/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2F84fa489733b59a50fc8e53d54919ef99.jpg)
"Аріс" – "Динамо": онлайн-трансляція матчу Ліги конференцій
Київське "Динамо" у четвер, 10 серпня, проведе перший матч третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій. Підопічні Мірчі Луческу у Салоніках зіграють із місцевим "Арісом", а сам поєдинок отримав статус "підвищеної небезпеки", через що Європейський футбольний союз (УЄФА) направив на гру двох спостерігачів.
Зустріч на стадіоні "Клеантіс Вікелідіс" у Салоніках розпочнеться о 21:15 за київським часом. OBOZREVATEL проведе онлайн-трансляцію матчу "Аріс" – "Динамо".
Ліга конференцій. 3-й кваліфікаційний раунд
Перший матч
Салоніки, стадіон "Клеантіс Вікелідіс"
Головний арбітр: Джарред Джіллетт (Австрія)
"Аріс" (Салоніки, Греція) – "Динамо" (Київ, Україна) – 0:0
________________________________________
10 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх шанувальників футболу. Київське "Динамо" відкриває новий єврокубковий сезон зустріччю з "Арісом". Що цікаво, букмекери віддають українцям перевагу, пропонуючи поставити на перемогу гостей із коефіцієнтом 2,37. Котирування на господарів оцінюється індексом 2,75.
Кияни лише один раз у своїй історії програвали представникам Греції. У легендарному для "Динамо" сезон 98/99 вони поступилися на виїзді "Панатінаїкосу" 1:2.
Напередодні гри на пресконференції Мірча Луческу та капітан "біло-синіх" Сергій Сидорчук особливо наголошували, що команда довго діставалася місця проведення гри.
Як повідомляв OBOZREVATEL, грецький "Аріс" здійснив заради України несподіваний вчинок.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!