/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fa590fd77ac581fafb56f8c3567e33a2a.jpg)
Переважно без опадів, втім, ненадовго: яка буде погода найближчими днями
Детальніше про погоду в останні дні весни та на початку літа у коментарі 24 Каналу розповіла синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха.
Прогноз погоди на найближчі кілька днів
За прогнозом Укргідрометцентру, 30 – 31 травня у південно-східній частині держави та в Криму ще очікуються дощі з грозами. Тим часом в інших регіонах переважно без опадів.
Наталія Птуха пояснила, що на територію України з північного заходу починає впливати поле підвищеного тиску, тобто антициклон.
"Він забезпечить більш спокійну погоду, без опадів, малохмарну, вдень багато сонячних прояснень", – зазначила синоптикиня.
За попередніми прогнозами, 1 червня в Україні також переважно без опадів. Далі, 2 червня лише у західних регіонах, ймовірно, зовсім незначні дощі.
Проте вже у суботу наближатиметься атмосферний фронт. Він принесе нові опади, зокрема, грозові дощі.