MY.UAНовини
Як розлучаються зірки: Білозір - через суд, а Камалія покаже, як жити у злагоді
Як розлучаються зірки: Білозір - через суд, а Камалія покаже, як жити у злагоді

Як розлучаються зірки: Білозір - через суд, а Камалія покаже, як жити у злагоді

Приголомшливою новиною цього тижня стало розлучення народної артистки України Оксани Білозір та музиканта, продюсера Романа Недзельського після понад 30 років шлюбу. Через 20 років подружнього життя про розставання з чоловіком Мохаммадом Захуром заявила і співачка Камалія.

Зірки розповідають, як вони проходять цей шлях.

Оксана Білозір та Роман Недзельський

65-річна Оксана Білозір розлучилася зі своїм чоловіком, музикантом, а нині військовослужбовцем ЗСУ, 55-річним Романом Недзельським. За словами Недзельського, ініціаторкою розлучення стала Оксана.

- Ми прожили майже 33 роки, в цьому році мало бути 33. Ми розлучилися наприкінці 2022 року. Просто банально я отримав повістку до суду, і нас розлучили. Оксана подала на розлучення. Оскільки я в армії, то не міг прийти на судове засідання, мене три рази не було, і нас автоматично розлучили. Я був проти цього, але Оксана подала. Тому сьогодні ми вже офіційно не є чоловіком і дружиною, - розповів Роман Недзельський в інтерв’ю Rostyslove Production

Що саме стало причиною розлучення, Недзельський казати не став. Зараз, за його словами, вони з колишньою дружиною майже не підтримують зв'язок.

- Ми майже не підтримуємо зв’язок. Я ж в армії, мене вже більше року немає вдома. Вона нічого не питає в принципі, - говорить музикант. - У нас в армії є дуже велика проблема, коли чоловіки служать і отримують інформацію про те, що вони втрачають сім'ї. Я, до речі, був одним із таких військових психологів, які приймають цю інформацію, якось заспокоюють. Але в той же час в мене така сама ситуація, і про це мало хто знав. Минулого року ще все було нормально. Якраз на Великдень ми разом паску святили, все було добре. Я взяв відпустку на сім днів, приїхав до Львова. Але це було в минулому, давайте говорити про майбутнє.

Недзельський зізнається, що взагалі на цю тему не хотів би говорити, адже тут немає чим хвалитися.

- Я абсолютно нормально це переживаю. Я живий мужчина, при силі, при пам’яті, при розумі, при обов’язках, в мене є ціль – я пішов боронити країну, свою сім’ю, своїх дітей, своїх внуків, - додав він.

Оксана Білозір у коментарі сайту Obozrevatel розповіла, що вони з чоловіком вже більше 10 років не живуть разом і все обговорили завчасно. А слова Романа були вирвані з контексту ведучим, який брав у нього інтерв’ю.

- Почнімо з того, що тут ніякої сенсації немає. Сенсації вигадують люди, які мали би взяти зброю в руки і йти воювати, як воює Роман. Тому що вся сенсація полягає в тому, що ми вже більше 10 років не живемо разом, - говорить Білозір. - Я живу в орендованому будинку, щоправда, всі ці роки я жила разом з його мамою і з нашим сином, а він живе у нашому спільному будинку на Дніпрі. Роман прекрасно знав, і ми з ним це обговорювали. Нас розлучали десь два чи три місяці. Ніхто нікуди не спішив, ніхто ніяких нахабних речей не робив. Звичайно, сам процес неприємний. Як ви думаєте, в моєму віці таке рішення легко дається? Потрібно, щоб завжди в житті був порядок і ти чітко розуміла, що і куди. І війна тут ні до чого. Це вже все було давно. Це розкрутили, зробили несподіванку. Мені просто було смішно з цього.

Співачка каже, що їм вдалося залишитися в хороших стосунках.

- Роман для мене прекрасний і надійний друг. Ми спілкуємося, діти його люблять, внуки його люблять. Те, що ми закінчили свої стосунки, – це наше приватне і наше особисте. Робити на цьому якийсь піар мені смішно і дивно. Зараз іде війна, і замість того, щоб позитивні моменти озвучувати, вихопили якийсь емоційним момент і на ньому накрутили цілу історію. Кожна людина має право на емоції. Може, в нього настрій був поганий, може, якась хвиля підійшла, – пояснила вона.

Оксана Білозір була одружена двічі. Першим чоловіком співачки був композитор та народний артист України Ігор Білозір. У шлюбі Ігор та Оксана прожили 14 років, у них народився син Андрій. У Романа та Оксани є спільний син Ярослав.

Оксана Білозір та Роман Недзельський прожили у шлюбі 32 роки. Фото: Facebook.com/oksana.bilozir

Камалія та Мохаммад Захур

Після 20 років шлюбу про розлучення оголосили 45-річна Камалія та 67-річний Мохаммад Захур.

- Ми знаємо, що не на це чекав від нас український народ. Це не те майбутнє, яке ми собі уявляли. З важким серцем ми просуваємось вперед порізно. Ми справжні люди, з реальним життям, зі справжніми сім'ями, друзями та колегами. Ми старанно працювали над нашими проблемами протягом останнього року і дійшли висновку, що хоча ми дуже любимо один одного, ми залишимося розділеними і більше не будемо партнерами у шлюбі, при цьому ми залишаємося партнерами у вихованні дітей і прагнемо разом виховувати та стати дорогими друзями та відданими батьками наших улюблених дочок Арабелли та Мірабели, - повідомила Камалія в соцмережах.

При цьому співачка запевнила, що у майбутньому вони з Захуром покажуть українцям, як ідеальна родина має продовжувати жити у коханні та злагоді навіть після розлучення.

Причину розриву Камалія не озвучувала та попросила журналістів поважати їхнє приватне життя. Однак раніше зізнавалася, що останній рік був для них із чоловіком непростим через її сварки з донькою Мохаммада від першого шлюбу Тетяною. Найбільш образливим для співачки було те, що чоловік завжди ставав на бік доньки.

Нині 9-річні доньки Камалії та Захура живуть з ним у Лондоні, адже ходять там до школи.

- Ми твердо вирішили із Захуром: якщо школи в Україні почнуть працювати офлайн, ми не чекатимемо на закінчення війни, а з вересня повернемо дівчаток до Києва. Ми чітко розуміємо, що онлайн-навчання абсолютно не ефективне, діти повинні відвідувати школу, - додала співачка.

Водночас Камалія продовжує публікувати в соцмереажх світлини, як вони усією родиною проводять час разом.

Камалія говорить, що вони з чоловіком залишаються партнерами у вихованні дітей. Фото: Instagram.com/kamaliyaofficial

Антон Савлєпов та Ірина Горбачова

34-річний учасник гурту Quest Pistols Антон Савлєпов розійшовся з дружиною, 35-річною російською акторкою українського походження Іриною Горбачовою. Про це він сказав у коментарі сайту ТСН.ua. Журналісти звернулися до співака за роз'ясненням через появу Горбачової 20 квітня на відкритті Московського кінофестивалю, президентом якого є Микита Міхалков.

- Вже пів року ми не підтримуємо контакт. Всі свої рішення Ірина як доросла людина приймає самостійно. Дякую за розуміння, - сказав Савлєпов.

Чи розійшлося подружжя офіційно і що стало причиною розриву, Савлєпов не зізнається. В Інстаграмі співак лише попросив не писати йому в дірект на цю тему, бо «впадло на це виділяти час».

Савлєпов та Горбачова одружилися 2021 році. Ірина родом із Маріуполя, де жила до 9 років. Коли почалося повномасштабне вторгнення, Горбачова та Савлєпов допомагали українським біженцям, про що акторка розповідала в Інстаграмі. Вона відмінила концерти в Росії та до недавнього часу проживала за кордоном. Нині ж Горбачова повернулася до своєї роботи в Росії і видалила в Інстаграмі фото з Савлєповим.

Антон Савлєпов не підтримує контакт із Іриною Горбачовою вже пів року. Фото: Instagram.com/anton_savlepov

Даша Квіткова та Микита Добринін

Шлюборозлучний процес 35-річного Микити Добриніна та 24-літньої Даші Квіткової ще триває – пара чекає на рішення суду. Про розставання Микита та Даша повідомили у січні цього року. За їхніми словами, вони залишилися «в нормальних, людських, батьківських, спокійних стосунках», їх об’єднує тільки син Лев.

- Микита може приїхати додому, коли хоче, побачити дитину, коли я є, – зізнавалася блогерка.

Квіткова розповідала, що в їхній сім'ї були проблеми, проте подробиць конфліктів на публіку ніхто з них не виносив. Нещодавно, відповідаючи на запитання підписників про те, якого чоловіка вона хотіла б зустріти, Даша відповіла:

- Я просто не хочу більше нічого вирішувати, я вже навирішувалася. Я не хочу бути у стосунках ведучою, я хочу бути веденою, тому що від першої ролі мене вже нудить. Я хочу, щоб мене взяли за руку і поставили за спину, бо перед спиною я вже була, дякую. Я хочу довіряти рішенням чоловіка, хоча іноді обурюватися, бо як це за мене щось кажуть. Я не хочу бути ініціатором і тягти, бо мої плечі вже втомилися. Я просто хочу розслабитися, насолоджуватися материнством, стосунками та роботою.

Днями Квіткова з’їхала з будинку за містом, який вони разом з Микитою побудували у шлюбі, і винайняла велику квартиру. Чому вона вирішили залишити будинок, де жила весь цей час із сином, відповідати підписникам не стала.

- Друзі, давайте, будь ласка, домовимося. Якщо ви бачите, що я не відповідаю на ваші запитання, які ви задаєте по мільйону разів, це означає, що я просто хочу, щоб це запитання залишилося лише зі мною, для мене. Я не хочу відповідати чому, навіщо стався цей переїзд, – повідомила Квіткова.

Даша Квіткова зізнається, що нині її з Микитою об’єднує тільки син. Фото: Instagram.com/kvittkova

Теги за темою
Зірки
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
МОЗ забороняє госпіталізацію дітей до психіатричних лікарень з 1 липня
24tv
2025-06-29T12:09:08Z
ШІ допоможе створити віртуальні людські клітини для досліджень: «90% обчислень замість 90% експериментів»
ITC
2025-06-30T09:52:43Z
Сім пацієнтів Neuralink уже отримали імплант N1 для керування комп’ютером думками
24tv
2025-06-30T09:36:14Z
Лікує від усіх хвороб: лікарі назвали найкорисніший овоч на Землі
Знай
2025-06-30T08:51:05Z
Додаткова порція одного продукту покращить здоровʼя серця
24tv
2025-06-30T08:36:48Z
Цю олію краще уникати: експерти розповіли про найгірший варіант для приготування їжі
TSN
2025-06-30T08:33:03Z
Походження коронавірусу: ВООЗ опублікувала новий звіт про COVID-19
24tv
2025-06-30T07:30:26Z
Які продукти провокують появу прищів на обличчі: це не смажена їжа
Gazeta UA
2025-06-30T07:09:53Z
Шість вагомих причин пити лимонну воду вранці: що буде з організмом
TSN
2025-06-30T07:03:00Z
У Грузії заборонили фото- й відеозйомку в судах
УкраинФорм
2025-06-30T09:57:53Z
Одна з країн ЄС близька до ухвалення закону щодо конфіскації заморожених активів Росії
24tv
2025-06-30T09:54:30Z
Пара зрадників наводила ворожі обстріли по Одесі
Gazeta UA
2025-06-30T09:51:04Z
11 років ув’язнення заочно отримав митрополит УПЦ , який благословив російську війну проти України
Украина Криминальная
2025-06-30T09:48:12Z
Кадрові зміни в уряді відкладаються
Gazeta UA
2025-06-30T09:42:58Z
WP: США перехопили розмову іранських чиновників – вони применшують американський удар
Лига
2025-06-30T09:36:42Z
Листи з сюрпризом: Трамп готується повідомити країни про нові тарифи
24tv
2025-06-30T09:36:40Z
Армія оборони Ізраїлю ліквідувала одну з ключових фігур у військовому крилі ХАМАС
Известия Киев
2025-06-30T09:36:38Z
Норвезькі F-35 захищатимуть ключовий хаб допомоги Україні у Польщі
Европейская правда
2025-06-30T09:33:34Z
Польська компанія Orlen не купуватиме російську нафту з липня
УкраинФорм
2025-06-30T09:42:06Z
Євросоюз на третину зменшив експорт пшениці
AgroPortal
2025-06-30T09:30:20Z
На продуктовому кошику можна зекономити: в Україні подешевшав ряд позицій
GlavRed
2025-06-30T09:27:35Z
Обмінники та банки: які ціни на долар та євро сьогодні
24tv
2025-06-30T09:27:13Z
Новий уряд Румунії планує скорочення держслужбовців на 20% і підвищення податків
iPress
2025-06-30T09:19:27Z
Україна та Марокко підписали угоду про міжнародні автомобільні перевезення
УкраинФорм
2025-06-30T09:19:16Z
Ціни на сир зміняться до осені: що вплине на динаміку вартості продукту
24tv
2025-06-30T09:06:58Z
Там найнижчі ціни: назвали "найдешевші" країни ЄС
24tv
2025-06-30T09:06:06Z
Бізнес з початку року отримав понад ₴44 мільярди «Доступних кредитів»
УкраинФорм
2025-06-30T08:54:42Z
Вбережіть помідори від попелиці: потрібно посадити одну квітку
24tv
2025-06-30T09:51:41Z
В африканській пустелі знайшли рожевий холодильник: як він там опинився
24tv
2025-06-30T09:51:08Z
Неймовірна смакота: готуємо на сніданок багаторівневий гарячий сендвіч
24tv
2025-06-30T09:42:07Z
Фахівець поділився дієвим способом, як позбутися колючого осоту на городі: раз і назавжди
TSN
2025-06-30T09:36:50Z
Китайський гороскоп на завтра 1 липня: Козлам - відпочинок, Щурам - покупки
GlavRed
2025-06-30T09:27:51Z
Гороскоп Таро на завтра 1 липня: Терези - попередження, Скорпіони - добре подумайте
GlavRed
2025-06-30T09:27:38Z
Гороскоп на липень 2025 для Дів: розлучення, нове кохання та переїзд
GlavRed
2025-06-30T09:27:21Z
Топ-4 аромати, які приваблюють змій на подвір'я
24tv
2025-06-30T09:24:45Z
Як уникнути поганого запаху речей з секонду: 5 дієвих методів
24tv
2025-06-30T09:24:28Z
Чотирьох військових затримали за непокору – ДБР
1News
2025-06-30T09:57:55Z
Червоний рівень небезпеки та заборона на роботу. Екстремальна спека дошкуляє півдню Європи
ГЛАВКОМ NET
2025-06-30T09:57:18Z
Чи є зв’язок між церквою Онуфрія і РПЦ? Феміда розглянула низку позовів УПЦ МП
ГЛАВКОМ NET
2025-06-30T09:54:21Z
У «Дії» можна придбати нову військову облігацію
УкраинФорм
2025-06-30T09:54:00Z
"Втратимо майбутнє": багатодітний батько Решетнік заговорив про масовий виїзд українців за кордон
Фокус
2025-06-30T09:51:23Z
На Київщині військові відмовились їхати на передову: як їх покарали
TSN
2025-06-30T09:48:14Z
Які документи потрібні, щоб отримати відстрочку
24tv
2025-06-30T09:45:46Z
Міжнародний легіон ГУР розпочав виробництво наземних роботів
InternetUA
2025-06-30T09:34:27Z
До 25 тисяч гривень: українців штрафуватимуть у кафе, магазинах та салонах краси
Знай
2025-06-30T09:30:49Z
Кукурудзяна, але без качанів: де знаходиться вулиця Києва з незвичною назвою
Telegraf
2025-06-30T09:57:50Z
В Одесі внаслідок дронової атаки пошкоджена спецтехніка водоканалу
УкраинФорм
2025-06-30T09:57:03Z
Чи зможуть росіяни окупувати Суми: що каже місцева влада
TSN
2025-06-30T09:51:53Z
Липень розпочнеться з погодних сюрпризів: попередження від синоптика
Telegraf
2025-06-30T09:45:51Z
У Керчі виявили позицію російського ЗРГК «Панцир-С1» - соцмережі
УкраинФорм
2025-06-30T09:45:38Z
Український командир розкрив деталі нової стратегії окупантів під Покровськом
Хвиля
2025-06-30T09:45:24Z
У Києві 1-6 липня відбудуться продовольчі ярмарки
ГЛАВКОМ NET
2025-06-30T09:42:55Z
Скандальна «Автомагістраль-Південь» отримала багатомільйонний підряд у прифронтовій Сумщині
ГЛАВКОМ NET
2025-06-30T09:39:14Z
Білого тигра і трьох левів з Київщини відправлять на реабілітацію до Європи
Комсомольская правда
2025-06-30T09:34:46Z
На Рівненщині зафіксували третій випадок ботулізму - знову захворіла дитина
УкраинФорм
2025-06-30T09:57:45Z
На Сумщині судитимуть жінку, яка намагалась продати власне немовля за 30 тисяч доларів
Украина Криминальная
2025-06-30T09:54:42Z
Киянин намагався потрапити до Угорщини за підробленими документами про інвалідність дружини
Khreschatyk
2025-06-30T09:42:37Z
У Києві затримали наркоторгівців, які пакували кокаїн в аудіоколонки та доставляли клієнтам службами таксі
УкраинФорм
2025-06-30T09:39:18Z
На Київщині та ще в низці областей оголосили повітряну тривогу через загрозу балістики
УкраинФорм
2025-06-30T09:36:39Z
На Черкащині інспектор колонії намагався збути наркотики засудженим
Украина Криминальная
2025-06-30T09:30:35Z
Планував махінації з благодійною допомогою: жителя Одещини затримали за надання хабаря військовослужбовцю
Украина Криминальная
2025-06-30T09:06:31Z
На Харківщині затримали водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП
Мій Харків
2025-06-30T09:06:21Z
Снайпер заманив пожежників у пастку, двоє загиблих і поранений — трагедія в США
360ua.news
2025-06-30T09:03:44Z
Під час концерту: лідер Imagine Dragons поцілував прапор 122 бригади ТрО і показав знак перемоги
24tv
2025-06-30T09:51:33Z
Катерина Кузнєцова у стильному образі прогулялась вулицями столиці для чорно-білих фото
Gazeta UA
2025-06-30T09:42:29Z
Майже 2 мільярди прослуховувань за пів року: яку пісню Spotify назвав найкращою у 2024 році
24tv
2025-06-30T09:42:17Z
"Діти сварять, що це шкідливо": Камалія зізналася в таємній залежності
GlavRed
2025-06-30T09:39:26Z
Цей сон: соцмережі "розірвав" харизматичний хор із диригентом-красунчиком
GlavRed
2025-06-30T09:27:20Z
«Одіссея» Крістофера Нолана отримала постер і слоган — тизер, за чутками, «сховали» в новому «Світі Юрського періоду»
ITC
2025-06-30T09:25:53Z
Кращі музичні релізи червня 2025 року: Pulp, Lorde, HAIM і «Структура Щастя»
ITC
2025-06-30T09:25:32Z
Блогерка Даша Євтух приголомшила появою на червоній доріжці в гумових капцях і з сумкою в клітинку
TSN
2025-06-30T09:18:50Z
Пара переоблаштувала гараж на будинок і тепер здає його в оренду: який це заробіток
24tv
2025-06-30T09:00:53Z
Пікап Ram HD оновився та отримав дві нові версії
AutoCentre
2025-06-30T09:06:23Z
В Україні раптово знизився попит на розкішні автомобілі
Топ Жир
2025-06-30T08:54:47Z
У Києві помітили рідкісний Mercedes-Benz G-Class 4×4²
Топ Жир
2025-06-30T08:39:20Z
Опубліковано свіжий рейтинг надійності нових авто 2025
Топ Жир
2025-06-30T08:33:48Z
Toyota Prius перетворили на безглузду копію Tesla Cybertruck
AutoCentre
2025-06-30T08:12:49Z
Цей електрокар має вивести Jaguar із кризи
AutoCentre
2025-06-30T08:12:02Z
Нова Skoda Octavia здивує радикальним дизайном. І не тільки
ЗаРулем
2025-06-30T07:03:12Z
Chevrolet презентував компактний кросовер за $20 000
AutoCentre
2025-06-30T06:15:04Z
Тест-драйв нового Opel Mokka: ставка на стиль і емоції
Фокус
2025-06-30T05:42:26Z
Apple змінить розташування логотипа в iPhone 17 Pro
InternetUA
2025-06-30T09:46:38Z
Death Stranding 2 «плавить» PS5 — і в цьому винен не геймплей
ITC
2025-06-30T09:43:37Z
Штучний інтелект на полі: гуманоїди вперше зіграли у футбол
360ua.news
2025-06-30T09:42:36Z
Blogger Awards 2025: топ-блогером стала Стася Макєєва, а блогером року - Олег Машуковський
Комсомольская правда
2025-06-30T09:37:40Z
Швидке "позеленіння" Антарктиди виявилося хибним: як рослини змогли обдурити вчених
Фокус
2025-06-30T09:36:55Z
Явище, передбачене Ейнштейном: виявлено рідкісну планету на краю Чумацького Шляху
Фокус
2025-06-30T09:36:33Z
У 2025 році зростає частка жінок серед гравців у казино — експерти фіксують нову тенденцію на ринку
Telegraf
2025-06-30T09:30:21Z
Sony представила флагманський телевізор Bravia 8 II QD-OLED та доступніші Bravia 5 і 2 II
ITC
2025-06-30T09:25:57Z
Збій у Djinni видалив 20 000 резюме IT-фахівців — винен апдейт у ніч на п’ятницю
ITC
2025-06-30T09:25:11Z
Афганістан запропонував Росії провести гру на стадіоні, де таліби проводили публічні страти
ГЛАВКОМ NET
2025-06-30T09:51:07Z
Світоліна — Бондар: онлайн-трансляція матчу "Вімблдон-2025"
Telegraf
2025-06-30T09:45:39Z
Металіст 1925 оголосив суперників на зборах у Австрії
Football.ua
2025-06-30T09:43:10Z
Мессі відреагував на розгром від колишнього клубу
24tv
2025-06-30T09:36:44Z
Динамо визначилося з планом спарингів на австрійському зборі
Football.ua
2025-06-30T09:28:24Z
Український дует виграв престижний турнір з пляжного волейболу у Польщі
УкраинФорм
2025-06-30T09:06:58Z
Євро з плавання до 23 років: Україна здобула вісім нагород
ГЛАВКОМ NET
2025-06-30T09:00:49Z
Штучний інтелект спрогнозував трансфер Забарного у ПСЖ: як це вплине на збірну України
24tv
2025-06-30T09:00:19Z
Кейн: Тепер уся увага — на ПСЖ
Football.ua
2025-06-30T08:57:55Z