MY.UAНовини
Болгарський режисер Васил Барков: «Я хотів показати фільм саме там, де він знімався, — в українському Вилковому»
Болгарський режисер Васил Барков: «Я хотів показати фільм саме там, де він знімався, — в українському Вилковому»

Болгарський режисер Васил Барков: «Я хотів показати фільм саме там, де він знімався, — в українському Вилковому»

«Фільм "Край річки" може змусити вас забути, що ви сидите в глядацькій залі».

16 липня на фестивалі української культури «Виделка fest», який проходив у місті Вилковому Ізмаїльського району, відбувся допрем’єрний показ українсько-болгарського художнього фільму «Край ріки», який знімався саме в цьому місті. Також ця стрічка ввійшла до спеціальної програми «Зроблено в Одесі» 14-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Фільм «Край річки» знімався в місті Вилковому (Одеська область) і є спільним продуктом кінокомпаній «Маджик Маунт» (Болгарія) та «Одеська кіностудія» (Україна) за підтримки Болгарського національного кіноцентру (Bulgarian National Film Center) та українського Держкіно. За сюжетом картини, низка подій приводить болгарина Форі в дельту Дунаю. В українському місті Вилковому Форі опиняється під вартою за звинуваченням у вбивстві. Але в цьому місті, населеному липованами, герой зустрічає справжнє кохання, а краса та духовна атмосфера української Венеції дають йому відчуття, що саме таке місце він шукав усе своє життя.

Режисер фільму Васил Барков народився 20 грудня 1972 року в смт Суворове Одеської області. У 1998 році закінчив Національну академію театру та кіно за спеціальністю «Режисура кіно та телебачення» в Софії. Режисер, сценарист і продюсер документальних та художніх фільмів «Бессарабія», «Моє кохання», «Балканський стиль Шекспіра», «Слава Болгарії», «Остання подорож», «Один постріл», «Аварійна посадка», «Пам'ятник і його брат», «Людина з Європи», «Гешев» та інших. Деякі з його робіт були відзначені національними та міжнародними нагородами. Зараз Васил Барков перебуває в Одесі та дав  інтерв'ю «Детектору медіа».

Василе, як пройшов допрем'єрний показ фільму «Край річки» у Вилковому? Як сприйняли його глядачі?

— Показ пройшов просто чудово! Він був для мене дуже цінним. Я хотів показати фільм саме там, де він знімався, я хотів побачити реакцію людей, які є найсуворішими глядачами цього фільму, — це жителі Вилкового, яке часто називають «українською Венецією». Вони дивилися цей фільм особливим поглядом, тому що фільм знімався на вулицях їхнього міста, на їхніх каналах, і багато жителів самі взяли участь у зйомках як масовка. Це найнеупередженіша та найщиріша публіка. Тому дуже важливо, що вперше ми показали цей фільм саме тут. Для мене зустріч і спілкування з цими глядачами були великим мистецьким задоволенням, бо я дивився це кіно їхніми очима. А глядачі фільм прийняли, він їм сподобався. І тому тепер я можу сказати, що ми зробили справді гарну стрічку. Цей фільм може змусити вас забути, що ви сидите в глядацькій залі.

Кадр фільму «Край ріки» (Пєнко Господінов)

— Судячи з опису фільму, його жанр ближчий до мелодрами?

— Ні, це класична екзистенційна драма з елементами роуд-муві.

— Основні зйомки картини закінчилися ще у 2021 році, але тільки тепер вона дісталася екрана. Чому фільм так довго йшов до глядачів?

— Після повномасштабного російського вторгнення наша українсько-болгарська група, з якою ми працювали над картиною, розпалася. Хтось виїхав з України, у когось почалися проблеми зі здоров'ям, хтось розгубився та просто не знав, що робити далі, коли в країні триває війна. Тому був певний період, коли ми просто взяли паузу в роботі над фільмом. Але потім почали збирати все розкидане в єдине ціле, почали монтувати картину. Перед війною ми встигли закінчити робочу версію, але вона була дуже «сирою». І щойно з'явилася така можливість, ми повернулися до роботи над фільмом і його монтажу. Причому робили це на відстані. Я був у Болгарії, хтось в Україні, хтось у Чехії, хтось у Норвегії. Природно, що працювати в такому форматі було дуже важко, але ми досягли певного художнього рівня фільму, який мені був необхідний. Звичайно, хотілося б зробити краще, але за тих умов, у яких ми завершували роботу над картиною, це, ймовірно, найкращий результат.

 

Те, що в Україні розпочалася війна, якось вплинуло на первісний задум картини? Можливо, з урахуванням нинішніх реалій ви вносили якісь зміни в сюжет при монтажі?

— Цього зробити було практично неможливо. Ще до початку війни було зроблено основний монтажний кістяк картини, який був орієнтований на сценарій, схвалений і затверджений Держкіно Болгарії та Держкіно України. Тож у цьому фільмі війни не буде. Ця війна залишилася тільки в моєму серці, в моїй душі, у моїх переживаннях. Про цю війну я хотів би зняти зовсім нове кіно, яке буде присвячене цьому безглуздому, цьому божевільному, цьому жорстокому російському вторгненню до незалежної країни України, яка жодним чином не дала приводу, щоби з нею так віроломно вчинили. Я не маю слів, щоб якось висловити свої почуття з цього приводу. Тому що будь-які слова будуть недостатні для того, щоб описати, що зараз твориться в Україні, де постійно гинуть ні в чому не винні люди. Я зараз, перебуваючи в Одесі, відчуваю це особисто. Від постійних обстрілів цього чудового міста військами Росії в мене закипає кров від обурення. Ці почуття навіть сильніші за почуття страху, що ракета може потрапити й у мій дім. Хочеться щось зробити, якось змінити ситуацію, якось зупинити це варварське божевілля. А ти нічого не можеш вдіяти. До речі, близько до того місця, де я зараз мешкаю, теж прилетіло. Тому я не з чуток знаю, що таке війна, що таке обстріл. Звичайно, це не можна порівняти з тим жахом, який твориться на фронті, але я відчув, що таке справжня війна.

— Оскільки ви народилися в Україні, то у вас до неї, мабуть, особливе ставлення?

— Україна для мене дуже близька і за духом, і за менталітетом людей, і культурою. Так, я тут народився, але як болгарин я ще хлопцем поїхав до Болгарії та все своє доросле й свідоме життя прожив там. Тож моя батьківщина — це Болгарія. Але частина мого серця належить Україні. І те, що тут творять росіяни, викликає в моїй душі дуже сильний біль.

— Болгарія завжди мала дуже тісні зв'язки з Росією, частина болгар і зараз традиційно підтримує росіян, навіть попри їхнє вторгнення в Україну. Чи можете сказати приблизно, який відсоток болгар продовжує прихильно ставитися до Росії?

— Я не можу відповідати за весь болгарський народ — кожен має право на свої уподобання. Але я порадив би тим болгарам, які підтримують Росію, щоб вони приїхали до Одеси та провели тут пару ночей, коли гудуть сирени, починається обстріл мирного міста, коли недалеко від тебе гинуть мирні люди, а ти сидиш і не знаєш, виживеш чи ні. Ось нехай вони приїдуть — і тоді ми подивимося: залишиться чи зміниться їхнє ставлення до Росії. Тому що коли ти перебуваєш в епіцентрі подій, коли це стосується безпосередньо тебе, то думка на багато речей може змінитися кардинально. Я не приховуватиму, є болгари, які підтримують росіян. Україна для них десь далеко, все те вогняне пекло, яке тут коїться, їх не торкається. Але є й інша частина суспільства, яка повністю підтримує Україну, український народ у його боротьбі проти агресорів. І таких людей, на мою думку, більше. Я сказав би, що десь 60% болгарського народу на боці України.

  

— А що ви зараз робите в Одесі та чому не їдете з міста з огляду на те, що воно зараз постійно зазнає ракетних обстрілів?

— Я вирішив, що залишуся тут до початку Одеського кінофестивалю, в рамках якого у нас 16 серпня буде показ фільму «Край ріки». Я просто не можу виїхати звідси. Я відчуваю потребу залишатися зараз саме тут, де мешкає дуже багато близьких мені людей. До того ж, я ще не закінчив роботу над болгарською версією фільму. Я хотів би звернути увагу, що фільм «Край річки» — це перший масштабний болгарсько-український проєкт, який був повністю реалізований. Якісь спільні фільми знімали й раніше, але вони не набули такого масштабного охоплення. А ми сподіваємося, що наш фільм незабаром уже з'явиться в кінотеатрах України, а також матимуть змогу переглянути його глядачі в Болгарії. Ми всією знімальною групою доклали багато сил для створення цієї картини. Ми багато разом пережили та пройшли складний і довгий шлях. Щиро кажучи, це дуже важкий у технічному плані фільм. Ми знімали по 12 годин поспіль, на воді, під зливою. Майже чотири роки тривала робота над цією картиною, ми витратили дуже багато емоцій. І зараз, навіть попри ті шалені події, які відбуваються в Україні, я відчуваю гордість від того, що ми змогли зробити цей фільм, що ми «довели» його до глядачів. Для нас цей фільм — як дитина, яка з'явилася на світ у дуже важких пологових муках.

— Хто входив до знімальної групи цього фільму?

— Головну роль у картині зіграв відомий болгарський актор Пєнко Господінов. Він дуже популярний у Болгарії, багато знімається в кіно, працює в театрі, викладає акторську майстерність у Національній академії театрального та кіномистецтва Крастьо Сарафова. Коли я дав йому прочитати сценарій, він миттєво погодився на участь у фільмі, бо побачив для себе в цій ролі дуже сильні акторські можливості. Цей герой його буквально полонив, і коли ми тільки-но починали знімати, він настільки зблизився з образом Форі, настільки глибоко його зрозумів, що дав цій ролі зовсім нове звучання. Я образ цього героя бачив дещо по-іншому. Але після обговорення з Пєнко Господіновим ми дійшли висновку, що герой Форі має бути саме таким, яким його бачить Пєнко. Головну жіночу роль чудово зіграла українська акторка Катерина Молчанова. Її героїня через пережите емоційне потрясіння не може говорити й дуже через це страждає. Катя так вжилася в цю роль, що я був у захваті від її роботи і як режисер, і як глядач. У фільмі також знімалися чудові українські актори Сергій Деньга та Георгій Делієв і відомий болгарський актор Георгій Керменський, який зіграв дуже важливого персонажа — Тео. У нашу команду входили чудовий оператор Віталій Запорожченко, мої співавтори болгарський сценарист Марин Дамянов і Володимир Філіппов, який був також і художником-постановником картини, болгарський композитор Калін Ніколов, який написав чудову музику, і багато інших неймовірно талановитих людей, які змогли створити таку кінокартину.

— Ви наголосили, що хотіли би зняти фільм про війну в Україні. Це поки що лише ідея чи вже є якісь конкретні думки?

— Зняти справжнє кіно про війну в Україні, на мою думку, може тільки та людина, яка бачила фронт на власні очі. А я не був не те що на фронті — я не був і біля фронту. Я не був у тих містах, де точилися бої, я не бачив зруйнованих кварталів цих міст, не бачив спалену техніку агресорів. З огляду на це чесно можу визнати, що я поки що не здатний зняти таке кіно, в якому були б показані реальні бойові дії. Це велика відповідальність. Тому я зняв би кіно не про війну в Україні, а про ті події в Україні під час війни, які я особисто спостерігаю… Я би зняв кіно про простих українців, які живуть в умовах війни. Ось таким чином я міг би показати цю війну, я міг би показати те, про що я знаю не з чуток. Але поки що я тільки замислююся над таким проєктом. У мене це все ще попереду.

— Ви бачите цей фільм як документальний чи як художній?

— Я хочу зробити художній фільм. Знаєте, зараз дуже багато українських болгар, із якими я особисто знайомий, також воюють на фронті. Можливо, це буде фільм, пов'язаний, зокрема, і з ними: з болгарами, які народилися в Україні та зараз віддають свої життя за її свободу. Спектр художніх рішень і можливостей для реалізації цих ідей великий, але я поки що не поспішаю з цим проєктом. Я ще не до кінця переосмислив усе побачене та пережите в Україні. Але я вірю в перемогу України та після цієї перемоги обов'язково намагатимуся зняти цей фільм.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Тайна "внеземных мумий" стала более жуткой: найдены еще два загадочных тела
Знай
2025-02-21T11:51:47Z
В Украине люди просят заблокировать российскую музыку на стриминговых платформах
VGorode
2025-02-21T11:51:12Z
Галактические электростанции: физики раскрыли один из главных секретов черных дыр
Фокус
2025-02-21T11:36:13Z
В национальном парке впервые за 50 лет найден "мохнатый дьявол": его назвали в честь крошечной овцы
Фокус
2025-02-21T11:30:06Z
Официально: Exodus от ветеранов BioWare выпустят в 2026 году
GameMag
2025-02-21T11:04:49Z
Слишком жестокое поведение: красноухие черепахи топят утят на глазах у матери-утки
Фокус
2025-02-21T10:45:42Z
Генератор вместо крыши: создана первая в мире солнечная черепица на гвоздях
Фокус
2025-02-21T10:15:47Z
Стало известно, какая популярная функция смартфонов на самом деле разряжает аккумулятор
Фокус
2025-02-21T10:12:27Z
Роща, лес и джунгли: ученые рассказали, в чем разница между ними
Фокус
2025-02-21T10:00:56Z
Прически с лифтинг-эффектом — как выбрать ту, что подходит вам
Marie Claire
2025-02-21T11:00:14Z
Путешествие в будущее: как выглядит один из самых роскошных в мире поездов
Фокус
2025-02-21T09:06:20Z
Лишь одна привычка увеличит ваш доход втрое: так всегда поступают миллионеры
TSN
2025-02-21T08:18:20Z
Сонник: новая обувь – значение сна для женщины и мужчины
Comments UA
2025-02-21T05:54:47Z
Интим с утра = выше зарплата в будущем? Почему это хороший способ не только проснуться, но и разбогатеть
Знай
2025-02-21T03:51:06Z
С морковью по-корейски и курицей: рецепт оригинального салата
Политека
2025-02-21T02:00:15Z
Уникальные свойства картофеля, о которых знают не все
Comments UA
2025-02-21T00:30:29Z
Поражение, одиночество и рутина: чего боится каждый из Знаков Зодиака
Фокус
2025-02-20T19:57:22Z
Готовятся в духовке: рецепт куриных крылышек в апельсиновом маринаде
Фокус
2025-02-20T19:36:01Z
"Прямо под моим крылом": пилот ВВС США сообщил о НЛО размером с футбольный мяч
Фокус
2025-02-21T11:45:56Z
В Ровенской области учитель ударил ребенка
Comments UA
2025-02-21T11:06:05Z
Оккупанты с беспилотника атаковали авто полицейских: что с ними
Comments UA
2025-02-21T10:48:19Z
Суд закрыл дело в отношении 19-летнего львовянина, который повредил Ханукальную менору
Комсомольская правда
2025-02-21T10:43:41Z
В Балтийском море поврежден кабель связи: в Германии и Финляндии могут быть проблемы
Фокус
2025-02-21T10:30:47Z
Новый разрыв подводного кабеля был обнаружен в Балтийском море
Comments UA
2025-02-21T10:06:41Z
Стало известно о ситуации на ЧАЭС через неделю после удара
Корреспондент
2025-02-21T09:31:02Z
В Хмельницком задержан мужчина, который "заминировал" ТЦК
Корреспондент
2025-02-21T09:01:20Z
Смертельное ДТП в Киевской области: суд признал полицейского виновным и дал 9 лет тюрьмы
Известия Киев
2025-02-21T07:31:53Z
Казус на велогонке в Португалии: участники проехали финишный поворот
Фокус
2025-02-21T12:06:45Z
Промоутер Баколе оценил его согласие на бой с Паркером
Корреспондент
2025-02-21T11:54:56Z
Дюбуа снялся с боя потенциальных соперников Усика: в чем причина и кто его заменит
TSN
2025-02-21T09:06:39Z
Канадский премьер Трюдо затроллил Трампа после победы над США в финале хоккейного турнира
ZN UA
2025-02-21T09:01:19Z
Канада обыграла США в финале хоккейного турнира
ZN UA
2025-02-21T08:31:14Z
Тренер Дюбуа уверен, что его боец в бое-реванше уложит Усика на ринг
Известия Киев
2025-02-21T08:28:59Z
Ему все равно: Менеджер оценил готовность Паркера к новому сопернику
Корреспондент
2025-02-21T05:33:15Z
Фьюри встретился с легендой своего любимого футбольного клуба
Корреспондент
2025-02-21T05:24:09Z
Мбаппе признан лучшим игроком недели в Лиге чемпионов
Корреспондент
2025-02-20T18:42:01Z
Авиабомбардировке подвергся город на Донетчине: есть погибшие и раненые
Comments UA
2025-02-21T12:06:24Z
На Лиманском направлении ВСУ впервые уничтожили путепрокладчик БАТ-2
Комсомольская правда
2025-02-21T12:06:11Z
Поворот на весну: когда в Украине воцарится плюсовая температура
Апостроф
2025-02-21T11:30:10Z
В Украину начнет заходить долгожданное потепление – прогноз на выходные
Апостроф
2025-02-21T11:21:27Z
Выросло число обращений по пропавшим без вести бойцам РФ на Курщине - ГУР
Корреспондент
2025-02-21T10:45:05Z
"Ночь и утро были довольно "веселыми": офицер ВСУ описал ситуацию на Покровском направлении
Апостроф
2025-02-21T10:18:17Z
На юге Донбасса бойцы ВСУ вышли из одного мешка, но могут попасть в другой
ZN UA
2025-02-21T09:51:09Z
Время пришло: партизаны рассказали, чего ждать через несколько дней в Крыму
Comments UA
2025-02-21T09:48:41Z
"ВСУ закрепились на рубежах" под Покровском, ВС РФ штурмовали на редких БМП, мотоциклах и багги
Фокус
2025-02-21T09:42:36Z
Рианна и ее муж готовятся к появлению третьего ребенка
GlavRed
2025-02-21T11:54:26Z
Дочь Бена Аффлека прекратила общение с Дженнифер Лопес
Фокус
2025-02-21T11:30:52Z
Джек Воробей может вернуться? Disney втихую готовит новый фильм "Пираты Карибского моря"
Знай
2025-02-21T10:51:58Z
«Это было похоже на культ»: откровения экс-дизайнера Yeezy о его работе с Канье Уэстом
Marie Claire
2025-02-21T10:30:04Z
Певица Граймс публично обратилась к Илону Маску из-за проблем со здоровьем у их ребенка
Фокус
2025-02-21T09:57:49Z
Модная стрижка, как у новой героини «Шершней» — микро-тренд марта
Marie Claire
2025-02-21T09:51:52Z
Мартовский номер журнала Marie Claire вышел с диджитал-обложкой
Marie Claire
2025-02-21T09:45:34Z
Экс-актер "Женского квартала" Шумко рассказал, сколько зарабатывает во время войны
Комсомольская правда
2025-02-21T09:21:37Z
Накануне родила сына: режиссер Екатерина Горностай появилась на красной дорожке Берлинале-2025/В кимоно украинского бренда
Апостроф
2025-02-21T08:57:12Z
Разведка Британии: РФ заставляет мобилизованных подписывать бессрочные контракты
Европейская правда
2025-02-21T12:06:50Z
Что манифестирует себе Меган Маркл: рассматриваем мудборд герцогини
Marie Claire
2025-02-21T12:00:39Z
Пенсии в 50% от зарплаты: части украинцев удастся получить больше, чем другим
Политека
2025-02-21T12:00:15Z
Страна ЕС, которая активно поддерживает Украину, закупила у РФ оружия на рекордную сумму
Comments UA
2025-02-21T11:48:41Z
В Польше формируют третье подразделение Украинского легиона
Корреспондент
2025-02-21T11:42:25Z
Писательница Лариса Ницой попала в языковой скандал с ветераном в киевском такси
Фокус
2025-02-21T11:36:38Z
Мама случайно услышала, как незнакомка разговаривает с ее ребенком через подаренную камеру
Фокус
2025-02-21T11:36:08Z
Украина увеличила производство дронов в 10 раз
Comments UA
2025-02-21T11:33:33Z
США приложили руку: Украина не может получить первые истребители F-16 от Бельгии, — СМИ
Фокус
2025-02-21T11:21:11Z
Декларации с семейными врачами могут аннулировать - кого это коснется
Корреспондент
2025-02-21T10:27:56Z
Назван салат из двух простых и доступных ингредиентов, который продлевает жизнь
TSN
2025-02-21T10:21:48Z
7 специй, которые необходимо употреблять для профилактики рака желудка и кишечника
Comments UA
2025-02-21T08:33:46Z
Минздрав показал список лекарств, которые подешевеют в аптеках с 1 марта
Знай
2025-02-21T08:30:49Z
Присмотритесь: эти признаки на ваших ступнях сигнализируют о серьезной болезни
Comments UA
2025-02-21T06:42:48Z
Народные средства от импотенции: что поможет вернуть "мужскую силу"
Comments UA
2025-02-21T03:21:08Z
Симптомы рака селезенки: на что следует обратить внимание
Comments UA
2025-02-21T02:30:00Z
Листок нетрудоспособности: может ли его не принять работодатель, если не указан код болезни
ZN UA
2025-02-21T02:01:14Z
Названы болезни, которые можно "подхватить" от домашних животных
Comments UA
2025-02-21T01:36:46Z
Война в 2025: хватит ли Украине денег на ведение боевых действий, пенсии и соцвыплаты
Фокус
2025-02-21T12:06:38Z
Счета за газ в марте могут увеличиться: кому придется отдать больше денег и почему
Знай
2025-02-21T11:30:27Z
В случае блекаута после обстрелов: Киевстар сообщил, сколько часов будет связь
Политека
2025-02-21T11:30:07Z
В США цены на газ достигли рекордных показателей
Корреспондент
2025-02-21T11:18:41Z
Страны G7 изменили свою позицию по санкциям против российской нефти
ZN UA
2025-02-21T11:07:36Z
Украинский банковский сектор демонстрирует рекордную прибыльность - отчет НБУ
Хвиля
2025-02-21T10:30:05Z
Коллекционеры не жалеют денег: за какую украинскую монету можно получить 65 000 гривен
Знай
2025-02-21T10:12:38Z
Курс доллара снизился в конце недели
Корреспондент
2025-02-21T10:03:32Z
Гривна продолжает снижение по отношению к доллару и евро - курс валют
Известия Киев
2025-02-21T09:33:48Z
Нового конкурента Tesla Model Y и Porsche Macan от Renault показали до премьеры
Фокус
2025-02-21T08:51:34Z
ЯПОНСКИЙ СТИЛЬ, БРИТАНСКИЙ ОПЫТ: ГЛАВНОЕ О NISSAN QASHQAI
Корреспондент
2025-02-21T06:03:58Z
Renault выпустит недорогой городской электромобиль за 18 000 евро
Фокус
2025-02-20T16:00:17Z
В заброшенном поместье нашли ничейную коллекцию редких и старинных авто
Фокус
2025-02-20T15:51:07Z
Нетипичные раритеты: два старых грузовика Ford 1941 года продают за $1,25 миллиона
Фокус
2025-02-20T13:12:15Z
Запас хода — 1000 км: электромобили Mercedes получат инновационную батарею
Фокус
2025-02-20T11:12:17Z
Недорогой коммерческий электрокар Kia рассекретили за считанные дни до премьеры
Фокус
2025-02-20T08:45:14Z
Мигалки на дорогах: когда нужно уступать, а когда можно ехать дальше, памятка для водителей
Знай
2025-02-20T07:51:18Z
Цена $20 000 и запас хода более 500 км: рассекречен дешевый электрический седан BYD
Фокус
2025-02-19T17:21:50Z
Зеленский даст большую пресс-конференцию в канун годовщины вторжения
ZN UA
2025-02-21T12:06:41Z
Трампа освистали его же поклонники: на видео попала обескураженная реакция президента США
Comments UA
2025-02-21T12:00:31Z
Подействовал ли холодный душ: Европа готовится жить без США
Корреспондент
2025-02-21T11:45:58Z
В ОП назвали базовые потребности Украины в соглашении с США
Корреспондент
2025-02-21T11:36:05Z
Кремль согласится только на один формат миротворческой миссии в Украине
Comments UA
2025-02-21T11:33:09Z
Сколько приговоров суды уже вынесли в отношении причастных к преступлениям во время Революции Достоинства
Известия Киев
2025-02-21T11:31:30Z
«Нашли чем пугать»: военный посмеялся над новым вирусом, который нашли в Китае
Апостроф
2025-02-21T11:30:58Z
Спецпредставитель Трампа после поездки в РФ уже хвастается "дружбой" с Путиным
Comments UA
2025-02-21T11:27:29Z
Трамп «прогибает» Украину на капитуляцию: этому есть одна причина
Comments UA
2025-02-21T11:24:15Z