MY.UAНовини
Заморожений конфлікт: США готуються до «корейського сценарію» в Україні — Politico
Заморожений конфлікт: США готуються до «корейського сценарію» в Україні — Politico

Заморожений конфлікт: США готуються до «корейського сценарію» в Україні — Politico

Заморожений конфлікт: США готуються до «корейського сценарію» в Україні — Politico

Штати обговорюють різні варіанти.

Американські офіційні особи готуються до того, що війна РФ проти України може перетворитися на заморожений конфлікт, який триватиме багато років, можливо десятиліть, і приєднається до низки подібних тривалих протистоянь, пише Politico.

Варіанти довгострокового «замороження», які обговорюються в адміністрації президента США Джо Байдена, включають питання про те, де встановити потенційні лінії, які Україна і Росія погодилися б не перетинати, але які не обов'язково повинні бути офіційними кордонами. Попередні обговорення відбуваються в різних американських відомствах і в Білому домі.

Цей сценарій може виявитися найбільш реалістичним у довгостроковій перспективі, враховуючи, що ні Київ, ні Москва, схоже, не збираються визнавати свою поразку. Він також стає все більш імовірним на тлі поширення в адміністрації США ідеї, що майбутній український контрнаступ не завдасть смертельного удару Росії.

Заморожений конфлікт - коли бойові дії призупиняються, але жодна зі сторін не оголошує себе переможцем і не погоджується з тим, що війна офіційно закінчилася, також може бути політично привабливим довгостроковим результатом для США та інших країн, які підтримують Україну.

Це означало б, що кількість військових зіткнень зменшиться, витрати на підтримку Києва, ймовірно, також знизяться, а увага громадськості до війни ослабне.

«Ми плануємо на довгострокову перспективу, незалежно від того, виглядає конфлкіт замороженим чи ні», - сказав американський чиновник, знайомий з дискусіями в адміністрації Байдена щодо України. За словами посадовця, таке планування отримує все більше уваги в адміністрації, тоді як у минулі місяці йшлося про «терміновість і короткостроковість».

Двоє інших американських чиновників і колишній співробітник адміністрації Байдена підтвердили, що тривале заморожування бойових дій є однією з можливостей, до якої готуються США. Американські урядовці обмірковують і довгострокові безпекові зв'язки, які Вашингтон матиме з Києвом, а також відносини України з НАТО.

Прихильники одного з напрямків думок схиляються до того, що українці повинні повернути Маріуполь і доступ до Азовського моря, тоді як інші менш зациклені на розміщенні лінії розмежування за умови, що Україна буде в безпеці в майбутньому, казав колишній посадовець адміністрації США, описуючи внутрішні обговорення.

Такі дискусії перебувають на ранній стадії, при цьому американські чиновники підкреслюють, що війна залишатиметься «гарячою» ще досить довго, і адміністрація Байдена має намір надати Україні зброю і підтримку, необхідну для витіснення росіян з якомога більшої частини території.

Утім, навіть припущення про такі плани може підірвати впевненість українських лідерів у незмінній відданості Америки, особливо з огляду на заклики деяких республіканців до зменшення підтримки Києва.

Високопоставлений чиновник адміністрації Байдена на умовах анонімності сказав, що наразі розглядається низка планів на випадок надзвичайних ситуацій, але ситуація є мінливою, і єдиний упевнений прогноз полягає в тому, що Росія не завоює Україну.

Хоча багато американських посадовців уникають публічних розмов про те, як розвиватиметься війна, голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі неодноразово прогнозував, що все завершиться переговорами, а не військовою перемогою якоїсь зі сторін.

А склад нещодавніх пакетів військової допомоги Україні відображає перехід адміністрації Байдена до більш довгострокової стратегії, сказав представник Міністерства оборони.

За останні кілька місяців кількість обладнання, що надсилається безпосередньо з наявних запасів США, неухильно зменшується, в той час як пакети допомоги, що використовуються для закупівлі нових озброєнь у промислових виробників — процес, який може тривати від кількох місяців до кількох років, збільшуються.

Адміністрація Байдена нещодавно передала з наявних американських запасів озброєння на суму 300 мільйонів доларів, переважно боєприпасів, а також виділила 1,2 мільярда доларів на закупівлю у промислових виробників складніших озброєнь, таких як засоби протиповітряної оборони.

Наразі Україна готується до контрнаступу, хоча терміни залишаються невідомими. Останніми днями президент України Володимир Зеленський припустив, що контрнаступ буде відкладений, оскільки Київ усе ще потребує більше зброї від своїх західних партнерів, водночас заявивши, що перші важливі кроки будуть зроблені незабаром.

Американські офіційні особи очікують, що бойові дії триватимуть навіть після контрнаступу.

У середньостроковій перспективі багато хто очікує патову ситуацію, коли бої триватимуть, але жодна зі сторін не здобуде значних успіхів, або війну на виснаження, коли обидві сторони намагатимуться завдати одна одній масових втрат особового складу і техніки в надії, що противник зазнає краху.

Дії України та Росії іноді залежать від неконтрольованих факторів, починаючи від переваги в повітрі і закінчуючи тим, хто перебуває не керівній посаді у Кремлі.

«Після кількох місяців або року ці війни, як правило, тривають роками», - сказав експерт Бенджамін Дженсен з Центру стратегічних і міжнародних досліджень, який проаналізував історичні дані.

За його словами, навіть у разі найуспішнішого контрнаступу України, все одно можна очікувати продовження бойових дій.

Жоден з чиновників адміністрації США, які розмовляли з POLITICO, не запропонував конкретики щодо того, як Штати впораються з багаторічною війною і не описали точну глибину планування замороженого конфлікту - інформація, яка значною мірою є засекреченою. Один американський чиновник підкреслив, що адміністрація Байдена завжди розглядала як довгострокові, так і короткострокові варіанти.

Чим довше триватиме війна, тим імовірніше, що Росія і Україна відчуватимуть міжнародний і внутрішній тиск, щоб домовитися про припинення вогню, перемир'я або інший правовий механізм для призупинення, якщо не офіційного завершення, війни.

Деякі американські чиновники та аналітики кажуть, що однією з приблизних моделей може бути Корейська війна. Активні бойові дії в цьому конфлікті закінчилися перемир'ям у 1953 році, але навіть через 70 років не було офіційно оголошено про завершення війни.

Корейський сценарій — це, безумовно, те, що обговорюють експерти та аналітики в уряді США та поза ним, коли мова йде про Україну, сказав колишній чиновник адміністрації Байдена.

Це правдоподібно, тому що жодній стороні не потрібно буде визнавати нові кордони, і єдине, про що доведеться домовитися, - це припинити стрілянину вздовж встановленої лінії. Переговори про перемир'я в Кореї тривали два роки.

Інші потенційно актуальні приклади включають суперечку між Грузією і Росією 2008 року, більш ніж 70-річне протистояння між Індією і Пакистаном за регіон Кашмір - період, який включає три війни, розділені довгими «холодними паузами», і, можливо, навіть сегменти конфлікту Росії та України між 2014 і 2022 роками, коли тривали бої за частину сходу України і Кримський регіон.

Такі призупинені війни час від часу відновлюються. Перемир'я 1994 року між Азербайджаном і Вірменією щодо Нагірного Карабаху трималося, хоча й не ідеально - доки важкі бої не порушили мир у 2020 році. Зараз обидві країни намагаються вести переговори.

Участь Заходу в кожному випадку також відрізняється. Сполучені Штати брали участь у Корейській війні і досі мають тисячі військових у Південній Кореї - ключова відмінність від України, де американські сили не воюють. Але Вашингтон відігравав незначну роль в інших конфліктах, таких як протистояння між Індією і Пакистаном.

Колишній співробітник американської розвідки, який займався питаннями, пов'язаними з Росією, сказав, що помічники Байдена, схоже, сьогодні більш охоче обговорюють довгострокові гарантії безпеки для України - ще одна ознака того, що їхні думки виходять далеко за межі майбутнього українського контрнаступу.

Україна хоче вступити до НАТО, і, за словами генерального секретаря Альянсу, країни-члени згодні з тим, що врешті-решт це станеться.

Високопоставлений представник адміністрації Байдена підтвердив, що американські чиновники обговорюють з Україною природу відносин у майбутньому.  

«Ми хочемо Україну, яка може захистити себе і стримати майбутні напади», - сказав чиновник, підкресливши, що Вашингтон не буде тиснути на Київ, щоб змусити його почати в переговори.

Якщо заявка України на членство в НАТО зайде у глухий кут, такі гарантії можуть варіюватися від угоди з Києвом про взаємну оборону в стилі статті 5 НАТО до угод про постачання зброї в стилі Ізраїлю як стримування Росії.

Як мінімум, на думку деяких нинішніх і колишніх американських урядовців, українським військовим варто приділити особливу увагу. Це може включати забезпечення сумісності української зброї і техніки з озброєнням і технікою країн НАТО та проведення спільних навчань, навіть якщо Київ не є членом Альянсу.

Аналітики та урядовці застерігають від припущень, що заморожений конфлікт означає геополітичну стабільність або менші страждання серед цивільного населення, яке опинилося на спірних територіях. Корейський півострів та індійсько-пакистанський кордон стали гарячими точками в результаті рішень, прийнятих урядами протягом десятиліть з початку конфліктів.

Радник міністра оборони України Юрій Сак сказав, що одна з причин, чому Київ постійно закликає своїх західних партнерів передавати більше зброї та іншої допомоги, полягає саме в тому, що Україна хоче швидко закінчити війну, а не опинитися в нескінченному протистоянні.

«Навіть якщо активні бойові дії припиняться, ми продовжуватимемо жити у світі, в якому щодня маємо справу з ядерним шантажем. Щодня маємо ризик глобальної продовольчої кризи. Щодня є свідками звірств і воєнних злочинів», - додав він.

Американські чиновники підкреслюють, що намагаються уникати «чорно-білого мислення», коли визначають шляхи, якими може розвиватися війна РФ проти України. Зрештою, не виключено, що конфлікт опиниться десь посередині між активною війною і «охолодженим протистоянням».

Дженсен зазначив, що підтримка Києва в більш довгостроковій перспективі означатиме, що потрібно думати не лише про нагальні потреби в озброєнні, а й про реалізацію планів з укомплектування, тренування та оснащення цілих формувань, а також розробку відповідної військової доктрини.

Серед інших питань, які слід розглянути за таких обставин, — чи варто вводити багатонаціональні миротворчі сили.

Якщо активний збройний конфлікт припиниться, витрати для США та інших партнерів України, ймовірно, з часом зменшаться.

«Озброювати країну, яка не витрачає зброю щодня, дешевше», - сказав колишній чиновник адміністрації Байдена.

Він припустив, що шанси на припинення вогню вищі, ніж у період з 2014 по 2022 рік - коли Росія захопила Крим і посіяла хаос на сході України, тому що з обох сторін у війні беруть участь професійні військові.

Але нинішня війна також втягнула сили найманців, таких як російська «Група Вагнера», які може бути важко приборкати.

Якщо перемир'я або інший вид припинення вогню протримається достатньо довго, увага громадськості до війни також, ймовірно, ослабне. Це може зменшити політичний тиск на західні столиці з боку критиків надання допомоги Києву. Але це також може означати, що Захід менше схилятиметься до остаточного вирішення конфлікту.

Американські та європейські чиновники стверджують, що було б нерозумно вважати, що загроза з боку Росії для України зникне найближчим часом - навіть якщо бойові дії припиняться на тривалий період або Путін «зійде зі сцени».

«Конфлікт і потенціал для нового нападу не зникнуть, можливо, через десятиліття», - сказав європейський чиновник, знайомий з дискусіями, пов'язаними з Україною.

Раніше повідомлялося, що українське керівництво прагне повністю завершити війну до зими 2023 року, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

Президент України Володимир Зеленський казав, що Київ переможе у війні до наступних виборів президента США, запланованих на листопад 2024 року.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Біткоїн оновив історичний максимум вище $112 тис
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T21:06:14Z
Nvidia першою у світі сягнула $4 трлн капіталізації на тлі буму ШІ
InternetUA
2025-07-09T20:04:37Z
Який мінімальний термін оренди землі можливий в Україні
24tv
2025-07-09T19:06:04Z
Ціна зростає вчетверо: як держава заробляє на прозорих аукціонах, скільки отримав бюджет
24tv
2025-07-09T18:57:21Z
В Україні у червні інфляція пригальмувала до 0,8% - Держстат
УкраинФорм
2025-07-09T18:45:51Z
«Укрпошта» запровадила пільги для мешканців сіл
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T18:39:12Z
Гряде нова пенсійна реформа: чого чекати мільйонам українців
GlavRed
2025-07-09T18:27:08Z
У РФ влада масово відбирає бізнес: Bloomberg назвало суму конфіскованого майна
Хвиля
2025-07-09T18:21:47Z
Україна потребуватиме понад $40 мільярдів зовнішнього фінансування у 2026 році - Шмигаль
УкраинФорм
2025-07-09T18:09:19Z
МОЗ забороняє госпіталізацію дітей до психіатричних лікарень з 1 липня
24tv
2025-06-29T12:09:08Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
Викликає ожиріння та провокує хвороби печінки: вчені назвали найнебезпечніший вид цукру
Знай
2025-07-09T20:51:35Z
Учені відкрили найрідкісніший тип крові на планеті: її виявили всього в однієї жінки
Фокус
2025-07-09T20:18:05Z
Ковбаса і сосиски - це зло. Аніта Луценко пояснила, чому
Gazeta UA
2025-07-09T19:54:47Z
Чотирилапі терапевти, як тварини допомагають мозку
360ua.news
2025-07-09T19:18:52Z
Епігеном, стрес і сон: як організм може сповільнити старіння
24tv
2025-07-09T18:45:54Z
Чим корисні сардини і чому їм варто дати шанс
360ua.news
2025-07-09T18:27:07Z
Навіщо сіль насипають в шкарпетки на ніч: цей метод любили наші бабусі
24tv
2025-07-09T18:06:49Z
ЄСПЛ відхилив заяву Ле Пен з вимогою поновити її право участі у виборах
УкраинФорм
2025-07-09T22:42:04Z
Від паперів до реєстрів: як хочуть модернізувати роботу суддів
Хвиля
2025-07-09T22:21:15Z
Чернишов обговорив з послом Швеції можливість відкриття Центру єдності
УкраинФорм
2025-07-09T22:15:32Z
Зеленський зустрівся із Келлогом у Римі
УкраинФорм
2025-07-09T22:12:43Z
Війна, день 1232. У Києві затримали китайських шпигунів; США розглянуть можливість надання України ще однієї системи ППО Patriot
Football.ua
2025-07-09T22:01:25Z
Польський «вженепрезидент» після «дембельського братання» у Києві вдався до антиукраїнської маячні
Украина Криминальная
2025-07-09T21:57:30Z
Макрон та Стармер обговорили посилену підтримку України
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T21:51:27Z
Співголова АдН Аліс Вайдель розкритикувала канцлера Мерца за підтримку України — він гідно відповів
ZN UA
2025-07-09T21:42:01Z
Росія запустила «шахеди», тривога шириться Україною: що відомо
GlavRed
2025-07-09T21:36:55Z
"Бухлохід" чи "Чорна перлина"? Курйозне судно помітили під Одесою, скільки коштує його оренда
Telegraf
2025-07-09T22:39:05Z
Росіяни вдарили з артилерії по Херсону, троє людей у лікарні
УкраинФорм
2025-07-09T22:36:47Z
Без "Червоного кольору": чому Києву не підходить ізраїльська система оповіщення
Фокус
2025-07-09T21:13:17Z
Ворог завдав авіаудару по Костянтинівці: є жертви, зруйновані будівлі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T21:09:17Z
Морпіхи показали, як знищили російський бронетранспортер
УкраинФорм
2025-07-09T20:57:32Z
На фронті - 150 зіткнень, ЗСУ знешкодили понад сотню окупантів на Покровському напрямку
УкраинФорм
2025-07-09T20:18:16Z
Росіяни вдарили по енергетиці Сумщини: частина області без світла
24tv
2025-07-09T20:12:45Z
Окупанти готуються штурмувати Оріхів, Гуляйполе та Придніпров’я, – Сили оборони
24tv
2025-07-09T20:00:58Z
В Києві можна послухати орган в дуже незвичному місці: як туди потрапити і скільки це коштує
Telegraf
2025-07-09T19:42:40Z
Американська зброя знову в дорозі: що отримає Україна
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T22:30:07Z
Дрони атакували Україну з Білорусі: куди вони летіли
Telegraf
2025-07-09T21:48:59Z
Категорично не робіть цього 10 липня — інакше ваш гаманець швидко спорожніє
Telegraf
2025-07-09T21:21:36Z
Люди, які пішли добровільно, закінчуються, – військовий розповів, що думає про мобілізацію
24tv
2025-07-09T21:06:03Z
Дрони-перехоплювачі ще не збили жодного "Шахеда" — Безугла
TSN
2025-07-09T20:51:41Z
Дрони ЗСУ знищили понад 5 тисяч цілей ворога за місяць, – Сирський
24tv
2025-07-09T20:39:21Z
Завершується реєстрація вступників на творчі конкурси та співбесіди
24tv
2025-07-09T20:36:55Z
Українським біженцям у країні ЄС подвоїли плату за державне житло
Хвиля
2025-07-09T20:00:52Z
Тут жила еліта, а потім була "наливайка": історія будинку з альтанкою на даху в Дніпрі
Telegraf
2025-07-09T19:51:28Z
Синонім брутальності на прогулянці: який зараз вигляд має "Техаський рейнджер" Чак Норріс
GlavRed
2025-07-09T22:33:52Z
Зібрав мільярди доларів та став культовим: який фільм є найкасовішим в історії кіно
24tv
2025-07-09T21:45:49Z
Розтину не буде: від чого насправді помер зірка "Убити Білла" Майкл Медсен
GlavRed
2025-07-09T21:27:54Z
Копія тата: Галкін показав сина Гаррі, який підріс
GlavRed
2025-07-09T21:27:12Z
10 найпопулярніших фільмів та серіалів на Netflix, що стали фаворитами українських глядачів
24tv
2025-07-09T21:00:06Z
"Хижак" на подіумі та копія молодого Ді Капріо: 5 найпопулярніших чоловіків-моделей
24tv
2025-07-09T19:39:28Z
Смерть Ігоря Поклада: українські артисти скорблять через втрату Маестро
GlavRed
2025-07-09T19:27:12Z
Ці джинси стали головним трендом 2025: не пропустіть новинку
24tv
2025-07-09T19:06:02Z
Відомий режисер поділився подробицями смерті Ігоря Поклада: "Неймовірно боляче"
24tv
2025-07-09T17:18:22Z
Відчувають наперед: хто зі знаків зодіаку має справжнє шосте чуття
Gazeta UA
2025-07-09T21:39:56Z
Букет у вазі буде стояти набагато довше: додайте всередину чудо-засоби
24tv
2025-07-09T21:36:59Z
І не доведеться нічого вигадувати: котлети з кабачків, які нагодують всю сімʼю
24tv
2025-07-09T21:36:50Z
День ангела 10 липня: кого та як вітати з іменинами
TSN
2025-07-09T21:18:05Z
Оптична загадка на 5 с: спробуйте знайти курку серед качок
Gazeta UA
2025-07-09T20:54:38Z
Щоб вийшла мʼякою, але не розварилася: скільки часу треба готувати кукурудзу
24tv
2025-07-09T20:12:51Z
Таємничі та кришталево чисті: які озера у Карпатах повинен побачити кожен
24tv
2025-07-09T20:06:40Z
Витягують з вас гроші та удачу: час викинути ці речі з дому
24tv
2025-07-09T20:00:37Z
Прискорення дозрівання томатів без хімії: простий, але ефективний метод
GlavRed
2025-07-09T19:27:49Z
Зевс "благословив"? У Великому Новгороді в Росії після удару блискавки спалахнула підстанція
Telegraf
2025-07-09T21:57:29Z
Армія РФ обстріляла вокзал у Херсоні, є пошкодження
УкраинФорм
2025-07-09T21:19:01Z
Жахлива ДТП на Тернопільщині: четверо людей загинули на місці
TSN
2025-07-09T21:09:16Z
Прокурором Києва став Ходаківський — фігурант дисциплінарного скандалу та тиску на бізнес, – Кочетков
Vlasti
2025-07-09T19:45:33Z
Жінка хотіла купити авто онлайн і втратила 9 тисяч гривень
InternetUA
2025-07-09T19:21:04Z
Окупанти обстріляли залізничний вокзал у Херсоні
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T18:42:58Z
17-річна дівчинка серйозно постраждала внаслідок ДТП в Угорщині: в якому вона стані
24tv
2025-07-09T18:36:30Z
Повінь у американському штаті Нью-Мексико забрала життя двох дітей і дорослого
УкраинФорм
2025-07-09T18:12:47Z
У Херсоні через російський обстріл пошкоджено вокзал
24tv
2025-07-09T18:03:42Z
Lamborghini оголосила неприємну новину для шанувальників електромобілів
Топ Жир
2025-07-09T22:03:15Z
BMW створив велосипед настільки жорсткий, що на його тлі M4 CSL здається м’якою іграшкою
Топ Жир
2025-07-09T21:18:13Z
Новий Nissan Leaf може зіткнутися з проблемами ще до виходу на ринок
Топ Жир
2025-07-09T20:48:53Z
Ford знову відкликає автомобілі, щоб уникнути повторення небезпечних ситуацій з пожею
Топ Жир
2025-07-09T20:03:52Z
Шокуюча історія: Hertz знову розлютив клієнта через штучний інтелект, але компанія не збирається поступатися
Топ Жир
2025-07-09T19:18:37Z
Кращій фургон 2025 року ліг в основу нової лінійки кемперів
AutoCentre
2025-07-09T19:09:22Z
Новий спортивний універсал Audi вже на підході
Топ Жир
2025-07-09T18:48:24Z
Водіям загрожують штрафи та в'язниця через тварин в авто: за що покарають
Хвиля
2025-07-09T18:45:42Z
Stellantis розпочав випуск надмісткого фургона зі швидкою зарядкою
AutoCentre
2025-07-09T18:09:55Z
Археологи виявили дерев'яний зал, що передує Стоунхенджу
Gazeta UA
2025-07-09T22:42:20Z
Головний операційний директор Apple Джефф Вільямс іде у відставку — хто його замінить
InternetUA
2025-07-09T22:01:15Z
STALKER 2: Серце Чорнобиля готується до релізу на PlayStation 5
24tv
2025-07-09T20:48:44Z
Samsung презентувала нові покоління гнучких смартфонів та смарт-годинників
1News
2025-07-09T20:30:44Z
Гендиректорка соцмережі X пішла з посади після скандалу з чат-ботом Grok
Лига
2025-07-09T19:39:03Z
Чи потрібно зберігати яйця у холодильнику: вчені дослідили це питання та відповіли
24tv
2025-07-09T19:12:07Z
Який гравій обрати для ландшафтного дизайну: порівняння популярних варіантів
24tv
2025-07-09T18:57:15Z
Анонс та повноцінний реліз: інсайдери злили плани Sony на Playstation 6
Знай
2025-07-09T18:51:57Z
Microsoft Edge прискорили до “неможливого”: ключові функції тепер запускаються вдвічі швидше
InternetUA
2025-07-09T17:58:02Z
Відбулися стартові матчі першого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА
УкраинФорм
2025-07-09T22:09:59Z
Жіноче Євро-2025 з футболу. Англія перемогла Нідерланди, Франція - Вельс
УкраинФорм
2025-07-09T21:57:48Z
Манчестер Сіті продасть опорника до Комо за 13 млн євро
Football.ua
2025-07-09T21:22:46Z
Хто зіграє у фіналі Клубного чемпіонату світу-2025: дата та час початку матчу
24tv
2025-07-09T21:18:07Z
ПСЖ ефектно виніс Реал у півфіналі Клубного чемпіонату світу завдяки диким помилкам захисників
24tv
2025-07-09T21:09:23Z
ПСЖ із дублем Фабіана Руїса познущався з Реала в півфіналі КЧС-2025
Football.ua
2025-07-09T21:07:24Z
Ювентус відмовився задовольняти апетити Санчо щодо зарплати — Романо
Football.ua
2025-07-09T20:40:03Z
Наполі чекає фінансових гарантій від Галатасарая щодо трансферу Осімгена
Football.ua
2025-07-09T20:28:05Z
Усик показав вогняну форму перед реваншем проти Дюбуа: відео з тренування
24tv
2025-07-09T20:06:45Z