/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2Fd1709033b0d436b0397ce8d8ba276c8f.jpg)
Росія вивела в Чорне море підводний човен з "Калібрами": існує загроза ракетної атаки
Росія вивела у Чорне море підводний ракетоносій. Він споряджений чотирма крилатими ракетами "Калібр".
Про це повідомили в Оперативному командуванні "Південь". Разом з активізацією ворожої авіації це підвищує загрозу ракетної атаки, зазначили там.
"У Чорне море ворог вивів на бойове чергування підводний ракетоносій, споряджений 4 ракетами типу "Калібр". Згодом активізувалась і ворожа авіація. Хвиля повітряних тривог прокотилась територією України. Будьте уважні до сигналів оповіщення, реагуйте оперативно і правильно. Рівень ракетної загрози явно підвищується", – застерегли в ОК "Південь".
Нагадаємо, Росія вночі 6 липня здійснила найбільшу від початку повномасштабного вторгнення ракетну атаку на цивільну забудову Львова. "Калібрами" окупанти поцілили в об'єкт критичної інфраструктури та житловий будинок. Пошкоджень зазнали три десятки житлових будинків, загинули десять мирних жителів, поранено 45 людей, серед них – троє дітей.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!