б вивезти дитину на море. Думаю, куди поїхати, коли взяти відпустку, як доїхати. Нині доїхати кудись не легко.

Зараз нам всім мріється, щоб закінчилася війна, щоб був мир, щоб ми повернулися до мирного життя, щоб не боялися більше повітряних тривог, прильотів. Мені здається, що у всіх людей оці приземлені мрії стосовно  речей чи відпусток просто зникли.

Я дуже хочу поїхати на дачу до батьків у Харків, хочеться, щоб повернулися живими всі мої друзі, які на фронті. Мені хочеться, щоб я за дітей не хвилювалася. Такі зараз мрії. Відправила сина сьогодні до школи, а тут – повітряна тривога. Розумію, що там є вчителі, вони спускаються у сховище, але все одно нервую і хвилююся. Тому мрію тільки про спокійне життя і мир.

- Ну, мріяти про відпустку – це теж добре. Ми ж розуміємо, що війна, на жаль, може не скоро закінчитися. Тому треба давати собі шанс відпочити, коли є змога. Я, наприклад, не розумію людей, котрі критикують когось за те, що він вибрався на відпочинок.

- У мене на початку теж були такі думки: «Чому хтось воює, помирає, а ми живемо звичайним життям. Ми повинні всі піти на фронт, воювати, і так прискоримо перемогу».

Зараз теж думаю: як я можу мріяти про те, що повезу дитину на море, коли в когось через цю русню дитини вже немає. Я думаю про відпустку, але думаю й про інше: ми живемо далі, а вони – ні, як так може бути, чому так?

Розумію, що є в моїх словах протиріччя, але такі думки у багатьох людей, і в мене також. Мені і зараз якось соромно, що спочатку я злякалася і побігла. А мої колеги залишилися, робили свою роботу. Ми можемо себе виправдати перед кимось, але перед собою ти все одно не виправдаєшся. 

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Графіки відключення газу в Харківській області з 7 по 13 квітня: де будуть введено обмеження
Политека
2025-04-06T12:00:01Z
Росія обстріляла Черкаську область: що відомо
Gazeta UA
2025-04-06T11:57:57Z
Удень ведмежата вовтузилися під сонцем, уночі все замело снігом: як змінилася погода в Карпатах
24tv
2025-04-06T11:45:53Z
У Києві на знак жалоби за загиблими у Кривому Розі приспустили прапори
УкраинФорм
2025-04-06T11:39:54Z
Після 19 градусів тепла Одеську область засипало снігом
Фокус
2025-04-06T11:27:56Z
Мав п'ятеро дітей та вагітну дружину. ЗСУ знищили бурятського лучника
ГЛАВКОМ NET
2025-04-06T11:09:07Z
Росія масовано атакувала Донеччину авіабомбами: поранений цивільний, зруйновано десятки будинків
Antikor
2025-04-06T11:03:46Z
Хвиля злочинів на окупованих територіях: російські військові "полюють" на жінок і дівчат
Antikor
2025-04-06T10:48:54Z
У ЗСУ назвали втрати Росії загиблими у боях за Торецьк
24tv
2025-04-06T10:48:39Z
Британія успішно завершила тестування нового двигуна для гіперзвукових ракет, розробленого у співпраці зі США — Міноборони країни
Antikor
2025-04-06T12:00:59Z
Частина українців не зможе передати показники лічильника у 2025 році - яка причина
GlavRed
2025-04-06T11:57:02Z
Найкращі БМП у світі – на озброєні ЗСУ: військові зробили цікаве порівняння M2 Bradley та CV90
24tv
2025-04-06T11:51:16Z
Росія використовувала фрегат та підводний човен для запуску ракет по Україні, – Плетенчук
24tv
2025-04-06T11:36:58Z
У Кривому Розі вшанують пам’ять жертв російської атаки: діти приносять іграшки загиблим друзям
Antikor
2025-04-06T11:36:05Z
Розкриті технічні характеристики грецького дрона-ракетоносія SRS-2A
InternetUA
2025-04-06T11:31:35Z
Третє викрадення: чоловік розповів про нову зустріч з інопланетянами
Фокус
2025-04-06T11:30:43Z
Кім Чен Ін тестує нову снайперську зброю під час навчань спецпідрозділів
360ua.news
2025-04-06T11:30:02Z
Корисні номери Київстар: як швидко перевірити рахунок, дізнатися свій тариф і не тільки
Политека
2025-04-06T11:01:56Z
Зеленський відреагував на масовану атаку РФ на Україну
Antikor
2025-04-06T12:00:13Z
Глава МЗС Фінляндії: зараз не час телефонувати Путіну
Европейская правда
2025-04-06T11:58:57Z
The Telegraph розповів, як світ залежить від Трампа
iPress
2025-04-06T11:58:51Z
У Сирії після падіння режиму Асада може залишатися понад 100 складів хімічної зброї – NYT
iPress
2025-04-06T11:58:38Z
The Hill: У США готують нову спробу імпічменту Трампа
Antikor
2025-04-06T11:58:12Z
У США і країнах Європи відбулись протести через політику Трампа
iPress
2025-04-06T11:58:09Z
Глава МЗС Норвегії відреагував на удари РФ по українських містах
ZN UA
2025-04-06T11:48:25Z
Ми зробимо Америку великою знову – Трамп
Antikor
2025-04-06T11:46:31Z
ЦАГАЛЬ підтвердила, що відео із розстрілом "швидких" у Газі справжнє і визнала помилку
Лига
2025-04-06T11:46:25Z
Пішла з життя зірка фільму «За двома зайцями» Таїсія Литвиненко
ГЛАВКОМ NET
2025-04-06T11:51:22Z
Жалоба в Україні: Ірина Білик перенесла свій ювілейний концерт
ГЛАВКОМ NET
2025-04-06T11:45:32Z
Janeuary занурює у глибини душі новою баладою «Білих лілій»
Storyboom
2025-04-06T11:24:47Z
Рецензія на анімаційний серіал «Диявол теж плаче» / Devil May Cry
ITC
2025-04-06T11:07:25Z
І знову без росіян не обійшлось: яку музику слухали українці в перший тиждень квітня
24tv
2025-04-06T10:48:07Z
Незручно вийшло: відомий шоумен дав маху з ювілеєм Ірини Білик
GlavRed
2025-04-06T10:27:29Z
Дядечко Сем, Берегиня, солдат Швейк: як країни створюють свої символи
ZN UA
2025-04-06T10:01:09Z
“Трон: Арес” глядачі побачать новий погляд на цифрові світи та штучний інтелект
360ua.news
2025-04-06T09:42:29Z
Дизайнерка у незвичайний спосіб "розширила" вузьку кухню: результат неймовірного перетворення
24tv
2025-04-06T09:27:46Z
На Сумщині прикордонники збили "шахед" за допомогою стрілецької зброї
Antikor
2025-04-06T11:21:09Z
Поліція Виноградова затримала зловмисника, підозрюваного у жорстокому замаху на вбиство односельця
Украина Криминальная
2025-04-06T11:18:23Z
В будинку залишилась одна кімната, – постраждалі показали страшні наслідки удару по Миколаєву
24tv
2025-04-06T11:15:43Z
Який вигляд мають зруйновані бізнес-центр і склади після атаки на Київ: моторошні фото
24tv
2025-04-06T10:45:30Z
Військовий із ПТСР вдарив в обличчя поліцейського. Суд ухвалив несподіваний вердикт
ГЛАВКОМ NET
2025-04-06T10:45:24Z
У Києві зруйновано офіс телеканалу FREEДОМ — це вже другий удар РФ по редакції
Факти ICTV
2025-04-06T10:45:08Z
У Чернівцях в ДТП постраждали двоє малолітніх дітей та жінка-водій
Украина Криминальная
2025-04-06T10:36:07Z
Для шукачів скарбів: турецькі шахраї продавали карти скарбів та стали мільйонерами
24tv
2025-04-06T10:33:52Z
"Дивом уник смерті": Охоронець Михайло вдруге вижив під час ракетного удару по Києву
Antikor
2025-04-06T10:33:48Z
Гвардіола — про відхід Де Брюйне: Рішення було прийняте клубом
Football.ua
2025-04-06T11:51:45Z
Еберль — щодо відходу Мюллера: Ми зосередилися на майбутньому
Football.ua
2025-04-06T11:48:31Z
Супернику "Динамо" заборонили грати на рідному стадіоні у півфіналі Кубка України
Telegraf
2025-04-06T11:39:03Z
Банада, Приходько та Якимів гратимуть із перших хвилин дербі столичних берегів Дніпра проти Динамо Київ
Football.ua
2025-04-06T11:37:12Z
Динамо – Лівий Берег: онлайн-трансляція матчу УПЛ
24tv
2025-04-06T11:36:59Z
Палладіно — після нічиї із Міланом: Ми набрали сім очок у матчах проти Ювентуса, Аталанти та Мілана, тож я по-справжньому задоволений
Football.ua
2025-04-06T10:55:54Z
Анчелотті зізнався, чому Лунін залишився на лаві запасних у матчі проти Валенсії
24tv
2025-04-06T10:54:42Z
Петі: З відходом Трента і Салаха хімія Ліверпуля піде прахом
Football.ua
2025-04-06T10:46:33Z
Вінісіус: Честь забити за Реал стільки ж, як і мій кумир
Football.ua
2025-04-06T10:30:30Z
Купівля 1000 злотих в Україні: де вигідніше здійснити обмін
24tv
2025-04-06T11:54:02Z
Чи вистачить на життя: яку пенсію дадуть при зарплаті 8000 гривень
24tv
2025-04-06T11:39:17Z
Для запуску виробництва мікрозелені потрібно інвестувати не менше €500 тисяч
AgroPortal
2025-04-06T11:30:48Z
Не платить один – страждають всі: українці залишаються без газу через сусідів-боржників
Знай
2025-04-06T11:12:17Z
Встигніть поки є можливість заробити: на який термін найвигідніше вкладати кошти у депозити
24tv
2025-04-06T10:39:20Z
Вже з травня весь бензин в Україні буде зі спиртом: як зміняться ціни на АЗС
ZN UA
2025-04-06T10:37:47Z
Торкнеться власників карток Ощадбанку: клієнтів попередили про різкі зміни
Хвиля
2025-04-06T10:15:45Z
Нацбанк у березні перерахував майже ₴2,7 мільярда зі спецрахунку на потреби оборони
УкраинФорм
2025-04-06T10:04:35Z
В Україні за час повномасштабної війни відновили понад 100 тисяч житлових об'єктів
УкраинФорм
2025-04-06T10:04:33Z
Любовний гороскоп на тиждень з 7 по 13 квітня
GlavRed
2025-04-06T11:57:09Z
Як правильно фарбувати паркан: поради та хитрощі
24tv
2025-04-06T11:39:51Z
Де 5 зайчиків у парку: надзвичайно складна загадка на уважність
GlavRed
2025-04-06T11:39:40Z
Ще так робите – самі собі шкодите: чому не варто прив'язувати стрічки до валіз
24tv
2025-04-06T11:15:13Z
Цей салат-торт робить фурор на святковому столі: як приготувати яскраву закуску з ананасами
Telegraf
2025-04-06T10:30:05Z
Чому ніколи не можна гріти чай у мікрохвильовці - несподіване пояснення вчених
GlavRed
2025-04-06T10:27:27Z
Китайський гороскоп на завтра 7 квітня: Бикам - нерви, Тиграм - занепокоєння
GlavRed
2025-04-06T10:27:09Z
Міжнародний день карбонари: готуємо італійську пасту всього за 30 хвилин
24tv
2025-04-06T09:42:17Z
Як почати бігати у квітні: правила, які змотивують на ранкову пробіжку
24tv
2025-04-06T09:33:24Z
5 лайфхаків, як заощадити на iPhone навіть після зростання мита
InternetUA
2025-04-06T12:01:21Z
Найкращі смартфони Xiaomi, які вийшли навесні 2025: Poco F7 Pro і F7 Ultra, Redmi Note 14S
Фокус
2025-04-06T12:00:03Z
Українку у Польщі захейтіли за жартівливе відео про отримання виплат 800+
Хвиля
2025-04-06T11:46:01Z
Буданов назвав найбезпечніший месенджер і пояснив, чому кнопкові телефони — не панацея
Telegraf
2025-04-06T11:42:35Z
Україну накрила потужна магнітна буря: штормитиме не один день
GlavRed
2025-04-06T11:27:44Z
Як диджиталізація змінює українське телебачення та вже змінила американське
Детектор М
2025-04-06T11:27:17Z
Здійснили подорож навколо полюсів Землі: перша місія космічних туристів успішно завершилася
Фокус
2025-04-06T11:27:17Z
Боти, які збирають дані для штучного інтелекту, стали сповільнювати Вікіпедію
Детектор М
2025-04-06T11:22:47Z
Що робити, якщо смартфони Samsung Galaxy не заряджаються: 6 простих кроків
Фокус
2025-04-06T11:00:16Z
Хлопці 10-14 років на Одещині вживають алкоголь частіше за підлітків, - дослідження
Antikor
2025-04-06T11:57:36Z
Приховані віруси в ДНК можуть допомогти боротися з раком нирок
Portaltele
2025-04-06T11:34:10Z
Всього 18 горішків на день: що буде з організмом, якщо їсти кеш'ю щодня
24tv
2025-04-06T11:09:31Z
Спалах кору в США: зафіксовано вдвічі більше випадків, ніж за весь 2024 рік
Факти ICTV
2025-04-06T09:37:56Z
Що буде, якщо ранкову каву замінити на бульйон
Gazeta UA
2025-04-06T08:06:38Z
Зміни в раціоні харчування можуть зменшити біль від ендометріозу — дослідження
Факти ICTV
2025-04-06T07:36:35Z
У Мексиці перший у країні випадок пташиного грипу в людини: захворіла 3-річна дівчинка
Факти ICTV
2025-04-06T06:58:28Z
Магнітні бурі вдарять у квітні: особливо небезпечні дні
Знай
2025-04-06T06:30:06Z
Звеселяючий газ може стати альтернативою для лікування депресії — дослідження
Факти ICTV
2025-04-06T06:18:29Z
Авто-бестселери: які моделі найчастіше купують цьогоріч
24tv
2025-04-06T11:15:29Z
Чи знаєте ви, що насправді означає символ "i" на панелі приладів автомобіля
24tv
2025-04-06T10:48:22Z
«Формула-1»: Ферстаппен виграв Гран-прі Японії
УкраинФорм
2025-04-06T10:04:55Z
Колекційний Corvette 70-х завівся після 14 років простою
Фокус
2025-04-06T09:42:05Z
Формула-1: особистий залік пілотів та Кубка конструкторів у 2025 році
Факти ICTV
2025-04-06T07:30:17Z
Ферстаппен здобув четверту поспіль перемогу на Гран-прі Японії
Факти ICTV
2025-04-06T07:21:24Z
Спецверсія Mercedes-AMG CLE здивувала набором опцій
AutoCentre
2025-04-06T07:19:38Z
З 1 травня на заправках буде нове паливо: у баки заливатимуть дивну "бовтанку"
Знай
2025-04-06T05:06:21Z
Агресори на водіїв Tesla забувають, що їх вчинки знімаються на камеру
Топ Жир
2025-04-06T01:30:32Z