![Брала гроші за сексуальні “розваги” і створення порно з дітьми: у Київській області судитимуть горе-матір](https://thumbor.my.ua/Ic5_wBDW4My28iHOk_aYu6tf10g=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F8b04313c847c45c2a6155d053477d5e2.png)
Брала гроші за сексуальні “розваги” і створення порно з дітьми: у Київській області судитимуть горе-матір
Жительку Київської області та її знайомого судитимуть за сексуальну експлуатацію своїх неповнолітніх дітей – 13-річної доньки та 11-річного сина. До суду скерували обвинувальний акт проти жінки.
За даними Офісу генерального прокурора, з 2020 року горе-матір передавала своїх дітей знайомому для сексуальних розваг та виготовлення порно, а також сама брала участь у сексуальному насильстві.
Вона брала від 100 до 500 грн за сексуальні розваги та виготовлення порнографічних матеріалів, зазначають у Національної поліції.
Жінка систематично передавала дітей своєму знайомому для відвідування лазні, де вчинялися розпусні дії проти її дітей за участі інших повнолітніх осіб. Зазначається, що Дитячу порнографію створювали й поза межами Київської області.
До суду скерували обвинувальний акт проти горе-матері за фактами вчинення сексуального розбещення своїх малолітніх дітей та передачі їх для сексуальної експлуатації (ч. 3 ст. 149, ч. 2 ст. 156 Кримінального кодексу України).
За сексуальний злочин проти дітей жінці загрожує від восьми до 15 років позбавлення волі. Її співучаснику також оголосили про підозру у вчиненні зазначених злочинів. Розслідування кримінального провадження проти нього ще триває.