/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Fe4b3794b93252f88503799b005b4d336.jpg)
За 6 тис. грн зливав ворогу координати українських ППО: СБУ повідомила про підозру черкасцю
КИЇВ. 3 липня. УНН. СБУ повідомила про підозру жителю Черкас, який за 6 тис. грн злив ворогу координати українських військ та систем ППО, повідомили у понеділок в Офісі Генерального прокурора, пише УНН.
Деталі
Із травня 2023 року, як вказано, житель Черкас перебував на зв’язку з представником російських спецслужб, спілкуючись із ним за допомогою одного з месенджерів.
Як вказали у відомстві, зрадник передавав росіянину дані про місця розташування військових частин, особового складу та техніки ЗСУ, а також систем ППО на території Черкащини. До кожного повідомлення додавав скріншоти карт в програмі «Google Maps» з точними координатами. За виконану «роботу» підозрюваний встиг отримати від ворога близько 6 тис. грн.
За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури місцевому жителю повідомлено про підозру у несанкціонованому поширенні інформації про розміщення Збройних сил України. Наразі йому обрано запобіжний захід – тримання під вартою без права внесення застави.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наводив ворожі "Гради" на прикордонні райони Сумщини: СБУ затримали колишнього "регіонала"