MY.UAНовини
Катерина Рубашкіна - про виставу за п’єсою Ворожбит та роботу офіціанткою в Австрії
Катерина Рубашкіна - про виставу за п’єсою Ворожбит та роботу офіціанткою в Австрії

Катерина Рубашкіна - про виставу за п’єсою Ворожбит та роботу офіціанткою в Австрії

10, 11 та 12 травня у Театрі на Подолі - прем’єра вистави «Зелені коридори» за п’єсою Наталки Ворожбит. Її вже показали в театрі «Каммершпіле» у Мюнхені. Над українською ж версію працює режисер Максим Голенко, а одночасно декілька ролей виконує Катерина Рубашкіна.

Це п’єса про чотирьох жінок, які вийшли «зеленими коридорами» до Європи, рятуючись від війни. Про біженку з Чернігова, яку найбільше хвилюють її коти, бо не змогла вивезти всіх відразу. Про біженку із Харкова, квартиру якої знищила російська бомба, а чоловіка – російська ракета, тож її турбота – знайти новий дім і нового батька для своїх трьох дітей. Про біженку із Бучі, яка нічого вже не шукає, вона втекла з донькою із пекла, зґвалтована, принижена і спустошена. Про біженку із Києва, яка грала в російських серіалах, а зараз її місія – розказувати європейцям про наш біль, щоб про нас не забули.

Та водночас спектакль є і коротким екскурсом в історію. У сюжеті – і про останню зустріч закоханих Теліги та Ольжича, і про Бандеру, якого хоче вбити КДБ, а він насолоджується прогулянками парком зі своїм псом, і про Леонтовича, який ховається від смерті, аби встигнути дописати ще один твір…

KP.UA поговорила з Катериною Рубашкіною про «Зелені коридори», гумор, війну, її вимушену еміграцію в Австрію та теперішнє життя.

У «Зелених коридорах» є іронія, але це не комедія

- Катю, у релізі вистави зазначено, що «Зелені коридори» - це сучасна драма, котра відверто говорить про війну, насилля, секс, ненависть і любов. А жанр вистави можна було б визначити як треш-кабаре, іронічна комедія, божевільна фантазія, сповнена чорним гумором та каламбуром. Як це все поєднується?

- Тут треба розуміти, як пише Наталка Ворожбит і як вона сама ці жанри та стилі поєднує. Це і буде відповідь на запитання. Наталка завжди пише про те, що на часі, з іронією, проводить певні паралелі.

Це п’єса про чотирьох жінок-біженок, які були вимушені тікати до Європи після 24 лютого. В той же час тут є і багато історичних постатей. Наприклад, історії про останню зустріч Олени Теліги та Олега Ольжича, Степана Бандеру, Миколу Леонтовича. Ці сцени поєднуються із сучасними історіями. Тому, мабуть, і виходить така різножанровість.

- Це наче якась мандрівка у часі?

- Так, мандрівка у часі.

- Глядач зрозуміє такий гумор? Здається, у нас далеко не всі вміють посміятися над собою. А тут, я так розумію, треба побачити свої вади і посміятися над ними. Даша Малахова, яка теж грає у виставі, писала, що це такий собі холодний душ, який потрібен усім, щоб вирулити.

- Оце ми якраз і побачимо, коли покажемо виставу. Тут є іронія, але це не комедія.

Постановки на тему війни йдуть з різним успіхом, є різні приклади. Я не зовсім впевнена, що зараз це буде на часі. Дуже влучно стосовно гумору сказав наш режисер Максим Голенко: це такий гумор, що нібито і хочеться посміятися, а наче і не можна. Всі ці історії ще дуже болючі. Тому не думаю, що зайде стовідсотково усім.

- Зрештою, так можна сказати і про інший контент: комусь щось заходить, комусь – ні.

- Так. Але тут я маю на увазі, що не знаю, чи готові люди морально до таких історій зараз. Навіть сама Наталка Ворожбит казала, що не знає, як воно буде, адже писала це для Європи, щоб там побачили і зрозуміли, як воно є.

Для нас ці історії зараз суперщемливі і суперболючі. Наприклад, є історія біженки з Бучі, яка пережила жахіття. І все пережите вона детально розповідає німцю.

На цій виставі у Мюнхені вже були мої друзі, і для них це було цікаво, це можливість зрозуміти реальність, дізнатися подробиці того, що у нас відбувається. А коли я бачу цю сцену, мене всю просто трясе.

Але з іншого боку, театр – це ж не тільки розважальний контент, це ще й певне переосмислення. І, може, це й потрібно. Бо є відчуття, що, наприклад, у киян все добре. Тому ця історія ще й для того, щоб не забувати.

- Ви граєте Ольжича. Але у вас не одна роль.

- Так, не одна. Максим любить перемішувати. Я чомусь граю чоловіків. Оскільки це все ж таки трішки комедійний жанр, тому я і Ольжича граю, і Леонтовича. Є сцена, де граю продюсерку.

Наталка писала цю історію через призму кінематографу, начебто це зйомки, тому це не повноцінні ролі, це коротенькі сцени. Вони проходять у п’єсі легкими штрихами. А основна моя роль - біженка-домогосподарка, яка тікає з трьома дітьми від війни в Європу.

- Кажуть, у вас будуть незвичні костюми?

- Юлія Заулична взагалі дуже цікава художниця. Вона завжди вигадує щось неординарне, некласичне. Всі костюми є доповненням образу. Наприклад, якщо я граю і чоловічу роль, і жіночу, то жакет у мене буде доповнено сумкою. Ось такі елементи вона придумує, щоб можна було швидко змінити образ. Приміром, накинути щось на себе, і ти вже можеш грати чоловіка. І ці елементи дуже яскраві.

- Вистава потім лишиться в репертуарі театру, якщо хтось захоче піти в інші дати?

- Звичайно. У нас завжди вистави робляться як репертуарні. Спочатку йдуть прем’єри, а потім ставляться одна чи дві вистави в місяць. Це в Європі, наскільки знаю, більше практикують вистави на декілька разів. У нас в театрі ні.

Під час репетиції вистави «Зелені коридори» з Дашою Малаховою. Фото: Театр на Подолі

Повертатися, чесно скажу, було складно

- У вересні минулого року ви писали, що повертаєтеся додому з Австрії. На початку вторгнення ви зізнавалися, як вам важко далося рішення виїхати з країни, і якби не дитина, навряд чи поїхали б. Чому вирішили повернутися, адже небезпека нікуди не зникла?

- У вересні я почала грати вистави у театрі, тому приїжджала лише на кілька днів. Мені ставили всі мої вистави підряд, щоб я могла все відіграти і поїхати назад. Повернулася я в березні, коли Максим запросив мене працювати над «Зеленими коридорами».

Повернулася тому, що в мене тут сім’я. І дитина дуже просилася додому. Мій чоловік тут. Ми вже прожили той стан, коли ніхто не міг зрозуміти, що відбувається. Адже на початку вторгнення ми справді не знали, що і як буде. І небезпека була реальною. Зараз, коли вже люди іноді забувають, що йде війна, це інший стан, ми адаптувалися. Ми вже знаємо, що де летить, наскільки і коли реальна небезпека, чи це просто зліт літаків, чи летить ракета. А на початку ми ж нічого не розуміли і не знали, тому й тікали всі масово від незнання.

А повертатися, чесно скажу, було складно. За цей рік я пройшла дуже важкий період. Я адаптувалася в Австрії, знайшла там роботу, працювала. Безпечне європейське життя затягує, і ти думаєш: «А може, вже там і залишитися». Багато моїх друзів збираються лишитися там на постійне проживання. Це сумно.

Адаптація – дуже важкий процес. І коли ти проходиш цей етап, а потім думаєш про повернення назад, психіка не може зрозуміти, що відбувається: адже ти вже прилаштувався на новому місці, і що - треба знову все кидати?!

- Тим паче, якщо людині немає куди й повертатися - ні дому, ні роботи.

- Так. І мені це реально важко далося. Бо дуже багато сил, енергії було потрачено на те, щоб там якось налаштувати життя.

- Власне, ви працювали там в ресторані. Тобто провідна українська акторка пішла працювати в ресторан, а не просто сіла і чекала, як багато хто, отримуючи допомогу.

- По-перше, тих виплат не вистачає, щоб там жити. В Австрії вони маленькі, це не Німеччина, де допомога в два рази більше. Тому ми з подругою влаштувалися до ресторану. Потроху стала вчити німецьку.

Там багато українок, бо українки реально дуже добре і швидко працюють. Для австрійців це дуже важливо. Проте ганяли вони нас сильно, в них було таке відношення до нас, наче ми роботи. Навіть щоб сходити в туалет, треба було просити дозволу, я вже не кажу про обід чи якусь перерву. Тому це був дуже важкий досвід. Але вони дуже добре платять.

Ще мене там тримав театр. Я познайомилася із власницею невеличкого театру, і вона зробила проєкт для українських біженців. Влада Відня виділила на це кошти, тому влітку я проводила театральний курс для наших дітей, а наприкінці курсу поставила з ними невеличку виставу. Це мені дуже допомагало, бо все ж таки хотілося реалізуватися і працювати в своїй професії.

- Це була ваша перша зміна професії?

- Здається, так. Ну, офіціанткою я ніколи не працювала (сміється). Особливо, коли тобі кричать німецькою, а ти нічого не розумієш. Це реально було цікаво.

- А ви встигали і в Австрії працювати, і додому на вистави приїжджати?

- Бувало, що я могла бігти прямо з роботи до вокзалу. Але в мене була можливість обирати - працювати в певний день чи ні. Оплата погодинно, тому могла сказати, що сьогодні, приміром, працювати не зможу. Не було такого, що я повинна була там бути в конкретні години з понеділка по суботу. Але, бувало, працювала по 16-18 годин чи вночі на дискотеках, де мені довелося ще й швидко навчитися робити їхні специфічні коктейлі.

- Чому поїхали саме до Австрії?

- Спочатку ми виїхали до Болгарії, бо туди був спеціальний автобус. Але там була дуже некрасива ситуація, нам сказали платити за проживання. І всі звідти поїхали, хто куди міг. Мене запросив знайомий, це друг мого чоловіка, сказав, що допоможе облаштуватися, тому я їхала туди свідомо. Потім приїхала моя найкраща подруга, потім ще одна. Отак вийшло, що всі друзі зібралися у Відні. Коли поруч близькі люди – це дуже важливо.

До березня цього року акторка працювала і в Австрії, і приїжджала в Україну грати у виставах. Фото: Ira Marconi

Бути акторкою захотіла не одразу

- Я, коли читала про вас, майже не бачила ваших великих інтерв’ю. Не дуже любите таку публічність? Комусь і справді буває некомфортно говорити про себе.

- Мабуть, так. Якщо поговорити про виставу – ок. А говорити про себе я не дуже люблю і зазвичай відмовляюся. Для мене завжди важлива тема розмови. Розповідати про себе, мені здається, не цікаво.

- Ну, глядачам цікаво більше знати про акторку, яку вони бачать у виставах, кіно, яка вона у житті. Так, у медіа частіше присутні зірки, які беруть епатажем, розповідають про якісь свої сімейні баталії. Але ж не тільки це можна обговорювати.

- Так, людям цікаві насамперед отакі баталії. Наприклад, якщо в Гуглі задати пошук «Катерина Рубашкіна», перше, що видає – «хто її чоловік?». Людям цікава чужа білизна, їм цікаво попорпатися у чужому житті, знайти якісь драми (сміється). Тому таку їжу намагаюся не давати.

- Ви з акторської родини. Ваш тато, Олександр Рубашкін, був одним із засновників Театру на Подолі, там грає ваша мама, Тетяна Печенкіна, брат Ігор Рубашкін - режисер та актор Театру на Печерську. Ви з дитинства хотіли бути акторкою? Бо в акторських родинах часто розповідають, що у дитини змалечку вже було намальоване майбутнє, адже вона з дитинства жила за кулісами.

- Я, навпаки, не хотіла. Я бачила це життя зсередини і такого життя дуже не хотіла. Хотіла бути продюсеркою, тому перша моя спеціальність в університеті Карпенка-Карого - «організація театральної справи». А потім все змінилося.

- Акторство все ж таки наздогнало?

- Так, наздогнало - це мій варіант. Але я реально дуже пручалася і не хотіла цим займатися, бо бачила, як моя родина переживала не дуже добрі часи. Мій брат з дружиною, мама практично жили в театрі, але нічого за це не отримували. А дитина ж не застає сам процес роботи над виставою, то вже потім я зрозуміла, в чому кайф. Дитина бачить процес, коли всі приходять додому і починають між собою обговорювати все, що накипіло.

Мені часто кажуть: «Ви зростали у професійній, інтелігентній родині». Звичайно, коли збиралася вся сім’я, ми читали вірші, співали пісні, це було красиво. Але частіше вдома були якісь пристрасті, тому мені хотілося зовсім інакшого.

- І що вас змусило змінити думку і полюбити сцену?

- Хороші вистави. До того ж у 2000-х у нас взагалі було незрозуміло, що таке продюсерство і організація театральної справи. Антреприз не було, було тільки те, що привозили. І я зрозуміла, що наче чомусь пустому навчаюся. А себе треба було якось реалізувати. Тому коли потрапила до декількох вистав, які на мене дуже вплинули, подумала, що все ж таки хочу бути акторкою.

Катерина Рубашкіна зізнається, що після 24 лютого перестала щось планувати у житті. Фото: Ira Marconi

24 лютого показало, що планувати нічого не треба

- Ви пристосувалися до роботи у театрі під час війни? Коли тривоги, коли треба спускатися в укриття…

- Так. Та й тривог зараз менше. Спочатку було важче. Одну виставу навіть відміняли, бо була дуже довга тривога. Ти приїздиш, щоб пограти, а тут - відміна. Чи коли були проблеми зі світлом, а в нас ще не було генератора.

Пригадую, коли ми знімали «Скажених сусідів» у жовтні минулого року, це були реально дуже важкі стресові часи. Знімали на Троєщині – був приліт, знімали на Дарниці – знову приліт. Або коли в один із днів була тривога сім разів на день. А нам треба грати комедію! Тому перелаштовуватися було дуже важко. Але коли всі були на нервах, дуже підтримував своїми жартами Юра Горбунов.

- Про що ви зараз мрієте? Що плануєте у житті? Багато хто зважився робити те, до чого ніколи не доходили руки, бо думали, що все життя ще попереду. Та тепер багато чого змінилося.

- У мене навпаки - пішла реакція бути тут і зараз. До 24 лютого у мене був повністю розписаний мій графік. Ми саме випустили антрепризу, були заплановані гастролі по всій Україні. Я вже й гонорар подумки витратила (сміється). Навіть 24 лютого я ще пів дня збиралася грати виставу і їхати по Україні з гастролями. Тому тепер намагаюся нічого не планувати. Зараз, дай боже, буде прем’єра – і це вже добре.

Коли мене запитують, чи назавжди я повернулася, кажу – не знаю. Я не можу нічого планувати, не можу нічого сказати на сто відсотків, бо країна не може нікуди переїхати від свого божевільного сусіда. Ми завжди під боком.

Як можна казати щось точно, коли все життя може кардинально змінитися. Коли в один день я мию підлогу, готую кейтеринг, подаю їжу, збираю брудний посуд, щоб заробити гроші, а в інший - зірка, граю в кіно. Життя зараз буремне, ти не знаєш, що будеш робити через місяць.

Мені здається, 24 лютого показало, що планувати нічого не треба. От у «Зелених коридорах» героїня Даші Малахової каже, що ніколи не хотіла в Європу. Я теж завжди казала, що в Європу ніколи не поїду, моя професія дуже залежить від мови, що мені там робити. І коли вирішувала, чи повертатися, згадувала, як кричала на кожному кутку, що ніколи в Європу не поїду. Тепер розумію, що ти ніколи не знаєш, як може повернутися життя.

- З іншого боку, жити сьогоденням теж добре. Їсти з красивого посуду, носити красиве вбрання, а не зберігати його у шафі, радіти тому, що маєш.

- У мене був дуже хороший приклад. В Австрії я познайомилася з дівчиною, яка все своє життя збирала на будинок, і цей будинок вона купила в Бучі. Від того будинку мало що залишилося. Отак все життя ти витрачаєш на те, щоб здійснити свою мрію, і отак життя повертається до тебе. В неї нічого не лишилося. У них з чоловіком багатодітна родина, і тепер вони будуть витрачати решту життя, щоб прилаштуватися там.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Хотів убити Трампа і втекти в Україну: у США підлітка підозрюють у вбивстві батьків і не тільки
24tv
2025-04-13T23:33:48Z
Одесу вдруге за ніч атакують безпілотники: у місті чутно вибухи
Telegraf
2025-04-13T22:45:19Z
Зеленський до Європи і США після удару по Сумах: розмови ще ніколи не зупиняли балістику
Европейская правда
2025-04-13T22:42:52Z
Трамп відмовився виключити електроніку з Китаю з-під дії нових мит: під ударом – смартфони і мікросхеми
ZN UA
2025-04-13T22:19:05Z
Війна, день 1145. Окупанти атакували Суми балістичними ракетами, а Трамп заявив, що переговори щодо припинення війни в Україні йдуть "непогано"
Football.ua
2025-04-13T22:07:06Z
МЗС спростувало новину про переговори РФ та України у Туреччині
ГЛАВКОМ NET
2025-04-13T22:00:50Z
Путін не чекатиме, коли Європа підготується до війни
Telegraf
2025-04-13T21:42:45Z
Трамп пройшов медогляд: чи здатен він бути американським президентом
Gazeta UA
2025-04-13T21:30:16Z
Українці в Парижі зірвали презентацію книги російської пропагандистки: прикарпатець поділився відео
InternetUA
2025-04-13T21:25:58Z
Ситуація на фронті: ЗС РФ просунулися у районі чотирьох населених пунктів, — DeepState
Фокус
2025-04-13T23:36:20Z
Ворог просунувся у 4 селах на Донеччині: оновлення карти DeepState
24tv
2025-04-13T23:06:28Z
Російські дрони зруйнували операційну в лікарні в Одесі: фото наслідків атаки
ZN UA
2025-04-13T22:54:22Z
Російський удар по Сумах пошкодив 48 будівель, частина житла - без газу і електрики
УкраинФорм
2025-04-13T22:27:02Z
Підпалювача будівлі ТЦК і СП у Вінниці увʼязнили на 5 років
Украина Криминальная
2025-04-13T21:57:07Z
У Селидовому український літак розбомбив будинок з окупантами
24tv
2025-04-13T21:27:12Z
Ситуація на фронті: відбулось 117 бойових зіткнень, ворог завдав 93 авіаудари та запустив 1235 дронів-камікадзе
Antikor
2025-04-13T21:09:33Z
Голова Сумської ОВА організував нагородження військових, після чого Росія атакувала місто – гучна заява мера Конотопа
ГЛАВКОМ NET
2025-04-13T20:54:44Z
Комендантська година в Києві у 2025 році: коли починається та скільки триває
Факти ICTV
2025-04-13T20:33:14Z
Рамштайн посилив обороноздатність: партнери виділили 21 мільярд і нову зброю для України
Хвиля
2025-04-13T22:01:36Z
Свято 14 квітня: що не можна робити, аби не переслідували проблеми
Telegraf
2025-04-13T21:24:35Z
14 квітня: яке сьогодні свято, традиції та заборони
ГЛАВКОМ NET
2025-04-13T21:12:16Z
Український сапер розробив екологічнішу й економнішу систему розмінування: вона вже на фронті
ZN UA
2025-04-13T21:04:46Z
Понад 40% озброєння ЗСУ розроблено в Україні – Буданов
InternetUA
2025-04-13T20:52:47Z
У Сумській області у 2024 році було знищено головне українське підприємство з виробництва боєприпасів, — Le Monde
Antikor
2025-04-13T20:51:24Z
ЗСУ "підсолодили" бомбами російські позиції на цукрозаводі у Тьоткіно: відео влучної атаки
24tv
2025-04-13T20:48:46Z
Протягом тижня Повітряні сили ЗСУ знищили 551 повітряну ціль
Antikor
2025-04-13T20:48:06Z
"Не бита, не фарбована": на OLX виставили оголошення про продаж ядерної зброї
Фокус
2025-04-13T20:36:12Z
Похмура філософія моря: чому Морган Фрімен постійно носить сережки
GlavRed
2025-04-13T23:27:03Z
Фото червоного корпусу КНУ посіло друге місце у світовому конкурсі
ZN UA
2025-04-13T23:04:47Z
44-роки різниці та спільна дитина: Мік Джаггер заручився з балериною
GlavRed
2025-04-13T21:27:52Z
"Юнацтво" і не тільки: 5 найновіших кримінальних серіалів, які варто подивитися
24tv
2025-04-13T20:39:30Z
Внаслідок ракетного удару РФ по Сумах загинула артистка театру імені Щепкіна Олена Когут
УкраинФорм
2025-04-13T20:07:46Z
"Казав, що не треба": Віктор Павлік відкрито висловився про пластику дружини
GlavRed
2025-04-13T19:27:37Z
З трояндою в зубах. Хто вітав легендарного поета Вадима Крищенка з 90-річчям: репортаж з Палацу «Україна»
ГЛАВКОМ NET
2025-04-13T18:15:17Z
Принц Гаррі вперше в Україні, скандал з "Левами на джипі": головні події тижня в шоубізі
24tv
2025-04-13T18:06:19Z
Була на "Фабриці зірок" і Нацвідборі: де зараз і чим займається співачка Марія Собко
24tv
2025-04-13T17:36:38Z
Хто повністю непридатний до служби у 2025 році: список хвороб і соціальні нюанси
24tv
2025-04-13T20:12:52Z
Сім причин, чому жінкам варто їсти оселедець
Gazeta UA
2025-04-13T18:54:45Z
Кава – еліксир довголіття: як напій допомагає жити довше
360ua.news
2025-04-13T17:39:19Z
Як налагодити здоровий сон
360ua.news
2025-04-13T16:27:49Z
Очі, шкіра, суглоби: як тіло підказує про високий рівень холестерину
24tv
2025-04-13T16:21:28Z
Як насіннєву картоплю підготувати до посадки: корисні поради
Gazeta UA
2025-04-13T16:09:37Z
Усі ми помилялись: як насправді правильно їсти ківі
Gazeta UA
2025-04-13T15:12:43Z
Народилася перша у світі дитина, яку зачав робот зі штучним інтелектом
InternetUA
2025-04-13T14:31:39Z
Рак голови та шиї: симптоми, причини та як знизити ризики
24tv
2025-04-13T11:12:27Z
У Сумах 13-річний підліток врятував людей з палаючого автобуса
Antikor
2025-04-13T23:33:23Z
Під Києвом «п’яна» автівка розтрощила частину кладовища
Украина Криминальная
2025-04-13T22:45:11Z
Дівчина визнала провину: суд виніс вирок школярці з Трускавця за побиття хлопця з інвалідністю
24tv
2025-04-13T21:09:49Z
Одесу атакували російські БпЛА: є постраждалі, зафіксовано пожежі
Фокус
2025-04-13T20:57:20Z
На кордоні Польщі з Україною виявили понад 200 фальшивих водійських посвідчень та контрабанду рідини для вейпів
Antikor
2025-04-13T20:45:22Z
В Одесі у квартирі вибухнув самокат: пожежу гасили майже півсотні пожежників
Telegraf
2025-04-13T20:42:58Z
В Одесі ворожий безпілотник зробив дірку в асфальті: 5 постраждалих
Gazeta UA
2025-04-13T20:42:56Z
У Грузії затримали українця й грузина за вимагання 180 000 доларів і погрози вбивством іншому українцю
Antikor
2025-04-13T20:39:04Z
Мешканець Рівненської області вдарив поліцейського під час затримання сина та отримав три роки ув’язнення
Antikor
2025-04-13T20:33:57Z
5 дерев, які не можна садити біля дому: принесуть лихо та витягнуть енергію
24tv
2025-04-13T22:33:20Z
Чим підживити троянди, щоб довго цвіли: запам’ятайте це добриво
24tv
2025-04-13T21:54:29Z
Надбання цілих поколінь господинь: найкраща паста на літр молока
24tv
2025-04-13T20:57:30Z
Ось 5 витончених способів пити дорогий скотч як профі
24tv
2025-04-13T19:36:35Z
Три фрази, які видають по-справжньому закоханого чоловіка
Gazeta UA
2025-04-13T19:09:39Z
Як самостійно пофарбувати брови вдома: результат вам гарантовано сподобається
24tv
2025-04-13T18:30:42Z
Що не свято – то фурор: какао-бісквіт з карамельним кремом, яким би пишалися кондитерські
24tv
2025-04-13T18:27:45Z
Хочете в Італію без натовпу туристів? Це тихе місто стане окрасою вашого інстаграму
24tv
2025-04-13T18:09:27Z
Вдасться з першого разу: спробуйте найпопулярніший рецепт паски Дарії Цвек
Gazeta UA
2025-04-13T17:12:30Z
В Україні підрахували збитки через війну з Росією
Хвиля
2025-04-13T23:00:29Z
"Масло по 10 грн": українка здивувала мережу цінами на продукти, які були 11 років тому
Telegraf
2025-04-13T21:09:32Z
У Трампа заявили, що ціни на нафту буде нижчою, ніж за Байдена
Лига
2025-04-13T21:04:16Z
Китай посилює вплив за фондовими ринками: до чого тут його головний конкурент
24tv
2025-04-13T20:54:34Z
У Канаді вимагають від Amazon зняти з продажу товари із натяками на анексію
InternetUA
2025-04-13T20:22:21Z
Прості українці до цього не готувалися: тарифи на електроенергію з 1 червня та зростання цін на комунальні послуги
Хвиля
2025-04-13T19:15:45Z
Елітні райони Лондона втрачають багатих орендаторів: тисячі виїжджають, обираючи Дубай
Antikor
2025-04-13T19:12:38Z
Як змінилися ціни на нафту за тиждень
24tv
2025-04-13T19:09:31Z
Подорожчання хліба в Одесі: нові ціни вдарять по гаманцях українців
Политека
2025-04-13T19:00:25Z
"Реал" – "Арсенал": онлайн-трансляція матчу-відповіді плей-оф Ліги чемпіонів
ZN UA
2025-04-13T22:34:40Z
Перший трофей для Яремчука: Олімпіакос достроково став чемпіоном Греції
24tv
2025-04-13T21:58:46Z
Ньюкасл — Манчестер Юнайтед 4:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Football.ua
2025-04-13T21:36:53Z
Чемпіонство Олімпіакоса з Яремчуком позбавило Шахтар можливості напряму вийти до ЛЧ-2025/26
Football.ua
2025-04-13T21:28:44Z
Атлетік здолав Райо Вальєкано
Football.ua
2025-04-13T21:21:00Z
У київському Sport Life тренується дружина російського військового
VGorode
2025-04-13T21:15:10Z
Рома вирвала нічию в римському дербі завдяки суперголу: як зіграв Довбик проти Лаціо
24tv
2025-04-13T20:57:00Z
Саудівський клуб готовий витратити 200 млн євро на двох зірок Мілана
Football.ua
2025-04-13T20:54:38Z
Рома з Довбиком розійшлась миром із Лаціо в Derby della Capitale
Football.ua
2025-04-13T20:43:37Z
У пустелі знайшли забутий монастир
Gazeta UA
2025-04-13T22:40:06Z
Starlink Маска запрацює в Сомалі: країна видала ліцензію
InternetUA
2025-04-13T21:58:49Z
На основі паперу. Японські вчені створили інноваційний біорозкладний матеріал
InternetUA
2025-04-13T21:16:30Z
Україномовний чи українськомовний? Мовознавиця пояснила, як вирішити суперечку
ГЛАВКОМ NET
2025-04-13T19:15:43Z
Чому зникли 1 мільйон попередніх замовлень на кібервантажівки від Маска?
Топ Жир
2025-04-13T19:15:41Z
Як океани мільярди років тому змінили колір планети
360ua.news
2025-04-13T19:12:14Z
Розкриті вимоги обслуговування Ілона Маска в літаках
InternetUA
2025-04-13T18:58:28Z
Який бізнес можна відкрити за 1000 доларів: 7 реальних ідей для старту з мінімальними інвестиція
24tv
2025-04-13T18:36:26Z
“Давній комп’ютер” чи іграшка? Вчені сумніваються у точності Антикітерського механізму
360ua.news
2025-04-13T18:00:10Z
Dodge намагається продати Charger Daytona EVs за будь-яку ціну в надії залучити покупців
Топ Жир
2025-04-13T23:45:36Z
Lexus готує 3-рядний електричний позашляховик для конкуренції з Kia EV9
Топ Жир
2025-04-13T22:15:30Z
Неймовірно: Volvo Swagon з потужністю 455 к.с. втратив лише $ 9 000 за 2 роки та 20 000 миль!
Топ Жир
2025-04-13T20:45:42Z
Новачку Формули-1 подарували крутий Mercedes-AMG GT, але їздити на ньому він не зможе
24tv
2025-04-13T20:42:37Z
Міхаель Шумахер поставив автограф на шоломі для благодійного аукціону
Antikor
2025-04-13T20:03:52Z
У Лондоні розбили Tesla Model S на знак протесту проти Ілона Маска — в акції брали участь українці
Antikor
2025-04-13T19:18:48Z
Tesla призупинила прийом замовлень на автівки Model S і Model X у Китаї через мита Трампа
Gazeta UA
2025-04-13T18:21:54Z
Формула-1: особистий залік пілотів та команд у 2025 році
Факти ICTV
2025-04-13T18:16:05Z
Ремонтуй своє авто зараз, щоб уникнути високих витрат у майбутньому через митні збори на імпортные товариства
Топ Жир
2025-04-13T18:00:57Z