/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fb6dc214bbe94b2945a216e8ef2324e08.jpg)
Зеленський: Путін – неадекватна людина і хоче знищити українців
Президент пояснив, що у Росії зараз немає спроможності окупувати українські порти, тому окупанти хочуть їх просто знищити.
Російський диктатор Володимир Путін абсолютно неадекватний і це підтвержують його дії. Зокрема, недавнє блокування зернового коридору у Чорному морі.
Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю бразильському мовнику Globo.
Президент наголосив, що через нестачу продовольства після блокування зернового коридору у деяких країнах світу може виникнути голод і соціальний хаос. Натомість Росія, користуючись цим, збільшує ціну на своє продовольство і заробляє "гроші на крові".
"Він (Путін - Ред.) – людина, яка не поважає міжнародне право. Він – справді неадекватна сьогодні людина. Зі своїм оточенням, у якому люди заробляють великі гроші на таких ось блокуваннях. Дуже прагматичне коло людей, яке в цьому живе, і поки йде війна, вони заробляють великі гроші", – заявив Зеленський.
Глава держави нагадав, що російська армія обстрілює українські порти, які зовсім не є військовими цілями.
"Чи це адекватно, що людина стріляє по портах? Він (Путін – ред.) не може окупувати ці порти. Тобто це не воєнні дії. Це навіть не про війну. Тобто він не може висадитися в нас в портах. Неможливо. У нього немає спроможності. Ми просто потопимо весь його флот, якщо він підійде до нас близько. І він це прекрасно знає і орієнтується. Він стріляє по Одесі, по портах і по історичному центру, зруйнував церку… І тут ви повинні відповісти собі на запитання "для чого?". Це не про зерно. Це тероризм, терористичний акт, тероризувати населення", – пояснив Зеленський.
Він додав, що Путін – неадекватна людина. За словами президента, Путін радикально налаштований на знищення українців. І диктатор не зупиниться на Україні, попередив Зеленський.