/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F30%2F6ba38c6bea2309e89b4e874206b54359.jpg)
Обрання голови НАЗК, відновлення декларування майна, посилення САП та АРМА: посли G7 зробили заяву щодо відбудови України
Під час зустрічі з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем посли країн Великої сімки підкреслили, що для приваблення інвестицій від приватного сектору до відновлення та реконструкції України важливими є прозорість і підзвітність
Про це повідомили посли у Тwitter.
"Ми наголосили на важливості своєчасного обрання нового голови НАЗК, відновлення системи декларування майна та звітності фінансування політичних партій, а також посилення антикорупційних інституцій, таких як САП та АРМА", - йдеться в заяві.
У G7 закликали прийняти закони для створення сильного та незалежного Антимонопольного комітету та поліпшення корпоративного управління державними підприємствами згідно з керівними принципами ОЕСР.
Теги за темою
НовостиПоділитися сюжетом
Джерело матеріала