MY.UAНовини
Ті, що наближають перемогу: надійні українські волонтери, яким варто довірити кошти
Ті, що наближають перемогу: надійні українські волонтери, яким варто довірити кошти

Ті, що наближають перемогу: надійні українські волонтери, яким варто довірити кошти

Під час повномасштабної війни волонтери опинилися на лідерських позиціях серед тих, кому українці довіряють найбільше. За результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, на початку цього року довіра до волонтерів зросла з 68% до 84%.

Волонтерів зараз справді чимало, і наче всі роблять щось дуже корисне. Найбільших знає кожен, але ж мають бути альтернативи! Кого ще можна підтримати й при цьому бути впевненим, що кошти та інша допомога підуть саме тим, хто цього потребує?

Ми склали список надійних перевірених волонтерів – великих та локальних, які успішно розвивають власні благодійні проєкти й щодня наближають нашу перемогу.

Олександр Джиджора. З авіації – в допомогу школам та медикам

Авіаперевезення – одна із галузей, які найбільше постраждали в Україні через війну. З перших днів повномасштабного вторгнення Росії небо над країною закрите для цивільних рейсів. Компанія Bees Airline теж повністю припинила польоти. Тепер комерційний директор перевізника Олександр Джиджора разом із командою зосередився на волонтерстві.

"Всі наші працівники різним чином були залучені до волонтерства або благодійної діяльності, ми створили благодійний фонд Future with Bess. Це дозволило у повністю правовому полі залучати до співпраці закордонних партнерів, а також партнерів авіакомпанії в Україні", – каже про свою благодійну роботу Олександр.

Future with Bess допомагає медичному батальйону "Госпітальєри", лікарням, дитячим будинкам. Ще одна мета фонду – відновлення здоров'я наших захисників, допомога у відновленні повноцінної роботи дитячих навчальних закладів, які постраждали від дій окупантів.

"Те, що волонтери фонду – це виключно працівники авіаційної галузі, дозволило нам отримати підтримку від великої кількості авіаторів України, а також від пасажирів. Закриваємо багато потреб наших захисників. З вдячністю ставимося до кожного донату, який прискорить передачу необхідного на фронт та до лікарів", – наголошує Олександр.

Марія Кошкіна. Музичні інструменти для дітей та освітній центр на колесах

Марія Кошкіна відома публіці за ролями у фільмах "Снайпер. Білий ворон", "Із зав’язаними очима", "Забуті", також вона грає на сцені Театру імені Івана Франка. Створити благодійний фонд Марія мріяла вже давно. Війна пришвидшила це рішення: із травня минулого року акторка з однодумцями взялася за нову справу. Всіма волонтерами рухало бажання допомагати і підтримувати. Так з'явився фонд МУР – Мистецький український рух.

Команда надсилає гуманітарну допомогу багатодітним і малозабезпеченим родинам по всій Україні, проводить гуманітарні виїзди на Київщину. МУР сприяє в отриманні дітьми приладдя для творчості – всі запити закривають відповідно до побажань самих дітей. Навіть під час війни потрібно не забувати про творчість, а діткам важливо розвивати таланти.

"Нещодавно ми купили бандуру для 10-річного Романа з Фастова. У нього тепер є власна бандура, він зможе практикуватися в майстерності гри та вигравати конкурси", – наводить приклад допомоги Марія.

До речі, дітям не просто надають інструменти: взаємодія з ними не переривається просто на видачі допомоги. Діти щомісяця надсилають відеозаписи своїх робіт.

Також дівчата-волонтери ведуть проєкт МУР&КО. Це мистецько-освітній культурний центр на колесах. З творчою програмою вони їздять деокупованими селами й містами або туди, де живе багато вимушених переселенців. Діткам показують казку. Підліткам проводять майстер-класи та тренінги. Батьків також залучають: для них проводять заняття з арттерапії. Разом малюють кавою або створюють щось своїми руками.

Олександр Пуськов. Мільйони гривень на допомогу Чернігову та ЗСУ

Олександр родом із Чернігова. У березні 2022-го цей досвідчений Front-end Developer компанії Ubisoft разом з іншими волонтерами заснував благодійний фонд "Це моє місто". Тоді Чернігів блокували російські війська, в окупації ще страждали Буча, Ірпінь та численні інші міста України. За понад рік повномасштабної війни фонд зібрав близько 25 мільйонів гривень.

"Головною рушійною силою було бажання допомогти близьким друзям, які або були офіцерами, або добровольцями. З перших днів вони стали на захист країни. Найвища цінність фонду – це люди. І хоча значна частина не з Чернігова, в найважчі часи всі акумулювали зусилля, щоб допомогти саме цьому місту", – розповідає співзасновник фонду.

Один із масштабних зборів, організованих командою, дозволив акумулювати понад 2 мільйони гривень. Всі кошти пішли на потреби військових. Для цього об’єдналися з відомими людьми з різних галузей: Наталею Жижченко (ONUKA), Євгеном Клопотенком, Андрієм Ярмоленком, Вікторією Апанасенко, Віталієм Гордієнком ("Загін Кіноманів"), а також спільнотою GameDev DOU та Ukraїner.

Сьогодні Олександр пишається й тим, що компанія, де він працює, надала максимум можливостей зосередитися на волонтерській діяльності в особливо складний для Чернігова час.

"Місяців три я повністю не працював, а потім поступово повертався до проєктів. Це дозволило мені допомагати місту і людям, які цього потребують. І не зупиняємося, плануємо нові проєкти. Один з них – благодійний вечір-аукціон у Чернігові: для нього ми вже підготували спеціальні лоти", – розповідає волонтер і засновник фонду.

Географія допомоги фонду поширюється на різні ділянки фронту. Допомагають 1-й танковій Сіверській бригаді, 58 бригаді імені Виговського, ССО Чернігів, ГУР МО України, 79-й Миколаївській десантно-штурмовій бригаді та багатьом іншим.

Євген Черняк. Тонни продуктових наборів та притулок для переселенців

Євген Черняк – один із найвідоміших українських підприємців. Власник та голова наглядової ради компанії Global Spirits долучається до різноманітних проєктів, які допомагають ліками, продуктовими наборами та багатьом іншим. Не залишаються осторонь від подій в Україні й працівники компанії Global Spirits: вони активно займаються видачею гуманітарної допомоги, закуповують і завозять в Україну ліки та багато іншого, чого переселенці та інші люди потребують саме зараз.

У нелегкий для країни час Євген Черняк повністю фінансує благодійний фонд Help.zp.ua у Варшаві. Особисто контролює всі поставки гуманітарної допомоги та її отримання. Сам, разом із дітьми, бере участь у завантаженні допомоги.

Зокрема, за рік було відвантажено 315 тонн гуманітарної допомоги, закуплено 80 водонагрівачів, 760 комплектів матраців та подушок, понад 15 000 упаковок медикаментів. Допомогу надали понад 20 000 постраждалим від війни. В Україну привезли по 50 генераторів та павербанків, близько 20 тонн дитячого харчування та засобів гігієни. А тимчасовий притулок надали більш ніж 3000 переселенцям.

Сергій Москалюк. "Привид Києва" та допомога дітям військових

Більшу частину життя Сергій Москалюк займався бізнесом. Також долучався до збереження архітектури Києва. Зокрема, опікувався відомим будинком Балабухи на столичному Подолі. Після початку великої війни у квітні 2022 року Сергій Москалюк разом з іншим підприємцем з Києва, Євгеном Душкіним, створили благодійний фонд.

Сергій Москалюк став волонтером Червоного Хреста. Займався евакуацією людей з Ірпеня, Бучі, Олександрівки та інших населених пунктів Київської області. В перші дні вторгнення організував у Києву видачу гуманітарної допомоги – завдяки цьому мешканці міста змогли щодня отримувати продуктові набори. Згодом стали допомагати військовим і переселенцям, людям з інвалідністю та дітям, які залишилися без батьків. Співпрацює з військовими госпіталями, поліклініками.

Після 24 лютого весь світ облетіли новини про легендарний "Привид Києва" – групу пілотів, які мужньо захищали наше небо. Для 40-ї бригади тактичної авіації, льотчики якої і є прообразами "Привида", Сергій подав заявку на реєстрацію торгової марки "Нічний привид", щоб захистити інтереси пілотів. Фонду також вдалося випустити марку Укрпошти, присвячену легендарним захисникам українського неба.

Яскравий патріотичний мурал "Привид Києва" у серці Подолу – це також ідея фонду "Для моєї України". А завдяки українській художниці Соні Морозюк з'явився ще один мурал на вулиці Мечникова в Києві. Cпільно з агенцією Charity Hub унікальні мурали планують створювати й надалі.

Зараз пріоритет фонду Сергія Москалюка – психологічна реабілітація дітей, які втратили одного з батьків у цій війні. Діток вже возили на психологічну реабілітацію до грузинського міста Батумі та Буковелю в Україні. Попереду ще багато роботи, і зараз вкрай важливо опікуватися дітьми наших героїв. Адже саме вони будуватимуть наше майбутнє після перемоги, переконаний Сергій.

Святослав Потєєнко. Сотні Starlink для військових

Війна на фронті – це ще й війна технологій. І технології у цій війні – на нашому боці, переконаний Святослав Потєєнко. Він програміст та керівник команди розробників у великій міжнародній компанії з 20-річним досвідом, і саме це знадобилося йому у волонтерстві.

Знаючи, наскільки важливий зв'язок на фронті, під час війни Святослав Потєєнко заснував благодійний фонд "Зоряні Котики" і разом з командою завіз в Україну вже понад 400 терміналів Starlink на потреби військових. У певний період часу це було непростим завданням: щоб пришвидшити доставку терміналів, до ланцюжка замовлень були залучені волонтери як в Україні, так і за кордоном.

Крім доставки Starlink, "Зоряні Котики" допомагають із обслуговуванням та налаштуванням критично важливого засобу зв'язку. Також волонтери розробили й створюють засоби маскування для терміналів Starlink, щоб їх не було помітно ворогу на фронті. Кожен пристрій випромінює тепло, тож потребує засобів, які його "розсіюють" і роблять Starlink невидимим для ворожих тепловізорів та розвідувальних фото. Окрім прямих завдань на фронті, термінали супутникового зв'язку допомагають доносити правду про війну.

"А ще – завдяки зв'язку і відео з фронту військові віддячують тим, хто в тилу і хто продовжує донатити на армію, щоб наближати нашу перемогу", – впевнений Святослав Потєєнко.

Назар Озерянський. Обстеження пацієнтів та пікапи для ЗСУ

Кардіохірург Назар Озерянський волонтерить ще з часів Майдану. У розпал Революції Гідності створив громадську організацію "Дія в Україні". Зараз це об’єднання волонтерів, яке веде діяльність із розбудови громадянського суспільства в Україні і допомагає військовим та цивільним під час війни Росії проти України – на фронті та в тилу.

"Ми переконані, що чекати змін не варто – треба самим ставати їх ініціатором. Події в Україні останніх років та багатовікова історія доводять: жага до змін – саме той драйвер, який рухає суспільство вперед. Лише об’єднавшись, ми можемо досягти спільної мети: успішна, економічно сильна країна, де кожен може долучитися до розбудови держави, як на локальному рівні у своєму будинку та дворі, так і на рівні України", – переконаний лікар і волонтер.

Один із напрямів роботи – "Медичний Десант": безкоштовні обстеження пацієнтів проводять у різних регіонах країни. Другий напрям – допомога військовим. Волонтери виїздили на фронт безліч разів: щоразу везли військовим дрони, генератори та інші необхідні речі.

"Кілька разів ми успішно з'їздили у саме пекло, фортецю Бахмут. Привезли для наших хлопців та дівчат 251-го батальйону крутий дрон Matric 30-t. Одну з подорожей провели саме під Великдень, щоби влаштувати хлопцям свято. Привезли кілька мавіків, відремонтоване авто та багато різних солодощів від школярів та вчителів 48-ї гімназії Києва", – згадує волонтер.

Однією з перших в Україні організація розробила аптечки для військових за стандартами НАТО. Також почали надавати турнікети замість звичних раніше джгутів Есмарка – військовим, водіям швидких, цивільним. Під час пандемії COVID-19 виготовляли захисні екрани для медиків, конектори та додаткові деталі для медичного обладнання.

Маючи багато контактів за кордоном – у Литві, Польщі, Норвегії та багатьох інших країнах, – залучаємо закордонну допомогу, каже Назар Озерянський. Саме таким чином вдалося завезти військовим багато пікапів, дронів тощо.

Сергій Чайковський. Евакуація та допомога в найгарячіших точках фронту

Сергій Чайковський заснував громадську організацію "Набуток" 1 березня минулого року, об'єднавши команду волонтерів, які допомагають військовим та цивільним з екіпіруванням, технікою, харчами, засобами гігієни. Також вони евакуюють цивільних із прифронтових територій.

Сам волонтер описує свою роботу так: "Наша суперсила – діставатися туди, куди інші не доїжджають. Декілька разів на місяць завозимо допомогу у Вугледар, Бахмут, Авдіївку та інші прифронтові населені пункти, про які не почуєте у новинах, але які потребують допомоги не менше".

Окрема складність – евакуація, яка і дуже небезпечна, і складна логістично, кажуть в організації. Адже нерідко вона відбувається прямо під час ворожих артилерійських атак. А в один із виїздів їм довелося евакуювати... лебедя, який жив у водоймі.

Втім, найбільша складність у процесі такої роботи – забезпечити безпеку команди, кажуть самі волонтери.

"Ми рухаємося вздовж "червоних ліній", де прильоти артилерії – це звичне явище. Минулої поїздки безпосередньо перед нашою колоною було влучання чотирьох ракет, а під час видачі гуманітарної допомоги над головами літали два російських бомбардувальники. Попри це, ми дотримуємося свого кредо: "Головне – не зупинятися", – переконаний Сергій Чайковський.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Ракетний удар по центру Харкова: що атакували росіяни і які наслідки "прильоту"
TSN
2024-11-25T10:36:09Z
Уночі росіяни спробували прорватися через кордон у Харківській області
24tv
2024-11-25T10:34:41Z
Бійці Третьої штурмової зачистили селище Копанки на Харківщині
24tv
2024-11-25T10:27:17Z
Гороскоп на грудень 2024: Стрільцям - підвищення, Риб попросять про допомогу
GlavRed
2024-11-25T10:27:10Z
Росіяни вдарили по центру Харкова. Вже відомо про постраждалих, половину з яких госпіалізували
ZN UA
2024-11-25T10:21:58Z
Погода в Україні 26 листопада: на деревах - паморозь, сніг - на сході та заході
Комсомольская правда
2024-11-25T10:16:59Z
Курахове і Велика Новосілка — що далі? Огляд останніх подій на ключовій ділянці фронту
Фокус
2024-11-25T10:15:03Z
На сході України у бою загинув фінський медик-доброволець
УкраинФорм
2024-11-25T10:09:10Z
На сході України від початку доби відбулося вже 19 боєзіткнень - військові
УкраинФорм
2024-11-25T10:06:45Z
Ще є 100 тисяч: у Раді розповіли про резерви для мобілізації та зміну бронювання
Фокус
2024-11-25T10:36:26Z
У Швейцарії вирішили, чи фінансуватимуть Євробачення-2025: відомі результати референдуму
24tv
2024-11-25T10:36:09Z
Протестувальники закидали яйцями парламент Грузії, що розпочав перше засідання без опозиції
Европейская правда
2024-11-25T10:35:51Z
Новий тренд з Віктором Ющенком розірвав мережу: кумедне відео
24tv
2024-11-25T10:33:35Z
У Дії з’явиться функція отримання дозволу на зброю
ГЛАВКОМ NET
2024-11-25T10:31:10Z
Україна вдарить ATACMS по «жирних» цілях на території РФ, але не по Кримському мосту – Снєгирьов
GlavRed
2024-11-25T10:27:35Z
"Це остання карта в кишені Путіна": експерт описав підступний план Кремля
GlavRed
2024-11-25T10:27:21Z
Зеленський: Зі вчорашнього вечора Росія застосувала близько півтори сотні дронів, авіабомби та ракети
УкраинФорм
2024-11-25T10:27:10Z
Партія влади Грузії хоче провести вибори президента у цьому році
Европейская правда
2024-11-25T10:23:45Z
У Загребі виступив український театр міміки та жестової мови «Райдуга»
УкраинФорм
2024-11-25T10:37:05Z
"Меладзе дав шанс": Віра Брежнєва зробила гучне зізнання - що сталося
GlavRed
2024-11-25T10:27:54Z
"Євробачення-2025" опинилося під загрозою зриву: чи проводитимуть у Швейцарії конкурс
TSN
2024-11-25T10:21:49Z
Розкішний тренд: які шуби купити взимку, щоб мати дорогий вигляд
24tv
2024-11-25T10:12:58Z
Лілія Ребрик розчулила кадрами, як її донька між тривогами і обстрілами бере участь у турнірі з танців
TSN
2024-11-25T10:06:41Z
Том Голланд та Зендея сходили на незвичне побачення в барі
Фокус
2024-11-25T10:00:11Z
Режисер «Самотніх вовків» скасував продовження, бо «більше не довіряє Apple»
ITC
2024-11-25T09:55:30Z
Перший повноцінний трейлер «Білосніжки» з Рейчел Зеглер «втік» у мережу — в якості, і досі не видалений
ITC
2024-11-25T09:52:46Z
У популярному серіалі Netflix пролунала відома українська народна пісня: що відомо
24tv
2024-11-25T09:51:08Z
Бджолине лікувальне ліжко в піраміді: авторська методика оздоровлення Ольшанського
TSN
2024-11-25T10:21:16Z
Дослідження попереджає: бути диванним овочем шкідливо для пам'яті
Фокус
2024-11-25T09:46:40Z
Хвороби крові: які аналізи здати, щоб виявити
24tv
2024-11-25T09:21:59Z
МОЗ посилює контроль над психіатричними оглядами з 2025 року
УкраинФорм
2024-11-25T09:13:47Z
Чому гарячі батареї — ворог вашого сну
360ua.news
2024-11-25T09:09:15Z
Реформа МСЕК: в Мінсоцполітики пояснили, що буде з інвалідністю, виплатами та кого перевірятимуть
Фокус
2024-11-25T07:15:46Z
Пити чи ні: наскільки корисне чи шкідливе шампанське
24tv
2024-11-25T06:06:17Z
Лікарі відкрили секрети самовідновлення людського серця
Portaltele
2024-11-25T05:49:28Z
Захистіть своє здоров’я під час магнітної бурі 25–27 листопада
360ua.news
2024-11-24T17:30:57Z
Майстри українського кіокушинкай-карате здобули 5 нагород Кубка Європи
УкраинФорм
2024-11-25T10:31:14Z
Повторюєш пропаганду Путіна, – Кличко різко відповів коментатору UFC, який послав Зеленського
24tv
2024-11-25T10:25:02Z
Легенда боксу назвав одразу трьох супертяжів, які були кращими за Мухаммеда Алі
24tv
2024-11-25T10:21:31Z
Українські шпажистки - срібні призерки Кубка світу у Ванкувері
УкраинФорм
2024-11-25T10:09:50Z
Твердохліб – про матч з Оболонню: Я відразу всім сказав, що там "чистий" гол
Football.ua
2024-11-25T10:01:32Z
Нечувана щедрість: ЗМІ розкрили суму, яку отримає збірна України за вихід у плей-оф Ліги націй
24tv
2024-11-25T10:00:00Z
Гора з «Гри престолів» підняв рекордні 450+ кілограмів SSD сумарною місткістю у 282 петабайти
ITC
2024-11-25T09:52:52Z
Шищенко: Одна помилка позбавила Оболонь очок
Football.ua
2024-11-25T09:40:57Z
Українські рапіристки вперше в історії стали віцечемпіонками на Кубку світу
24tv
2024-11-25T09:33:52Z
119 компаній внесли до підсанкційних списків РНБО у 2024 році, — Опендатабот
Детектор М
2024-11-25T10:35:51Z
Світовий банк передав Україні понад $40 мільярдів з початку повномасштабного вторгнення
УкраинФорм
2024-11-25T10:33:30Z
На великі зміни сподіватися не варто: як збільшаться пенсії у 2025 році
24tv
2024-11-25T10:30:34Z
Найбезпечніша електроенергія. Президентка Професійної асоціації екологів радить Україні розвивати АЕС
ГЛАВКОМ NET
2024-11-25T10:24:55Z
Як підтвердити право колишнього члена колгоспу на землю с/г призначення
AgroNews
2024-11-25T10:12:37Z
Завдяки «Турецькому потоку» припинення транзиту газу через Україну не вплине на Угорщину - Сійярто
УкраинФорм
2024-11-25T10:12:06Z
"Укрзалізниця" запускає зі Львова ще один міжнародний рейс: куди цього разу і коли
24tv
2024-11-25T10:03:17Z
Шмигаль: Україна здатна подвоїти обсяг агроекспорту
AgroPortal
2024-11-25T10:00:36Z
Протягом минулого тижня НБУ не купував валюту: скільки регулятор продав на міжбанку
24tv
2024-11-25T09:57:07Z
Чоловік переробив старий комод на тумбу під телевізор: ідея для стильних меблів
24tv
2024-11-25T10:36:46Z
Анатолічу відмовили у відстрочці від служби у ЗСУ, незважаючи на статус багатодітного батька
Комсомольская правда
2024-11-25T10:36:22Z
Багатій закопав скрині зі скарбами на мільйони і кинув виклик будь-кому, хто їх знайде
TSN
2024-11-25T10:36:21Z
Значна частина українців втратить право на бронь від мобілізації, – нардеп Кицак
24tv
2024-11-25T10:33:28Z
Сили оборони атакували низку важливих об'єктів у Брянській, Калузькій та Курській областях - Генштаб
УкраинФорм
2024-11-25T10:33:27Z
Військові показали випробування наземних роботизованих комплексів
УкраинФорм
2024-11-25T10:33:00Z
Україна має відходити від образу жертви на світовій арені - Ковальська
УкраинФорм
2024-11-25T10:31:16Z
Національна академія наук відмовилася від Telegram
ГЛАВКОМ NET
2024-11-25T10:27:50Z
З 25 листопада почав діяти закон про зброю - МВС нагадало, що зміниться для цивільних
Комсомольская правда
2024-11-25T10:27:10Z
У Литві не виключають, що літак DHL міг впасти через технічну несправність
Европейская правда
2024-11-25T10:35:16Z
Поліцейські Кам’янського розшукують 15-річного хлопця
Украина Криминальная
2024-11-25T10:34:04Z
Далекобійник намагався вивезти ухилянта до Молдови під причепом вантажівки
Украина Криминальная
2024-11-25T10:31:59Z
Під удар в Одесі потрапив щільнозаселений мікрорайон у центрі: що відомо про наслідки атаки
24tv
2024-11-25T10:27:51Z
У Литві вантажний літак впав на житловий будинок: є жертви
Фокус
2024-11-25T10:24:49Z
Мотороша ДТП на Чернігівщині: жінка загинула під колесами "Газелі"
TSN
2024-11-25T10:18:58Z
Авіакатастрофа у Литві. Які версії розглядає слідство
ГЛАВКОМ NET
2024-11-25T10:09:31Z
Отруєння грибами у Копичинцях: у лікарні померла ще одна дитина
УкраинФорм
2024-11-25T10:06:36Z
Авіакатастрофа вантажного літака в Литві: в мережі опублікували кадри падіння
Фокус
2024-11-25T09:57:00Z
Що категорично не можна давати курям: фермер назвав продукти, які викликають діарею та інші проблеми
TSN
2024-11-25T10:36:20Z
Їх у житті не розлучить ніхто: 3 пари знаку Зодіаку, яким бути разом написано за долею
Знай
2024-11-25T09:51:59Z
Астрологи назвали три щасливі знаки Зодіаку цього тижня
360ua.news
2024-11-25T09:48:09Z
Китайський гороскоп на завтра 26 листопада: Драконам - зриви та сварки, Козлам - підозри
GlavRed
2024-11-25T09:27:49Z
5 речей у домі можуть притягнути лихо: ніколи не тримайте їх в оселі
24tv
2024-11-25T09:00:25Z
Салати на Новий рік 2025: тут знайдуться рецепти на будь-який смак
24tv
2024-11-25T08:45:59Z
Гороскоп на завтра 26 листопада: Скорпіонам - великий успіх, Левам - виснажливий день
GlavRed
2024-11-25T08:27:33Z
Чому не можна зберігати ножі поруч із виделками та ложками
GlavRed
2024-11-25T08:27:08Z
Зима – пора досягнень: які знаки Зодіаку будуть найбільш продуктивними цієї пори
Знай
2024-11-25T07:51:56Z
Ще один великий виробник смартфонів може інтегрувати штучний інтелект від OpenAI
24tv
2024-11-25T10:36:03Z
Шахраї використовують фальшиві акції від UNICEF для збору особистих даних українців
Комсомольская правда
2024-11-25T10:33:03Z
OnePlus готує компактний смартфон на базі Snapdragon 8 Elite
ITC
2024-11-25T10:33:02Z
Експерти поділилися секретами вибору недорогого смартфона
InternetUA
2024-11-25T10:32:03Z
Простіше простого: шикарний торт "Рафаелло" без випічки на новорічний стіл
GlavRed
2024-11-25T10:27:53Z
Шоуранер «Аркейн» підтвердив розробку трьох нових проєктів за League of Legends
ITC
2024-11-25T10:25:59Z
Журналіст Eurogamer звинуватив S.T.A.L.K.E.R. 2 у націоналізмі через сірники та маки — гравці відповіли мемами
ITC
2024-11-25T09:52:03Z
Світ став барвистим. Як і коли у тварин насправді розвинулися яскраві кольори
Фокус
2024-11-25T09:51:19Z
Українські інженери створять інноваційний штучний інтелект для американських бойових дронів
InternetUA
2024-11-25T09:46:36Z
Чорна п’ятниця з Mitsubishi: знижка 5% на кросовери!*
AutoCentre
2024-11-25T10:34:01Z
Volvo готує новий гібридний кросовер із запасом ходу понад 1000 км
AutoCentre
2024-11-25T10:10:02Z
ТОП автівок, що претендують на звання «Автомобіль року в Україні»
ITC
2024-11-25T09:52:57Z
Представлено новий кросовер Kia Sportage: подробиці та ціни
ЗаРулем
2024-11-25T09:33:34Z
Зміниться до невпізнання: нову Toyota Corolla показали за рік до презентації
Фокус
2024-11-25T09:30:45Z
Ентузіаст побудував стильний спорткар із розбитої Tesla
AutoCentre
2024-11-25T09:04:11Z
Електромобіль Tesla після ДТП перетворили на яскравий спорткар
Фокус
2024-11-25T08:42:51Z
MG готує новий пікап для конкуренції з Toyota HiLux
AutoCentre
2024-11-25T08:04:58Z
Volkswagen презентував брутальний пікап для серйозного бездоріжжя
Фокус
2024-11-25T07:51:50Z