![Один з найбільших у світі виробників алкоголю йде з ринку рф](https://thumbor.my.ua/p1srQB4jtckiHXaap6RswK0KUIU=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F0a6d2d1757ff66c61576a18f0981bb5c.jpg)
Один з найбільших у світі виробників алкоголю йде з ринку рф
Як передає Укрінформ, про це повідомляє MarketWatch.
Компанія Pernod Ricard заявила, що припинить усі операції в росії, ставши останньою західною компанією, що оголосила про вихід з країни після повномаштабного вторгнення військ рф в Україну.
Pernod Ricard – власник брендів Absolut, Chivas Regal, Jameson, Havana Club, Beefeater, Olmeca, Martell, Malibu, Mumm і Perrier Jouet тощо.
Французька компанія заявила сьогодні, що припинить поширення свого портфоліо в росії впродовж найближчих місяців, що стало ще одним кроком після припинення компанією всього експортуміжнародних брендів до росії в кінці квітня.
«Ми оцінюємо, як адаптувати нашу місцеву філію на тлі цих рішень, повністю дотримуючись усіх місцевих правових норм», — йдеться в заяві компанії.
Як повідомлялося, з березня 2022 року про вихід з російського ринку оголосили сотні іноземних компаній.
Фото: EPA