MY.UAНовини
Сало з кокосів, будівництво сиротинця та умови для бізнесу - як живуть українці на Балі
Сало з кокосів, будівництво сиротинця та умови для бізнесу - як живуть українці на Балі

Сало з кокосів, будівництво сиротинця та умови для бізнесу - як живуть українці на Балі

Девелопер Вікторія Галицька розповіла "Телеграфу" про життя та бізнес в Індонезії

Вікторія Галицька — успішна девелоперка, яка сьогодні будує в Україні та Індонезії. Крім того, вона багато років опікується дітьми-сиротами, знову ж таки, в Україні й Індонезії. Про спільноту українців та їхні перспективи на Балі, проблему дітей-сиріт, інвестиції у нерухомість на узбережжі Індійського океану "Телеграф" поговорив із засновницею компанії "Династія В.В." Вікторією Галицькою.

"Колись будуть газети з заголовками: "Іван Стеценко, президент Америки"

- Вікторіє, як і де ви зустріли 24 лютого?

- Я покинула Україну ще до великої війни, вже три роки живу в Індонезії. Займаюсь будівництвом на Балі та продовжую будувати в Україні. Вдома — багато друзів, колег, родина. Звісно, я не могла пережити початок вторгнення так, як пережили люди всередині країни. Але, якщо ти українець, патріот, то де б ти не був — це був шок, стан напівсвідомості від жаху.

Коли почалась війна, ми максимально допомагали, кому могли. Контролювали найближчих — хто куди може виїхати і виїхав, надавали житло, шукали житло. У моїх батьків великий будинок, вони надавали притулок всім, кому це було потрібно. Біля дороги розмістили штаб, де готували їжу і годували всіх, хто їхав в бік Львову. У мене у Вінниці є квартири, які я безплатно віддала для ночівлі, проживання людям, які втікали від війни і їм потрібно було десь зупинитись. Готелі тоді були забиті, знайти прихисток — проблема. Люди з Харкова зупинялись на декілька ночей, видихали, і їхали далі, на Львів.

- Не було страху, що ці незнайомі налякані люди щось пошкодять?

- Та ні, ви що? Знаєте, я за 12 років зайняття благодійністю розумію: робити добру справу – це не думати про наслідки, тим більше – матеріальні. Матеріальне взагалі в той момент не мало ніякого значення.

- Когось забирали тоді в Індонезію?

- Не одразу. Летіти дуже далеко, наважитись людям – складно. Погодились і приїхали через два місяці після вторгнення. Коли найбільший стрес пройшов і стало зрозуміло, що це надовго, тоді перевозили, оплачували дорогу, житло тощо. Я багато українців взяла на роботу, у нас зараз повністю українська команда, це навіть не обговорюється.

- А як сприймають нас? Говорять, що українці всюди здатні швидко адаптуватись, кваліфіковані, працездатні.

- Я багато їжджу світом. Де б я не була, бачу українців. Наприклад, летіла в Сідней, написала про це в Instagram. Відгукнулась українка, яка аж в Австралію втекла від війни. Ми з нею зустрілися. Це було неймовірно — українці справді зараз по всьому світу. Запитую, як справи. Вона говорить, що так важко влаштуватися на роботу, а ще ж всі думали, що можна буде незабаром повернутись…

Знаєте, що наробили окупанти? Ми тепер по всьому світу. І чекайте, що колись будуть газети із заголовками: "Іван Стеценко, президент Америки". Дарма вони це зробили.

А тій україночці я запропонувала разом працювати, продавати нерухомість на Балі австралійцям. Я підтримала її, вона принесла користь нашому бізнесу.

- А чому свого часу вирішили зупинитись саме на Балі? Вибір же був величезний, як я розумію.

- Ми приїхали з моїм партнером родинами на Балі у відпустку, як тільки почали в пандемію літати літаки. Прилетіли на місяць, у нас були зворотні квитки. І тут я кажу: "Я не повернусь. Відчуваю, що є перспектива і я маю бути тут". Мені: "По світу коронавірус, бозна-що коїться, повернись". Всі були шоковані моїм рішенням – оточення, батьки, друзі.

Вікторія Галицька вже три роки живе в Індонезії. Приїхала на Балі у відпустку і несподівано для всіх вирішила залишитися

- Не шкодували ні разу?

- Ні. Так було з Буковелем, я відчувала, що потрібно будувати там. Зараз у нас успішна компанія, одна із провідних на Балі. Я маю змогу допомагати Україні, на постійній основі підтримувати сиротинці, будинки для людей похилого віку у Вінниці, звідки я родом. Наприклад, до Дня захисту дітей ми робимо солодкий стіл для діток, які осиротіли через війну, і їхніх вчителів. Також зараз шукаємо дитину, яка втратила одного з батьків чи обох на війні, щоб дати можливість навчатись в Австралії: ми вибили декілька стипендій в університеті для українських дітей. Але є одна умова — знання англійської, навчання можливе після складання тесту на знання мови. З іншим — допоможу. Я особисто проплачу переїзд та всі початкові витрати. Мій Instagram відкритий, якщо ви знаєте таку дитину, якщо ви хочете долучитись до допомоги дітям в Україні.

- А як щодо майбутнього в Україні?

- Я вірю у відбудову після закінчення війни. У мене є команда, з якою ми зараз працюємо у Буковелі та весь час на зв'язку. Я продовжую інвестувати в земельні ділянки в Україні та точно знаю, що перспектива розвитку у нас є.

Мені здається, що ми, українці, і зараз, і потім впораємось з будь-якими труднощами. Я бачу, що люди по світу чим більше мають підтримки від держави, соціальних виплат тощо, тим інертніші. Тому я можу тільки подякувати нашій Україні за стимул до розвитку і прагнення розвиватись. Ти розумієш, що сильний сам і можеш допомагати іншим. В інших країнах я цього не спостерігаю. Наприклад, на Балі нам хочеться щось покращити, ми робимо соціальні проєкти, а вони здивовані: чому, як?

"Зрозуміла: у мене класна місія, я все роблю правильно"

- Що це за проєкти та що їх дивує?

- Ми побудували великий дитячий майданчик для загального користування, тобто безплатно. Я прийшла до мера міста і кажу: виділіть, будь ласка, ділянку під майданчик. Він зробив великі очі: "А для чого ти це робиш?" Я кажу:"Ми багато отримуємо від цієї землі, ми тут живемо, хочемо подякувати".

Але він не вірив нам до кінця. Ми вже побудували, стрічку на відкритті розрізали, а він дивувався, як так може бути. Мало іноземців так робить, вони хочуть тільки брати, а нічого не давати землі, на якій живуть.

"На Балі дивуються, коли ми робимо соціальні проєкти", - розповідає Вікторія

Ще ми будуємо зараз дитячий будинок на 90 діток. Це буде наш благодійний внесок від українців. Після війни я хочу ще багато чого в цьому напрямку в Україні зробити. Раніше ми не просто забезпечували дитбудинки, а робили навчальні програми для дітей, проводили майстер — класи. Наприклад, вчили дітей випікати торти й говорили, що це може бути бізнесом, приносити гроші. Вчили СММ і пояснювали: ви можете вести сторінки людей чи компаній, писати тексти, фотографувати — і заробляти на цьому, бути успішними. Взагалі як було б добре, якби ми викорінили дитячі будинки, щоб діти виховувались у родинах…

- У нас попереду післявоєнний час, коли нам усім доведеться реанімувати психологічно дітей, вирішувати долю сиріт. Це надважлива тема. А чому ви зайнялися свого часу дитячими будинками, що підштовхнуло?

- Мабуть, це моя місія в цьому житті. Я і в будівництво, і в дитячі будинки потрапила випадково. Але ж нічого випадкового не буває. Нещодавно я подивилась інтерв'ю нашого відомого підприємця, Ігоря Фостенка. Він з дитячого будинку. І зрозуміла, що мене класна місія, я роблю все правильно, і, якщо допоможу з тисячі одній дитині стати успішною, від неї далі піде ланцюжок допомоги людям і світу.

- Ви говорили, що будуєте на Балі дитячий будинок — він ще в процесі?

- Так, він зведений, скоро вже дах будемо "чіпляти".

- Ви, мабуть, вивчали, як вони там функціонують? Чи є якісь цікаві відмінності, які ми можемо перейняти?

- По-перше, в Індонезії практично немає соціальної допомоги. Якщо вона виділяється дитячим будинкам, то це мізерні кошти. По-друге, дитячі будинки на Балі знаходяться далеко від туристичних зон. Зараз ми займаємось саме таким. Він дуже далеко, туди ніхто не доїжджає навіть з волонтерів. Ми протягом вже двох років повністю цей дитбудинок забезпечуємо їжею — 500 кілограмів рису, курка, риба, олія — все, що є їх традиційним харчуванням. На жаль, навчання не проводимо, тому що вони далеко і важко знайти викладачів, які б їздили туди на постійній основі. Ми й взялись за будівництво дитячого будинку з тої причини, що у них набагато гірші умови, ніж в українських дітей. Ці діти сплять на підлозі, не в усіх є навіть взуття. Але вони дуже усміхнені, щирі, якісь щасливі по природі своїй.

Мабуть, у тих, хто буде читати це інтерв'ю виникне запитання: а чому ж тоді не будуєте український дитячий будинок? Тому що українські дитячі будинки насправді більш класні. Ми робили там ремонти, я знаю стан багатьох будівель.

"Найкращий салон краси на Балі належить українці з Івано-Франківська"

- В чому відрізняється відношення до бізнесу на Балі й в Україні?

- Я завжди сміюсь, що на Балі ми кругле носимо, а квадратне котимо. Наприклад, в Україні за рік я могла побудувати 700 квартир. На Балі за 12 місяців я ледве побудувала 40 вілл. Балійці інакше ставляться до роботи, вони більш розслаблені. Наприклад, прибиральник зробив собі коло для роботи та чистить плитку лише в межах того кола цілий день. Вони як діти, з ними потрібно м'яко спілкуватись. Я інколи, щоб виплеснути емоції, переходжу на українську.

- Спілкуєтесь в основному англійською?

- Так, її тут всі знають. До речі, на острові є балієць, який розмовляє українською, і в нього чиста українська мова.

У нас є українці, які одружуються з балійками. Є класна діаспора. Наприклад, ми підтримували святкування Дня святого Миколая. Зібралось людей 300, всі в вишиванках, говорили українською, співали наші, українські пісні. Балійські інструменталісти виконали наш гімн на місцевих традиційних інструментах…

Важливо не відходити від своєї культури. Я думаю, що українці, що виїхали після вторгнення за кордон, теж розуміють це.

- Наскільки ця діаспора велика?

- У двох телеграм-каналах спільнот українців на Балі, де я є, 2000 і 1000 людей. Нас небагато, але ми всі на зв'язку, спілкуємось, є нетворкінг — беремо на роботу українців, послуги максимально намагаємось теж брати в українців. Це принципова позиція, і не тільки моя – нас всіх.

У команді Вікторії Галицької працюють українці. Це принципова позиція, каже вона

- Всі говорять, що наш сервіс у сфері б'юті не зрівняти з європейським. Як з цим на Балі?

- Балійці привітні, максимально хочуть догодити, зробити відпочинок гостей чудовим. Це підтвердять всі, хто тут бував. Але стосовно б'юті-сфери, українцям немає рівних. І взагалі ми дуже талановиті. Ми працюємо саме з українцями по маркетингу, сторінки в соцмережах нам ведуть українці, фотографують… Всюди, де тільки можна, залучаємо саме наших фахівців.

- У мене враження, що вторгнення росіян підштовхнуло нас до справжнього єднання на рівні діаспор. Українці за кордоном почали тягтися до українців. Раніше ми бачили приклади потужних громад інших країн. Якщо так, дуже крутий тренд.

- На Балі це так.

- Наскільки складно заходити у бізнес на Балі? Є сфери, куди іноземців "пускають", а куди — ні?

- Дуже просто. Неймовірно просто. Балі — це інтернаціональне місце, куди з'їжджається весь світ. Є країни, де не дуже довіряють іноземцям, як та ж Чехія. На Балі немає таких обмежень. Вони приймають будь-кого, хто б не приїхав. Головне – дотримуватись базових норм: не порушувати закон, не красти тощо.

Наприклад, ми будували ресторан нашому українцю як будівельна компанія. Заклад дуже успішний, всі його обожнюють, там є український прапор, а кожну неділю ми збирались з українцями, грала українська музика, їли вареники, борщ з салом, яке на Балі робили з кокосів.

- Сало з кокосів?!

- Так! (Сміється.) Він продав цей бізнес досить успішно, тому що вирішив рухатись далі, поїхав до Польщі, хоче повертатися в Україну. До речі, ресторан продав теж українцю. Він показав приклад, як можна привезти частинку своєї культури в іншу країну, створити успішний бізнес і нормально заробити. Це приклад того, що українці створюють круті продукти, і не тільки в ресторанному бізнесі. Найкращий салон краси на Балі належить українці з Івано-Франківська.

Якщо людина готова до змін, не має страху, не ставить собі обмежень, вона може приїздити та працювати. Єдине обмеження — мова. Насправді коли я приїхала на Балі, мій рівень англійської теж був не дуже гарним для бізнесу. Я це переборола. На початку мені допомагала моя асистентка. Вона з України, сім років тому приїхала навчатись, і залишилась на Балі. Знає українську, англійську, індонезійську. Вона дуже класна, просто фантастична!

Тож хочу сказати всім українцям, щоб не ставили обмеження для себе, щоб не було страху: я не знаю мови, тож не можу щось зробити. Все можливо. Кругом є українці, які допоможуть. Іноземна мова точно не має бути чимось, що зупинить тебе на якомусь етапі розвитку.

"Пасивний прибуток — $30 000 на рік"

- Які напрямки ще можуть бути перспективними для українців?

— Тут ще багато у чому є потреба. Наприклад, не вистачає дитячих майданчиків, садочків, шкіл — кругом черги. Тому всі, хто готовий до розвитку і до переїзду, кому підходить і подобається клімат, — будь ласка. Для бізнесу це дуже класне місце.

Для бізнесу і для інвестицій в нерухомість. На Балі сезон — круглий рік і окупність таких інвестицій класна. Ми будуємо тільки біля океану та моря Балі, тобто в туристичних місцях. І зараз українці стали активно дивитися в сторону нерухомості на Балі як інструменту для інвестування. В нас дійсно одні з найкращих умов для інвестування при яких 12% річних у доларах США — гарантовані за договором. Зазвичай, сума пасивного прибутку досягає 20—24% на рік, у грошовому еквіваленті це понад 30 000$.

У своєму Instagram я висвітлюю ці процеси, ділюся своїми думками щодо цього.

На Балі сезон — цілий рік

- Купити квартиру в Києві чи на Балі — де дорожче?

- На Балі. Це узбережжя Індійського океану, тут великий потік туристів. Це більше інвестиційна нерухомість, для здачі в оренду подобово або потижнево. Можна і самим приїздити на відпочинок і жити у своєму житлі. А можна заробляти на ньому чималі гроші від здачі в оренду. На нашому прикладі: у нас є компанія, яка займається управлінням нерухомістю клієнтів, які її купили та хочуть здавати в оренду. Тобто пошук клієнтів, клінінг, сплати рахунків тощо — всі питання вирішує фахівець, а власник отримує прибуток і щоквартальний звіт.

- А за скільки таке житло може окупитись?

- Ми підрахували, що це 5—6 років.

Скільки може коштувати оренда такої квартири?

- Вартість однокімнатної квартири в туристичних локаціях починається від 100 доларів за добу. Але це нове класне житло. Ви можете знайти житло і за $20, і за $50. Ціни на ринку різні, залежать від локації, якості житла, наявності додаткового сервісу тощо. Ми, до прикладу, дотримуємось принципів вибору найкращих матеріалів преміальної якості, надаємо гарантію на будівництво — 5 років — та швейцарську страховку на рік із можливістю продовження. Тому проєкти, які будує моя команда, дійсно зроблені якісно із любов'ю.

"Ми будуємо якісно і з любов'ю", - каже Вікторія Галицька

- Скільки потрібно інвестувати? Ми говоримо про середню ціну по ринку на нову квартиру в туристичній локації, яку можна здавати за $100.

- Від $150 тисяч. Але інвестору не обов’язково сплачувати всю суму одразу. До прикладу, ми пропонуємо індивідуальні інвестиційні плани під кожного. Це може бути безстрокова розстрочка, або розбивка платежів зручним для інвестора способом.

- Ви настільки оптиміст і життєлюб, що для вас все просто. Але все-таки, якщо людина вирішить сховатись від війни на Балі, на що потрібно звернути увагу, щоб не наробити помилок?

- Потрібно все робити офіційно. Є в Індонезії робоча віза. Вона називається Work Kitas, її обов'язково потрібно оформляти. Балійців дуже дратує, коли люди працюють на острові нелегально. Минулого місяця була "велика чистка", і багатьох людей з різних країн депортували саме тому, що вони не мали дозволу на роботу.

Чомусь люди приїздять з думкою: почну працювати, а документи… та потім. Вони думають, що зручно і класно влаштувались. А потім їх депортують, і вони говорять, що це погана країна чи поганий острів Балі.

Я вважаю, що це неповага – приїхати, заробляти та не платити податки. Якщо вам надають можливості, користуйтесь ними, але екологічно. Це не про українців, про всіх. Як би поставилась та сама Німеччина, якби хтось туди приїхав і нелегально працював? Не думаю, що м'якше.

На Балі є клієнти на кожну сферу послуг — тренування йоги, навчання англійської, послуги краси, будівництво… До прикладу, моя майстриня манікюру приїхала з Чернівців три місяці тому. І вже до неї записатись – проблема, черга на два тижні. Просто уявіть: на Балі щороку прилітає 10 мільйонів туристів на відпочинок і залишають тут кошти. Тут ти можеш, принаймні поки що, працювати, приносити користь, заробляти, жити.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
ЄС відкрив вісім розділів у переговорах про вступ із Албанією
Европейская правда
2025-05-22T17:07:08Z
Зустріч Зеленського з Путіним не на часі — Пристайко
TSN
2025-05-22T17:06:49Z
Ізраїль обстріляв групу дипломатів із майже 20 країн і перепросив за "незручності"
ТСН
2025-05-22T16:56:48Z
Трамп зробив несподівану заяву про Росію і "Велику сімку"
ТСН
2025-05-22T16:56:45Z
"Ситуація складається вдало": Стубб спростував вихід США із процесу переговорів
TSN
2025-05-22T16:56:37Z
Чи готова Росія припинити вогонь і завершити війну: Зеленський відповів
TSN
2025-05-22T16:56:30Z
Ватикан готовий приєднатися до переговорів між Україною та Росією, але дечого побоюється — Reuters
TSN
2025-05-22T16:56:26Z
Нетаньягу "готовий" зупинити війну в Газі: прем'єр Ізраїлю назвав три умови
ТСН
2025-05-22T16:56:21Z
Журналіст Бутусов мобілізувався до лав Нацгвардії
TSN
2025-05-22T16:56:19Z
Народилася у Дніпрі, не знала свого батька і писала листа Сталіну: як у дитинстві виглядала Лія Ахеджакова
Telegraf
2025-05-11T17:30:58Z
"Євробачення-2025": полька в сексі-вбранні ошелешила танцями та небезпечно політала над сценою
ТСН
2025-05-17T21:18:58Z
Фільму "Трансформери" – 18 років: як змінилися герої культової франшизи
ТСН
2025-05-22T16:57:28Z
Лілія Подкопаєва похвалилася 17-річною донькою-випускницею і показала, яким було свято в США
TSN
2025-05-22T16:54:53Z
Юрію Рибчинському — 80: Зібров розсекретив подарунок другові на ювілей і як вони святкуватимуть
TSN
2025-05-22T16:53:52Z
Яна Глущенко вперше зізналася, чому Максим Неліпа пішов з "Дизель Шоу"
ТСН
2025-05-22T16:53:05Z
Учасник гурту "Курган і Агрегат" освідчився дівчині просто на березі моря: "Нічого не відповіла"
ТСН
2025-05-22T16:52:01Z
Улюблена «Мавка» оживає: в Києві відбудеться премʼєра циркового шоу за мотивами популярного мультфільму
ТСН
2025-05-22T16:51:03Z
Олена Шоптенко відверто розповіла про свої серйозні травми та як після них відновлюється
TSN
2025-05-22T16:50:21Z
Магнітна буря 22 травня: яка її потужність
TSN
2025-05-22T16:55:11Z
Що не варто класти в лунку під час садіння помідорів: як не зіпсувати врожай помідорів
TSN
2025-05-22T16:54:51Z
Коли правильно чистити зуби — до чи після сніданку: вчені дали остаточну відповідь
TSN
2025-05-22T16:53:47Z
Як захистити огірки від перепаду температур: що потрібно зробити для гарного врожаю
ТСН
2025-05-22T16:53:05Z
Дієтолог сказав, яку здорову їжу не можна вживати перед сном
ТСН
2025-05-22T16:52:44Z
Якщо хочете довго жити, треба пити лише цю воду: поради експертів
TSN
2025-05-22T16:52:39Z
Чому пити вино корисно для здоров’я: науковці вразили дослідженням
TSN
2025-05-22T16:52:29Z
П’ять найкращих ферментованих продуктів для здоров’я кишківника
ТСН
2025-05-22T16:51:39Z
Як зрозуміти, що ви старієте правильно: експерти з довголіття виділили 5 важливих ознак
TSN
2025-05-22T16:51:05Z
Ці жінки за знаком зодіаку притягують успішних і багатих чоловіків, неначе магнітом
ТСН
2025-05-22T16:54:09Z
Ці три кущі цвістимуть до глибокої осені: обов’язково посадіть їх у своєму саду
TSN
2025-05-22T16:53:16Z
Як зрозуміти, що ви потрапили у кармічні стосунки, і чому це дуже добре
TSN
2025-05-22T16:52:59Z
Названо найшкідливіший молочний продукт — є у кожному магазині
TSN
2025-05-22T16:52:45Z
Нова оптична ілюзія всього за 5 секунд розповість, хто ви є насправді
ТСН
2025-05-22T16:52:10Z
Правила ранкового смузі — як зробити напій кориснішим
ТСН
2025-05-22T16:52:02Z
Експерти з феншую назвали 4 місця в оселі, де краще не вішати дзеркало
ТСН
2025-05-22T16:51:21Z
3 ложки в горщик — і навіть квола герань випустить свої квіти: рецепт корисного підживлення
ТСН
2025-05-22T16:51:18Z
Чому не можна знищувати чистотіл на своєму городі та яка його користь: про це ніхто не знає
TSN
2025-05-22T16:50:07Z
Україна пропонує Євросоюзу долучитися до фінансування ЗСУ в наступному році
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T17:06:50Z
"Не довіряти заявам Ширшина не варто": ексречник Генштабу про скандал із бригадою "Маґура"
TSN
2025-05-22T16:57:50Z
Валерій Харчишин розсекретив, ким його син служить у ЗСУ і чому вони рідко спілкуються
ТСН
2025-05-22T16:56:29Z
Польща планує закупити майже 800 ракет для систем Patriot
ТСН
2025-05-22T16:55:48Z
Втрати росіян в Україні перетнули нову психологічну позначку
ТСН
2025-05-22T16:55:21Z
День ангела 22 травня: кого та як вітати з іменинами
TSN
2025-05-22T16:55:04Z
Національна музична академія України імені Петра Чайковського втретє очолила Всеукраїнський рейтинг мистецьких ЗВО України
TSN
2025-05-22T16:54:53Z
Росія зможе запускати до пів тисяч БпЛА за добу: розвідник повідомив про загрозу
TSN
2025-05-22T16:54:21Z
Вилучена з Біблії заборонена книга викриває шокувальний розкол у вченні Ісуса
ТСН
2025-05-22T16:54:20Z
В одній з областей посилюють мобілізацію: що відомо
TSN
2025-05-22T17:06:37Z
Наступ РФ на всій лінії фронту: Зеленський про те, де найгарячіші бої
TSN
2025-05-22T16:56:58Z
РФ каже про вихід на кордон Дніпропетровщини: яка ситуація насправді
ТСН
2025-05-22T16:56:53Z
Загроза обвалу фронту: військовий про ситуацію на Покровському напрямку
ТСН
2025-05-22T16:56:38Z
Росіяни стратили українських бійців: "Командира в полон і вбийте всіх інших"
TSN
2025-05-22T16:56:10Z
У Києві та низці областей оголошено повітряну тривогу
ТСН
2025-05-22T16:55:49Z
Синоптики оновили прогноз погоди на сьогодні, 22 травня
ТСН
2025-05-22T16:55:46Z
Нічна атака дронами на Харків: стали відомі наслідки. Оновлено
ТСН
2025-05-22T16:55:44Z
На Близнюків чекають подарунки, а Ракам варто пильнувати кордони: астрологічний прогноз на рунах на 22 травня 2025 року
TSN
2025-05-22T16:55:43Z
Пожежу на ТЕЦ у Білій Церкві ліквідували: в ДСНС розповіли про наслідки для довкілля
TSN
2025-05-22T16:56:24Z
Стрілянина у Вашингтоні: вбито двох співробітників посольства Ізраїлю
TSN
2025-05-22T16:55:53Z
Нічні вибухи над російською Тулою: мешканці повідомляють про атаку дронів
TSN
2025-05-22T16:55:48Z
У Києві лунають вибухи через атаку дронами
ТСН
2025-05-22T16:55:45Z
Вибухи у Росії та атака на Харків: головні новини ночі 22 травня 2025 року
TSN
2025-05-22T16:55:42Z
У Києві уламки дрона впали на території школи: влада про атаку РФ
TSN
2025-05-22T16:55:28Z
У КНДР сталася аварія з новим військовим кораблем під час спуску
TSN
2025-05-22T16:54:07Z
Через атаку БпЛА на Москву в аеропортах застрягли сотні пасажирів
TSN
2025-05-22T16:53:36Z
Звинуватили у "відьомстві" і побили: на Хмельниччині випадковість врятувала жінку від сусідів
TSN
2025-05-22T16:51:39Z
Зеленський назвав три ключові економічні пріоритети України
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T17:09:36Z
Чи відключатимуть світло влітку: експерт попередив про блекаути через спеку
ТСН
2025-05-22T16:56:15Z
Підвищення пенсії: кому збільшать виплати у червні
TSN
2025-05-22T16:54:34Z
Яким буде курс долара у найближчі три роки: прогноз Мінекономіки
ТСН
2025-05-22T16:53:57Z
Мінімальна зарплата в Україні зросте до 10 тисяч гривень: Мінфін назвав дату
TSN
2025-05-22T16:53:41Z
Київстар збудував понад 800 нових базових станцій у першому кварталі 2025 року
ТСН
2025-05-22T16:52:06Z
«Перший столичний хлібозавод» запускає нову лінію з виробництва тостового хліба з інноваційною технологією
ТСН
2025-05-22T16:52:02Z
В Україні ціни на популярну ягоду б’ють рекорди: експертка пояснила, що буде з вартістю далі
ТСН
2025-05-22T16:51:26Z
Кабмін назвав "літній" тариф на світло: скільки доведеться платити
TSN
2025-05-22T16:51:12Z
Залишився їстівним: археологи виявили посудини з медом, якому понад 5000 років
TSN
2025-05-22T16:56:04Z
Учені шокували первісними розмірами Юпітера: як змінилася планета
TSN
2025-05-22T16:56:03Z
У джунглях знайшли гігантського щура розміром із кота — він залишався невідомим 30 років
TSN
2025-05-22T16:54:41Z
Юпітер колись був удвічі більшим за свій нинішній розмір — вчені відновили ранню історію гіганта
ТСН
2025-05-22T16:53:10Z
Вчені через 500 років відшукали живих нащадків Леонардо да Вінчі
ТСН
2025-05-22T16:53:02Z
Навіщо у прищіпках потрібні маленькі отвори: багато хто здивований
ТСН
2025-05-22T16:50:14Z
Вчені винайшли нанотехнологію для захисту врожаю від ультрафіолету
AgroPortal
2025-05-22T16:00:51Z
У Китаї знайдено всесвітній склад вкрадених iPhone
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T15:51:04Z
Amazon доставлятиме телефони та інші гаджети за допомогою дронів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T11:36:02Z
Tesla втрачає позиції: названо нового лідера на ринку електромобілів у Європі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T16:09:13Z
У Києві помітили новий Lamborghini Urus S
VGorode
2025-05-22T10:12:04Z
Маск анонсував появу перших роботаксі у Техасі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T05:09:15Z
Як зробити так, щоб пральна машина не "стрибала": цікавий спосіб, щоб змусити її стояти нерухомо
ТСН
2025-05-17T20:22:21Z
Зарядити електромобіль стало дорожче: як змінилися ціни
ГЛАВКОМ NET
2025-05-16T17:42:59Z
AWT Bavaria оголошує про відкриття нового інноваційного простору - AWT Studio UNIT.City
Корреспондент
2025-05-16T12:39:48Z
Mercedes переносить виробництво своєї популярної моделі авто у США через мита Трампа
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T11:45:58Z
Водіїв закликали ні в якому разі не залишати цю річ у салоні у спекотний день
24tv
2025-05-12T14:09:13Z
Кібертрак перевернувся після ймовірного нападу в дорожній люті
Топ Жир
2025-05-12T14:03:19Z
Захищаючи Україну, загинув чемпіон з марафонського бігу Петро Шукалович
TSN
2025-05-22T16:53:55Z
Титулована 25-річна спортсменка померла від раку
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T16:36:15Z
Україна здобула золото на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T16:18:26Z
ЗСУ ліквідували кандидата у майстри спорту з лижних перегонів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T13:39:00Z
Українські теніситки дізналися суперниць у першому колі «Ролан Гаррос»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T13:15:56Z
Українські паралімпійці здобули 63 нагороди на чемпіонаті світу з шашок-64
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T12:42:09Z
Суперник збірної України оголосив склад на матчі турніру Canadian Shield
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T12:33:06Z
Дрейк програв $1 млн: на що ставив репер
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T11:48:22Z
Росія остаточно втратила перемогу у медальному заліку Олімпіади-2014
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T11:27:09Z