/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F2e960e98dea9e8b3b36c0612cfe4e6e7.jpg)
Прокуратура перевірила начальника Дніпропетровського ТЦК: будинки, авто та приміщення на $350 тисяч
З Дніпропетровської області прийшли дуже сумні новини, які знову змусять деяких українців розчаруватись. Справа в тому, що в одного з начальників Дніпропетровського ТЦК та СП правоохоронці провели обшуки. Прокуратура порушила справу за фактом незаконного збагачення.
Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби Офісу генерального прокурора у мережі Telegram.
За даними правоохоронців, дніпропетровський військком під час повномасштабної війни з росією оформив на батька кілька автомобілів та дві квартири у Дніпрі. Він також зареєстрував на члена сім'ї підприємство, яке придбало приміщення загальною площею 500 квадратних метрів.
В Офісі генпрокурора зазначають, що вартість майна значно перевищує його законний дохід. Ще представники прокуратури поділилися оперативними знімками, зробленими під час обшуків.
Правоохоронці вже провели обшуки за місцем роботи, 6 адресами проживання військкома та його близьких, а також автомобілями. Наразі вирішується питання про повідомлення начальнику ТЦК про підозру та обрання запобіжного заходу.
За попередньою інформацією, приблизна сума незаконно нажитих грошей дорівнює – 350 тисячам американських доларів.
Раніше повідомлялося, обурений начальник ЖЕКу вручив повістку інспектору з паркування, який його оштрафував.
Також, українці зганьбилися в Європі голими руками, знімаючи блокатор з колеса.