MY.UAНовини
Оксана Гутцайт: Вже немає бажання ховатися, їздити до чужих людей, у чужі країни
Оксана Гутцайт: Вже немає бажання ховатися, їздити до чужих людей, у чужі країни

Оксана Гутцайт: Вже немає бажання ховатися, їздити до чужих людей, у чужі країни

У нашому колишньому житті Оксана Гутцайт була ведучою програми «Факти» на ICTV. А під час повномасштабної війни вона з колегами приєдналася до телемарафону «Єдині новини». 

KP.UA поговорила з Оксаною Гутцайт про її роботу, як вона почувала себе в тимчасовій еміграції в Іспанії, чому вирішила повернутися додому та як будує своє життя тепер.

Хочу жити своїм життям, яке у мене тут

- Оксано, ви нещодавно їздили провідувати доньку в Бельгію, де вона навчається. Але, пригадую, Еліна навчалася в Києві на політолога.

- Зараз вона навчається і за кордоном, і в Україні, в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. У вуз за кордоном поступила минулого літа. Навчається на факультеті «Кібербезпека», але в неї більше юридичний напрямок.

- Важко їй було вступити до зарубіжного вишу?

- Як виявилося, у мене дитина досить самостійна, зараз їй 21. Вона сама шукала навчальний заклад, домовлялася про співбесіду, сама туди їздила, готувалася, я в цьому участі не брала. Бо, як мама дорослої дитини, вже менше розбираюся у тому, як все проходить. Все добре? Все добре. Поступила? Поступила.

- На початку війни ви із дітьми виїжджали до Іспанії. Чому саме туди?

- Туди поїхало багато наших друзів, і ми вирішили поїхати в Іспанію разом із ними. У свою чергу вони там мають своїх друзів, тому нам було в кого пожити. На той час підтримка знайомих та друзів була дуже важлива.

- Власне, вже через кілька місяців ви повернулися додому. Повертатися вже не боялися?

- Ми поверталися влітку, тоді, слава Богу, у Києві було відносно спокійно. Тому страшно не було, адже дуже хотілося додому. Я сумувала за чоловіком, роботою, своїми улюбленими місцями, будинком, за своїм життям, яке у мене тут.

Я увесь час думала: все, що я напрацьовувала роками, росіяни в мене забрали. Проте життя одне-єдине, тож я вирішила повернутися додому у своє життя. Памʼятаю, що було трішки страшно, коли в жовтні знову почали бомбити, міркувала, може, треба знову їхати. А зараз ми до цього вже звикли.

- Як діти сприймали це повернення?

- Вони теж неймовірно хотіли додому, весь час просили повернутися, тому раділи, коли вирішили їхати. Мені здається, всі хочуть додому.

- Звісно, хочуть, але не всі можуть перебороти свій страх.

- Наш страх уже перетворився на лють, на бажання жити своїм життям, як кажуть, ворогам на зло. Немає бажання ховатися, їздити до чужих людей, у чужі країни.

Так і зараз, коли є прильоти, коли працює ППО, коли лунають вибухи - мені страшно. Не стільки за себе, як за сина. Але, з іншого боку, треба жити далі, робити свою справу. Взагалі досі не можу усвідомити, що ми, українці, звикли до вибухів. Мені здається, звикнути неможливо і все одно в ці моменти страшно. Але коли все стихає, ти кажеш «Слава Богу, слава ЗСУ» - і живеш далі.

- От ми зараз з вами говоримо про те, як багато всього у нас уже відібрали росіяни, а я читаю, що в українських чартах знову почали лідирувати російські треки, тобто українці продовжують слухати російську музику. Як таке може бути?

- Я думаю, що слухають російську музику ті українці, які поїхали за кордон. І, можливо, це відслідковується з їхніх акаунтів. Вони живуть там уже понад рік, в них спокійне мирне життя, і війна забувається. Майже в усіх країнах є росіяни, які живуть, співпрацюють з ними поряд. Всі ходять в одні й ті ж магазини, дітей відправляють в одні й ті самі школи. Тому вони і російську музику можуть слухати.  

Навряд чи це українці, які живуть в Україні. Я в це слабо вірю. Можливо, є випадки, але не повально. Як слухати російську музику, коли росіяни тебе бомблять? Це не огидно, а ще гірше, не знаю навіть яким словом можна описати.

З донькою Еліною. Фото: особистий архів Оксани Гутцайт

Якщо не зупинити Росію зараз всім разом - вона піде далі

- Що ви відчували, коли виїхали з України? Є різний досвід: хтось почувався у безпеці, йому було добре, хтось, навпаки, у ще більшу депресію впадав. Вам було там легше?

- Там було легше. Ви ж пам’ятаєте, як було на початку, коли в Київ все летіло, коли люди жили у підвалах. Фізично було легше, тому що ти не під бомбардуваннями. Але тоді мені здавалося, що важко було морально. Та вже зараз я чесно собі зізнаюся, що так важко, як було людям тут, там не було.

Наш ведучий Андрій Ковальський із сім’єю, наприклад, нікуди не виїжджав. Вони жили на парковці свого будинку півтора місяці. Спочатку захворіла донька, потім - син, але вони все одно лишалися тут, тому що Андрій працював, а дружина не захотіла без нього нікуди їхати, бо вони родина і мають бути разом. От їм було важко. А мені зараз навіть соромно, що я тоді вважала, як мені важко морально. Морально важко – зібралися і повернулися назад, інше не треба придумувати. Можливо, це я зараз стала занадто сувора, але так я трансформувалася.

- Як тоді в Іспанії зустрічали українців?

- На початку війни нас скрізь зустрічали добре. Нам допомагали всім, чим тільки можна – і благодійні організації, і мешканці. Моєму сину в школі всі дітки дарували паперові серця, якісь подарунки, всі питали про Україну. Тоді був шок для всього світу - як таке можливо, коли є кордони, закони, документи.

Зараз, мені здається, весь світ трохи втомився від нас. От щойно була за кордоном, і вже відчувається, що вони хочуть жити своїм життям. Тому велике дякую нашим державним інституціям, артистам, депутатам, спортсменам, які їздять і постійно нагадують про нас. Бо інакше іноземці забуватимуть, вони хочуть свого спокійного життя.

- Це й зрозуміло. Це ми в цьому жахітті живемо, не вони. Якби така війна була в іншій країні, ми б з часом так само реагували.

- Згадую, як Росія бомбила Сирію – жахливі кадри з хімічною зброєю, мертві дітки… Ми поспівчували, поплакали, жахнулися, але потім пішли займатися своїми справами. Так само і Європа зараз.

- З іншого боку, нам ще вдається вибивати якусь допомогу. У Ізраїлю свого часу взагалі не було ніякої підтримки.

- Мені здається, що Європа зараз наступає на ті самі граблі, що й під час Другої світової війни. Я нещодавно перечитала книгу Ліона Фейхтвангера «Сім’я Оппенгеймів» - все повторюється.

Якщо не зупинити Росію зараз всім разом - вона піде далі. Тому треба стояти тільки разом. І постійно допомагати, а не висловлювати занепокоєння, вести переговори і - все. Ні! Так не спрацює. А якщо війна затягнеться надовго, про нас взагалі забудуть.

- Так, історія часто повторюється, але чомусь нас не вчить.

- На жаль. У Німеччині 30-х було дуже багато інтелігентних людей, вчених, лікарів… І що вони зробили? Всіх знищили і зробили націю фашистів. Так само зараз робиться в Росії. Але ніхто не реагує.

Оксана Гутцайт у студії телемарафону. Фото: особистий архів Оксани Гутцайт

Люди, які морально втомилися, все одно вмикають телемарафон

- З серпня минулого року ви як ведуча доєдналися до телемарафону. Мої знайомі, друзі кажуть, що нині намагаються менше дивитися новини, тобто вже не так, як на початку, коли ми всі ночували біля телевізора. Ви не втомилися?

-  Всі, хто працює на телебаченні, дуже люблять свою роботу. Тому ні, не втомилася. Єдине, мені хочеться вже й інших новин. Колись, за мирних часів, ми говорили у студії: «Ой, ми вже не хочемо цього зоопарку» (сміється). Адже завжди в кінці випуску новин йшов сюжет про те, що десь їжачок народився, десь білочка щось зробила… Пам’ятаю, коли у Єгипті акула заплила до пляжу - це була топ-тема. І от мені трішки хочеться в ті часи, коли ми говорили про котиків, собачок, щоб найстрашнішою топ-темою була акула, яка зʼявилася біля берега в Єгипті.

Коли говориш про загиблих, коли знову щось підірвали, це знесилює, тому що це наші люди, це смерть, смерть, смерть… Але навіть люди, які морально втомилися, все одно хоча б раз на добу вмикають телемарафон, щоб знати, що відбувається.

Я теж читаю різні телеграм-канали, соцмережі, але завжди дивлюся телемарафон. Він у мене увімкнений зранку і до вечора, коли я вдома.

- А це не б’є по психіці – коли в тебе увесь день новини?

- Я не сиджу весь день перед новинами. Коли мене щось зацікавило, я звернула увагу і послухала детальніше. Звісно, неможливо концентрувати увагу на новинах 24 години на добу. Ти займаєшся своїми справами, читаєш книги, виходиш по справах.

І, знову ж таки, на телебаченні працюють мої колеги, тому я спостерігаю за їхньою роботою. Неможливо кожного разу казати одне й те саме, тому «підглядаю» за ними, думаю, як можна щось змінити у своїй подачі. У всіх можна чомусь цікавому повчитися. Колись Павло Шилько та Юра Горбунов мене вчили: «Якщо у тебе зникне бажання вчитися в когось і зникне хвилювання перед ефіром, то можеш збиратися і йти з професії, тому що це вже механіка». Тому поки я хвилююся перед ефіром і хочу «підглядати» за колегами, є сенс працювати.

- Ви забирали батьків з Харкова до Києва. Вони з вами?

- Так. Але вони вже дуже хочуть повертатися додому. Батьки читають чат свого будинку і кажуть, що вже всі повернулися. Я їх ще стримую, але тато на низькому старті.

- З їхнім будинком все гаразд?

- На щастя, так, вони живуть на Салтівці. Але я спокійно ставлюся до їхнього від’їзду, тому що вони поїдуть на дачу. Звісно, не можна сказати, що там зовсім спокійне місце, і туди прилітає, але там спокійніше, ніж у самому місті, і там не багатоповерхівка. Мені 46 років, і я дуже хотіла додому, а їм близько 70… Там їхній будинок, все напрацьовано, вони дачу будували своїми руками, вони хочуть саджати город - огірочки, помідорчики.

- А у вас є город? Часи такі, що хтось уже й город почав саджати.

- Ні. Я заздрю Олі Поляковій, у якої ціле господарство. Я саджаю так, щоб побалуватися, як кажуть. То ми огірки посадили, то - редиску, руколу, петрушку. Щоправда, тюльпанчики в мене завжди є.

В мене невелика територія, там багато не посадиш. Але один огірочок, пару редисочок, руколку – це можна. І зелень я дуже люблю. Коли ти її одразу зриваєш з городу і на тарілочку - це ж інший смак.

В нас ще є малинка, смородинка. Якщо додати в чай листочок малинки, смородинки, зірвані прямо з кущика, - це неймовірна смакота.

З татом та мамою. Телеведуча каже, що батьки вже дуже хочуть повернутися додому у рідний Харків. Фото: особистий архів Оксани Гутцайт

Почала ходити на підборах, в спідничках і сукенках

- Ви змогли повернутися до свого звичного життя? Бігати, приміром? Знаю, ви це любите.

- Так, я вже повернулася до свого режиму, до пробіжок в тому числі. А ще згадала, що я - жінка, і хочу виглядати красиво, тому почала ходити на підборах, в спідничках і сукенках. Тільки так тепер і буду робити.

Це ж зовсім інша постава, зовсім інші відчуття себе, і я вже не хочу нічого лишати на потім. Пригадуєте, як було в наших батьків: весь красивий посуд - в серванті. Ні, ми п’ємо з красивих чашок, їмо з красивих тарілок, застеляємо найкращу скатертину.

Я дуже довго хотіла собі лавочку під будинком. І тепер у мене є лавочка. Сукня, підбори і лавочка (сміється). Оце і все надбання.

- А що - сідаєш на лавочці, береш чашечку кави, це ж кайф.

- О, ви мене розумієте! Я давно хотіла це зробити, але як завжди - то часу не було, то грошей. Так мріяла про ту лавочку, коли була в Іспанії, тому коли повернулася, одразу поставила.

- Про що ще мрієте? Через рік-два, скажімо?

- Такі довготривалі плани я не будую. Найближчі плани – це літо, бо хотілося б вивезти дитину на море. Думаю, куди поїхати, коли взяти відпустку, як доїхати. Нині доїхати кудись не легко.

Зараз нам всім мріється, щоб закінчилася війна, щоб був мир, щоб ми повернулися до мирного життя, щоб не боялися більше повітряних тривог, прильотів. Мені здається, що у всіх людей оці приземлені мрії стосовно  речей чи відпусток просто зникли.

Я дуже хочу поїхати на дачу до батьків у Харків, хочеться, щоб повернулися живими всі мої друзі, які на фронті. Мені хочеться, щоб я за дітей не хвилювалася. Такі зараз мрії. Відправила сина сьогодні до школи, а тут – повітряна тривога. Розумію, що там є вчителі, вони спускаються у сховище, але все одно нервую і хвилююся. Тому мрію тільки про спокійне життя і мир.

- Ну, мріяти про відпустку – це теж добре. Ми ж розуміємо, що війна, на жаль, може не скоро закінчитися. Тому треба давати собі шанс відпочити, коли є змога. Я, наприклад, не розумію людей, котрі критикують когось за те, що він вибрався на відпочинок.

- У мене на початку теж були такі думки: «Чому хтось воює, помирає, а ми живемо звичайним життям. Ми повинні всі піти на фронт, воювати, і так прискоримо перемогу».

Зараз теж думаю: як я можу мріяти про те, що повезу дитину на море, коли в когось через цю русню дитини вже немає. Я думаю про відпустку, але думаю й про інше: ми живемо далі, а вони – ні, як так може бути, чому так?

Розумію, що є в моїх словах протиріччя, але такі думки у багатьох людей, і в мене також. Мені і зараз якось соромно, що спочатку я злякалася і побігла. А мої колеги залишилися, робили свою роботу. Ми можемо себе виправдати перед кимось, але перед собою ти все одно не виправдаєшся. 

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Європейці змінюють стратегію військової допомоги Україні – WP
Факти ICTV
2025-04-20T21:57:59Z
Норвегія суттєво посилює свої військові можливості: F-35 та ракети JSM
Хвиля
2025-04-28T22:36:26Z
Кого з чоловіків після 50 призвуть на службу. Адвокат дав відповідь
Telegraf
2025-04-28T22:27:04Z
Обіцяні Україні Австралією танки Abrams досі не виїхали: причини
ZN UA
2025-04-28T21:49:39Z
Міноборони допустило до експлуатації понад 330 зразків безпілотників українського виробництва
iPress
2025-04-28T21:27:22Z
Наречете себе на цілий рік нещасть: що категорично заборонено робити 29 квітня
Telegraf
2025-04-28T21:21:10Z
Військові Британії не наближатимуться до лінії фронту, а зосередяться на навчанні ЗСУ – Telegraph
Факти ICTV
2025-04-28T21:12:42Z
Третина поляків планує виїхати у разі війни з Росією – опитування
ZN UA
2025-04-28T20:55:34Z
Дніпряни при виході на пенсію можуть отримати десять виплат одразу: що для цього потрібно
Политека
2025-04-28T20:01:36Z
Китайські науковці випробували неядерну водневу бомбу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-20T19:57:49Z
Вибори в Канаді: Карні поділився світлиною з дільниці
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T23:06:07Z
Financial Times: Як Україна може зруйнувати західний альянс
Хвиля
2025-04-28T22:45:28Z
Венс не вірить у перемогу України у війні проти РФ: що сказали в США
GlavRed
2025-04-28T22:42:32Z
Війна в Україні може перерости в ядерну ескалацію, якщо триватиме ще кілька років – Венс
Факти ICTV
2025-04-28T22:31:55Z
Зеленський заслухав доповіді керівників СЗР та СБУ
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T22:27:00Z
"Помруть мільйони": Венс знову дав прогноз на війну Росії проти України
Telegraf
2025-04-28T22:00:54Z
Документ про економічне партнерство зі США став рівноправним – Зеленський
ZN UA
2025-04-28T21:40:25Z
Макрон обіцяє посилення тиску на Росію з боку Європи та США
Лига
2025-04-28T21:27:42Z
"Зазнала невдачі": як складається особисте життя Дженніфер Еністон зараз
GlavRed
2025-04-28T22:33:58Z
Ще один Візлі: зірка "Гаррі Поттера" вдруге став батьком
GlavRed
2025-04-28T21:27:09Z
Де зараз оперна діва Валентина Степова і чим вона займається після смерті чоловіка
24tv
2025-04-28T20:33:10Z
Меган Маркл уперше прокоментувала розлучення з принцом Гаррі
GlavRed
2025-04-28T20:27:55Z
Вдова Віталія Білоножка зворушливо вшанувала пам'ять покійного співака
GlavRed
2025-04-28T20:27:51Z
"Дякую Богу за це щастя": Могилевська вперше показала свого чоловіка
GlavRed
2025-04-28T20:27:36Z
7 захопливих українських серіалів, які можна подивитися на YouTube
24tv
2025-04-28T19:57:00Z
Великі справи у Малому театрі. Як оживають скарби Розстріляного відродження
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T19:36:27Z
"Підемо під вінець": Melovin підтвердив стосунки з відомою співачкою
GlavRed
2025-04-28T19:25:53Z
IBM інвестує $150 мільярдів у США для розвитку квантових технологій та виробництва
InternetUA
2025-04-28T22:02:21Z
Ексочільник компанії «Оператор ГТС України» підтримав призначення Корецького
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T21:33:56Z
Porsche продовжує поставки в США попри повідомлення дилерів про припинення поставок
Топ Жир
2025-04-28T21:30:22Z
Temu підвищує ціни для американців через мита США для Китаю
InternetUA
2025-04-28T20:49:26Z
Напругу в розетках підвищать до 230 В: чи є небезпека і що зміниться для українців
GlavRed
2025-04-28T20:27:15Z
Українцям платитимуть подвійні лікарняні: кому нові правила від ПФУ додадуть грошей
Знай
2025-04-28T20:12:46Z
Беззаперечний лідер: в якому регіоні зосереджені найбільші запаси нафти у світі
24tv
2025-04-28T20:03:50Z
Польща оновила угоду про будівництво першої АЕС
iPress
2025-04-28T20:03:08Z
Новий законопроєкт про криптовалюти в Україні: заборонять деякі види реклами та захистять споживачів
ITC
2025-04-28T19:43:11Z
У Рязанській області прогриміли вибухи: під атакою нафтозавод
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T22:33:54Z
У деяких районах Іспанії та Португалії поступово відновлюється електропостачання
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T22:18:42Z
На Чернігівщині через атаку дронів загинув пенсіонер
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T21:51:21Z
Кошта про масштабні відключення електроенергії в Європі: Наразі ознак кібератаки немає
InternetUA
2025-04-28T21:49:27Z
Прем'єр Іспанії заявив, що електропостачання відновлено на половині території країни
24tv
2025-04-28T21:39:55Z
У Новоросійську пролунали гучні вибухи: є загоряння
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T21:09:26Z
На Миколаївщині чоловік кинув гранату в поліцейських: один загинув, ще 3 поранені
GlavRed
2025-04-28T20:57:55Z
У Новоросійську після сильних вибухів загорілась стоянка та цистерна з паливом
24tv
2025-04-28T20:42:45Z
На нафтобазі під Новоросійськом у Росії спалахнула масштабна пожежа
Telegraf
2025-04-28T20:37:33Z
Урожай картоплі буде рекордним: вам потрібен лише один аптечний засіб
24tv
2025-04-28T18:36:03Z
Роботи Neuralink уже імплантують чипи в мозок, хірурги скоро будуть не потрібні, - Маск
InternetUA
2025-04-28T18:16:02Z
Алергія чи застуда: як відрізнити ці захворювання весною
24tv
2025-04-28T17:54:26Z
Як самостійно видалити кліща: епідеміологиня поділилася важливими нюансами
Знай
2025-04-28T17:51:38Z
Вірус папіломи людини: близько 29% молодих українців не знаю, що це
ZN UA
2025-04-28T16:34:53Z
Персик мрії — це реально: ключові поради від садівника
GlavRed
2025-04-28T16:27:26Z
Їжа без пестицидів — мозок без туману
360ua.news
2025-04-28T15:03:44Z
Виявили "перемикач" хвороби Паркінсона: це може стати революцією в лікуванні захворювання
24tv
2025-04-28T14:24:57Z
Кульбаби на ділянці: як впоратися з жовтим загарбником швидко і надовго
Знай
2025-04-28T13:51:55Z
Горять автівки та приватний будинок: Київ атакували ударні дрони
GlavRed
2025-04-28T23:06:24Z
Сили оборони знищили переправу росіян, яку ті звели під час «великоднього перемир’я»
Украина Криминальная
2025-04-28T22:45:22Z
З'їжджаються бригади з усієї України: нові подробиці атаки газовий об'єкт у Черкасах
GlavRed
2025-04-28T21:27:32Z
Росіяни знову запустили "Шахеди": в яких регіонах України загроза ворожого удару
24tv
2025-04-28T20:21:27Z
Оперативна інформація щодо російського вторгнення станом на 22:00 28.04.2025
Украина Криминальная
2025-04-28T20:15:24Z
Росіяни дуже бояться втратити Крим, – у ГУР пояснили основну ціль окупантів
24tv
2025-04-28T20:03:13Z
До Сум лишилось 25 кілометрів: які населені пункти захопили росіяни
GlavRed
2025-04-28T19:54:59Z
Погода в Україні 29 квітня: впродовж дня відчутно потеплішає
Комсомольская правда
2025-04-28T19:34:52Z
У Києві тимчасово обмежать рух пішоходів в підземних переходах на Майдані Незалежності та Європейській площі
Украина Криминальная
2025-04-28T19:25:14Z
Чому підлога постійно липка після миття: список помилок, які роблять всі
24tv
2025-04-28T22:00:16Z
Навіть не треба мʼяса: нереально смачна запіканка на вечерю – її з'їдають в одну мить
24tv
2025-04-28T20:57:07Z
Пліснява з вікон зникне раз і назавжди: елементарний спосіб
24tv
2025-04-28T20:03:38Z
Насолода, перед якою не встоїть ніхто: рецепт знаменитого "Битого скла" з крекерами
24tv
2025-04-28T19:36:36Z
Ось 3 головні причини постійних сварок у парах
24tv
2025-04-28T19:36:07Z
Що потрібно для потужного росту перцю: експерт радить особливе підживлення
GlavRed
2025-04-28T19:25:29Z
Непал посилить умови для альпіністів - сходження на Еверест дозволять не всім
Комсомольская правда
2025-04-28T18:40:14Z
Як Альпи, але дешевше: куди поїхати за кордоном, щоб закохатися в гори
24tv
2025-04-28T18:21:04Z
Чому потрібно чистити садові інструменти: як це робити правильно
24tv
2025-04-28T17:54:15Z
Ексчемпіон UFC, який боксував із Ф'юрі та Джошуа, на смерть збив дівчину
ZN UA
2025-04-28T21:58:47Z
Онлайн-трансляція матчу Арсенал – ПСЖ у півфіналі Ліги чемпіонів
24tv
2025-04-28T21:24:26Z
29 квітня: яке сьогодні свято, традиції та заборони
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T21:09:25Z
Серія А: Педро і Ондрейка обмінялися дублями, перемога Кальярі
Football.ua
2025-04-28T20:49:27Z
Стало відомо, коли відбудеться переможний парад Ліверпуля
Football.ua
2025-04-28T20:19:36Z
Анчелотті погодився очолити збірну Бразилії на ЧС-2026 — Романо
Football.ua
2025-04-28T19:52:45Z
Барселона розгромила Трабзонспор та виграла Юнацьку лігу УЄФА
Football.ua
2025-04-28T19:01:22Z
Суд обрав запобіжний захід колишньому українському боксеру: що відомо
24tv
2025-04-28T18:45:32Z
Удінезе та Болонья сильнішого не визначили
Football.ua
2025-04-28T18:34:14Z
88 днів на рік у телефонах: як смартфони “крадуть” наше життя
InternetUA
2025-04-28T23:01:43Z
Археологи знайшли язичницьку каблучку
Gazeta UA
2025-04-28T22:39:50Z
Штучний інтелект Цукерберга викрили в «розбещенні» підлітків
InternetUA
2025-04-28T20:37:51Z
Яєшня над розплавленим металом: як Дмитро Комаров працював горновим на "Запоріжсталі"
24tv
2025-04-28T20:18:07Z
Невідомі вкрали біткоїнів на $333 млн. — токени Monero подорожчали на 50%. Але чому?
ITC
2025-04-28T19:43:33Z
В Ізраїлі знайшли перший доказ однієї з біблійних битв
1News
2025-04-28T19:18:53Z
Як гігантські крокодили змінили уявлення про стародавніх хижаків
360ua.news
2025-04-28T19:15:07Z
Клієнти lifecell обурені новою послугою: "Поки дві нирки є, то воно не страшно"
Знай
2025-04-28T19:12:26Z
Sucker Punch поділилася подробицями Ghost of Yotei: у грі буде некласична кампанія і свобода дій
24tv
2025-04-28T19:06:41Z
Водій Porsche 911 GT3 RS дізнається, що дерева міцніші за червоні колеса
Топ Жир
2025-04-28T22:45:22Z
Понад половина власників автомобілів Tesla повідомляють про акти вандалізму зі сторони невідомих осіб
Топ Жир
2025-04-28T22:00:05Z
Секретний зміст нового назв Renault Boreal SUV
Топ Жир
2025-04-28T21:00:24Z
“Subaru переносить виробництво до Канади через вплив тарифів Трампа”
Топ Жир
2025-04-28T20:00:33Z
Автомобіль Mazda RX-7 1982 року з пробігом лише 1 600 миль був прихований протягом 43 років
Топ Жир
2025-04-28T19:30:55Z
У Києві покажуть легендарний австрійський всюдихід
AutoCentre
2025-04-28T19:10:32Z
Мотоцикл Brough Superior 1925 року продали на аукціоні
360ua.news
2025-04-28T18:30:16Z
Великі зміни: новий Chevrolet Captiva 2025 стане електрокаром
Фокус
2025-04-28T18:21:55Z
KGM представив вантажну версію SsangYong Rexton
360ua.news
2025-04-28T18:01:22Z