Кабінет міністрів на засіданні 30 червня офіційно призначив Олену Думу головою Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління корупційними активами (АРМА). При цьому днем раніше один із членів конкурсної комісії відкликав свій підпис. Про це повідомив нардеп Ярослав Желєзняк.
Проти призначення Думи керівником АРМА раніше виступили антикорупційні активісти. Проте Дума виграла відкритий конкурс, набравши необхідні шість голосів від членів конкурсної комісії. Після оголошення результатів конкурсу один із членів комісії Дмитро Остапенко відкликав свій підпис за її кандидатуру. Своє рішення він пояснив тим, що деякі факти біографії ДКД були йому невідомі під час голосування. Крім того, як зазначив Останенко, було порушено процедуру голосування. Він уточнив, що після проведення першого "рейтингового" етапу, де кожен із членів комісії мав можливість віддати кілька голосів за кількох кандидатів, не був проведений другий "вирішальний" етап, де кожен мав віддати один голос лише за одного з кандидатів, які набрали найбільше кількість голосів. Остапенко закликав комісію найближчим часом провести засідання, щоб визначитися з тим, як вирішити це питання далі.
28 червня 2023-го відбулося голосування за нового голову АРМА, в якому перемогла Дума (за неї віддали шість голосів із восьми членів комісії). При цьому проти її призначення виступали антикорупціонери. Зокрема, організація Transparency International Ukraine заявляла, що таке рішення несе великі "репутаційні ризики" для країни, а також для роботи незалежної та ефективної діяльності антикорупційної екосистеми та органів правопорядку, оскільки досвід Думи не пов'язаний із роботою у сфері кримінальної юстиції.