MY.UAНовини
Даша Трегубова: Зараз, певно, я стала сприймати всіх довкола, як родичів
Даша Трегубова: Зараз, певно, я стала сприймати всіх довкола, як родичів

Даша Трегубова: Зараз, певно, я стала сприймати всіх довкола, як родичів

«Скучила так, що не передати словами», - сказала Даша Трегубова у свій перший знімальний день третього сезону серіалу «Коп з минулого». Восени канал ICTV 2 планує показати нам другий сезон, а згодом і третій. Акторка зізнається, що у її героїні, психолога Тетяни Малиновської, буде дуже цікава історія.

То ж KP.UA поговорила з Дашою Трегубовою про трансформацію Малиновської, її поетичні читання, роботу під час війни, доньку-акторку та «відчуття своїх».    

За словами Даші, поезія сьогодні стала віддушиною для багатьох людей. Фото: Instagram.com/olyocean/

З ідеєю читати вірші я носилася років 10

- Дашо, у вас є проєкт #дашачитає, де ви ось уже 5 років читаєте вірші українських поетів. Зараз багато хто робить поетичні вечори. А тоді, як на мене, ви були першопрохідником, принаймні, я не бачила таких проєктів. Чому ви за це взялися ще тоді?

- На той момент, принаймні на YouTube, я дійсно не бачила жодного такого проєкту. Були люди, які читали один чи кілька віршів, і на цьому все. Це дійсно дуже класний проєкт, яким я дуже пишаюся.

Я взагалі увесь час виношую якісь ідеї. І з ідеєю читати вірші я носилася років 10, бо дуже люблю поезію. Я читала поезію з юності. Мені завжди подобалося вміння людей вкладати свою думку і емоцію в слова. І так виникла ідея почитати сучасних українських поетів.

Я читаю саме сучасну українську поезію, бо дуже хочу, щоб наші люди знали сучасників, щоб хороші поети отримали свою порцію захоплення від аудиторії.

Коли ми випустили перші кілька віршів, вже тоді був дуже сильний ефект. Ніхто на нього не розраховував і не сподівався, але ми з моєю командою отримали величезну кількість коментарів, реакцій, перепостів. Так ми й почали читати вірші регулярно. Нещодавно порахувала суму, яку витратила за п'ять років на запис віршів, бо я завжди записувала власним коштом, і це дуже велика сума. Не буду казати скільки, але за ці гроші дійсно можна було б купити щось велике.

Але я радію, що за цей час нам вдалося зробити чотири важливі речі. По-перше, дійсно дуже багато людей звернули увагу на поезію. По-друге, дуже багато сучасних українських поетів стали більш відомими. По-третє, інші люди теж почали записувати свою поезію. І по-четверте, зараз я читаю дуже багато поезії, яка написана саме під час війни. Я й сама від неї ридаю, і для людей це своєрідна рефлексія. Така поезія стала віддушиною для багатьох. Для мене мегаважливо, коли люди пишуть: «Ми плачемо над вашим віршем, і нам стає легше».

- Тобто ви все ж таки були першопрохідником?

- Мені б хотілося так думати. Принаймні, я була першопрохідником у тому, що робила такий великий і регулярний проєкт. Нещодавно ми з одним актором обговорювали, що раніше була традиція декламувати поезію. Але я люблю поезією розповідати історії. І моя манера розповідати поезією історії стала взірцем для багатьох людей. Вони просто почали говорити нормальним голосом. І коли людина присилала мені послухати вірші, вже було зрозуміло, чула вона, як я читаю, чи ні. Якщо людина чула, то в неї буде така ж ритміка, такі ж рухи. І це не погано. Дуже круто, коли люди багато пишуть, багато читають. А я, звісно, підтримую всіх, хто, на мою думку, талановитий.

- Як ви обираєте вірші, які читати?

- Як і все у світі – це трапляється випадково. Звісно, я обираю поетів, які мені подобаються, тільки тоді вірші заходять. От коли я читаю вірші, а в мене у горлі стоїть комок, значить це воно. У мене лежить ціла купа роздрукованих віршів, які б хотіла прочитати. Але перед самим записом я зв'язуюся зі своєю помічницею Олею, вона мій індикатор, читаю їй вголос, і де нас обох торкає до мурах, те й обираємо.

Найсмішніше, що я не збиралася звалювати на плечі таку серйозну роботу, але тепер треба це робити, бо постійно читаю коментарі: «Тільки не зупиняйтеся, а де нові вірші, а давайте вже нам нову поезію». Я від цього дуже кайфую і тішуся. Це хороша справа.

- Цей проєкт може стати прибутковою історією?

- Поки що ні. В YouTube все одно кількість поціновувачів поезії не дуже велика. Можу сміливо сказати, скільки я заробляю на YouTube в місяць - 25 доларів.

- У вас дуже красиві ролики. Було б класно показувати їх по телебаченню як перебивки чи заставки.

- У мене була колись така ідея. Так погано казати, але я не дуже комерційно орієнтована людина. Та й тоді втратиться весь шарм. Я хочу і люблю заробляти гроші за те, що роблю, знаю, що я на це заслуговую, але боюсь, що гроші просто зіпсують чистоту емоцій. Хоча це й не правильно, треба принаймні його окупати.

Я вже навіть відкрила «банку». І люди надсилають гроші на поезію. Звісно, це дуже маленькі кошти, ще навіть не зібралася сума, яку я витрачаю на одну зйомку, коли збираю операторів, режисерів, монтаж, але мені приємно.

Тому продовжую записувати за свої. Моя команда працює за символічні кошти, але всім треба їсти. Я живу з відчуттям, що всі мають чесно отримувати гроші за свою роботу. Ніколи не прошу нічого робити безкоштовно, бо це неправильно.

- Знялися в серіалі «Коп з минулого», отримали гонорар і вклали його в поезію.

- Так і є.

Повернутися додому – це щастя

- Колись в нашому інтерв’ю ви казали, що взагалі ви позитивна і щаслива людина. Що нині допомагає тримати позитивний настрій, бути щасливою? 

- Звісно, в мене, як і у всіх, є дуже багато моментів, коли я ридаю. Особливо за останній рік. Певно, в ці моменти і для мене поезія стає розрадою.

Незважаючи на те, що мені було класно у Польщі, повернутися додому – це щастя. Зйомки, все таке рідне, тому мені добре, тому зараз ви мене бачите щасливою і радісною. А ще пів року тому все було трішки інакше.

- Ви поїхали до Польщі через доньку Поліну, бо на початку вторгнення вона себе недобре почувала. Хоча з часом все стало навпаки – вона хотіла додому, а ви просили ще трішки почекати. Вам довелося збирати себе докупи в той час? Хто кого рятував морально?

- Я. Бо у мене є хороші психологічні навички для виживання у мінливому світі. Я дуже швидко збираюсь, я смілива, сильна, це правда. Мене вибухи і повітряні тривоги не лякали, а Поліну дуже лякали. І мене лякало те, що лякає її, а я не знаю, як їй допомогти.

Тоді мені здавалося, що я спокійна. З мене навіть сміялися мої польські подружки, коли на запитання «як ти?», я відповідала – «все добре, я спокійна, я вирішу всі питання». Та через пів року мене охопила апатія. Організм все одно реагує на стрес, просто у кожного по-різному. Хтось одразу впадає у кататонічний стан, а хтось, як я, спочатку все розрулить, допоможе іншим подолати кризи, а потім буде розбиратися із собою.

У мене так і раніше було. Колись ми з друзями поїхали на відпочинок, всі захворіли, одна я була здорова. За всіма доглядала, всіх вилікувала, а потім так захворіла, що потрапила у лікарню з ангіною, яку від них підхопила.

- Ми зараз сидимо на знімальному майданчику серіалу «Коп з минулого». Які у вас емоції?

- Це ж мій рідний проєкт! Коли ти заходиш на студію, таке відчуття, є така ілюзія, що ніби нічого й не було, ніби ми й не розставалися на довгий час. Здається, поки ти тут, за стінами нічого страшного не коїться. Але потім виходиш і розумієш, що життя змінилося дуже сильно.

- Чого чекати від вашої героїні у продовженні? Зараз йдуть зйомки третього сезону, але глядачі ще не бачили другий.  

- У другому сезоні моя героїня Тетяна Малиновська стає набагато яскравішою. Продюсери вирішили зробити з неї жінку-вамп. У першому сезоні Тетяна була наче сіра мишка. А тепер моя героїня, напевно, вирішила влаштувати своє особисте життя, тож стала обирати набагато яскравіші вбрання, та й загалом у її житті відбуваються цікавіші події. В першому сезоні Малиновська була просто штатним психологом у відділку, але я додала їй своїх амбіцій, і тепер вона дуже амбітна жіночка, яка вирішила, що їй не достатньо бути лише психологом. У неї активно розвивається особисте життя, в тому числі й з головним героєм. Дуже цікава історія у нас з Дмитром Суржиковим буде. В третьому сезоні вона просто досягає піку.

На знімальному майданчику серіалу «Коп з минулого» з Дмитром Суржиковим. Фото: ICTV 2

У Польщі мені багато допомагали мої поляки

- Як ви виживали у цей час? У вас донька, ви були без роботи. Давали благодійні виступи. До всього цього ще й продовжуєте вкладатися у запис віршів.

- По-перше, у мене були заощадження. По-друге, ми витрачали гонорар Поліни, який вона отримала за зйомки у кіно (посміхається).

Коли ми приїхали до Польщі, мені дуже багато допомагали мої поляки. Кажу «мої», бо вони стали моїми. Це мама дівчинки, з якою Поля знімалася у польському фільмі «Тато». Причому ми з Маженою здружилися вже після початку повномасштабної війни.

«Тата» закінчили знімати восени 2021 року. Тоді ми спілкувалися на рівні привітань, бо Мажена розмовляє тільки польською, я - українською. Але коли почалася повномасштабна війна, вона мені написала вже 24-го, щоб їхали до них. Ми тоді до них не поїхали, нам було до кого їхати. Але потім все ж таки опинилися у Польщі, адже світова прем'єра «Щедрика», де Поля зіграла одну з головний ролей, була саме там.

Донька акторки Поліна Громова зіграла одну з головних ролей у фільмі «Щедрик» (на фото зліва). Фото: planetakino.ua/

І Поля дуже хотіла лишитися в Польщі. Для неї це був якийсь острівець безпеки, тут вона була щаслива, знімалася в кіно, вона знає польську мову. Мажена допомогла нам знайти квартиру, домовилася, щоб ця квартира коштувала не таких грошей, яких вона мала коштувати, допомогла влаштувати Полю до школи.

А я почала працювати в українському посольстві з нашим послом Андрієм Богдановичем Дещицею. І дуже з цього щаслива, бо мені важливо було щось робити, допомагати. Я не можу лежати і страждати. Це не моя тема. А коли я щось роблю, мені здається, що все в нормі. Працювала там майже пів року.

- Чим ви займалися?

- На той момент Посольство України у Варшаві було великим хабом, як і вся Польща. Не можу передати, яка кількість людей потребувала тоді допомоги.

Я зайнялася саме культурним сектором. Знайти потрібні контакти, організувати виставку, концерти… Це був мій нормальний ритм. Просто я ще не працювала у таких незвичних умовах. Наше посольство – молодці, всі працівники працювали на результат, було відчуття, що ти серед своїх. Я мало спала, багато працювала, і мене це влаштовувало.

А потім ще й виникла потреба у #дашачитає, я робила благодійні заходи, і люди, для яких я читала вірші, давали гроші на гуманітарні потреби, для «Охматдиту», на дрони ми збирали. Я їздила по різних країнах. Та це не був відпочинок. Пам'ятаю, що провела на Кіпрі три дні, бо два з них – це були концерти, і ще один -  зустріч з нашими українками, які були змушені переїхали туди. Я навіть не встигла покупатися в басейні, не дивлячись на те, що спека стояла неймовірна, і мені просто хотілося ходити мокрою з голови до ніг. Це була робота. І дуже важливо знати, що все, що ти робив, робив недаремно.

А Поліна моя скільки всього зробила! Вона виступала з Варшавським симфонічним оркестром, співала пісню Святослава Вакарчука «На небі» на Дні дітей у резиденції прем'єр-міністра Польщі, чим дуже всіх розчулила. Потім була прем’єра «Щедрика», далі - велика рекламна кампанія «Тата», в неї було багато різних інтерв'ю. На той момент нам дуже потрібна була допомога Польщі, власне, як і зараз, але тоді була дуже гостра необхідність. І було важливо продемонструвати, що ми вдячні, як ми цінуємо підтримку. І Поля дуже круто у всіх інтерв’ю відповідала.

До речі, у фільмі «Тато» мова йде про дружбу двох дівчат - польки та українки. Згодом режисерка розповідала в інтерв’ю польському Vogue, я про це не знала, що спочатку в її сценарії все було як по класиці: нещасна дівчинка-українка, забита, живе з бабусею. А моя Полька – дівчинка смілива. І коли режисерка познайомилася з Поліною на пробах, то переписала сценарій: полька стала інтровертна, більш закрита, і насправді акторка, Клаудія, такою і є в житті, а українка – більш дієва. І це дало фільму свіжий ковток. Це реально розрив шаблону.

- Я цей фільм ще не бачила, але у «Щедрик» Поля ідеально вписалася. Коли дивлюся на неї, хочеться її обіймати. Мама пишається донькою-акторкою?

- Дуже пишаюся. Але я нею пишалася завжди, навіть коли вона ще не знімалася.

З донькою Поліною. Фото: Instagram.com/dasha.tregubova/

Дочка ще краща за мене

- Вона сама хотіла обрати цей шлях?

- Вона сама хотіла. Бо якби це був мій план, я би її ще в дитинстві запхала в кіно. Єдине, що я зробила, - водила її на зйомки шоу. Вона зі мною знімалася на телебаченні, коли їй було пів року. Але Полі це було в кайф. Вона дуже любила, коли їй аплодують. Поля ще навіть не ходила, але сідала і всім показувала, як можна класно аплодувати.

А потім її на майданчик покликали кастинг-директори, і якось одразу в неї все пішло. Вона ще краща за мене, вона ще краще грає, органічніше себе почуває на майданчику. Їй дуже комфортно. Мені довелося більше над собою працювати, боротися за свою роботу. Багато років у мене були проби, які нічим не закінчувалися, але тільки тому, що я була залякана, думала, що когось обманюю, бо я ж ведуча і режисер, я не акторка. У Поліни таких рефлексій не було. Вона одразу знала, що робити. Вона молодець.

- Поліна ходила на якісь курси?

- Вона ходила рік до Школи мистецтв на театральний гурток, але там вона грала зайчика або песика, який робив «гав-гав». І в тому ж році вона вже пішла грати одну з головних ролей у воєнній драмі «Щедрик».

- А хто її співати навчив?

- Вона добре співала з дитинства. Я співаю добре. Її тато дуже добре співає і грає на гітарі. Думаю, це вклад тата. Я дуже люблю пісню Леонарда Коена Hallelujah, вона настільки потужна, крутезна і кайфова. Пам’ятаю, як ми їдемо в авто, я за кермом, вона сидить позаду у дитячому кріслі, витягає свій телефон і каже: «Мамо, вимкни музику». А потім починає під YouTube-караоке співати Hallelujah. І співає настільки круто, що в мене починають текти сльози. Боже, це такий  кайфовий момент. Причому я не з тих мам, що всім тицяють фото і кажуть: подивіться, яка в мене геніальна дитина. Але співати вона вміє.

- Поля брала уроки вокалу?

- Здається, було кілька уроків вокалу в театральній школі, але не впевнена. Вона просто співає з дитинства як відчуває. Поля класно співає у жанрі блюграс, вона це робить, як американські кантрі-співаки. Я навіть так не зможу. Кажу їй: «Полю, будь ласка, заспівай, щоб всі почули, яка ти крута!». Вона стидається.

- Піти на вокальне шоу вона не хоче?

- Мені здається, вона хотіла. Але, як кажуть, і хочеться, і колеться. Боїться поки що. Я б дуже хотіла, щоб вона розвивалася у різних напрямках.

- Кіно - це серйозно чи хобі?

- Їй 11, і вчора вона мені сказала: «Я так тобі заздрю, бо ти знімаєшся, а мені цього не вистачає». Я знаю, що вона від цього кайфує. Вона не ставиться до знімальної групи, як до дорослих людей. Так і раніше було. Вона завжди з усіма розмовляла на рівних. Їй цікаво поговорити з художниками по костюмах, з художниками по гриму, з гаферами. І вона з ними розмовляє як доросла. Їй абсолютно комфортно. Тому, до речі, вона так швидко вивчила і польську мову, бо їй треба було з усіма говорити на знімальному майданчику.

Тому я буду її всіляко підтримувати. Після прем’єри «Тата» мені написала польська режисерка, вона знімає короткий метр, і одразу запросила на головну роль Поліну. Без будь-яких проб. І вона поїде зніматися. 

З'явилося нове відчуття, що ми всі свої

- Мені розповідали, що на зйомках в Ірпені до вас стояла черга, щоб сфотографуватися. Не кожен може похвастатися такою народною любов’ю. Такі прояви – це приємно?

- Абсолютно. Я ніколи не відмовляю в фото, автографі. Зазвичай, всі якраз дякують або за #дашачитає, або за ролі, або і за те, і за те.

Колись я була тільки телеведучою, і мене впізнавали як телеведучу. Потім додалися серіали і фільми. Тому моя аудиторія - з різних верст населення і навіть різної статі.

Було дуже смішно, коли після «Перших ластівок» мене почала впізнавати вже аудиторія років 15-ти. Колись хтось навіть закричав: «Дарино Ігорівно!». Думаю, господи, дякую за це, але давайте просто Даша або Дарина, якщо комусь незручно (сміється).

І потім - вірші. Зараз здебільшого до мене через поезію підходять. Це ж емпатія, так і має бути. Хочеться, щоб саме на цій хвилі зараз були всі українці. У нас дуже багато розбіжностей, ми всі дуже різні, з дуже різними історіями, тому хочеться, щоб ми виходили на інші частоти спілкування: коли є повага, бажання щось зробити хороше, бо ми всі свої.

Коли мене запитували, як я змінилася після повномасштабної війни, думала, що ніяк, хіба що стала менш вразлива. Але потім почала ловити себе на таких штуках. Взагалі я людина дуже активна, завжди кудись несуся, дуже не люблю, коли мене щось затримує. А тут йду парком, бачу - дівчинка впала, забруднила сукню, плаче і боїться йти до батьків, а хлопчик її втішає. Підходжу до них, починаю витирати дівчинці сукню, заспокоювати: «Давай запишу звернення твоїм батькам, що ти не винна, я це бачила». І в мене сльози. Я на цю дівчинку вже дивлюся як на свою дитину. З'явилося нове відчуття, що ми всі свої. Я вже навіть не лаюся за кермом. Раніше їхала і всіх лаяла, а тепер раптом ловлю себе на тому, що це ж свої їдуть.

Колись психолог сказала мені таку річ: «Якщо тобі не подобається людина, уяви, що це твій молодший брат, і він такий, який є». Тому зараз, певно, я стала сприймати всіх довкола, як родичів. Просто хтось може бути поганим родичем, хтось – добрим, але вони всі свої. Не можна зараз розповсюджувати на них ненависть, яка має накопичуватися в абсолютно інший бік.

- От би у всіх були такі думки, щоб накопичувати і виливати агресію в інший бік.

- Я знімалася для соціальної кампанії «Ла Страда» проти домашнього насилля. Коли мене запросили стати обличчям кампанії, це було наприкінці минулого року, я навіть трішки розгубилася, кажу: «Яке домашнє насильство? Зараз війна». На що мені відповідають, що, за статистикою, випадків домашнього насилля збільшилося в кілька разів. Люди, котрі не можуть виплеснути внутрішню агресію, скажімо, в бою, виливають її в соцмережах, але їм і цього не достатньо, і вони починають виливати її на своїх рідних. Для мене це стало шоком.

Хочеться, щоб всі трішки схаменулися. Я вже й вірші відповідні читаю. Дуже багато переглядів зібрав вірш Ліни Костенко «Про вічне»: «Так багато на світі горя, люди, будьте взаємно красивими». Коли читала ці рядки, вклала у них все, що я вам зараз розповіла. Думаю: люди, ну почуйте! Зараз точно не час розводити «срачі». Так, треба викорінювати багато чого, але не з агресією до своїх.

- А що вам дозволяє не дратуватися?

- По-перше, моя робота. Мене все частіше кличуть в якісь проєкти, я повертаюся у якусь свою колію. Хоча ця колія вже й абсолютно інша.

По-друге, я читаю вірші, це моя розрада, дивлюся дуже багато фільмів, і вони мене заспокоюють. Дивлюся різноманітні світові шоу на кшталт America's Got Talent, там багато щемливих штук. На таких етапах, звісно, починаю ридати. Але, думаю, сльози теж допомагають долати стрес.

- Якраз перед повномасштабним вторгненням ви готувалися знімати свою першу стрічку як режисерка. Вона буде?

- Так, перший знімальний день у нас мав бути 26 березня 2022 року, символічно на мій день народження. Думаю, наступного року розпочнемо зйомки. Ця стрічка сподобалася словенцям, і вони теж згодилися її фінансувати як партнери.

Це динамічний, містичний трилер, і ця історія такою і лишається. Але сценарій все ж таки довелося трохи переписати, бо змінилися обставини, в яких перебувають герої. Я не могла знімати кіно про ті обставини, які були до цього. На щастя, буквально днями ми його закінчили. Ми хочемо знімати актуальне кіно. У мене не стояло завдання знімати фільм про війну. Але дивлячись це кіно, всі знатимуть, що в країні, в якій відбуваються події, йде війна.

Теги за темою
Кино
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Предала свою страну и поехала развлекать россиян: хореограф из Украины перекроила себя
Comments UA
2025-01-09T20:57:54Z
Остап Ступка рассказал подробности романа с младшей на 35 лет возлюбленной
Комсомольская правда
2025-01-11T07:51:48Z
Известная украинская ведущая высказалась о проблемах в браке после рождения сына: "Меньше романтики"
TSN
2025-01-11T14:54:58Z
Седокова хочет забрать деньги покойного мужа, который убил себя: семья спортсмена в шоке
Comments UA
2025-01-09T21:21:07Z
Маникюр «мороженное»: как выглядит самый элегантный и универсальный тренд для ногтей
Marie Claire
2025-01-22T20:00:42Z
Звезда фильмов о Джеймсе Бонде слепнет: Джуди Денч нужен помощник
Фокус
2025-01-22T19:45:42Z
Джастин Бальдони разоблачил вранье Блейк Лайвли одним видео
Фокус
2025-01-22T19:15:31Z
В России хотят поставить на колени Пугачеву и Меладзе: в чем провинились звезды
Comments UA
2025-01-22T19:06:19Z
Прогноз Pinterest: какие цвета будут в тренде в 2025 году
Marie Claire
2025-01-22T18:00:56Z
"Это пример другим": Зеленский рассказал, где находятся его дети во время войны
Фокус
2025-01-11T11:51:36Z
Зеленский ответил на петицию об отмене раздачи "тысячи Зеленского"
Comments UA
2025-01-09T08:46:28Z
Германия создаёт новую дивизию для защиты стратегических объектов
Апостроф
2025-01-11T15:12:30Z
В Украину прибыла первая партия новейших немецких бронемашин Lynx
Апостроф
2025-01-09T14:00:11Z
В Украине разрешили выбирать оператора для доставки водительских удостоверений и номеров: как было и как стало
Telegraf
2025-01-22T23:03:49Z
Именины Ольги в 2025 году: все дни, когда Оля празднует День ангела
Telegraf
2025-01-22T23:00:04Z
День ангела 23 января: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-01-22T22:24:19Z
Церковный праздник 23 января: что нельзя делать сегодня, чтобы не привлечь несчастье в семью
Telegraf
2025-01-22T22:21:30Z
Кто может получить отсрочку от мобилизации – новые правила от МВД
TSN
2025-01-22T22:06:33Z
Трамп круто изменил обещание по поводу войны в Украине: на Западе узнали подробности
Comments UA
2025-01-09T20:30:37Z
В МИД РФ истерически отреагировали на адские санкции Байдена: каким ответом грозят
Comments UA
2025-01-11T18:42:38Z
Украина будет без ЕС и НАТО: кандидат в президенты Польши поставил ультиматум
Comments UA
2025-01-09T23:15:05Z
Сбежавший в Румынию детектив НАБУ оказался причастен к фальсификации дела ПриватБанка
Комсомольская правда
2025-01-11T17:12:43Z
В США экстренно разогнали Совет нацбезопасности: часть сотрудников даже не смогла покинуть Белый дом
Telegraf
2025-01-22T23:09:47Z
В Кыргызстане законодательно запретили ношение никаба в общественных местах
ZN UA
2025-01-22T23:09:38Z
У Трампа готовят встречу с Путиным — Reuters
ZN UA
2025-01-10T17:33:22Z
Трюдо раскрыл карты: зачем Трамп угрожает сделать Канаду 51-м штатом США
Comments UA
2025-01-10T09:04:55Z
Россия и Путин предали Тегеран и Асада – иранский генерал рассказал подробности
ZN UA
2025-01-10T00:16:45Z
Ночью Россия атаковала Никопольщину и Киевщину
Комсомольская правда
2025-01-10T06:39:46Z
ВСУ выбили солдат Кима из села в Курской области. ВИДЕО
Новости Украины
2025-01-09T17:33:30Z
В Киеве прошло шествие памяти первых жертв Небесной Сотни
Корреспондент
2025-01-22T22:45:01Z
Захватчики активизировали попытки расширения "серой зоны" вблизи Покровска
Хвиля
2025-01-22T22:18:30Z
Военнослужащие ВСУ с помощью мандаринки взяли в плен россиянина на Сумщине
Фокус
2025-01-22T22:15:59Z
Поймают удачу за хвост: только три знака Зодиака разбогатеют в феврале 2025
Telegraf
2025-01-22T22:12:33Z
Олег Стариков рассказал, какие города на фронте сейчас под наибольшей угрозой
Знай
2025-01-22T21:21:01Z
Прикрывал побратимов: в боях с ВС РФ погиб 68-летний командир группы ГУР Константин Жук
Фокус
2025-01-22T21:06:25Z
На Буковине медведи покидают берлоги и "лепят снеговиков". ВИДЕО
Новости Украины
2025-01-22T20:54:15Z
Почему категорически запрещено присваивать найденные вещи и при чем здесь предрассудки
Comments UA
2025-01-09T23:30:46Z
Один ингредиент делает курицу фантастически сочной: что добавить в маринад
Telegraf
2025-01-22T20:51:11Z
Пирожные с яблоками и орехами: рецепт десерта, который понравится всем
Фокус
2025-01-22T20:27:33Z
Вас спасет овощ за три копейки: как защитить стекло автомобиля от замерзания
Telegraf
2025-01-22T19:57:07Z
Домашняя халва: рецепт любимого десерта без лишних хлопот
Фокус
2025-01-22T19:45:20Z
Как выбрать виски шаг за шагом
Bin UA
2025-01-22T19:10:23Z
Гороскоп на 23 января 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-01-22T18:57:34Z
Очень вкусная выпечка: рецепт творожного печенья с яблочной начинкой
Фокус
2025-01-22T18:42:50Z
Вместо колбасы на бутерброды приготовьте эту роскошную закуску: рецепт зельца
Telegraf
2025-01-22T18:21:19Z
В Киеве столкнулись минивэн и автобус: есть погибшие, а среди травмированных - дети
Апостроф
2025-01-11T21:48:39Z
В Запорожье количество пострадавших возросло до 122
Корреспондент
2025-01-09T18:21:58Z
Захваченное в 2023 году судно: йеменские хуситы уволили команду, среди которой есть украинцы
Апостроф
2025-01-22T23:06:00Z
В Николаеве раздался взрыв: что известно
TSN
2025-01-22T22:21:23Z
В Баварии в парке мужчина напал на детей с ножом - есть убитые и раненые
Telegraf
2025-01-22T21:51:52Z
В Запорожье раздались взрывы: в городе возник пожар
Корреспондент
2025-01-22T21:06:27Z
Прилетело пять дронов: в Запорожье прогремели взрывы
Telegraf
2025-01-22T21:03:41Z
В Греции возле мусорного бака нашли античную статую женщины
Европейская правда
2025-01-22T20:42:34Z
Зимний шторм обрушился на США: в Новом Орлеане впервые за 15 лет выпал снег
Фокус
2025-01-22T19:03:21Z
Доллар в Украине приблизился к новой психологической отметке - курс валют
Известия Киев
2025-01-10T06:27:02Z
Работает ПВО: европейским авиакомпаниям не советуют летать в РФ
Корреспондент
2025-01-09T22:48:48Z
Кремль в шоке: инфляция в России бьет новые рекорды
Comments UA
2025-01-22T21:54:15Z
Официальный курс доллара начал снижаться
Корреспондент
2025-01-22T21:42:33Z
Еврокомиссия пообещала Украине 35 млрд евро в 2025 году
Европейская правда
2025-01-22T21:31:28Z
Налог на криптовалюту в Украине: экономист рассказал могут ли его ввести в ближайшее время
Политека
2025-01-22T21:27:40Z
В Антарктике украинские суда собрали рекордный улов
Корреспондент
2025-01-22T20:18:34Z
Крупы, фрукты и напитки: насколько изменились цены на популярные продукты за год
Знай
2025-01-22T20:12:43Z
Внушительные цифры: сколько налогов должны заплатить украинские модели OnlyFans
Comments UA
2025-01-22T19:51:04Z
Возьмут ли в армию с туберкулезом или гепатитом: какие болезни освобождают от службы
Знай
2025-01-10T19:06:40Z
Этот жир обожают печень и поджелудочная: диетологи говорят, что он самый полезный и легко усваивается
TSN
2025-01-22T17:24:44Z
Топ привычек на каждый день, которые кардинально изменят жизнь
Comments UA
2025-01-22T16:36:26Z
Новая помощь от государства: кто может получить более 40 тыс. гривен
Знай
2025-01-22T15:21:24Z
Следует ли есть фрукты на ночь? Возможен вред для здоровья
Comments UA
2025-01-22T15:00:43Z
Тонкие волосы: мифы и реальные способы увеличить их плотность
Знай
2025-01-22T14:51:02Z
Подошли ближе к лечению болезни Альцгеймера: ученые открыли уникальный механизм нейронов
Фокус
2025-01-22T13:06:29Z
Эти лекарства нельзя везти через Польшу: список запрещенных и разрешенных препаратов
UAToday
2025-01-22T13:03:00Z
Надежды не оправдались: ученые развенчали популярный миф о газированной воде
Фокус
2025-01-22T12:45:12Z
YouTube возобновил доставку кнопок для украинских авторов
Апостроф
2025-01-22T22:57:23Z
Заблокировано в России, но доступно в Украине: что доступно YouTube-блогерам
Comments UA
2025-01-22T21:57:30Z
Samsung представила новые Galaxy S25: в чем отличия от предыдущего поколения
ZN UA
2025-01-22T20:12:01Z
В Insomniac Games сменилось руководство — студия хочет экранизировать Ratchet & Clank и готовит новости о Marvel's Wolverine
GameMag
2025-01-22T19:57:37Z
Microsoft разрешит подключать накопители объемом более 16 ТБ к консолям Xbox Series X|S
GameMag
2025-01-22T19:57:18Z
Неприятный запах, грязь и плесень: стиральная машина может стать опасной для здоровья
Знай
2025-01-22T19:51:17Z
З’явилися фото корпусів iPhone 17
Portaltele
2025-01-22T19:33:04Z
Объекты Солнечной системы уменьшаются: ученые ответили, меняется ли Земля
TSN
2025-01-22T19:27:27Z
В России геймеры потратили 173 миллиарда рублей на игры за 2024 год
GameMag
2025-01-22T19:24:15Z
Это было фантастическое выступление "Шахтера" – Пушич
ZN UA
2025-01-22T23:03:34Z
"Шахтер" продал "грозу россиян" и заработал миллионы
Telegraf
2025-01-22T20:52:55Z
"Шахтер" открыл 2025 год уверенной победой над "Брестом" в Лиге чемпионов
ZN UA
2025-01-22T20:21:14Z
Пижонский пенальти и долгожданная победа: "Шахтер" обыграл Пиратов в Лиге чемпионов
Telegraf
2025-01-22T19:51:53Z
Манчестер Юнайтед может подписать одноклубника Трубина
Корреспондент
2025-01-22T18:12:49Z
"Он разобьет Усика, уничтожит": Бриедис удивил прогнозом на бой украинца с Опетаей
Корреспондент
2025-01-22T16:00:31Z
"Шахтер" — "Брест": где смотреть матч Лиги чемпионов, продолжат ли горняки борьбу за плей-офф
Фокус
2025-01-22T15:45:46Z
"Говорить, что у нас нет денег, - это лгать самим себе". Интервью с министром молодежи и спорта
Апостроф
2025-01-22T14:45:30Z
Культовый игрок Ромы подписал контракт с клубом второго дивизизиона Бельгии
Корреспондент
2025-01-22T14:45:13Z
Более 1500 сил и пневмоподвеска: дебютировал премиальный внедорожник от Chery
Фокус
2025-01-22T16:42:01Z
Удобный кредитный инструмент: как быстро получить деньги под залог авто
Фокус
2025-01-22T14:15:16Z
Какие подержанные авто из США чаще всего покупают украинцы - новая статистика
UAToday
2025-01-22T14:06:09Z
Мощный и недорогой электрокроссовер Volvo для бездорожья рассекретили до премьеры
Фокус
2025-01-22T13:42:55Z
Риск для жизни: водителей предостерегли, чего нельзя делать на заправке
Знай
2025-01-22T08:21:29Z
В Украине появился роскошный электрифицированный минивэн от BYD и Mercedes
Фокус
2025-01-22T07:15:40Z
Просторный, практичный, современный: тест-драйв нового Opel Combo
Фокус
2025-01-22T05:42:38Z
Транспорт будущего: в США создали электрический летающий мотоцикл-амфибию
Фокус
2025-01-21T17:30:40Z
Мошенничество на дорогах: полиция назвала три схемы, как пешеходы "разводят" водителей
Знай
2025-01-21T15:21:43Z