/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2F3d541b46cf194a59969db64fb1f89ed0.jpg)
Під ранок Росія вгатила по селище під Запоріжжям: під ударом гімназія і дитсадок – відео
Рано вранці росіяни обстріляли селище у Запорізькій області, внаслідок чого руйнувань зазнали будівлі гімназії і дитсадку. Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко.
Зазначається, росіяни випустили чотири ракети по мирній громаді – від вибухової хвилі постраждала місцева гімназія, заклад дошкільної освіти та домівки поруч.
Вибито близько 90% вікон, пошкоджено дах, двері та шибки. Обійшлося бех жертв, але легкі травми отримала жінка.
Малашко зазначив, що обстріл відбувся о 04:20, під ударом опинилось селище Степне.
- Також у ніч проти 15 серпня загарбники вдарили ракетами близько 02:00 по одному із населених пунктів Запорізької області: загинули дві людини.
- Цієї ночі були і прильоти крилатих ракет у Львові, Луцьку та Дніпрі. Росія била по промислових підприємствах, постраждали житлові будинки, є загиблі. Дивіться фото наслідків зі Львову та Луцьку.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони