MY.UAНовини
Даша Трегубова: Зараз, певно, я стала сприймати всіх довкола, як родичів
Даша Трегубова: Зараз, певно, я стала сприймати всіх довкола, як родичів

Даша Трегубова: Зараз, певно, я стала сприймати всіх довкола, як родичів

«Скучила так, що не передати словами», - сказала Даша Трегубова у свій перший знімальний день третього сезону серіалу «Коп з минулого». Восени канал ICTV 2 планує показати нам другий сезон, а згодом і третій. Акторка зізнається, що у її героїні, психолога Тетяни Малиновської, буде дуже цікава історія.

То ж KP.UA поговорила з Дашою Трегубовою про трансформацію Малиновської, її поетичні читання, роботу під час війни, доньку-акторку та «відчуття своїх».    

За словами Даші, поезія сьогодні стала віддушиною для багатьох людей. Фото: Instagram.com/olyocean/

З ідеєю читати вірші я носилася років 10

- Дашо, у вас є проєкт #дашачитає, де ви ось уже 5 років читаєте вірші українських поетів. Зараз багато хто робить поетичні вечори. А тоді, як на мене, ви були першопрохідником, принаймні, я не бачила таких проєктів. Чому ви за це взялися ще тоді?

- На той момент, принаймні на YouTube, я дійсно не бачила жодного такого проєкту. Були люди, які читали один чи кілька віршів, і на цьому все. Це дійсно дуже класний проєкт, яким я дуже пишаюся.

Я взагалі увесь час виношую якісь ідеї. І з ідеєю читати вірші я носилася років 10, бо дуже люблю поезію. Я читала поезію з юності. Мені завжди подобалося вміння людей вкладати свою думку і емоцію в слова. І так виникла ідея почитати сучасних українських поетів.

Я читаю саме сучасну українську поезію, бо дуже хочу, щоб наші люди знали сучасників, щоб хороші поети отримали свою порцію захоплення від аудиторії.

Коли ми випустили перші кілька віршів, вже тоді був дуже сильний ефект. Ніхто на нього не розраховував і не сподівався, але ми з моєю командою отримали величезну кількість коментарів, реакцій, перепостів. Так ми й почали читати вірші регулярно. Нещодавно порахувала суму, яку витратила за п'ять років на запис віршів, бо я завжди записувала власним коштом, і це дуже велика сума. Не буду казати скільки, але за ці гроші дійсно можна було б купити щось велике.

Але я радію, що за цей час нам вдалося зробити чотири важливі речі. По-перше, дійсно дуже багато людей звернули увагу на поезію. По-друге, дуже багато сучасних українських поетів стали більш відомими. По-третє, інші люди теж почали записувати свою поезію. І по-четверте, зараз я читаю дуже багато поезії, яка написана саме під час війни. Я й сама від неї ридаю, і для людей це своєрідна рефлексія. Така поезія стала віддушиною для багатьох. Для мене мегаважливо, коли люди пишуть: «Ми плачемо над вашим віршем, і нам стає легше».

- Тобто ви все ж таки були першопрохідником?

- Мені б хотілося так думати. Принаймні, я була першопрохідником у тому, що робила такий великий і регулярний проєкт. Нещодавно ми з одним актором обговорювали, що раніше була традиція декламувати поезію. Але я люблю поезією розповідати історії. І моя манера розповідати поезією історії стала взірцем для багатьох людей. Вони просто почали говорити нормальним голосом. І коли людина присилала мені послухати вірші, вже було зрозуміло, чула вона, як я читаю, чи ні. Якщо людина чула, то в неї буде така ж ритміка, такі ж рухи. І це не погано. Дуже круто, коли люди багато пишуть, багато читають. А я, звісно, підтримую всіх, хто, на мою думку, талановитий.

- Як ви обираєте вірші, які читати?

- Як і все у світі – це трапляється випадково. Звісно, я обираю поетів, які мені подобаються, тільки тоді вірші заходять. От коли я читаю вірші, а в мене у горлі стоїть комок, значить це воно. У мене лежить ціла купа роздрукованих віршів, які б хотіла прочитати. Але перед самим записом я зв'язуюся зі своєю помічницею Олею, вона мій індикатор, читаю їй вголос, і де нас обох торкає до мурах, те й обираємо.

Найсмішніше, що я не збиралася звалювати на плечі таку серйозну роботу, але тепер треба це робити, бо постійно читаю коментарі: «Тільки не зупиняйтеся, а де нові вірші, а давайте вже нам нову поезію». Я від цього дуже кайфую і тішуся. Це хороша справа.

- Цей проєкт може стати прибутковою історією?

- Поки що ні. В YouTube все одно кількість поціновувачів поезії не дуже велика. Можу сміливо сказати, скільки я заробляю на YouTube в місяць - 25 доларів.

- У вас дуже красиві ролики. Було б класно показувати їх по телебаченню як перебивки чи заставки.

- У мене була колись така ідея. Так погано казати, але я не дуже комерційно орієнтована людина. Та й тоді втратиться весь шарм. Я хочу і люблю заробляти гроші за те, що роблю, знаю, що я на це заслуговую, але боюсь, що гроші просто зіпсують чистоту емоцій. Хоча це й не правильно, треба принаймні його окупати.

Я вже навіть відкрила «банку». І люди надсилають гроші на поезію. Звісно, це дуже маленькі кошти, ще навіть не зібралася сума, яку я витрачаю на одну зйомку, коли збираю операторів, режисерів, монтаж, але мені приємно.

Тому продовжую записувати за свої. Моя команда працює за символічні кошти, але всім треба їсти. Я живу з відчуттям, що всі мають чесно отримувати гроші за свою роботу. Ніколи не прошу нічого робити безкоштовно, бо це неправильно.

- Знялися в серіалі «Коп з минулого», отримали гонорар і вклали його в поезію.

- Так і є.

Повернутися додому – це щастя

- Колись в нашому інтерв’ю ви казали, що взагалі ви позитивна і щаслива людина. Що нині допомагає тримати позитивний настрій, бути щасливою? 

- Звісно, в мене, як і у всіх, є дуже багато моментів, коли я ридаю. Особливо за останній рік. Певно, в ці моменти і для мене поезія стає розрадою.

Незважаючи на те, що мені було класно у Польщі, повернутися додому – це щастя. Зйомки, все таке рідне, тому мені добре, тому зараз ви мене бачите щасливою і радісною. А ще пів року тому все було трішки інакше.

- Ви поїхали до Польщі через доньку Поліну, бо на початку вторгнення вона себе недобре почувала. Хоча з часом все стало навпаки – вона хотіла додому, а ви просили ще трішки почекати. Вам довелося збирати себе докупи в той час? Хто кого рятував морально?

- Я. Бо у мене є хороші психологічні навички для виживання у мінливому світі. Я дуже швидко збираюсь, я смілива, сильна, це правда. Мене вибухи і повітряні тривоги не лякали, а Поліну дуже лякали. І мене лякало те, що лякає її, а я не знаю, як їй допомогти.

Тоді мені здавалося, що я спокійна. З мене навіть сміялися мої польські подружки, коли на запитання «як ти?», я відповідала – «все добре, я спокійна, я вирішу всі питання». Та через пів року мене охопила апатія. Організм все одно реагує на стрес, просто у кожного по-різному. Хтось одразу впадає у кататонічний стан, а хтось, як я, спочатку все розрулить, допоможе іншим подолати кризи, а потім буде розбиратися із собою.

У мене так і раніше було. Колись ми з друзями поїхали на відпочинок, всі захворіли, одна я була здорова. За всіма доглядала, всіх вилікувала, а потім так захворіла, що потрапила у лікарню з ангіною, яку від них підхопила.

- Ми зараз сидимо на знімальному майданчику серіалу «Коп з минулого». Які у вас емоції?

- Це ж мій рідний проєкт! Коли ти заходиш на студію, таке відчуття, є така ілюзія, що ніби нічого й не було, ніби ми й не розставалися на довгий час. Здається, поки ти тут, за стінами нічого страшного не коїться. Але потім виходиш і розумієш, що життя змінилося дуже сильно.

- Чого чекати від вашої героїні у продовженні? Зараз йдуть зйомки третього сезону, але глядачі ще не бачили другий.  

- У другому сезоні моя героїня Тетяна Малиновська стає набагато яскравішою. Продюсери вирішили зробити з неї жінку-вамп. У першому сезоні Тетяна була наче сіра мишка. А тепер моя героїня, напевно, вирішила влаштувати своє особисте життя, тож стала обирати набагато яскравіші вбрання, та й загалом у її житті відбуваються цікавіші події. В першому сезоні Малиновська була просто штатним психологом у відділку, але я додала їй своїх амбіцій, і тепер вона дуже амбітна жіночка, яка вирішила, що їй не достатньо бути лише психологом. У неї активно розвивається особисте життя, в тому числі й з головним героєм. Дуже цікава історія у нас з Дмитром Суржиковим буде. В третьому сезоні вона просто досягає піку.

На знімальному майданчику серіалу «Коп з минулого» з Дмитром Суржиковим. Фото: ICTV 2

У Польщі мені багато допомагали мої поляки

- Як ви виживали у цей час? У вас донька, ви були без роботи. Давали благодійні виступи. До всього цього ще й продовжуєте вкладатися у запис віршів.

- По-перше, у мене були заощадження. По-друге, ми витрачали гонорар Поліни, який вона отримала за зйомки у кіно (посміхається).

Коли ми приїхали до Польщі, мені дуже багато допомагали мої поляки. Кажу «мої», бо вони стали моїми. Це мама дівчинки, з якою Поля знімалася у польському фільмі «Тато». Причому ми з Маженою здружилися вже після початку повномасштабної війни.

«Тата» закінчили знімати восени 2021 року. Тоді ми спілкувалися на рівні привітань, бо Мажена розмовляє тільки польською, я - українською. Але коли почалася повномасштабна війна, вона мені написала вже 24-го, щоб їхали до них. Ми тоді до них не поїхали, нам було до кого їхати. Але потім все ж таки опинилися у Польщі, адже світова прем'єра «Щедрика», де Поля зіграла одну з головний ролей, була саме там.

Донька акторки Поліна Громова зіграла одну з головних ролей у фільмі «Щедрик» (на фото зліва). Фото: planetakino.ua/

І Поля дуже хотіла лишитися в Польщі. Для неї це був якийсь острівець безпеки, тут вона була щаслива, знімалася в кіно, вона знає польську мову. Мажена допомогла нам знайти квартиру, домовилася, щоб ця квартира коштувала не таких грошей, яких вона мала коштувати, допомогла влаштувати Полю до школи.

А я почала працювати в українському посольстві з нашим послом Андрієм Богдановичем Дещицею. І дуже з цього щаслива, бо мені важливо було щось робити, допомагати. Я не можу лежати і страждати. Це не моя тема. А коли я щось роблю, мені здається, що все в нормі. Працювала там майже пів року.

- Чим ви займалися?

- На той момент Посольство України у Варшаві було великим хабом, як і вся Польща. Не можу передати, яка кількість людей потребувала тоді допомоги.

Я зайнялася саме культурним сектором. Знайти потрібні контакти, організувати виставку, концерти… Це був мій нормальний ритм. Просто я ще не працювала у таких незвичних умовах. Наше посольство – молодці, всі працівники працювали на результат, було відчуття, що ти серед своїх. Я мало спала, багато працювала, і мене це влаштовувало.

А потім ще й виникла потреба у #дашачитає, я робила благодійні заходи, і люди, для яких я читала вірші, давали гроші на гуманітарні потреби, для «Охматдиту», на дрони ми збирали. Я їздила по різних країнах. Та це не був відпочинок. Пам'ятаю, що провела на Кіпрі три дні, бо два з них – це були концерти, і ще один -  зустріч з нашими українками, які були змушені переїхали туди. Я навіть не встигла покупатися в басейні, не дивлячись на те, що спека стояла неймовірна, і мені просто хотілося ходити мокрою з голови до ніг. Це була робота. І дуже важливо знати, що все, що ти робив, робив недаремно.

А Поліна моя скільки всього зробила! Вона виступала з Варшавським симфонічним оркестром, співала пісню Святослава Вакарчука «На небі» на Дні дітей у резиденції прем'єр-міністра Польщі, чим дуже всіх розчулила. Потім була прем’єра «Щедрика», далі - велика рекламна кампанія «Тата», в неї було багато різних інтерв'ю. На той момент нам дуже потрібна була допомога Польщі, власне, як і зараз, але тоді була дуже гостра необхідність. І було важливо продемонструвати, що ми вдячні, як ми цінуємо підтримку. І Поля дуже круто у всіх інтерв’ю відповідала.

До речі, у фільмі «Тато» мова йде про дружбу двох дівчат - польки та українки. Згодом режисерка розповідала в інтерв’ю польському Vogue, я про це не знала, що спочатку в її сценарії все було як по класиці: нещасна дівчинка-українка, забита, живе з бабусею. А моя Полька – дівчинка смілива. І коли режисерка познайомилася з Поліною на пробах, то переписала сценарій: полька стала інтровертна, більш закрита, і насправді акторка, Клаудія, такою і є в житті, а українка – більш дієва. І це дало фільму свіжий ковток. Це реально розрив шаблону.

- Я цей фільм ще не бачила, але у «Щедрик» Поля ідеально вписалася. Коли дивлюся на неї, хочеться її обіймати. Мама пишається донькою-акторкою?

- Дуже пишаюся. Але я нею пишалася завжди, навіть коли вона ще не знімалася.

З донькою Поліною. Фото: Instagram.com/dasha.tregubova/

Дочка ще краща за мене

- Вона сама хотіла обрати цей шлях?

- Вона сама хотіла. Бо якби це був мій план, я би її ще в дитинстві запхала в кіно. Єдине, що я зробила, - водила її на зйомки шоу. Вона зі мною знімалася на телебаченні, коли їй було пів року. Але Полі це було в кайф. Вона дуже любила, коли їй аплодують. Поля ще навіть не ходила, але сідала і всім показувала, як можна класно аплодувати.

А потім її на майданчик покликали кастинг-директори, і якось одразу в неї все пішло. Вона ще краща за мене, вона ще краще грає, органічніше себе почуває на майданчику. Їй дуже комфортно. Мені довелося більше над собою працювати, боротися за свою роботу. Багато років у мене були проби, які нічим не закінчувалися, але тільки тому, що я була залякана, думала, що когось обманюю, бо я ж ведуча і режисер, я не акторка. У Поліни таких рефлексій не було. Вона одразу знала, що робити. Вона молодець.

- Поліна ходила на якісь курси?

- Вона ходила рік до Школи мистецтв на театральний гурток, але там вона грала зайчика або песика, який робив «гав-гав». І в тому ж році вона вже пішла грати одну з головних ролей у воєнній драмі «Щедрик».

- А хто її співати навчив?

- Вона добре співала з дитинства. Я співаю добре. Її тато дуже добре співає і грає на гітарі. Думаю, це вклад тата. Я дуже люблю пісню Леонарда Коена Hallelujah, вона настільки потужна, крутезна і кайфова. Пам’ятаю, як ми їдемо в авто, я за кермом, вона сидить позаду у дитячому кріслі, витягає свій телефон і каже: «Мамо, вимкни музику». А потім починає під YouTube-караоке співати Hallelujah. І співає настільки круто, що в мене починають текти сльози. Боже, це такий  кайфовий момент. Причому я не з тих мам, що всім тицяють фото і кажуть: подивіться, яка в мене геніальна дитина. Але співати вона вміє.

- Поля брала уроки вокалу?

- Здається, було кілька уроків вокалу в театральній школі, але не впевнена. Вона просто співає з дитинства як відчуває. Поля класно співає у жанрі блюграс, вона це робить, як американські кантрі-співаки. Я навіть так не зможу. Кажу їй: «Полю, будь ласка, заспівай, щоб всі почули, яка ти крута!». Вона стидається.

- Піти на вокальне шоу вона не хоче?

- Мені здається, вона хотіла. Але, як кажуть, і хочеться, і колеться. Боїться поки що. Я б дуже хотіла, щоб вона розвивалася у різних напрямках.

- Кіно - це серйозно чи хобі?

- Їй 11, і вчора вона мені сказала: «Я так тобі заздрю, бо ти знімаєшся, а мені цього не вистачає». Я знаю, що вона від цього кайфує. Вона не ставиться до знімальної групи, як до дорослих людей. Так і раніше було. Вона завжди з усіма розмовляла на рівних. Їй цікаво поговорити з художниками по костюмах, з художниками по гриму, з гаферами. І вона з ними розмовляє як доросла. Їй абсолютно комфортно. Тому, до речі, вона так швидко вивчила і польську мову, бо їй треба було з усіма говорити на знімальному майданчику.

Тому я буду її всіляко підтримувати. Після прем’єри «Тата» мені написала польська режисерка, вона знімає короткий метр, і одразу запросила на головну роль Поліну. Без будь-яких проб. І вона поїде зніматися. 

З'явилося нове відчуття, що ми всі свої

- Мені розповідали, що на зйомках в Ірпені до вас стояла черга, щоб сфотографуватися. Не кожен може похвастатися такою народною любов’ю. Такі прояви – це приємно?

- Абсолютно. Я ніколи не відмовляю в фото, автографі. Зазвичай, всі якраз дякують або за #дашачитає, або за ролі, або і за те, і за те.

Колись я була тільки телеведучою, і мене впізнавали як телеведучу. Потім додалися серіали і фільми. Тому моя аудиторія - з різних верст населення і навіть різної статі.

Було дуже смішно, коли після «Перших ластівок» мене почала впізнавати вже аудиторія років 15-ти. Колись хтось навіть закричав: «Дарино Ігорівно!». Думаю, господи, дякую за це, але давайте просто Даша або Дарина, якщо комусь незручно (сміється).

І потім - вірші. Зараз здебільшого до мене через поезію підходять. Це ж емпатія, так і має бути. Хочеться, щоб саме на цій хвилі зараз були всі українці. У нас дуже багато розбіжностей, ми всі дуже різні, з дуже різними історіями, тому хочеться, щоб ми виходили на інші частоти спілкування: коли є повага, бажання щось зробити хороше, бо ми всі свої.

Коли мене запитували, як я змінилася після повномасштабної війни, думала, що ніяк, хіба що стала менш вразлива. Але потім почала ловити себе на таких штуках. Взагалі я людина дуже активна, завжди кудись несуся, дуже не люблю, коли мене щось затримує. А тут йду парком, бачу - дівчинка впала, забруднила сукню, плаче і боїться йти до батьків, а хлопчик її втішає. Підходжу до них, починаю витирати дівчинці сукню, заспокоювати: «Давай запишу звернення твоїм батькам, що ти не винна, я це бачила». І в мене сльози. Я на цю дівчинку вже дивлюся як на свою дитину. З'явилося нове відчуття, що ми всі свої. Я вже навіть не лаюся за кермом. Раніше їхала і всіх лаяла, а тепер раптом ловлю себе на тому, що це ж свої їдуть.

Колись психолог сказала мені таку річ: «Якщо тобі не подобається людина, уяви, що це твій молодший брат, і він такий, який є». Тому зараз, певно, я стала сприймати всіх довкола, як родичів. Просто хтось може бути поганим родичем, хтось – добрим, але вони всі свої. Не можна зараз розповсюджувати на них ненависть, яка має накопичуватися в абсолютно інший бік.

- От би у всіх були такі думки, щоб накопичувати і виливати агресію в інший бік.

- Я знімалася для соціальної кампанії «Ла Страда» проти домашнього насилля. Коли мене запросили стати обличчям кампанії, це було наприкінці минулого року, я навіть трішки розгубилася, кажу: «Яке домашнє насильство? Зараз війна». На що мені відповідають, що, за статистикою, випадків домашнього насилля збільшилося в кілька разів. Люди, котрі не можуть виплеснути внутрішню агресію, скажімо, в бою, виливають її в соцмережах, але їм і цього не достатньо, і вони починають виливати її на своїх рідних. Для мене це стало шоком.

Хочеться, щоб всі трішки схаменулися. Я вже й вірші відповідні читаю. Дуже багато переглядів зібрав вірш Ліни Костенко «Про вічне»: «Так багато на світі горя, люди, будьте взаємно красивими». Коли читала ці рядки, вклала у них все, що я вам зараз розповіла. Думаю: люди, ну почуйте! Зараз точно не час розводити «срачі». Так, треба викорінювати багато чого, але не з агресією до своїх.

- А що вам дозволяє не дратуватися?

- По-перше, моя робота. Мене все частіше кличуть в якісь проєкти, я повертаюся у якусь свою колію. Хоча ця колія вже й абсолютно інша.

По-друге, я читаю вірші, це моя розрада, дивлюся дуже багато фільмів, і вони мене заспокоюють. Дивлюся різноманітні світові шоу на кшталт America's Got Talent, там багато щемливих штук. На таких етапах, звісно, починаю ридати. Але, думаю, сльози теж допомагають долати стрес.

- Якраз перед повномасштабним вторгненням ви готувалися знімати свою першу стрічку як режисерка. Вона буде?

- Так, перший знімальний день у нас мав бути 26 березня 2022 року, символічно на мій день народження. Думаю, наступного року розпочнемо зйомки. Ця стрічка сподобалася словенцям, і вони теж згодилися її фінансувати як партнери.

Це динамічний, містичний трилер, і ця історія такою і лишається. Але сценарій все ж таки довелося трохи переписати, бо змінилися обставини, в яких перебувають герої. Я не могла знімати кіно про ті обставини, які були до цього. На щастя, буквально днями ми його закінчили. Ми хочемо знімати актуальне кіно. У мене не стояло завдання знімати фільм про війну. Але дивлячись це кіно, всі знатимуть, що в країні, в якій відбуваються події, йде війна.

Теги за темою
Кино
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
В России умерла звезда фильма "Бриллиантовая рука"
Comments UA
2024-11-16T14:42:23Z
На фоне слухов о проблемах в браке одинокую Пугачеву поймали во время прогулки
Comments UA
2024-11-11T21:51:15Z
Врачи не давали сроков: любимица публики Ада Роговцева оказалась в больнице
GlavRed
2024-11-14T17:06:51Z
Помешан на костях: психологи выяснили животную страсть Леонардо Ди Каприо к юным любовницам
Знай
2024-11-03T13:51:24Z
Forbes: Disney потратила на фильм «Звёздные войны: Скайуокер. Восход» почти 600 млн долларов
GameMag
2024-11-16T21:27:51Z
"От греха подальше...": беременная жена Остапчука разделась, и заявила, что делает "заначки"
Знай
2024-11-16T18:51:26Z
Медиум, говорящая с мертвыми, утверждает, что ее преследовал дух актера Пола Уокера
Фокус
2024-11-16T13:21:07Z
"Думал, погибну много раз": американский стендап-комик побывал в Харькове во время обстрела
Апостроф
2024-11-14T10:15:39Z
Моника Беллуччи снялась для китайского глянца
Фокус
2024-11-06T13:45:09Z
Громкий скандал с ТЦК: в Раде указали, кто в военной форме стрелял в гражданского
Comments UA
2024-11-16T22:18:50Z
Зеленский встревожил планами РФ на ближайшее время: к чему призывает всех украинцев
Comments UA
2024-11-16T18:36:48Z
Украинка сорвала выступление Навальной на конференции в Лиссабоне
Comments UA
2024-11-12T14:09:13Z
Назван план прекращения огня в Украине, который рассматривает Трамп
Comments UA
2024-11-13T07:33:34Z
У берегов Ирландии заметили российское судно-шпион, способное нанести урон важным объектам
ZN UA
2024-11-16T23:28:01Z
Трамп и Путин ошибаются относительно друг друга - СМИ
Корреспондент
2024-11-16T23:09:14Z
МИД раскритиковал разговор Шольца с Путиным
Comments UA
2024-11-15T22:45:17Z
«Не дай Бог» — Лукашенка рассказал, кого нельзя избирать президентом
ZN UA
2024-11-14T22:02:11Z
Нарушит еще одну традицию: Мелания Трамп не переедет за мужем в Белый дом
Фокус
2024-11-13T14:35:03Z
Найден самый ранний признак деменции: многие с ним сталкиваются, и не один раз
Фокус
2024-11-11T09:51:52Z
Ночная стража: 5 комнатных растений, которые улучшают сон
Marie Claire
2024-11-16T19:30:52Z
Женщины, которые стареют медленнее всех: 6 здоровых привычек датчанок
Фокус
2024-11-16T15:00:35Z
Формула "10-3-2-1-0": ученые вывели беспроигрышное уравнение для здорового сна
Фокус
2024-11-13T10:36:35Z
Накормили мозг "завтраками": ученые открыли необычный способ контроля потребления пищи
Фокус
2024-11-16T20:42:27Z
Наперегонки со смертью: ученые представили новый метод спасения жизни при нападении акулы
Фокус
2024-11-16T19:36:35Z
Госпитализации упали на 63%: ученые узнали новый метод борьбы с COVID-19
Фокус
2024-11-07T16:51:30Z
Состарит, убьет потомство и разовьет рак: ученые раскрыли новые опасности курения марихуаны
Фокус
2024-11-15T19:51:31Z
Как бросить курить и не набрать вес: пошаговая инструкция
Marie Claire
2024-11-14T13:01:50Z
Почему в Украине стремительно растут цены: банкир Фурса ошарашил ответом
Comments UA
2024-11-12T15:18:16Z
Отключение света и графики поставки газа: что ждет украинцев этой зимой
Знай
2024-11-08T04:36:37Z
Присвоили 5,8 млрд грн: менеджеры нефтеперерабатывающей компании получили подозрения
Апостроф
2024-11-07T21:45:13Z
Минимальный взнос при полученных пенсиях возрос: что ждать украинцам с ноября
Знай
2024-11-04T20:12:39Z
Министром энергетики Трампа станет бизнесмен, отрицающий климатический кризис
ZN UA
2024-11-16T22:39:58Z
Газпром прекратил поставки газа в Австрию: Нехаммер ответил на шантаж Путина
Хвиля
2024-11-16T22:06:32Z
Объединит солнце и волны: новый генератор сделает "зеленую" электроэнергию дешевле
Фокус
2024-11-08T10:12:14Z
Кабмин в очередной раз перенес повышение зарплат учителям
Апостроф
2024-11-12T14:04:44Z
Украинцы могут платить за тепло по "копеечному" тарифу: но есть условие
Знай
2024-11-16T20:12:25Z
Украинцы в Норвегии лишатся приюта и защиты: что известно о новых правилах
Comments UA
2024-11-16T19:15:52Z
На семью - 18 500 гривен: украинцев регистрируют на новые "зимние" выплаты
Знай
2024-11-15T04:21:06Z
В Курской области удалось вырвать из окружения 16 бойцов ВСУ
ZN UA
2024-11-15T18:54:19Z
Украинцам могут аннулировать субсидии и льготы: специалисты разъяснили детали
Политека
2024-11-16T19:00:33Z
Международный день студента: история
ZN UA
2024-11-16T22:33:12Z
В Польше приняли присягу добровольцы Украинского легиона
Корреспондент
2024-11-16T22:22:11Z
В Ассоциации городов заявили об оттоке украинцев на оккупированные территории
Корреспондент
2024-11-12T17:58:17Z
В Кривом Роге прощаются с погибшей семьей - Еленой Кулик и ее детьми
Апостроф
2024-11-14T13:54:53Z
ЦПД: Солдаты КНДР попали под обстрел в Курской области
Корреспондент
2024-11-04T11:46:11Z
Психотерапевт - о разговорах с бойцами на "нуле": Лучше молчать в трубку, чем не звонить вообще
Комсомольская правда
2024-11-08T05:03:43Z
Срочно делайте, иначе останетесь без винограда: бюджетные средства обработки лозы
Знай
2024-11-12T16:51:31Z
Идеальный хруст: здоровый способ вкусно приготовить бекон от шеф-повара
Marie Claire
2024-11-08T03:00:33Z
Гороскоп на завтра 14 ноября: Львам - сюрпризы, Весам - большая удача
GlavRed
2024-11-13T07:28:09Z
Как сделать вкусный десерт на бисквите с шоколадом: для настоящих гурманов
Политека
2024-11-16T23:30:09Z
Женщины с каким размером груди самые желанные: кто в топе
Comments UA
2024-11-16T22:57:08Z
Как распознать настоящего мужчину: главные принципы и привычки
Comments UA
2024-11-08T04:12:42Z
Диетические котлеты из индейки в духовке: получается некалорийно и очень вкусно
Фокус
2024-11-08T05:06:37Z
Романтическая пора: кому из знаков Зодиака повезет в любви зимой 2024-2025 года
Фокус
2024-11-16T18:21:55Z
"Боже, какой я была глупой": Ярослава Магучих изменила свои планы по рождению ребенка
Апостроф
2024-11-12T19:06:04Z
Находился в коме: стали известны подробности смерти боксера Вячеслава Узелкова
Комсомольская правда
2024-11-12T10:12:13Z
Украина добыла разгромную победу в отборе на женский Евробаскет
Корреспондент
2024-11-08T10:04:17Z
Ребров прокомментировал ничью сборной Украины с Грузией в Лиге наций
TSN
2024-11-16T19:54:48Z
Netflix случайно показал голый зад Майка Тайсона: как отреагировали зрители шоу
Фокус
2024-11-16T17:57:36Z
Матч с Албанией рассудит рефери, при котором Украина уже разгромно побеждал
Корреспондент
2024-11-16T15:45:44Z
Матч між Грузією та Україною можуть перенести через погодні умови - журналіст
Корреспондент
2024-11-16T15:45:37Z
"Он нуждается во мне": Пол нацелился на другого зменитого соперника после победы над Тайсоном
Корреспондент
2024-11-16T15:03:13Z
Криштиану Роналду отметился шикарным голом в Лиге наций и установил очередной рекорд
ZN UA
2024-11-16T09:24:16Z
Украинские военные начали массово сдаваться в плен: что известно
Comments UA
2024-11-16T20:00:53Z
Россияне топчутся на собственных труппах: что происходит под Купянском
Comments UA
2024-11-12T14:21:04Z
Оккупанты нанесли удар по жилому дому в Харькове: есть разрушения и пострадавшие
Хвиля
2024-11-08T06:21:31Z
В Севастополе подорвали авто капитана первого ранга Черноморского флота РФ. Тот не выжил
ZN UA
2024-11-13T11:27:00Z
"Киевводоканал" призвал обновить важные данные: кто не успеет – заплатит больше
Знай
2024-11-16T21:12:59Z
Лунный гороскоп на 17 ноября, воскресенье
Marie Claire
2024-11-16T21:06:16Z
Последствия массированной атаки оккупантов на Одессу: множество разрушений
Comments UA
2024-11-08T07:39:47Z
В Google "слили" размещение военных систем ВСУ: в СНБО возмущены
Апостроф
2024-11-03T16:57:29Z
В Крыму взорвался бензовоз и вспыхнул пожар
Корреспондент
2024-11-12T14:13:10Z
Норвежские рыбаки "поймали" в свои сети американскую атомную субмарину
Европейская правда
2024-11-15T12:58:02Z
Под Парижем владелец ресторана захватил заложников в своем заведении
Фокус
2024-11-16T19:54:36Z
В Китае выпускник колледжа устроил резню в общежитии
Корреспондент
2024-11-16T23:39:57Z
В Киеве мужчину осудили на пять лет тюрьмы: украл куртку в магазине
Политека
2024-11-16T20:25:44Z
На столичном рынке горел павильон - есть пострадавшие
Апостроф
2024-11-16T19:57:16Z
Едва не оказались в лапах медведя: на границе задержали 11 мужчин
Политека
2024-11-16T18:27:26Z
Враг атаковал дроном авто в Херсоне
Корреспондент
2024-11-16T16:09:00Z
Россияне ударили по Харьковщине КАБом. Пострадали три человека
ZN UA
2024-11-16T13:25:52Z
В Аргентине обнаружили арсенал нацистского оружия
Корреспондент
2024-11-16T12:27:03Z
"Пожалуйста, умри": искусственный интеллект устал от вопросов и нахамил пользователю
Фокус
2024-11-14T15:06:56Z
Киевстар обещает безлимитный интернет за 1 гривну: как получить
Знай
2024-11-04T18:06:55Z
По стопам YouTube: На Twitch начался «Рекламный апокалипсис»
GameMag
2024-11-16T21:03:39Z
Датамайнер: Half-Life 3 станет кульминацией 10-летней работы Valve
GameMag
2024-11-16T21:03:17Z
Искали инопланетян совсем не там: ученые раскритиковали популярный метод поиска жизни во Вселенной
Фокус
2024-11-16T21:00:05Z
Мрачная история о маленькой девочке: Вышел хоррор Beyond The Darkness от российских разработчиков
GameMag
2024-11-16T20:27:12Z
Ремастеры, сезоны и дополнения могут стать номинантами любой категории The Game Awards 2024
GameMag
2024-11-16T20:21:30Z
Тонны отходов будут превращены в электроэнергию: как работает необычная технология
Фокус
2024-11-16T19:00:50Z
Особенности, притягивающие успех: ученые назвали черты характера, ответственные за карьерный рост
Фокус
2024-11-16T18:57:51Z
В Запорожье из "Славуты" сделали элитное купе: не ври, ты тоже всегда хотел себе такую
Знай
2024-11-15T18:51:47Z
Механики молчат об этом: эксперт рассказал о секретном пространстве в автомобиле
Фокус
2024-11-15T15:57:20Z
Штраф за превышение скорости можно отменить: какими лазейками пользуются водители
Знай
2024-11-15T12:51:27Z
Водители попадут в новое налоговое ярмо: кто заплатит за свой автомобиль сумасшедшие деньги
Знай
2024-11-15T07:21:09Z
Отец купил любимой 6-летней дочери уникальное авто - повзрослев, девушка выручила 1,2 млн грн
Знай
2024-11-15T05:51:16Z
Подробности гибели легендарного пилота F-16: что известно сейчас
Политека
2024-11-14T08:43:37Z
Skoda запускает электромобильную революцию: новые модели с нуля и классика бензиновых машин
Знай
2024-11-14T03:51:42Z
Кислоты, ржавчина и царапины: листья вредят автомобилю, больше чем могут казаться
Знай
2024-11-13T19:21:19Z
Tesla шестой раз за год отзывает партию пикапов Cybertruck
Корреспондент
2024-11-13T15:15:02Z