![Посла Румунії в Кенії звинуватили у расизмі – ЗМІ](https://thumbor.my.ua/1vkCMGWcolius9kXieQrnHXHz6E=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F2%2F0b2f659109db8a694e8263a2cc8f00fc.jpg)
Посла Румунії в Кенії звинуватили у расизмі – ЗМІ
Африканські дипломати вимагали публічних вибачень, наполягаючи на тому, що приватних вибачень недостатньо.
Посол Румунії в Кенії Драгос Тігау порівняв африканців з мавпами через що став причиною дипломатичного скандалу. про це у суботу, 10 червня пише .
Як повідомляють журналісти інцидент стався у будівлі ООН у столиці Кенії Найробі 26 квітня. Перебуваючи там Драгос Тігау, побачивши за вікном мавпу, сказав: “Африканська група приєдналася до нас”.
Про те, що сталося стало відомо 8 червня, коли міністр закордонних справ Кенії Камау Мачарія розповів про це широкому загалу. Він заявив, що був “приголомшений і обурений” цим інцидентом.
Після цього африканські дипломати зажадали публічних вибачень від МЗС Румунії, наполягаючи на тому, що приватних вибачень замало. У той же день Румунія оголосила, що поінформована про інцидент і розпочала процедуру відкликання свого посла.
“Ми глибоко шкодуємо і просимо вибачення у всіх, хто постраждав. Будь-яка поведінка чи коментарі расистського характеру є абсолютно неприйнятними”, – йдеться у заяві Міністерства закордонних справ Румунії.
Раніше повідомлялося, що Орбан викликав скандал, виступивши проти “змішування рас”. Він заявив, що європейські раси не повинні поєднуватися з неєвропейськими, що викликало хвилю критики.
Переможець шоу Розсміши коміка Віктор Вемуна звинуватив проект Дизель шоу в расизмі через те, що темношкірих людей представники останнього нібито вважають об’єктами глузування.