/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2Fbdb03c5b01fe7240ddd7d92433770737.jpg)
На українців чекає серйозна перевірка - під загрозою не тільки АЗС
У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики парламенту виникла ініціатива щодо проведення комплексних перевірок до 19 липня.
Вона була рекомендована Податковій службі та іншим контролюючим органам. Про це повідомляє Данило Гетьманцев у своєму Telegram-каналі.
За його даними, перевірки охоплюватимуть АЗС та інших роздрібних продавців палива з метою припинення нелегальної торгівлі пальним та інших порушень. Крім того, у парламенті хочуть проводити і контрольні закупівлі, зокрема.
У документі зазначається, що ці перевірки стосуватимуться АЗС різних типів. Податкові служби перевірятимуть такі аспекти: наявність ліцензій на роздрібну торгівлю паливом; реєстрацію РРО; дотримання акцизного складу. А ще оформлення найманих працівників тощо.
Перевірять і покупців газового конденсату, розчинників, тому що їх можуть використовувати під час незаконного виробництва палива. Повідомляється, що такі серйозні перевірки торкнуться не лише заправок, а й продавців/виробників алкоголю та тютюнових виробів.
Усі ці заходи мають забезпечити дотримання вимог законодавства та запобігти незаконним діям у сфері продажу та виробництва підакцизних товарів.
Знай.ua писав, українців змушують продати свої легкові авто: "Іншим важко на них дивитися"