![Грузія хоче дозволити прямі рейси російським авіакомпаніям: у Тбілісі протести. Фото](https://thumbor.my.ua/jRD1OpCeCiQR2_M_tVgJCOnHTck=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2F0c813280838d63ab3e3a28af7ee76f16.jpg)
Грузія хоче дозволити прямі рейси російським авіакомпаніям: у Тбілісі протести. Фото
Влада Грузії хоче дозволити російським авіакомпаніям здійснювати прямі рейси до країни. Йдеться про ті компанії країни-агресора, які не потрапили під санкції.
Про це повідомляють "Грузія Online" та "Эхо Кавказа". Через це в Тбілісі почалися протести (щоб подивитися фото та відео, доскрольте сторінку до кінця).
Як зазначила міністерка економіки Грузії Маріам Кврівішвілі, на даний момент Грузія ще не видавала такі дозволи на польоти, оскільки жодна авіакомпанія з РФ поки не подавала заявку.
"Ми хотіли б чітко зафіксувати свою позицію: у Грузії не оперує жодна авіакомпанія чи повітряне судно, проти яких введено санкції. Що стосується авіаліній та суден, на які не накладено санкції, то вони матимуть можливість здійснювати пряме повітряне сполучення в напрямку Грузії", – сказала Кврівішвілі.
Після того, як про це стало відомо, опозиційні активісти зібралися біля будівлі МЗС Грузії. Люди, які виступили проти відновлення прямого авіасполучення з Росією, тримали в руках плакати.
У деяких із них із собою були свистки і гучномовці.
Нагадаємо, що російський диктатор Володимир Путін 10 травня підписав указ про відміну візового режиму для громадян Грузії. Він також передбачає відновлення прямого авіасполучення з Грузією.
Як повідомляв OBOZREVATEL:
– Влада Грузії ще взимку почала обговорювати можливість відновити пряме авіасполучення з Росією, яке було зупинено ще 2019 року за рішенням Кремля.
– Тоді в Європейському Союзі пригрозили, що Тбілісі ризикує потрапити під санкції, якщо ухвалить пропозицію РФ щодо відновлення польотів.
Лише перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!