Про це під час пресконференції розповів начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк, передає кореспондент Укрінформу.
"На сьогодні ми завершуємо роботи з облаштування шести об'єктів, у яких ми зможемо розмістити більше 440 переселенців. Це такі шелтери з покращеними умовами проживання. Там створені достатньо комфортні умови з можливістю довготривалого проживання, умебльоване житло. Щоб люди не відчували ні в чому потреби, щоб могли нормально і вільно проживати у нас, ходити на роботу, водити дітей у садки і школи", - сказав Запаранюк.
На ці роботи з обласного бюджету були виділені близько 30 мільйонів гривень.
Крім того, зараз завершують підготовчі роботи щодо переоблаштування станції переливання крові у Хотині під багатоквартирний житловий будинок для вимушених переселенців. Він буде розрахований на 32 квартири.
"Наша задача - це забезпечити їм усі максимально комфортні умови проживання для того, щоб люди залишилися у нас і можливо, Буковина стала для них другою домівкою", - додав начальник Чернівецької ОВА.
Посадовець зауважив, що за неофіційними даними в область переїхало близько 220 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Зараз за офіційними даними на Буковині залишається постійно проживати 89 тисяч переселенців.