MY.UAНовини
Женя Янович - про шоу «20:23», «Подкаст терапію», «Мамахихотала» та стосунки
Женя Янович - про шоу «20:23», «Подкаст терапію», «Мамахихотала» та стосунки

Женя Янович - про шоу «20:23», «Подкаст терапію», «Мамахихотала» та стосунки

Після гучного скандалу зі Спартаком Субботою та закриття їхнього спільного проєкту «Подкаст терапія» Женя Янович запустив своє власне late night show «20:23». Гостями першого випуску стали блогер, автор телеграм-каналу «Лачен пише» Ігор Лаченков та координаторка платформи United24 Ярослава Гресь. Тож тепер щочетверга на вас чекатиме новий епізод вечірнього шоу, нові зіркові гості та лайтова атмосфера з порцією класного гумору.

Ми поговорили з Женею Яновичем, актором, сценаристом, співзасновником студії «Мамахихотала» про формат «20:23», гумор, повернення шоу «Мамахихотала», закриття «Подкаст терапії», його оточення та інші професійні й особисті плани.

«20:23» – це розмова на березі річки з другом, коли заходить сонце

- Женю, мені сподобався перший випуск. Я взагалі фанат цього формату. Але чи популярний він в Україні? На телебаченні таких шоу чомусь не робили, проте, бачу, у вас вже 454 тисячі переглядів, і це дуже непогані цифри як для нового проєкту.

- Мені здається, ця ніша не зайнята в нашому YouTube. Я не говорю про телевізор в принципі, бо вважаю, що зараз задавати тренди потихеньку почне інтернет. Прогнозую, що дуже багато YouTube-проєктів потім з’явиться і на телебаченні. Нині на телебаченні немає таких бюджетів, які були до повномасштабної війни, тому воно буде шукати якісь співпраці та колаборації. І я не здивуюся, якщо в один момент якийсь телеканал захоче, щоб «20:23» виходило у них.

Думаю, якщо не в мене, то в когось іншого цей формат точно повинен вистрелити. Це великий сегмент, який є вільним, і єдине, що потрібно – щоб співпало кілька факторів. Стовідсотково має бути дисципліна, тому що в таких форматах треба завжди знаходити цікавих для глядача гостей. А український ринок не настільки великий, як, скажімо, в США, де ти щодня можеш бачити знаменитість, яка щось випускає, у якої якийсь дебют, прем’єра, тур, фільм. У нас з цим складніше, тому ми й не робимо випуск щодня.

Не менш важливий в цьому процесі і ведучий, як на мене. Розумію, що є куди рости ще дуже сильно, але відчуваю, що можу бути тією людиною, яка закриє цю нішу. То ж треба працювати.

Цей формат точно буде успішним в Україні. Чи у мене? Не факт. Але я на це сподіваюся. До мене багато хто намагався зробити це шоу на телебаченні, та воно десь пропадало. Думаю, всі намагалися просто скопіювати один в один американський формат, з класичною студією, бендом, який грає на виході… Але не завжди цей бенд, приміром, встигав зіграти як потрібно, і це виглядало як музика заради музики, а не доповнення. Музика так само має працювати в кадрі. Напевно, саме через те, що у нас боялися додати чогось від себе, цей формат і згаснув.

Я передивився різні декорації 37 студій late night show в усіх країнах. І вони дали мені розуміння, що у мене все буде не так, бо це мені не близько. Для мене «20:23» – це не про пафосний вечір з містом на фоні, це про розмову на березі річки з другом, коли заходить сонце.

Декораціями шоу «20:23» Женя Янович обрав захід сонця та басейн. Фото: Instagram.com/maxnem_o/

- До речі, розмова з Ярославою Гресь вийшла дуже легкою, не дивлячись на те, що вона говорила про серйозні і важливі речі.

- Тому що це Ярослава, яка вміє готуватися і дуже професійно підходить до будь-чого, чим займається. Мені б хотілося, аби вона ставала лідером для широких мас. Вона приклад і натхнення.

-Ігорю Лаченкову ви запропонували закручувати банки ключем для консервації. Самі вмієте? Який з вас господар?

- Я жахливий господар. Після переїзду до Києва майже не займаюся хатніми справами. Перші 17 років свого життя все літо я проводив у бабусі, де ми й банки закручували, і сіно заготовляли та возили, і картоплю копали. Мені цього вистачило у підлітковому віці, тому зараз простіше доручити цю роботу професіоналу. Я буду якісно робити свою роботу, він – свою, і кожен із нас на своїй роботі зароблятиме гроші.

З гостями першого випуску Ігорем Лаченковим та Ярославою Гресь. Фото: Instagram.com/maxnem_o/

- Чому «20:23»? Що магічного в цих цифрах?

- Я давно думав над різними форматами. А потім мені прийшло в голову, що можна виходити о 20:23 у 2023 році. Не вважаю, що це геніально, але це одразу дуже легко запам’ятовується. Мені здається, в назві одразу закладається розуміння того, що буде відбуватися – увечері ми говоримо про цей рік.

Всі тепер жартують: а як же він буде називатися в наступному? Побачимо. До нього треба ще дожити.

- Продукуючи такий проєкт на YouTube, можна заробити собі на прожиття?

- Поки що ні. Наразі в хід йшли мої заощадження. Але в теорії це можна робити в гарний нуль. Приміром, ми одразу знімали два випуски, бо знімати по одному економічно не вигідно. Якщо знімати по два випуски, плюс - підключаться партнери, а ми уже в перемовинах, думаю, все буде гаразд. Грубо кажучи, можна зробити так, щоб всі отримували якусь помірну зарплатню, а я просто мав гроші, щоб знімати цей проєкт. Заробляти якісь величезні кошти – це нереально. Можливо, з часом, ми зможемо продавати 400-500 місць на зйомку, і тоді це може стати більш прибутковою історією.

Спробуємо на наступні випуски продавати квитки, побачимо, як глядач буде реагувати. Наприклад, на зйомки, які відбувалися 14 травня, люди миттєво заповнили всі заявки, вони хотіли, їм було цікаво, причому вони не знали, хто буде в студії.

- Тобто люди не знають, на кого вони прийдуть?

- Моя задача, щоб вони йшли на «20:23» Жені Яновича. А не на Сергія Стерненка чи Віталія Гордієнка. Якщо я буду продавати квитки, наприклад, на Діму Монатіка, зрозуміло, що на Діму Монатіка квитки куплять. Та мені важливо, щоб купували саме на «20:23». Тому глядач ніколи не буде знати до моменту приходу в студію, хто буде гостем.

Ми думаємо над тим, як реформувати шоу «Мамахихотала»

- Після закриття «Медіа Групи Україна», куди входив канал НЛО TV і де виходило ваше шоу «Мамахихотала», ви залишилися без заробітку. Це сталося дуже раптово і неочікувано для всіх. За що ви жили?

- У мене були деякі заощадження. Велика частина з них одразу ж полетіла донатами, куди тільки можна. Кілька місяців жив в режимі економії, потім почав знімати «Подкаст терапію», який потихеньку почав приносити прибуток. Також в мене є окремий футбольний проєкт «Небезпечна передача». Плюс - партнерські домовленості з різними брендами. Тому, маючи певні накопичення, і вирішив робити «20:23». Вважаю, якщо вже знімати late night show, то робити його не на колінці, а якісно, вкладаючи кошти.

- Ви так довго працювали над брендом «Мамахихотала». Чому поставили проєкт на паузу?

- Мені здається, в один момент ми не помітили, як перепрофілювалися з молодіжної інтернетівської спільноти на телевізор. Коли почалося повномасштабне вторгнення, закрили телеканал, нам в екстрених умовах потрібно було змінитися, але ми не змогли швидко змінитися під нові реалії. Тому й була взята пауза. Зараз всі уже потихеньку оклигали, і ми думаємо над тим, як це шоу реформувати. Мова йде навіть не про бренд, а про людей, які займалися цим брендом. Хочеться, щоб вони ще щось зробили хороше. А ще, до речі, як ви помітили, ми тепер саме «Мамахихотала». «Хихотіти» - кльове українське слово, яке трішки описує нашу діяльність.

- Мені, наприклад, жаль, що «Мамахихотала» не почала давати концерти в ці часи. Юрій Горбунов, приміром, говорив, що військові хочуть побутового гумору, жартів про звичайне життя. Така ж думка звучала і у стендап-коміка Макса Вишинського, який дає концерти для цивільних. А це була ваша ніша.

- Насправді, ми збиралися і виступали кілька разів для військових. Але це не було публічно.

- Чи тримаєте ви зв’язок із колегами з «Мамахихотала»? Розбігтися дуже легко, а от знову зібратися – це вже набагато важче. Говорите про спільне майбутнє?

- У мене 4 травня був день народження, і майже всі зі студії «Мамахихотала» були у мене в гостях. Наприклад, в офіс раз на тиждень я приїжджаю обов’язково. У нас в одному приміщенні знаходиться і офіс «Мамахихотала», і мій окремий офіс, де йде монтаж для «20:23». Тому завжди заходжу і до хлопців. Можливо, ми не так часто зустрічаємося, як хотілося б. Не завжди у всіх є час посидіти і випити келих вина. Але ми спілкуємося.

- Якщо все ж таки вирішите робити концерти, куди це будете транслювати? Робити зйомку такого шоу суто для YouTube – наскільки це економічно виправдано? Мені розповідали, що такий варіант – досить затратний.

- Робити таку зйомку для YouTube – це, безперечно, дуже дорого. Тому потрібно шукати варіанти. Це якраз про те, про що я говорив вище: потрібні зміни і розуміння, як нині має виглядати формат «Мамахихотала». Взяти невелике приміщення, де буде максимум 150-200 людей, щоб ми могли говорити з ними, відмовитися від великої сцени і піти в YouTube? Чи все ж таки велика зала? Тоді потрібно розуміти, як знімати, щоб було дешевше, але водночас продукт не втрачав якості. Наприклад, можна відмовитися від величезного реквізиту та костюмів. Все-таки йде епоха спрощення. Ми ставимо перед собою ці питання. Тому, швидше за все, це буде велика сцена, але лаконічніші декорації. Мені здається, це непогано.

- А на телебачення хотіли б повернутися? Якщо якийсь канал запропонує випускати це шоу в себе?

- Моє покоління – це покоління, яке трішки травмоване телевізором. В тому сенсі, що для нас телевізор – це якесь «вау». Навіть питання «а чи хочете ви повернутися на телебачення» несе в собі думку, що телевізор – це щось кльове.

Я нині задумуюся над тим, чого б мені більше хотілося. Робити проєкт, який збирає мільйон переглядів на YouTube, чи робити проєкт для телевізора? Я би обрав YouTube. Телевізор розглядаю як додатковий інструмент, щоб залучати якісь кошти для виробництва того, що я зможу транслювати у себе в YouTube.

YouTube дає мені набагато більше свободи.

- Ми вже загадали про «Небезпечну передачу», яку ви робите з Олегом Маслюком. Вона теж буде існувати паралельно?

- Так, вона буде виходити обов’язково. Минулого тижня ми зняли два випуски «20:23» і два випуски «Небезпечної передачі». На початку червня знову відзнімемо два випуски. Це моя віддушина. І - єдиний, як мені сказали, футбольно-розважальний формат в українському YouTube. У нього є своя ніша, і мене радує, що є глядачі, яким це цікаво.

- Слухаючи ваше інтерв’ю на YouTube-каналі «Розмова», мені здалося, ви наче виправдовувалися за те, що працювали на каналі Рината Ахметова. Чому? Ні для кого не секрет, що всі наші канали належать олігархам. Той же Сергій Лиховида працює на каналі ІСTV, який входить до медіахолдингу, засновником якого є Віктор Пінчук.

- Чи міг я відповісти Сергію на питання – «а ти що?» Так, міг би. Чи виглядало б це красиво, коли ти замість відповіді на запитання говориш «а ти на себе подивися»? Як на мене, ні. Думаю, ті, хто потрібно, і так все розуміють. На жаль, я не знаю, чи є у нас медіа, які не належать до якоїсь медіагрупи, пов’язаної з олігархами. Тобто, або ти працюєш у якійсь медіагрупі, яка комусь належить, або ти грантожер. Що б ти не робив, тебе все одно будуть запитувати. Але якщо тебе запитують, значить, ти щось робиш, ти на виду. Погано, коли про тебе забули.

- Чи була у вас тоді свобода у творчості? Ніхто не просив щось переробити чи вирізати?

- Ні, такого не було. Нам ніхто ніколи нічого не казав, у нас взагалі не було редактури як такої. Тому ми так сильно кайфували, бо жили без редакторів. Ми самі собі були редакторами. Що хотіли, те й показували. І це дуже круто.

В наш час, коли пишуться серіали на якісь канали, - це жах. Всі тебе редагують, починаючи від ідеї. Мовляв, а давайте героїня буде не секретаркою, а поліцейською - все, ти маєш змінити увесь сюжет. Потім проєкт дивиться генеральний продюсер і говорить: «А ще нам потрібен персонаж, який їздить на автомобілі і просто спостерігає за героїнею зі сторони, і в нього має бути собака». І це вже зовсім інший серіал. Поки ця історія пройде всі кола від початкової ідеї, то фактично нічого з того, що ти хотів у серіал закласти, й не залишається. Тому ми дуже поважали НЛО TV, вони давали нам максимальну свободу в цьому питанні.

З Олегом Маслюком Женя випускає ще й «Небезпечну передачу». Фото: Instagram.com/yanovychzhenya/

Подальша доля «Подкаст терапії» - це точно не мій головний біль

- Прем’єрний випуск «20:23» ви почали з того, що пожартували про «Подкаст терапію». Це вже пережита історія? Чи треба було пожартувати, щоб остаточно обрубати кінці?

- Дивно говорити, що у тебе пряме волосся, коли воно кучеряве. І так само дивно робити вигляд, що нічого не сталося. Це сталося, це частина мого бекграунду, над яким я можу самоіронізувати. Я не вважаю за потрібне нити про це. А жартувати – це кльово, в мене з’явилася ще одна актуальна тема. Напівжарт на актуальну тему - завжди смішніше, аніж вічнозелений жарт на якусь класичну тему. Актуальність завжди відгукується глядачеві.

- А вас не тригерить те, що Спартак Суббота сам почав випускати «Подкаст терапію», як ні в чому не бувало? Тобто людина почала сама користуватися вже розкрученим брендом, незважаючи ні на що, в тому числі і на вас.

- Думаю, якщо в мене вийшло реалізувати кілька проєктів, то вийде ще не один. Я закрив для себе цю історію. Подальша доля «Подкаст терапії» - це точно не мій головний біль. Я туди навіть не лізу. Мені пишуть, що щось виходить, скидають якісь коментарі, які дуже сильно тішать моє самолюбство, але не більше. Я до цього продукту не маю ніякого відношення. Просто трішечки сумно, що немає якоїсь красивої фінальної крапки. Але сам для себе я її поставив.

- Шкода було втратити цей проєкт?

- Я присвятив цьому проєкту величезну частину свого життя. Останній рік фактично тільки ним і займався, тому, звісно, складно було відмовитися в одну секунду. Але вважаю, іншого правильного рішення в цій ситуації не існувало. Як би шкода не було, якщо ти щось робиш по совісті, як тобі здається, це полегшує твій вибір в сто разів. Закриття тільки полегшило мені життя. Мені самому перед собою не соромно, я можу нормально на себе в дзеркало дивитися.

- У своєму відеозверненні ви говорили, що «були професійно опрацьовані брехуном». Читала коментарі людей, які писали: «о, Боже, як тепер жити». Таке враження, що це був якийсь масовий гіпноз. Казати, що життя закінчилося із закриттям подкасту - мені це важко зрозуміти. Чому така реакція у деяких людей?

- Ми живемо в період, коли все дуже швидко змінюється. А ми, коли були масові обстріли і відключення світла восени і на початку зими, незважаючи ні на що, завжди виходили в понеділок і четвер о 9-й ранку. І люди звикли, що це те, що завжди стабільно. Що б не сталося, скільки б ракет не прилетіло, о 9-й ранку вони могли зайти в YouTube і подивитися подкаст. Думаю, для багатьох це був якийсь острівець стабільності, за який вони чіплялися, і, можливо, саме через це вони так переживають.

- А за що ви чіплялися, адже війна вдарила по всім нам?

- Є така кльова фраза: коли ти хочеш допомогти іншій людині, попроси її, щоб вона допомогла тобі. Тоді людина відчуває свою значущість, і сама, не розуміючи того, починає витягувати себе за шкірки з ями. У мене в перші дні повномасштабного вторгнення це спрацювало саме так. Ми просто почали в силу своїх можливостей допомагати військовим. І ця допомога військовим допомагала і мені. Якби я сидів і дивився у стелю, можливо, в один момент мене і прибило б. А сталося навпаки. Я відчував себе потрібним, і це давало трішки більше сил. Так я зміг не самозакопатися.

- Навіть після всього, що відбулося, ви говорите, що хочете і будете вірити людям. Як знову вірити, коли тебе зрадили?

- Мені здається, поняття віри фундаментальне. Воно дуже всеохоплююче і філософське насправді. Щодня ми з вами продовжуємо щось робити, жити, бо у щось віримо. Ми віримо в перемогу, віримо, що наше життя стане краще, віримо, що в суботу у нас буде вихідний і ми зможемо ні про що не думати й відпочити. Так чи інакше все побудоване на вірі. І якщо я перестану вірити, то й жити перестану. І що тоді?

Ця історія показала мені, що поруч зі мною є багато людей, яким я можу довіряти і які будуть зі мною за будь-яких обставин. Якщо знову десь обпечуся, знаю, що ці люди не дадуть мені втратити відчуття віри.

- Судячи з ваших слів, навіть війна не вплинула на ваше оточення?

- Саме так, я тільки ще раз переконався, що все ок.

- Тоді ви щаслива людина.

- Я знаю, мені в цьому плані дуже поталанило. Буває, і сам думаю, як так сталося. На своєму дні народження спостерігав, які різні люди між собою спілкуються, і всі вони - моє оточення: найкращий футбольний коментатор країни, з яким асоціюються всі перемоги, кльовий режисер, який знімає неймовірні роботи, мій кум, продюсер студії «Мамахихотала», народний депутат… Всі вони прийшли мене привітати. Тобто абсолютно різні люди, які, мені здається, за інших обставин ніколи б не пересіклися. Мені дуже приємно бути поруч з ними.

Ведучий зізнається: що б не сталося у його житті, друзі не дадуть йому втратити відчуття віри. Фото: особистий архів Яновича

На дану секунду я сам, і мене все влаштовує

- Якщо вам принесуть повістку – готові?

- Я говорив про це з одним військовим. На що він мені відповів: «Я зроблю все можливе, щоб ти туди не потрапив. Ти - та людина, яка має приносити користь тут».

Але якщо отримаю повістку, я не можу зробити вигляд, наче нічого не сталося. Мені навіть перед собою буде соромно. Як законослухняний громадянин своєї держави я маю піти служити.

- Чи є у вас якісь навички? Може, на курс військової підготовки чи тактичної медицини ходили?

- Ні, я не проходив ніяких курсів. Двічі не встигав потрапити на заняття до «Солом’янських котиків», які займаються тактичною медициною. Я не вмію нормально поводитися зі зброєю. Але розумію, що в армії є дуже багато посад, на яких я зі своїми навичками, якщо буде необхідно, можу бути корисним.

- Ви зізнавалися, що депутатство і політика – це не те, за допомогою чого ви хочете змінювати країну. А як саме ви хочете змінювати країну?

- Якщо публічні люди будуть усвідомлювати значення якихось фундаментальних цінностей і їх пропагувати – це вже буде ок. Ми нещодавно спілкувалися з Вовою Дантесом, який їздить в тури з шоу «Пожежа». Він з колегами багато жартують на різні теми. Дуже часто, приміром, про секс. І штука в тому, що навіть через жарти можна доносити публіці багато інформації. У нас ніхто не займається сексуальною освітою. Тому роблячи розважальний контент, ти так само можеш вкладати людям в голову правильні меседжі.

Я вважаю, що моя задача – це просвіта. «20:23» – це також трішки про просвіту. Це і про посміятися, але і послухати Ярославу Гресь та її неймовірні історії. Чи подивитися мемчики Ігоря Лаченкова, але водночас усвідомити, що в 23 роки можна бути відповідальним і закривати величезні збори. Жертвуючи, можливо, якоюсь своєю молодістю, але бути свідомим.

Колись ми робили проєкт «Країна сонячних зайчиків». Ми обрали 12, як нам здалося, соціально-важливих тем, зняли 12 короткометражок і 12 пояснювальних інтерв’ю до них. Вважаю, це найбільш важливий проєкт, який я робив у своєму житті. Але про нього майже ніхто не знає. Дуже часто людям потрібно давати інформацію в такій формі, яка їм буде цікава, а не казати - дивіться, бо це важливо.

- Не можу не запитати про особисте. Серед запитів про вас у Google лідирують такі: «особисте життя» і «дружина». Чомусь в запитах не дівчина, а дружина, але вже як запитують.

- Можливо, в Google після 30 видає саме дружина (посміхається). Можливо, мій тато часто робить цей запит, хто його знає. Я - сам. Стосунки – це, знову ж таки, про відповідальність. Я не готовий легковажно підходити і називати стосунками щось, у що не зможу вкладати свої власні сили. У будь-якому разі ти маєш усвідомлювати, що саме ця людина для тебе найрідніша, що в першу чергу ти думаєш про вас, а не про себе. І ти маєш це враховувати. А маючи зараз свій ритм життя і амбіції, розумію, що просто не зможу дати людині стільки, скільки вважаю за потрібне віддавати близькій людині. Це мій вибір. Можливо, коли ти зустрінеш ту саму людину, одразу знайдеш ще 17 годин в добі. Але на дану секунду я сам, і мене все влаштовує, бо я належу сам собі.

- Ви довго зустрічалися з «Міс Україна 2017» Поліною Ткач. Навіть пропозицію робили.

- Пропозиція – це був гумористичний номер в «Мамахихотала», де Поліна погодилася зіграти. Ми якраз іронізували над тими, хто робить пропозицію публічно. Адже публічна пропозиція – це жах, це величезний тиск на дівчину. І це справа двох, а не тисячі людей. А коли людині роблять пропозицію при всіх, її ставлять не в рівні умови, вона не може себе комфортно почувати, її ніби схиляють до вибору. Навіть в нашому номері, коли Поліна мала сказати «ні», люди в залі почали кричати: скажи «так». А чи знають люди, даючи такі поради, які стосунки між цими двома, що між ними відбувається?

Я неймовірно поважаю Поліну, вважаю, що вона заслуговує тільки найкращого. Мені трішки прикро, що я не завжди міг давати те, на що вона заслуговує.

- Чи є у вас план дій на цей рік, бо далеко в наш час не забіжиш?

- Я вирішую проблеми в міру їхнього надходження. Зараз у мене важливий етап – стабілізувати вихід «20:23» та знайти партнерів. Адже над цим шоу працює велика команда людей, і мені потрібно зробити так, щоб вони отримували достойну зарплатню за свою роботу.

У мене вже є ідея, що робити під кінець року. Можливо, це буде якийсь абсолютно нестандартний випуск. В мене в голові є ще один формат, який хотів би реалізувати. Але найголовніше зараз - зробити так, щоб «20:23» став проєктом № 1 в українському YouTube, щоб люди завжди знали, що увечері вони можуть нас увімкнути і отримати гарну емоцію. А далі потихеньку все будемо насаджувати на цей шампур (усміхається).

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Мощный лазер и 24 ствола 12 калибра: россияне презентовали свою первую антидроновую систему на основе искусственного интеллекта
ZN UA
2025-02-23T02:09:25Z
Инсайдер: Ремастер первой трилогии God of War для PlayStation 5 будет анонсирован в ближайшее время
GameMag
2025-02-22T21:55:05Z
Продолжение Cyberpunk 2077? CD Projekt RED ищет старшего аниматора для создания иммерсивной игры от первого лица
GameMag
2025-02-22T21:36:33Z
Посмотрите на новую геймплейную демонстрацию ремейка "Готики" на ПК с GeForce RTX 5090 — выходит в 2025 году
GameMag
2025-02-22T20:37:43Z
Bandai Namco планирует поставить выпуск ремастеров Tales of на поток
GameMag
2025-02-22T20:31:45Z
Илон Маск обвинил агентство Reuters во лжи относительно отключения Украины от Starlink
ZN UA
2025-02-22T20:28:52Z
Microsoft предложила использовать генеративный ИИ для воскрешения игровой классики
GameMag
2025-02-22T20:12:47Z
5 лучших приложений для пар, которые укрепят отношения и здорово развлекут
Знай
2025-02-22T19:51:21Z
Создатель Xbox Симус Блэкли: "Разговоры о самой мощной консоли больше никого не удивляют, все решает контент"
GameMag
2025-02-22T19:42:30Z
День ангела 23 февраля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-02-22T22:18:24Z
Убивает не только мотивацию: ученые рассказали, как травля на работе влияет на наши семьи
Фокус
2025-02-22T19:36:06Z
Таро гороскоп на воскресенье: кому следует быть очень внимательным
Comments UA
2025-02-22T18:30:21Z
Готовим невероятно вкусный щербет: рецепт восточных сладостей
TSN
2025-02-22T17:36:55Z
Гороскоп на 23 февраля 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-02-22T17:03:53Z
Как сделать равенство «3+3=3−3» верным: нужно перевести только одну спичку
TSN
2025-02-22T16:54:16Z
Три знака Зодиака, которые встретят свою любовь весной 2025 года
Фокус
2025-02-22T16:45:50Z
Как определить, что перед вами свежесрезанные розы: на что обратить внимание
TSN
2025-02-22T16:39:52Z
Куда поехать в конце зимы: ТОП-9 мест для незабываемого отдыха
Comments UA
2025-02-22T13:42:21Z
В США на авиабазе произошла стрельба: есть погибший и раненый
TSN
2025-02-23T04:48:19Z
РФ обстреляла Запорожье: ранена женщина
Корреспондент
2025-02-22T23:24:57Z
Атака БПЛА: в двух районах Киева вспыхнули пожары
Корреспондент
2025-02-22T22:51:11Z
Под Одессой – прилет БПЛА, в Киеве упали обломки
Корреспондент
2025-02-22T22:09:19Z
Выписали пенсионера из больницы - и через минуту он умер на пороге: трагедия, которая шокировала всех
Знай
2025-02-22T20:51:53Z
В Калифорнии нашли «виновного» в масштабных пожарах
Comments UA
2025-02-22T19:18:56Z
В Киеве водитель элитного автомобиля устроил стрельбу на дороге
Апостроф
2025-02-22T18:27:21Z
В Житомирской области во время пожара погибли двое детей и двое взрослых
Корреспондент
2025-02-22T17:27:57Z
В ужасном ДТП погиб музыкант рок-группы KISS из-за опрометчивости 90-летней матери
TSN
2025-02-22T17:27:33Z
Усик покинул вечер бокса в Саудовской Аравии перед боем двух россиян
ZN UA
2025-02-23T00:12:43Z
Потенциальный соперник Усика нокаутировал соперника во втором раунде
ZN UA
2025-02-22T23:21:19Z
Астон Вілла – Челсі 2:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Football.ua
2025-02-22T21:16:46Z
Динамо – Карпаты: онлайн-видеотрансляция матча УПЛ
TSN
2025-02-22T18:33:20Z
В Саудовской Аравии готовы заплатить миллиард евро за звезду "Реала" – СМИ
ZN UA
2025-02-22T17:43:20Z
Забарный получил красную карточку: "Борнмут" проиграл "Вулверхэмптону" в поединке АПЛ
TSN
2025-02-22T17:33:59Z
Украинец Забарный впервые в карьере был удален в матче АПЛ
ZN UA
2025-02-22T17:12:03Z
Арсенал у меншості та із Зінченком поступився в дербі Вест Гему
Football.ua
2025-02-22T17:01:35Z
Франция выиграла женскую эстафету на чемпионате мира, Украина не вошла в топ-10
Корреспондент
2025-02-22T15:51:15Z
Россияне широким фронтом наступают в сторону Днепропетровшины
ZN UA
2025-02-23T04:07:30Z
Достаточно телефона: киевлянам представили способ разоблачения мошенников
Хвиля
2025-02-23T03:42:36Z
РФ ударила по Кривому Рогу
Корреспондент
2025-02-23T01:15:53Z
РФ ударила по Киеву и Запорожью "шахедами": что известно о вражеской атаке
Фокус
2025-02-22T23:57:19Z
В Луганской области школьные охранники обыскивают детей - партизаны
Корреспондент
2025-02-22T23:54:28Z
Ночью беспилотники атаковали Запорожье - ОВА
TSN
2025-02-22T23:36:31Z
В Запорожской области активизировались оккупанты, но силы обороны держат фронт
ZN UA
2025-02-22T22:34:15Z
Вражеские беспилотники атакуют Украину: направление движения
TSN
2025-02-22T22:33:11Z
Враг атакует Украину ударными дронами и авиацией: взрывы раздаются в нескольких областях
TSN
2025-02-22T20:06:57Z
В Киеве колористка создает вышиванки на волосах: образ занимает до 8 часов работы, но клиентки терпят
Знай
2025-02-23T03:51:46Z
За рулем была мать: в ДТП погиб участник рок-группы KISS Карл Кокран
Фокус
2025-02-22T23:15:08Z
Джордж Мартин слышал о разработке экранизации Elden Ring
GameMag
2025-02-22T21:19:55Z
Не Томом Харди единым: актеры, которым пророчат роль следующего Джеймса Бонда
Marie Claire
2025-02-22T18:00:42Z
Браслеты, ленты и бисер: Андре Тан подсказал, с какими аксессуарами нужно сиять весной 2025
Знай
2025-02-22T16:51:43Z
Вера Кобзарь рассказала, почему скрывала беременность от родных: "Родители узнали на седьмом месяце"
TSN
2025-02-22T16:21:19Z
Танго, твист и вог: лучшие танцевальные сцены из кино
Marie Claire
2025-02-22T15:00:56Z
12 недель в топе: какой фильм "не отпускает" фанатов Netflix уже 3 месяца
Фокус
2025-02-22T14:30:28Z
Весна-лето 2025: 5 новых тенденций в моде
Comments UA
2025-02-22T13:21:39Z
ВСУ испытали эвакуационную платформу Воля-Е
Корреспондент
2025-02-23T03:15:23Z
Что нельзя делать дома 23 февраля и зачем искать пауков: приметы и запреты на Поликарпа
Знай
2025-02-23T03:03:08Z
Выплаты для людей с инвалидностью в марте: что изменится
Политека
2025-02-23T03:00:49Z
Масленица: традиции и запреты
ZN UA
2025-02-23T02:33:59Z
"Приятный способ": пара познакомилась в похоронном бюро и хочет говорить о смерти с детьми
Фокус
2025-02-23T02:06:59Z
Важно знать: как происходит наследование квартиры после смерти одного из наследников
ZN UA
2025-02-23T02:03:07Z
Праздник приближения весны: как правильно будет по-украински «Масленица»
ZN UA
2025-02-23T01:03:09Z
Мясопустное воскресенье: запреты и традиции
ZN UA
2025-02-22T22:34:13Z
23 февраля 2025 года: Поликарпов день - что сегодня нельзя делать
Фокус
2025-02-22T22:00:05Z
Как бананы могут помочь бросить курить
Знай
2025-02-23T04:51:34Z
Ляшко возмущен поборами за контраст и КТ в больницах: "Руки хочется отрывать"
Знай
2025-02-23T04:12:06Z
Прохождение ВВК: можно ли обжаловать решение комиссии
ZN UA
2025-02-23T04:01:15Z
Украинские мужчины живут на 13-17 лет меньше женщин: причины и факторы
Хвиля
2025-02-23T02:39:58Z
Излечили врожденную слепоту: врачи провели уникальную быструю операцию незрячим детям
Фокус
2025-02-22T20:51:04Z
Антибиотики и вирусы: почему они не работают
Comments UA
2025-02-22T20:18:13Z
Можно ли спать всего 4 часа в сутки: ученые дали неожиданный ответ
TSN
2025-02-22T19:24:00Z
Залог здорового сна: ученые заявили, что дело совсем не в его продолжительности
Фокус
2025-02-22T18:12:47Z
Заменитель сахара в напитках может провоцировать проблемы с сердцем
Знай
2025-02-22T17:51:32Z
Минимальная зарплата в Украине может вырасти в 3 этапа в 2025 году: детали законопроекта
Хвиля
2025-02-23T04:45:39Z
Согреться будем одеялами? Хватит ли украинцам газа до конца сезона
Знай
2025-02-23T04:30:25Z
Совсем не копейки: субсидия может покрыть полную стоимость аренды жилья
Знай
2025-02-23T03:12:50Z
Индексация пенсий с 1 марта: кому ждать повышения и сколько
Comments UA
2025-02-22T23:03:32Z
Стаж 35 лет и зарплата 15 000 грн: на какую пенсию можно рассчитывать
Знай
2025-02-22T21:12:05Z
На оплату коммуналки или покупку продуктов: украинцам выплатят почти 11 000 гривен
Знай
2025-02-22T20:12:28Z
Стоит ли украинцам ждать введения графиков газоснабжения: в Раде спрогнозировали
Фокус
2025-02-22T20:12:23Z
Цены на сливочное масло бьют рекорды: известно сколько стоит
Политека
2025-02-22T19:30:43Z
Украина заняла первое место в мире по уровню потребления овощей населением
ZN UA
2025-02-22T19:01:16Z
Один взгляд, и это - любовь: в Киеве заметили элитный суперкар BMW, который топит 300 км/ч
Знай
2025-02-22T15:51:46Z
Пушка-ракета на 800 "лошадок": в Киеве засветился агрессивный "Гелик" за 20 млн грн
Знай
2025-02-22T11:51:10Z
Гость из 90-х: в Украине нашли редкий 33-летний мотоцикл "Днепр" без пробега
Фокус
2025-02-22T10:57:09Z
Дебютировала новая Honda Accord 2025: как изменился семейный седан
Фокус
2025-02-22T10:00:17Z
Кто кого должен пропустить: запутанный тест на правила дорожного движения с ответом
TSN
2025-02-22T08:06:07Z
Культовая капсула времени: обнаружен знаменитый BMW 2002 года в новом состоянии
Фокус
2025-02-21T14:51:32Z
Нового конкурента Tesla Model Y и Porsche Macan от Renault показали до премьеры
Фокус
2025-02-21T08:51:34Z
ЯПОНСКИЙ СТИЛЬ, БРИТАНСКИЙ ОПЫТ: ГЛАВНОЕ О NISSAN QASHQAI
Корреспондент
2025-02-21T06:03:58Z
Renault выпустит недорогой городской электромобиль за 18 000 евро
Фокус
2025-02-20T16:00:17Z
"Имеет четкий план": в Воздушных силах объяснили, будет ли массированная атака РФ в годовщину вторжения
Фокус
2025-02-23T04:33:56Z
Подоляк рассказал о работе над соглашением с США по ископаемым
Корреспондент
2025-02-23T04:21:06Z
СМИ: Киев передал США свой вариант селки по недрам
Корреспондент
2025-02-23T03:51:55Z
В США рассказали детали сделки по недрам Украины
Корреспондент
2025-02-23T02:21:39Z
Маск требует от госслужащих отчитываться о работе за неделю
ZN UA
2025-02-23T01:01:16Z
Трамп об Украине: я пытаюсь вернуть деньги
Корреспондент
2025-02-23T00:45:50Z
США ужесточают требования к Украине – СМИ
Корреспондент
2025-02-22T22:39:01Z
Соглашение о полезных ископаемых: Стефанчук сделал важное заявление
TSN
2025-02-22T22:16:12Z
Трамп сделал важное заявление о прекращении войны в Украине: что он сказал
TSN
2025-02-22T22:03:04Z