/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2F293940ffff6d81d42ab275ff727480b9.jpg)
"Це вимушений захід": експерт пояснив, чому Україні вирішили дати касетні боєприпаси
Заяви США про постачання в Україну касетних боєприпасів – це вимушений захід. Так, є у цьому питанні непорозуміння серед наших західних партнерів, у тому числі серед представників німецького уряду, і в Британії, і в Іспанії. Однак іншого виходу просто немає, бо український оборонно-промисловий комплекс поки не готовий повністю покривати потреби ЗСУ у боєприпасах на фронті.
Про це в ефірі Politeka Online розповів військовий експерт, екс-спікер Генштабу України Владислав Селезньов.
За його словами, тому касетні боєприпаси для України – це вимушений захід, і ми використовуватимемо їх аж до того моменту, поки український оборонно-промисловий комплекс та підприємства країн колективного Заходу не зможуть забезпечити належний пріоритет у боєприпасах.
"Країни Європейського союзу обіцяли нам протягом найближчих 12 місяців поставити мільйон снарядів. Минуло вже два місяці, я не думаю, що цей опціон виконано. Пролонгували в часі, тобто 12 місяців ще не минули, та й відповідно потрібен час для того, щоб розвивати повноцінне виробництво, щоб налагодити постачання порохів, металів кольорових, у тому числі металів відповідних складових, які роблять із усіх цих елементів повноцінний бойовий снаряд. Щоб вийти на промислові обсяги виробництва, тому що снаряди будуть потрібні, це очевидно", - сказав Владислав Селезньов.
Останні новини України: