MY.UAНовини
Брейкер Ганна Stefani Пономаренко: Між медаллю на Євро та народженням доньки пройшло всього 5 місяців
Брейкер Ганна Stefani Пономаренко: Між медаллю на Євро та народженням доньки пройшло всього 5 місяців

Брейкер Ганна Stefani Пономаренко: Між медаллю на Євро та народженням доньки пройшло всього 5 місяців

Днями на чемпіонаті Європи з брейкінгу була завойована перша в історії України медаль. Срібло континентальної першості, а разом з ним і ліцензія на Європейські ігри – 2023 підкорилися бі-гьорл Ганні Stefani Пономаренко.

Українка у півфіналі здолала титуловану італійку Anti. А у фіналі їй зовсім трішки не вистачило, щоб перемогти юну литовську спортсменку Домініку Nicka Баневич. Для України перемога Ганни має величезне значення, оскільки брейкдансинг наразі є новим олімпійським видом спорту. На іграх у Парижі він буде представлений уперше в історії.

KP.UA поспілкувалися з Анною Stefani Пономаренко про її неймовірний шлях до цієї знакової перемоги.

Це шанс потрапити на Олімпіаду

- Ганно, вам удалося неймовірне. Ви здобули першу в історії України медаль Євро з брейкінгу. Що означає для вас ця перемога?

- Для мене, насправді, це означає дуже багато, тому що я лише недавно народила дочку, 5 місяців тому. Я дуже переживала, що не встигну за рік надолужити втрачене, і це завадить мені потрапити на Олімпіаду. Але я поставила собі величезну мету – незважаючи ні на що, зробити це та потрапити на Олімпійські ігри. Ця перемога означає для мене дуже багато, тому що я автоматично входжу до топ-40 наступного року і зможу боротися за місце на Олімпіаду. І тепер знаю точно, що маю величезний шанс там опинитися. Робитиму все можливе для цього.

- Як складався для вас турнір загалом? Як усе проходило?

– Фестиваль пройшов для мене дуже легко. Я їздила туди зі своєю родиною. Для мене це була велика моральна підтримка. Я не переживала, не хвилювалася, поряд постійно був чоловік, казав, що я найкраща і що все вийде. Я не мала часу закриватися в собі і думати про те, що в мене щось не вийде. Тому чемпіонат пройшов для мене дуже добре, бо я була на дві сторони – на сцені та біля своїх найближчих людей. На сцені я була сфокусована на перемогу, а йдучи зі сцени, я була разом зі своєю сім'єю, що для мене є найважливішим у житті.

- Чого не вистачило, щоб здобути золото? У чому суперниця з Литви виявилася кращою?

- Це нелегке питання, бо, з одного боку, я думаю, що маю абсолютно все, щоб перемогти. Просто я не використала це правильно. Мені не вистачило трохи розуму, хоч це й голосно сказано. Але, мабуть, забракло правильно розставити пріоритети в раундах, показати, що я хочу зробити. Для мене дуже важливо не повторюватися – це один із критеріїв суддівства – я намагаюся в кожному раунді робити все нове. Але мої опоненти зазвичай повторюють свої найсильніші елементи і, зрештою, перемагають.

- Які плани та завдання на майбутнє?

– Плани у мене великі – потрапити на Олімпіаду. Для цього робитиму все можливе. Залишилося не так багато часу. Не скажу, що я можу кардинально покращити свій танець, свої якісь силові показники за цей час. Але мені треба бути розумнішою, сконцентруватися на тренувальному процесі, розставити пріоритети, додати оригінальності. І працювати над концепцією своїх виходів.

- Що виграє брейкінг, увійшовши до списку олімпійських видів спорту?

- Моя думка – це дуже добре, що брейкінг став олімпійським видом спорту. У нас є, нарешті, можливість отримувати якісь дивіденди з того, що ми робимо, чому віддаємо роки. Стільки років витрачено на тренування, поїздки. Досі ми тільки віддавали, платили, думали, як заробити, щоб виїхати на якийсь фестиваль, і нічого не отримували натомість. Зараз у спортсменів з'явилася можливість заробляти улюбленою справою та отримувати прибуток від цього. Також у нас з'явилася можливість тренуватися професійніше. Це дуже багато для кожного атлета.

5 років займалася ковзанярським спортом

- З чого для вас розпочався брейкінг?

– Я дуже хотіла освоїти якісь спортивні танці. До цього я 10 років займалася народною класичною хореографією. Мені дуже подобалася хіп-хоп культура, хотілося займатися чимось незвичним, чим не займалися мої однолітки, друзі та знайомі. І завдяки щасливому випадку я побачила в Харкові, як проходила «Снікерс Урбанія» (щорічний фестиваль вуличної культури. – Ред.). Там були хлопці, які робили на сцені щось неймовірне. Почала дізнаватися, що це і хто це, де можна тренуватися, куди піти - і так мене познайомили з моїм тренером.

- Чи пробували інші види спорту?

– Я займалася, як я вже сказала, народною класичною хореографією. Також займалася ковзанярським спортом 5 років непрофесійно. І коли мені потрібно було вибирати, в який бік йти, довелося робити вибір: або я залишаюся на льоду – і тоді мені треба було припиняти з танцями. Або займатися танцями, але треба було залишити лід. І я вибрала танці.

- Чому залишилися саме у брейкінгу?

- Коли ти підліток, займатись чимось таким особливим – це привертає увагу багатьох. І це було важливо на той час. Потім це переросло у щось більше, дозволило подорожувати, зустрічати людей з різних країн, я отримую величезне задоволення. Це стало частиною мене та мого життя. Мені важко уявити себе без брейкінгу. Наразі, коли це стало олімпійським видом спорту, відкрилося нове дихання. Все нове, все цікаве, ти можеш по-іншому дивитися на свій вид спорту і дізнаватися про щось інше. Це справді як друге життя, друге дихання.

- Які фізичні якості слід розвивати та чим володіти, щоб бути успішним у вашому виді спорту?

– У будь-якому випадку треба, особливо дівчатам, бути фізично підготовленим. Це величезне навантаження. Це дуже тяжкий вид спорту. Щоб бути кращим, потрібно багато віддавати тренуванням, насамперед силовим тренуванням і тренуванням на витривалість. Також брейкінг - це не тільки про силу, а й красу руху, музичність. Це не лише про фізичне тіло. Духовна складова велика, на мою думку, потрібно морально і духовно почуватися в комфорті зі своїм тілом, музикою. Все-таки це танець. А танець – це краса.

Ганна вважає, заняти найвищий щабель п'єдесталу їй цілком під силу. А поки що історичне срібло для України. Фото: instagram.com/bgirlstefani/

З 18 років працювала у Туреччині, щоб мати можливість виступати

- Ви родом із Харкова, але зараз живете у Лондоні. Як життя закинуло вас до столиці Британії?

- До Лондона я потрапила не заплановано. Я поїхала у 18 років працювати до Туреччини, бо мені завжди хотілося відвідувати фестивалі та змагання за кордоном, але в Україні я не мав такої можливості. Я не могла заробити достатньо грошей, щоби подорожувати. Я поїхала до Туреччини, брала участь у шоу-балеті Театру екстремального танцю. Ми працювали там 5 років. Але проблема в тому, що сезон роботи в Туреччині припадав на літо – початок осені – кінець весни. А це пори року, коли проводять змагання. І мені все одно не виходило багато виїжджати. Попрацювавши якийсь час, назбиравши грошей, ми з моїм молодим чоловіком, а зараз чоловіком, вирішили, що треба виїхати в якусь країну, де ми могли б жити, як в Україні, і займатися звичними справами. І щоб була можливість достатньо заробляти, щоб подорожувати та їхати кудись.

Коли ми переїжджали, мати мого чоловіка жила в Англії. І ми вирішили також спробувати. Спочатку нас покликали попрацювати у Цирку Великобританії. І через якийсь час ми побачили, що це підходяща країна, щоб я могла розвиватися у брейкінгу. Дуже зручно подорожувати, і мова для нас теж мала велике значення, англійською ми трохи володіли. Так ми зробили свій вибір.

- Сумуєте за Харковом?

- Дуже сумую. Але я вже багато років мешкаю в Лондоні. І до цього багато років жила поза Харковом. Тому душа мене, звісно, ​​тягне додому, в Україну, до Харкова. Але приїжджаючи туди, я вже не почуваюся як удома. Але й, будучи в Лондоні, я не відчуваю себе на батьківщині. Все одно Україна, Харків – це завжди буде моєю домівкою. Там мешкає вся моя сім'я – мама, тато, сестра, бабуся. Для мене він завжди був і буде моїм домом.

Батли в цьому виді спорту включають абсолютно фантастичні вправи. Фото: instagram.com/bgirlstefani/

Улюблене тату – медуза на нозі на честь дочки

- Чи більше уваги до вас тепер в інтернеті після срібла на Євро?

- Не можу сказати, щоб дуже багато. У нашого виду спорту дуже вузьке коло людей, що цікавляться. Більшість танцюристів мене й так уже знали. А люди поза брейкінгом ще не розуміють, що відбувається, і не надто стежать за нашими перемогами, результатами. Тому я не можу сказати, що набагато більше уваги, але у будь-якому разі різниця відчувається. Тому що я перемогла багатьох спортсменів зі світовим ім'ям, і тепер усі переживають за те, що я братиму участь на якихось інших чемпіонатах. Я гідний суперник.

- Як встигаєте поєднувати спорт та материнство? Наскільки це складно?

– Тільки завдяки моїй родині. Мене дуже сильно підтримує чоловік, допомагає з дитиною. У нас із ним одразу була домовленість, що це спільний проєкт, а не тільки мій. Тому ми ділимо наші обов'язки щодо виховання дитини. Також у мене бабуся у Лондоні, я привезла її пів року тому через війну. Це дає мені величезну можливість йти на тренування протягом дня.

- У вас чимало татуювань. Можете розповісти, про що вони? Які з них для вас найулюбленіші?

- Вони для мене без жодного сенсу. Просто красиві картинки, мабуть. Але єдине, що можу сказати, що я набивала татуювання щоразу, коли в моєму житті щось змінювалося. Коли нові періоди наступали, зміни в житті. Татуювання мені подобаються. Але я ніколи не замислювалася над якимось змістом, щоби їх бити. Просто вибирала за своїми ідеями, красивими ескізами. Моя любима – остання робота, яку я зробила. Це медуза на нозі. Я її присвятила своїй доньці.

– Як любите проводити свій відпочинок? Що для вас ідеальний відпочинок?

- Для мене найкращий відпочинок – це побути зі своєю родиною біля моря. Я дуже люблю море, сонце. Я не прихильник гучних тусовок. З друзями я люблю проводити час, але все ж таки для мене в пріоритеті бути поруч із сім'єю.

- Про що мрієте?

- Якоїсь однієї мрії, яку я собі поставила б багато років тому і намагалася прийти до неї, немає. Щороку або якогось періоду часу я ставлю собі якісь цілі, і, скажімо так, це як маленькі мрії. Спершу це було виїхати жити за кордон. І я цього досягла. Через якийсь час я мріяла вийти заміж. Зараз я цього досягла. Чого я хочу далі? На даний момент - це Олімпіада. Зараз я мрію туди потрапити та фокусуюсь на цьому. Робитиму для цього все можливе. Але якщо говорити про якісь масштабні плани чи якісь мрії в житті, то хочу, щоб моя дитина була найщасливішою людиною на світі. І щоб я мала можливість допомогти їй в житті бути успішною. Щоб ніколи не стояло питання фінансів, що я не можу чогось дозволити своїй дитині. Про що люди мріють? Про квартиру? Машину? Ні, про таке я не мрію. Я знаю, що в мене є щось, а щось буде по-любому. Матеріальні речі мене не цікавлять. Я точно знаю – будуть, якщо я захочу. На даний момент так.

З дочкою Міланою біля моря. Фото: instagram.com/bgirlstefani/

ДО РЕЧІ

Дитяча кличка стала сценічним ім'ям

- Чому ваш нікнейм саме Stefani?

- Stefani – це дитяче прізвисько. Будучи класом у 5-6-му я дуже любила співачку Гвен Стефані, слухала її пісні. Друзі прозвали мене Стефанем. І так я Стефанею була багато років, доки не пішла на брейкінг. І там мій тренер перед першим баттлом спитав, як я хочу бути підписана. І я сказала, що мене Стефанею завжди у школі називали. І мені підписали Stef. Stef не прижилося, бо на якомусь із чемпіонатів мене підписали Stefani. І так воно й лишилося.

Теги за темою
Спорт
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Зеленський повідомив, коли домовлятиметься з Трампом про завершення війни
TSN
2024-11-15T23:39:20Z
Байден використає всі виділені для допомоги України гроші до 20 січня, – Блінкен
24tv
2024-11-15T23:36:33Z
Іран будує укриття для російських Су-35: з'явилися супутникові знімки
ГЛАВКОМ NET
2024-11-15T23:27:53Z
Зеленский назвав умову для переговорів з Путіним
TSN
2024-11-15T23:27:18Z
Трамп хоче кінця війни, але не припинить постачання зброї Україні - Politico
GlavRed
2024-11-15T23:27:04Z
Україна може стати донором безпеки на Європейському континенті — Кравчук
Хвиля
2024-11-15T23:12:52Z
Макрон побоюється, що Трамп втягне Європу в торговельні війни – Bloomberg
ГЛАВКОМ NET
2024-11-15T23:03:29Z
Сільвестр Сталлоне назвав Трампа "другим Вашингтоном"
ZN UA
2024-11-15T23:03:08Z
Максим Кріппа вважає інформаційною атакою статтю «Економічної правди», у якій його порівняли з Курченко
Детектор М
2024-11-15T23:01:51Z
5 атмосферних новорічних фільмів, які не набридає переглядати
24tv
2024-11-15T21:33:47Z
Принцеса померла: в Японії не стало 101-річної Юріко
GlavRed
2024-11-15T20:27:45Z
Королева екранів у 90-х: 4 найкращі фільми з Шерон Стоун
24tv
2024-11-15T20:21:19Z
Довів до істерики: чоловік Тодоренко публічно зганьбив її під час шоу
GlavRed
2024-11-15T19:27:26Z
Інтимні листування і романтичні побачення: Єфросиніна розповіла про стосунки з чоловіком-воїном
24tv
2024-11-15T19:06:36Z
На проєкті "Холостяк" відбувся перший поцілунок: з ким із дівчат зблизився Олександр Терен
24tv
2024-11-15T18:57:27Z
“Де би ти не була”: PARFENIUK з камерним оркестром у новій відеороботі
Storyboom
2024-11-15T18:42:28Z
Дизайнери назвали 5 культових стилів інтер'єру, які вони просто обожнюють
24tv
2024-11-15T18:42:03Z
Музика до вистави «Косачка» з’явилась на Spotify і Apple Music
Вива
2024-11-15T18:18:45Z
Результат на мільйон: для чого француженки кидають пральний порошок в унітаз
GlavRed
2024-11-03T18:27:51Z
Як приготувати м’яку печінку без вимочування: варіант з яблуками та цибулею
24tv
2024-11-15T21:57:37Z
Топ 5 заспокійливих напоїв, які допоможуть розслабитися після напруженого дня
Фокус
2024-11-15T21:12:03Z
Уряд підтримав проєкт закону про реформування соціального страхування
ZN UA
2024-11-15T21:01:02Z
Українські лікарні можуть знову потрапити до лап бюрократії: зарплати затримаються, купівля обладнання відкладеться
Знай
2024-11-15T20:12:48Z
Як часто потрібно насправді замінювати губку для посуду: відповідь точно здивує
24tv
2024-11-15T20:12:28Z
Реформа МСЕК: уряд змінив систему призначення інвалідності
24tv
2024-11-15T20:06:56Z
Не все так просто: як потрібно чхати, щоб не нашкодити собі та іншим
24tv
2024-11-15T20:06:40Z
МСЕК замінять новою системою встановлення та підтвердження інвалідності - рішення уряду
УкраинФорм
2024-11-15T19:42:18Z
До 5 діб без світла: чого очікувати та від чого залежатиме тривалість блекаутів взимку
Фокус
2024-11-15T23:15:35Z
Чехія знову закуповує російський газ – Bloomberg
ГЛАВКОМ NET
2024-11-15T23:03:47Z
Російські НПЗ закриваються через збитковість – Reuters
ГЛАВКОМ NET
2024-11-15T22:12:51Z
Газпром відзавтра припиняє поставки газу австрійській компанії через Україну
УкраинФорм
2024-11-15T21:24:49Z
Підозрюваний у мільярдних оборудках з держмайном придбав віллу та яхту за кордоном – розслідування
TSN
2024-11-15T21:24:05Z
Сало вже не народний продукт: м'ясні вироби стають недоступними для українських родин - нові ціни зашкалюють
Знай
2024-11-15T21:12:16Z
Борщовий набір стане ще дорожчим: українців попередили про дефецит популярного овоча
Хвиля
2024-11-15T21:03:36Z
Канцлер Австрії після припинення поставок "Газпрому": Не піддамось шантажу Путіна
Европейская правда
2024-11-15T20:06:26Z
Поки не думає дешевшати: які зараз ціни на картоплю у магазинах
24tv
2024-11-15T20:03:23Z
Зеленський озвучив очікування від НАТО після залучення армії КНДР до війни проти України
TSN
2024-11-15T23:27:46Z
Привласнив кошти, зібрані для ЗСУ. Військовий отримав підозру
ГЛАВКОМ NET
2024-11-15T23:27:36Z
Норвегія профінансує виробництво озброєння в Україні: Умєров повідомив подробиці
TSN
2024-11-15T23:27:18Z
День ангела 16 листопада: кого та як вітати з іменинами
TSN
2024-11-15T23:27:11Z
Олена Зеленська відвідала на Київщині «Містечко Хансена» для тих, хто втратив дім через війну
УкраинФорм
2024-11-15T23:03:15Z
Китай вперше поставив Росії зброю для війни проти України – ЗМІ
ГЛАВКОМ NET
2024-11-15T22:27:33Z
"У мене велике серце": жінка врятувала понад 350 000 дітей
GlavRed
2024-11-15T22:27:25Z
Майже 40% населення України потребують гуманітарної допомоги - ООН
УкраинФорм
2024-11-15T22:25:29Z
Українські розробники випробували свої FPV-дрони на стійкість до радіоелектронного придушення
ZN UA
2024-11-15T22:25:19Z
Медова пахлава з горіхами: східний десерт у вашій оселі від "Мастер Шефа" Глинської
Политека
2024-11-15T23:36:15Z
Смак, відомий з дитинства: рибні котлети по-одеськи
24tv
2024-11-15T20:33:25Z
Ви самі знімете захист із себе та всієї родини: які речі ніколи не можна викидати
GlavRed
2024-11-15T20:27:45Z
Речі, які ніколи не варто зберігати біля плити
24tv
2024-11-15T19:57:45Z
Наука каже, що ви розумні, якщо робите це у своїх стосунках
24tv
2024-11-15T19:36:44Z
4 знаки зодіаку, до яких вже до кінця листопада повернеться натхнення
24tv
2024-11-15T19:00:38Z
Жовта смуга на унітазі зникне назавжди: народний метод працює безвідмовно
24tv
2024-11-15T18:36:27Z
Додайте яскравих фарб до свята з Аперолем: простий рецепт улюбленого коктейлю
24tv
2024-11-15T18:06:56Z
Догляд за птахами взимку: способи продовжувати забезпечувати їх водою в холодні місяці
24tv
2024-11-15T17:51:54Z
Португалія — Польща 5:1 Відео голів та огляд матчу Ліги націй
Football.ua
2024-11-15T23:27:16Z
Іспанія здобула перемогу над Данією та достроково виграла групу Ліги націй
TSN
2024-11-15T23:27:06Z
Футболісти збірної Косово залишили поле у матчі Ліги націй через сербський прапор
ZN UA
2024-11-15T23:12:57Z
Майк Тайсон – Джейк Пол: онлайн-трансляція бою
24tv
2024-11-15T22:12:08Z
Ліга націй: Шотландія сенсаційно дотиснула Хорватію, Швейцарія вилетіла з еліти
Football.ua
2024-11-15T21:57:58Z
Ліга націй УЄФА: Португалія розгромила Польщу, Іспанія виграла в Данії
УкраинФорм
2024-11-15T21:57:29Z
Іспанія здолала Данію та виграла групу A4
Football.ua
2024-11-15T21:46:03Z
Володар Золотого М'яча, який грав за Реал та Ювентус, завітає в Росію на розважальний турнір
24tv
2024-11-15T21:39:19Z
Квеквескірі: Нам не треба якихось додаткових досліджень про сильні чи слабкі якості збірної України
Football.ua
2024-11-15T20:58:58Z
У Києві та області оголосили повітряну тривогу, у передмісті столиці чути вибухи
УкраинФорм
2024-11-15T23:36:48Z
Російські загарбники атакують Україну ударними БпЛА: мапа тривог
TSN
2024-11-15T23:27:22Z
У захопленому росіянами Старобільську на Луганщині склад родини мають підтверджувати сусіди - ОДА
УкраинФорм
2024-11-15T23:16:48Z
Україна повернула із окупованих територій 15 дітей
ГЛАВКОМ NET
2024-11-15T23:12:13Z
Прикордонники за допомогою дрона знищили російську вантажівку з боєприпасами
УкраинФорм
2024-11-15T22:51:56Z
Ворог намагається зайти в тил вночі під спецковдарами, – ЗСУ про ситуацію у Часовому Яру
24tv
2024-11-15T22:33:33Z
Карта бойових дій в Україні станом на 16 листопада 2024 року
ГЛАВКОМ NET
2024-11-15T22:00:07Z
На фронті 157 зіткнень, на Покровському та Курахівському напрямках найбільша кількість боїв
УкраинФорм
2024-11-15T21:57:31Z
Вперше таке бачимо, – Андрющенко розповів про перекидання техніки в Маріуполі
24tv
2024-11-15T21:48:58Z
Ексвійськового Влада Сорда затримали за підозрою у крадіжці грошей під час збору на міномети для ЗСУ
ZN UA
2024-11-15T22:54:09Z
Виманив телефон для «термінового дзвінка»: в Харкові оголосили про підозру шахраєві
InternetUA
2024-11-15T22:33:14Z
У Турині на протесті студентів вибухнула бомба, поранені 15 поліцейських
УкраинФорм
2024-11-15T22:12:53Z
На Черкащині жінка побила 11-річну дитину та відібрала телефон
InternetUA
2024-11-15T21:42:17Z
Представник ТЦК відкрив стрілянину під Києвом: Міноборони відреагувало
ГЛАВКОМ NET
2024-11-15T21:27:19Z
Невагомість та крики: люди пережили жах під час авіаперельоту і розвернули літак
Фокус
2024-11-15T20:39:26Z
Блогер Сорд "розвів" підписників на зборі для ЗСУ - його викрила поліція
Комсомольская правда
2024-11-15T20:19:26Z
На Черкащині 5-річний хлопчик потрапив до реанімації після видалення зуба
Комсомольская правда
2024-11-15T19:49:33Z
Шахраї виманили у чоловіка понад 330 тисяч гривень
InternetUA
2024-11-15T19:39:21Z
Google відстежила 40 мільйонів смартфонів по всьому світу
InternetUA
2024-11-15T21:51:52Z
До Чорної п'ятниці Київстар ТБ запустила промокампанію: чого очікувати глядачам
TSN
2024-11-15T21:24:50Z
Народжені бачити світ плоским: учені розповіли, чому ми не бачимо округлість Землі
Фокус
2024-11-15T21:06:17Z
Apple видалила новинний додаток з російського App Store на вимогу «Роскомнадзору»
ГЛАВКОМ NET
2024-11-15T20:48:55Z
Бурбон дарує світло: науковці знайшли геніальне використання відходів його виробництва
24tv
2024-11-15T20:42:30Z
Apple видалила з російського AppStore додаток «Радио Свобода»
УкраинФорм
2024-11-15T20:18:46Z
Головні смартфони-флагмани 2024 року порівняли за автономністю: хто переміг
InternetUA
2024-11-15T19:46:23Z
Вчені створили фотонні кристали часу, які експоненціально посилюють світло
Portaltele
2024-11-15T19:46:03Z
Переконав кинути роботу і піти за ним: як робот викрав 12 великих "колег" іншого виробника – відео
TSN
2024-11-15T19:21:41Z
В Україні Renault Master оснастили «розумним» гідробортом
AutoCentre
2024-11-15T20:36:43Z
Автопарк Укрпошта оновився місткими фургонами
AutoCentre
2024-11-15T18:18:10Z
Яким чудом Nissan X-Trail прискорюється 0-100 за 7 секунд
AutoCentre
2024-11-15T17:15:52Z
Відбувся перший публічний показ автобусів VDL Van Hool
AutoCentre
2024-11-15T16:16:03Z
Зимовий омивач в авто: як обрати не підробку
Взгляд
2024-11-15T15:42:58Z
Mercedes-Benz Trucks відкрив зарядний парк для електровантажівок
AutoCentre
2024-11-15T14:12:27Z
Водії зі стажем обов'язково возять в автомобілі пляшку з оцтом: навіщо так робити
TSN
2024-11-15T13:18:35Z
Зимові шини Michelin Alpin: як стати еталонним продуктом
AutoCentre
2024-11-15T12:34:06Z
В Україні зростає попит на «американців» із пробігом
ГЛАВКОМ NET
2024-11-15T10:51:55Z