Бомбосховища, які забезпечуватимуть захист від радіації, ядерної, хімічної та біологічної зброї, насамперед постачатимуться на ринки Німеччини, Австрії, Швейцарії й Чехії.
Естонська компанія Revonia починає виробництво модульнтх бетонних бомбосховищ. Про це повідомляє Postimees.
Модулі бомбосховища і внутрішнє облаштування вироблятимуться в Естонії, системи очищення повітря – у Швейцарії, а хімічно- та вибухостійкі компоненти – у Фінляндії.
Повідомляється, що бомбосховища, які забезпечуватимуть захист від радіації, ядерної, хімічної та біологічної зброї, насамперед постачатимуться на ринки Німеччини, Австрії, Швейцарії й Чехії.
“Після встановлення входи до підземного укриття можуть бути приховані, а наявність бомбосховища залишається невидимою для сторонніх. Це також було однією з основних умов з боку німецьких замовників, які хотіли, щоб установка була максимально непомітною”, – розповів гендиректор підприємства.
Нагадаємо, під час повітряної атаки на Київ 1 червня в Деснянському районі загинули дві жінки і 9-річна дівчинка, які в цей час перебували на вулиці, намагаючись потрапити до зачиненого укриття на території поліклініки.
Президент України Володимир Зеленський різко висловився стосовно рівня підготовки укриттів. адже у столиці частина укриттів досі недоступна для людей, а в деяких частинах міста їх взагалі немає.
Як повідомлялося, у мобільному застосунку Київ Цифровий з’явилася офлайн-карта укриттів в столиці. У ньому також можна повідомити про зачинені або недоступні сховища.